The Best of WordPress.com: Summer Edition

Tato rychlá půjčka je určena všem těm, kteří nemohou či nemohou na peníze dlouho čekat a potřebují pokrýt své výdaje de facto ihned. U půjčky před výplatou máte jistotu, že peníze získáte skutečně rychle a navíc vše vyřešíte v pohodlí vašeho domova online!

Pokud tedy řešíte akutní problém s nečekaným výdajem v podobě vysoké faktury za telefon, nebo si potřebujete koupit spotřebič do domácnosti, který se vám zčistajasna rozbil, využijte půjčky před výplatou. Půjčka před výplatou se odlišuje od ostatních typů nebankovních půjček právě rychlostí, s jakou jsou finanční prostředky klientům poskytovány. U této půjčky máte skutečně jistotu, že nebudete na peníze dlouho čekat, vše totiž vyřídíte během několika minut prostřednictvím internetu.

Půjčka před výplatou je oblíbená zejména díky snadnému způsobu žádosti, kterou podáte jednoduše online. Nemusíte tedy obíhat pobočky, vše vyřídíte v pohodlí vašeho domova. Již během několika minut budete vědět, v jaké výši vám bude tato půjčka poskytnuta. Nemusíte se tedy bát žádného zdlouhavého papírování, peníze získáte během jedné hodiny.

Výhody půjčky před výplatou

  • Rychlé sjednání prostřednictvím internetu
  • Omezené dokládání dokumentů
  • Peníze získáte již za několik minut
  • Tento typ půjčky je dostupný pro každého

peníze_24

Tato půjčka je určena primárně těm, kteří potřebují peníze skutečně rychle a nemají čas na to, aby chodili od jedné pobočky společnosti ke druhé. Rychlá půjčka ihned je bezhotovostní půjčkou, to tedy znamená, že vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Domníváte se, že jsou vaše dluhy již skutečně vysoké a je namístě je začít řešit? Svěřte se do rukou odborníků, kteří se specializují na oddlužení, a dostaňte se z dluhové pasti. Jedná se o ideální řešení pro ty, jimž dluhy již přerostly přes hlavu a nevědí si s touto kritickou situací rady.

Hi everyone! Here’s a snapshot of some of the excellent WordPress.com community advice, insights, and updates that we enjoyed over the past month.

Půjčky na směnku mají tu výhodu, že při jejich schvalování nemusíte projít žádným automatickým schvalovacím procesem, ale vaše žádost je posuzována individuálně. Díky osobnímu přístupu má tedy možnost získat půjčku i ten, kdo byl jinou společností automaticky odmítnut.

Jak je to s dobou splatnosti v případě půjček na směnku? Doby splatnosti se liší od jednotlivých soukromých poskytovatelů, je možné si dobu splatnosti dohodnout i na několik let.

Prostřednictvím půjček na směnku můžete získat peníze bez zbytečných prodlev. Na rozdíl od klasických bankovních půjček se celá vypůjčená částka v případě půjček na směnku splatí jednorázově na konci doby splatnosti, kterou jste si s poskytovatelem půjčky domluvili.

 

 


What’s new

Introducing Your New Social Icons Widget

The Social Icons Widget allows you to connect your site to your favorite social media networks. You can activate it by going to My Site → CustomizeWidgets. Check out the full guide to using the new widget or just watch the video above to learn more.

An All-New Media Library for the WordPress iOS App

In May we launched a new media picker for Android iOS users, and in June, we announced a new media library in the 7.8 release of WordPress for iOS. It includes a top-level section for each site you manage. With one tap from the details menu, you can view all your media, search, edit metadata, delete items, and upload new items. How’s that for efficiency? Download the easy to use WordPress app for iOS and Android.


Designing for [X]: Visual artists

New Theme: AltoFocus

The AltoFocus theme features a tiled layout that’s designed to help visual artists showcase their talents. The grid automatically shifts to accommodate new posts, no matter the screen size. Try it out, leave a link to your AltoFocus-themed site in the comments, and tell us how well you think it shows off your best work.


In your toolbox: inspiration + insights

Blogging Made Easier: Five Tricks You Should Know

Leif Singer, part of the design and research team at WordPress.com, shared a few features that streamline your publishing experience, including how to easily add images to posts and respond quickly to comments. We hope these tricks help you accomplish your site and blogging goals.

101 Books to Dive Into This Summer

Illustration by Maya Sariahmed

TED Ideas (powered by WordPress.com VIP) compiled dozens of recommendations by TED speakers and published a summer reading list to conquer all others. Whatever your areas of interest, you’ll find something excellent on this list.

Quotables: “We are─or at least I am─equipped with this expansive mental chest of drawers. Each drawer is packed with memories, or information. There are big drawers and small ones. A few have secret compartments, where information can be hidden. When I am writing, I can open them, extract the material I need and add it to my story.” – Haruki Murakami’s Advice to Young Writers (Longreads).


Now following

WordPress.org’s new monthly updates, which has launched with a few awesome announcements for June.

Photographer Sean Strecker’s new site, strex.blog, shows off works like this photo of a winter sunset overlooking Burleigh Beach.

Follow us on Twitter for insights about the WordPress.com community, writing tips, plus the top daily business, technology, and social media news. Tweet using the hashtag #PoweredbyWordPress to share your latest work.


That’s all for now!

What did you love about your own work in June? Comment with a link to a post you’re proud of or something new you learned about designing your site. Feeling motivated? Download the WordPress app on iOS and Android.

Filed under: Community, Discover, WordPress, WordPress.com
Zdroj: https://nebankovnipujckybrno.wordpress.com/

Nechcete nebo nemůžete dokládat bance svoje příjmy? Pak zvolte půjčku bez potvrzení o příjmu, které poskytují nebankovní společnosti působící na českém trhu.

Půjčka bez potvrzení o příjmu je velmi žádaným produktem, který využívají jak nezaměstnaní, tak i maminky na mateřské dovolené, důchodci či živnostníci, kteří mohou mít s prokazováním svých příjmů potíže, ačkoliv to nutně nemusí znamenat, že by měli problémy se splácením půjčky potíže. Získejte nebankovní půjčky až do výše 50 tisíc Kč rychle a jednoduše bez zbytečného papírování.

Autor příspěvku: Půjčky Online

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.