VitaCredit půjčka

Každého z nás může někdy potkat situace, kdy se objeví nějaké nečekané výdaje, a tím vzniknou náklady, které významně zatíží domácí rozpočet. Pakliže vám váš příjem nestačil k pokrytí těchto nečekaných výdajů, jistě jste zažádali o půjčku v bance.

Pakliže vám byla žádost o půjčku v bance zamítnuta, je tomu tak pravděpodobně z důvodu toho, že máte negativní záznam v registru dlužníků. Mohlo se tak však stát i z důvodu toho, že vás banka shledala jako nedostatečně bonitního žadatele.

peníze_16V dnešní době však nemusíte žádat jen o půjčky v bance, využijte možností, které vám nabízejí nebankovní půjčky online! Nebankovní půjčky online jsou výhodné v tom, že potřebné peníze můžete získat i během několika minut. Ať už zvolíte jakoukoliv z rychlých půjček, máte jistotu, že peníze získáte skutečně rychle bez zbytečných prodlev.

Jestliže máte dluhy, se kterými si nevíte rady, poraďte se s odborníky, kteří se zabývají oddlužením. Pomohou vám zbavit se finančních potíží a postavit se znovu na vlastní nohy.

Tato půjčka je určena primárně těm, kteří potřebují peníze skutečně rychle a nemají čas na to, aby chodili od jedné pobočky společnosti ke druhé. Rychlá půjčka ihned je bezhotovostní půjčkou, to tedy znamená, že vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Domníváte se, že jsou vaše dluhy již skutečně vysoké a je namístě je začít řešit? Svěřte se do rukou odborníků, kteří se specializují na oddlužení, a dostaňte se z dluhové pasti. Jedná se o ideální řešení pro ty, jimž dluhy již přerostly přes hlavu a nevědí si s touto kritickou situací rady.

VitaCredit je nebankovní společnost, u které si můžete půjčit peníze na cokoliv od 50ti tisíc korun do 1,88 milionů korun s úrokem již od 9,9%. Na stránce www.vitacredit.cz si můžete snadno spočítat výši splátek, dobu splatnosti a RPSN. Úroková sazba závisí na bonitě klienta.

Půjčky na směnku mají tu výhodu, že při jejich schvalování nemusíte projít žádným automatickým schvalovacím procesem, ale vaše žádost je posuzována individuálně. Díky osobnímu přístupu má tedy možnost získat půjčku i ten, kdo byl jinou společností automaticky odmítnut.

Jak je to s dobou splatnosti v případě půjček na směnku? Doby splatnosti se liší od jednotlivých soukromých poskytovatelů, je možné si dobu splatnosti dohodnout i na několik let.

Prostřednictvím půjček na směnku můžete získat peníze bez zbytečných prodlev. Na rozdíl od klasických bankovních půjček se celá vypůjčená částka v případě půjček na směnku splatí jednorázově na konci doby splatnosti, kterou jste si s poskytovatelem půjčky domluvili.

 

 

VitaCredit nabízí půjčky Standard, Plus a Top. Balíček Standard nabízí úrokovou sazbu již od 16% s možností splatnosti úvěru do 15ti let. Úvěr Plus vytyčil měsíční úrokovou sazbu na 3 – 4%, přičemž splatnost dlužné částky činí 6 nebo 12 měsíců. Poslední balíček Top nabízí úrokovou sazbu 9,9% s dobou splatnosti 1 – 15 let.

V případě, že již dlužíte několika společnostem, můžete své úvěry spojit do jednoho a nastavit si přijatelnou měsíční splátku, kterou budete moci každý měsíc uhradit. Dobu splácení si můžete nastavit od jednoho roku až na deset let, v případě úvěru převyšujícího částku 300 000kč lze splatná doba nastavit až na 15 let. Zažádat o sloučení můžete jednoduše online, nebo na bezplatné infolince 800 81 82 83.

VitaCredit pomůže i pokud je vaše nemovitost v exekuci. Na základě zplnomocnění vyřeší vaše dluhy na nemovitostech i případné exekuce. Společnost má bohaté zkušenosti s vyjednáváním se státními orgány i soukromými firmami, takže nemusíte mít strach, že o byt přijdete. Obchodní partneři z VitaCredit jednají okamžitě a jsou k zastihnutí po celém území České republiky.

Společnost si samo sebou neúčtuje poplatky za předčasné splacení úvěru a klacky pod nohy vám většinou nehází ani v případě, že si chcete změnit výši splátky. Během trvání smlouvy lze taktéž navýšit půjčenou částku, nejprve ale musí vaši žádost posoudit obchodní zástupci. Schvalování navýšení dlužné částky se posuzuje individuálně.

Zdroj: http://profi-pujcky.cz/

Nechcete nebo nemůžete dokládat bance svoje příjmy? Pak zvolte půjčku bez potvrzení o příjmu, které poskytují nebankovní společnosti působící na českém trhu.

Půjčka bez potvrzení o příjmu je velmi žádaným produktem, který využívají jak nezaměstnaní, tak i maminky na mateřské dovolené, důchodci či živnostníci, kteří mohou mít s prokazováním svých příjmů potíže, ačkoliv to nutně nemusí znamenat, že by měli problémy se splácením půjčky potíže. Získejte nebankovní půjčky až do výše 50 tisíc Kč rychle a jednoduše bez zbytečného papírování.

Autor příspěvku: Půjčky Online

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.