Víte, co vám hrozí?

Půjčka bez doložení příjmu je oblíbená například mezi studenty, kteří ještě nemají pravidelný příjem, ale potřebují navýšit svůj finanční rozpočet, dále mezi důchodci či nezaměstnanými lidmi. Hlavní výhoda půjčky bez doložení příjmu spočívá právě v tom, že není nutné dokládat údaje o výši měsíčních příjmů, jak to je tomu u bank či dokonce nebankovních institucí. Pokud máte o tento typ půjčky zájem a rádi byste se dozvěděli podrobnosti, kontaktujte nás. Zodpovíme vaše dotazy a navrhneme pro vás řešení na míru. S námi dosáhne na půjčku takřka každý!

Jsme nebankovní společností, která nabízí zájemcům jak půjčky, tak i hypotéky. O nebankovní půjčky zpravidla žádají lidé, kteří nemohou žádat o půjčku v bance, popřípadě byli se svou žádostí neúspěšní. Rovněž však o nebankovní půjčky žádají lidé, kteří chtějí peníze získat rychle a bez zbytečných prodlev. Důvodů, proč banka zamítne žádost o půjčku, může být hned několik. Nejčastějším důvodem bývá negativní záznam v registru dlužníků, popřípadě nedostatečnou bonitou klienta.

Na našem trhu je mnoho nebankovních společností, které poskytují zájemcům o půjčky ty nejvýhodnější produkty. Pojďme si nyní představit všechny půjčky, mezi kterými si vyberete i vy.

peníze_23

Můžete si vybrat z nejrůznějších produktů, od krátkodobých půjček po spotřebitelský úvěr až na 48 měsíců. Výhodou této půjčky  je skutečnost, že překážkou pro její získání není ani záznam v registru dlužníků.

Půjčky bez registru jsou tím nejčastějším produktem, o který klienti žádají. Nabízíme rovněž i konsolidaci půjček a refinancování. Společnost sloučí klientovy půjčky do jedné výhodnější půjčky, sníží měsíční splátky a zajistí tak klientovi ulehčení rodinného rozpočtu.

ČSOB vydala varování před nebezpečím, hrozícím na sociálních sítích.
Pozor na Facebook. Ukrást něčí profil a zneužít ho k vlastnímu obohacení je pro hackery otázkou několika málo minut. Stejně se nám ale nemusí vyplatit nepozornost při placení na internetu nebo při přihlašování do internetového bankovnictví. Počet finančních transakcí je přitom před Vánoci zhruba o polovinu větší než ve zbytku roku. Stres, spěch, nepozornost a přílišná důvěřivost v kombinaci se zvýšeným počtem plateb jsou výbornou příležitostí pro kybernetické útočníky.

„Za poslední rok se stále častěji objevují případy zneužití sociálních sítí, které jsou díky silné věrohodnosti vysoce úspěšné. Jde v podstatě o nebezpečný typ sociálního inženýrství, kdy podvodník, jenž se prostřednictvím zneužitého profilu na sociální síti vydává za přítele, přiměje důvěřivého uživatele, aby mu sám, obvykle prostřednictvím chatu na Facebooku, poslal citlivá data, jako jsou například číslo platební karty nebo kód SMS zprávy potvrzující zadanou platbu,“ vysvětluje Ladislav Kepšta, manažer bezpečnosti elektronických kanálů ČSOB a Ery. Díky opravdu silné věrohodnosti celé situace se jedná o velice nebezpečný typ útoku. „Mnozí lidé si neuvědomí záludnost situace, v dobré víře poskytnou svá citlivá data, aby pomohli kamarádovi, jenže pak o peníze, které si útočník pošle z jejich účtu, nenávratně přijdou. Obezřetnost je tedy skutečně namístě,“ dodává Kepšta.

Obrana je snadná a účinná – klientům doporučujeme, aby si ve chvíli, kdy je někdo z přátel na Facebooku požádá o peníze, ověřili jeho totožnost a prověřili jeho žádost mimo sociální síť – třeba telefonicky. A samozřejmě platí zásadní pravidlo bezpečnosti: Nikdy nesdělujte citlivé informace jako je číslo karty, přihlašovací údaje do internetového bankovnictví nebo SMS kód k potvrzení platby třetím osobám.

Pro klienty jsme natočili i edukační video „Kolik vás mohou stát přátelé na sociálních sítích?“, kde jsou mechanismus útoku i možnosti, jak se bránit jednoduše a jasně vysvětleny:

https://www.youtube.com/watch?v=stGxL6kORHY

Pozor na nevyžádaná novoroční přání

Vánoce a konec roku se mohou stejně jako loni stát pro hackery skvělou příležitostí pro phishing. „V tomto období si lidé často posílají e-mailem vánoční a novoroční přání, snadno se tedy může stát, že člověk klikne na odkaz v nevyžádaném e-mailu nebo otevře přílohu v poště od neznámého odesílatele. Tím si může stáhnout do počítače nevědomě nebezpečný vir, díky němuž dokáže útočník získat přístup k jeho počítači. To pro útočníka mimo jiné znamená i první krok k ovládnutí elektronického bankovnictví neopatrného klienta,“ vysvětluje Ladislav Kepšta. Ve druhém kroku musí útočník ovládnout i chytrý telefon klienta, proto je třeba být obezřetný a stahovat si aplikace do smartphonu a jejich aktualizace jen z oficiálních zdrojů.

Snadný výdělek, velké starosti

V předvánočním čase mnoho z nás uvítá nabídku snadného přivýdělku, abychom mohli svým nejbližším koupit vytoužené dárky. Pozor ale na nabídky práce, které nabádají k přeposílání peněžních prostředků za provizi. Jedná se především o hotovostní výběry, kdy člověk na základě instrukcí další osoby, vybere peníze, které mu tato osoba nebo firma, pro niž údajně tato osoba pracuje, poslala na účet. Vybrané peníze pak podle instrukcí posílá ihned na další účet, obvykle v zahraničí. „Často se k této činnosti klienti dostanou přes standardní pracovní inzerát, takže na první pohled vypadá vše věrohodně. Takto došlé platby však rozhodně doporučujeme ponechat na účtu. Peníze nevybírejte a ihned kontaktujte banku. Pokud totiž na spolupráci přistoupíte, můžete se stát takzvaným bílým koněm a hrozí, že se dopustíte trestného činu legalizace výnosů z trestné činnosti,“ varuje Ladislav Kepšta.

Obrana před kybernetickými útočníky je velmi jednoduchá – stačí dodržovat několik bezpečnostních pravidel:

  • Chraňte svůj počítač i chytrý telefon, používejte antivirové programy a pravidelně je aktualizujte.
  • Instalujte aplikace, certifikáty nebo aktualizace do chytrého telefonu výhradně z oficiálních certifikovaných zdrojů (Apple Store, Google Play, Windows Store).
  • Nesdělujte citlivé informace (číslo karty, přihlašovací údaje do elektronického bankovnictví, potvrzovací SMS kódy) třetím osobám.
  • Do internetového bankovnictví se přihlašujte zásadně z oficiálních webových stránek své banky, nevstupujte do internetového bankovnictví přes odkazy generované internetovými vyhledávači. Vždy si zkontrolujte, že stránka, odkud se do internetového bankovnictví přihlašujete, má bezpečnostní certifikát (zámeček a zelené podbarvení v adresním řádku).
  • Používejte silná hesla a pravidelně je měňte.
  • Nereagujte na nedůvěryhodné e-maily – nespouštějte žádné přílohy, ani neklikejte na odkazy.

 

 

 

 

ZDROJ: ČSOB a.s.

Tato půjčka je určena primárně těm, kteří potřebují peníze skutečně rychle a nemají čas na to, aby chodili od jedné pobočky společnosti ke druhé. Rychlá půjčka ihned je bezhotovostní půjčkou, to tedy znamená, že vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Domníváte se, že jsou vaše dluhy již skutečně vysoké a je namístě je začít řešit? Svěřte se do rukou odborníků, kteří se specializují na oddlužení, a dostaňte se z dluhové pasti. Jedná se o ideální řešení pro ty, jimž dluhy již přerostly přes hlavu a nevědí si s touto kritickou situací rady.


Zdroj: http://www.prohypoteka.cz/

Jste v situaci, kdy nutně a rychle potřebujete vypůjčit nějaké peníze? Už jste zkoušeli žádat o půjčku v bance, ale nebyla vám vyřízena nebo vám byla zamítnuta? Stalo se tak snad kvůli záznamu v registru dlužníků nebo SOLUS? Bohužel dostat se do registru dlužníků jde velmi lehko a dostat se z něj ven je poměrně obtížné.

Nebankovní půjčky bez registru se nejčastěji poskytují  do výše 10 000 Kč a nabízejí ho všechny nebankovní společnosti, co působí na našem trhu. Najdou se však i výjimky nabízející žadatelům i vyšší částky.

Pokud máte tedy náhodou zamítnutou půjčku kvůli záznamu v registru, řešením může být nebankovní půjčka ihned na účet. Tento typ půjček poskytuje v ČR mnoho nebankovních společností a při schvalování žádosti o půjčku není nahlíženo do registru, ale stačí mít v zásadě jen občanský průkaz, takže šanci na její získání má téměř každý. Díky těmto hyper půjčkám si můžete získat klidně i 50 000 Kč.

 

Půjčky jsou v dnešní době nejjednodušším způsobem, jak řešit své aktuální finanční potíže či akutní nedostatek finančních prostředků. Získání peněz není nijak složité, ba naopak. V dnešní době máte možnost získat půjčky v podstatě na cokoliv a nemusíte ani sdělovat účel, pro který o půjčku žádáte.

Na českém trhu působí mnoho bankovních i nebankovních institucí, které nabízejí půjčky všeho druhu. Při výběru vhodné půjčky byste se měli především zaměřit na výši RPSN.

peníze_3

Co znamená zkratka RPSN? Jedná se o zkratku pro celkové procentní náklady, resp. roční procentní sazba nákladů na váš úvěr, jednoduše to znamená, že RPSN udává podíl z dlužné částky, který musí spotřebitel zaplatit za jeden rok v souvislosti se splátkami, správy a dalšími výdaji spojenými s půjčkou. Rozhodně byste si měli vždy prověřit instituci, od níž o půjčku žádáte, že informace, které vám sděluje, jsou pravdivé. Od roku 2002 jsou poskytovatelé spotřebitelských úvěrů uvádět nejen své nabídky, ale i RPSN. Nemusí být však uvedeno u půjček, které jsou nižší než 5 tisíc Kč či vyšších než 1 880 000 Kč. Pokud není RPSN uvedeno, je daný úvěr úročen automaticky diskontní sazbou České národní banky.

Autor příspěvku: Půjčky Online

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.