Zaimo půjčka

Půjčka bez doložení příjmu je oblíbená například mezi studenty, kteří ještě nemají pravidelný příjem, ale potřebují navýšit svůj finanční rozpočet, dále mezi důchodci či nezaměstnanými lidmi. Hlavní výhoda půjčky bez doložení příjmu spočívá právě v tom, že není nutné dokládat údaje o výši měsíčních příjmů, jak to je tomu u bank či dokonce nebankovních institucí. Pokud máte o tento typ půjčky zájem a rádi byste se dozvěděli podrobnosti, kontaktujte nás. Zodpovíme vaše dotazy a navrhneme pro vás řešení na míru. S námi dosáhne na půjčku takřka každý!

Jsme nebankovní společností, která nabízí zájemcům jak půjčky, tak i hypotéky. O nebankovní půjčky zpravidla žádají lidé, kteří nemohou žádat o půjčku v bance, popřípadě byli se svou žádostí neúspěšní. Rovněž však o nebankovní půjčky žádají lidé, kteří chtějí peníze získat rychle a bez zbytečných prodlev. Důvodů, proč banka zamítne žádost o půjčku, může být hned několik. Nejčastějším důvodem bývá negativní záznam v registru dlužníků, popřípadě nedostatečnou bonitou klienta.

Na našem trhu je mnoho nebankovních společností, které poskytují zájemcům o půjčky ty nejvýhodnější produkty. Pojďme si nyní představit všechny půjčky, mezi kterými si vyberete i vy.

peníze_23

Můžete si vybrat z nejrůznějších produktů, od krátkodobých půjček po spotřebitelský úvěr až na 48 měsíců. Výhodou této půjčky  je skutečnost, že překážkou pro její získání není ani záznam v registru dlužníků.

Půjčky bez registru jsou tím nejčastějším produktem, o který klienti žádají. Nabízíme rovněž i konsolidaci půjček a refinancování. Společnost sloučí klientovy půjčky do jedné výhodnější půjčky, sníží měsíční splátky a zajistí tak klientovi ulehčení rodinného rozpočtu.

Tato půjčka je určena primárně těm, kteří potřebují peníze skutečně rychle a nemají čas na to, aby chodili od jedné pobočky společnosti ke druhé. Rychlá půjčka ihned je bezhotovostní půjčkou, to tedy znamená, že vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Domníváte se, že jsou vaše dluhy již skutečně vysoké a je namístě je začít řešit? Svěřte se do rukou odborníků, kteří se specializují na oddlužení, a dostaňte se z dluhové pasti. Jedná se o ideální řešení pro ty, jimž dluhy již přerostly přes hlavu a nevědí si s touto kritickou situací rady.

V životě dochází k mnoha nečekaným situacím. Rozbije se pračka, lednička, nebo sporák a vy zrovna máte hluboko do kapsy. Nezoufejte, neboť je tu www.zaimo.cz, nejexpresnější půjčka na trhu! Pokud vám zrovna schází 1 – 25 tisíc korun, tak není nic snadnějšího než si půjčit přes Zaimo! Schválení úvěru trvá zpravidla 1,5 minuty, vyplnění dotazníku více než dvě minuty netrvá, takže za tři a půl minuty máte téměř hotovo! Pak už jen stačí zaslat na účet společnosti 1kč z důvodu potvrzení, že účet opravdu patří vám a následně vám dojde finanční částka, kterou jste si chtěli půjčit! Ano, je to opravdu snadné!

Půjčky na směnku mají tu výhodu, že při jejich schvalování nemusíte projít žádným automatickým schvalovacím procesem, ale vaše žádost je posuzována individuálně. Díky osobnímu přístupu má tedy možnost získat půjčku i ten, kdo byl jinou společností automaticky odmítnut.

Jak je to s dobou splatnosti v případě půjček na směnku? Doby splatnosti se liší od jednotlivých soukromých poskytovatelů, je možné si dobu splatnosti dohodnout i na několik let.

Prostřednictvím půjček na směnku můžete získat peníze bez zbytečných prodlev. Na rozdíl od klasických bankovních půjček se celá vypůjčená částka v případě půjček na směnku splatí jednorázově na konci doby splatnosti, kterou jste si s poskytovatelem půjčky domluvili.

 

 

Služba Zaimo.cz je provozována českou pobočkou Kreditech SSL Holding GmbH sídlící v Německu. Jejich tým tvoří skupina odborníků z oblasti financí, marketingu, ale i IT se zkušenostmi z různých podniků a firem. Společnost si zatím během své existence vybudovala pevné místo na poli expresních půjček s tisíci spokojenými zákazníky po celé Evropě.

Princip této expresní půjčky je jednoduchý. Společnost má pro účely rychlého vygenerování osobního profilu zákazníka zřízen automat, který na základě vaší žádosti o půjčku získá od vašeho internetového prohlížeče základní informace o aktivitě na vámi navštívených webových stránkách, přičemž do nich zahrne i informace, které jste společnosti poskytli během žádosti o úvěr. Podrobný rozpis zásad o ochraně osobních údajů, kterých se Zaimo drží, naleznete pod tímto odkazem: http://www.zaimo.cz/content/zasady-ochrany-osobnich-udaju/.

Zaimo.cz nenabízí žádné doplňkové služby, jako např. pojištění neschopnosti splácet apod. Na stránkách se ani nedozvíte, kolik celkem za půjčku zaplatíte. Pro menší představu slouží jen reprezentativní příklad, v němž stojí, že pokud si půjčíte 25 000kč a budete splácet dvanáct měsíců, splátka vás vyjde na 3317,38kč a nakonec zaplatíte celkem 39 808kč!

Zdroj: http://profi-pujcky.cz/

Máte finanční potíže, které musíte vyřešit pomocí půjčky? Žádali jste o půjčku v bance, ale byla vám zamítnuta? Nejspíš za to může skutečnost, že máte záznam v registru dlužníků, druhým důvodem pro zamítnutí vaší žádosti o půjčku mohla být ale i vaše nedostatečná bonita. Ať už vám tedy byla půjčka zamítnuta z jakéhokoliv důvodu, máte i jiné možnosti, jakým získat potřebné finanční prostředky. Jedním z nich jsou i krátkodobé půjčky, které jsou poskytovány celou řadou nebankovních společností působících na našem trhu.

Krátkodobé půjčky vám pomohou jednoduše a rychle se postavit zpátky na vlastní nohy, a jsou vhodné především pro osoby, kterým byla bankovní půjčka zamítnuta. Pokud k těmto osobám patříte i vy mezi osoby, jimž banka žádost o půjčku zamítla, ale potřebujete nutně peníze k vyřešení svých finančních potíží, tak jsou krátkodobé půjčky tím pravým produktem pro vás.

Autor příspěvku: Půjčky Online

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.