Seriózní půjčky od lidí

Tato rychlá půjčka je určena všem těm, kteří nemohou či nemohou na peníze dlouho čekat a potřebují pokrýt své výdaje de facto ihned. U půjčky před výplatou máte jistotu, že peníze získáte skutečně rychle a navíc vše vyřešíte v pohodlí vašeho domova online!

Pokud tedy řešíte akutní problém s nečekaným výdajem v podobě vysoké faktury za telefon, nebo si potřebujete koupit spotřebič do domácnosti, který se vám zčistajasna rozbil, využijte půjčky před výplatou. Půjčka před výplatou se odlišuje od ostatních typů nebankovních půjček právě rychlostí, s jakou jsou finanční prostředky klientům poskytovány. U této půjčky máte skutečně jistotu, že nebudete na peníze dlouho čekat, vše totiž vyřídíte během několika minut prostřednictvím internetu.

Půjčka před výplatou je oblíbená zejména díky snadnému způsobu žádosti, kterou podáte jednoduše online. Nemusíte tedy obíhat pobočky, vše vyřídíte v pohodlí vašeho domova. Již během několika minut budete vědět, v jaké výši vám bude tato půjčka poskytnuta. Nemusíte se tedy bát žádného zdlouhavého papírování, peníze získáte během jedné hodiny.

Výhody půjčky před výplatou

  • Rychlé sjednání prostřednictvím internetu
  • Omezené dokládání dokumentů
  • Peníze získáte již za několik minut
  • Tento typ půjčky je dostupný pro každého

peníze_24

Tato půjčka je určena primárně těm, kteří potřebují peníze skutečně rychle a nemají čas na to, aby chodili od jedné pobočky společnosti ke druhé. Rychlá půjčka ihned je bezhotovostní půjčkou, to tedy znamená, že vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Domníváte se, že jsou vaše dluhy již skutečně vysoké a je namístě je začít řešit? Svěřte se do rukou odborníků, kteří se specializují na oddlužení, a dostaňte se z dluhové pasti. Jedná se o ideální řešení pro ty, jimž dluhy již přerostly přes hlavu a nevědí si s touto kritickou situací rady.

Nechtějí vám nikde půjčit peníze? Bohužel, mnoho lidí při žádosti o půjčku nepochodí. Na první pohled to vypadá, že půjčku si může sjednat doslova každý, ale když pak přijde na věc, všechno je jinak. Najednou se nestačíte divit tomu, proč právě vám půjčku neschválili. Důvodem může být cokoli: nedostatečný nebo těžko prokazatelný příjem, malý vroubek z minulosti v podobě záznamu v registru dlužníků, příliš velká zadluženost, nemožnost ručení či malý pohyb na bankovním účtu. Ať už je to jakkoli, přeci jen bankovní i nebankovní společnosti nejsou jedinou institucí, kde si můžete půjčit peníze. Možností je daleko víc. Co takhle půjčka přímo od lidí, soukromých investorů? Ta bývá zpravidla poslední nadějí, pokud vás se žádostí o úvěr všude jinde odmítli. Ale pozor, při půjčce od soukromého investora musíte být obzvlášť obezřetní. Nikdy totiž nevíte, na koho narazíte a není výjimkou, že se mezi nimi vyskytují i nabídky, které hraničí s lichvou. Proto musíte být velmi opatrní při výběru svého potenciálního věřitele.

Půjčky na směnku mají tu výhodu, že při jejich schvalování nemusíte projít žádným automatickým schvalovacím procesem, ale vaše žádost je posuzována individuálně. Díky osobnímu přístupu má tedy možnost získat půjčku i ten, kdo byl jinou společností automaticky odmítnut.

Jak je to s dobou splatnosti v případě půjček na směnku? Doby splatnosti se liší od jednotlivých soukromých poskytovatelů, je možné si dobu splatnosti dohodnout i na několik let.

Prostřednictvím půjček na směnku můžete získat peníze bez zbytečných prodlev. Na rozdíl od klasických bankovních půjček se celá vypůjčená částka v případě půjček na směnku splatí jednorázově na konci doby splatnosti, kterou jste si s poskytovatelem půjčky domluvili.

 

 

Půjčka od soukromé osoby

Půjčka od soukromého investora má oproti jiným finančním produktům řadu předností. V prvé řadě si celý charakter půjčky určujete vy sami a záleží jen na vzájemné dohodě obou stran, jaké si stanoví podmínky. Nikdo vám nic předem neurčuje, proto je půjčka od soukromé osoby vhodná pro lidi, kterým nevyhovují standardní podmínky bankovních i nebankovních společností. Výše půjčky není nijak omezena, půjčit si můžete kolik chcete a na co získané peněžní prostředky využijete nikoho nezajímá. Stejně žádný soukromý investor nezkoumá, jestli máte záznam v registru dlužníků, zda jste momentálně zadluženi až po uši a kolik vyděláváte. Důležité je, abyste v dohodnutém termínu půjčku splatili tak, jak máte. Seriózní poskytovatel půjčky nikdy nevyžaduje žádné poplatky předem a pokud ano, zpravidla se jedná o podvodnou nabídku, které je třeba se za všech okolností vyvarovat. Do budoucna by pro vás taková půjčka mohla mít dalekosáhlé důsledky.

Chci půjčku

Inzerce půjček

Rozsáhlou nabídku půjček od soukromých osob naleznete převážně na internetu, i když se s ní můžete setkat i různě v novinách, případně na inzertních vývěskách někde ve městě. Ovšem nejjednodušší je vyhledat si na internetu různé inzertní portály, kde v kategorii finančních služeb naleznete nespočet inzerátů, které nabízí půjčku. Zpravidla jsou zde uvedeny jen základní informace a telefonní kontakt nebo email. Jakmile na nějakou nabídku zareagujete, dohodnete si podmínky poskytnutého úvěru a podepíšete smlouvu o půjčce. Peníze jsou pak vyplaceny buď v hotovosti a nebo převodem na bankovní účet. To už záleží na tom, co v danou chvíli preferujete a jaké jsou vaše možnosti. Někteří lidé například nemohou ani disponovat bankovním účtem, třeba z důvodu obstavení konta exekutorem,  a tak je pro ně hotovost jedinou alternativou, jak si nechat peníze vyplatit. Kromě toho lze formou inzerátu také půjčku poptávat. Poptávku lze rovněž zadat i na různých webových stránkách zabývajících se tématikou financí prostřednictvím již předem připraveného formuláře. Stačí když uvedete o jakou půjčku máte zájem, jak si představujete splátkový kalendář a zanecháte na sebe kontakt. Soukromí investoři vás už sami osloví s nabídkou a vy si jen vyberte tu, která bude odpovídat vašim představám.

Půjčka pro každého

Půjčka od soukromé osoby je snadno dostupná pro všechny, kdo nemohou z nějakého důvodu uspět se žádostí o půjčku u jiné klasické finanční společnosti. Pro některé žadatele je zpravidla stěžejním kamenem úrazu záznam v registru dlužníků, který jim často cestu k půjčce překazí. Přitom se může jednat i o záznam starý již několik let. I když svůj dluh totiž uhradíte, neznamená to automaticky, že vás z registru okamžitě vymažou. Z toho důvodu může taková opožděná splátka půjčky nebo neuhrazená faktura dodavateli energií nadělat pěknou paseku. Naštěstí soukromý sektor řeší každou půjčku individuálně a snaží se vyhovět potřebám svých klientů. Častými zákazníky se tak stávají  nezaměstnaní, začínající podnikatelé, matky na mateřské, důchodci, studenti nebo lidé, kteří nemají jak prokázat svůj příjem. Celkové podmínky poskytnutého úvěru se samozřejmě odvíjí také od výše půjčky. Jiné budou u vypůjčené tisícovky a jiné u půjčky v řádu několika statisíců. U vyšších úvěrů je zpravidla riziko poskytnuté půjčky vyváženo ručením, a to v podobě další osoby jako ručitele a nebo zástavou nemovitosti.

Dříve než si sjednáte půjčku od soukromé osoby, řádně si ji ověřte. Poptejte se v okolí známých na zkušenosti, na sociálních sítích a diskuzních fórech. Jakmile narazíte na negativní informace, raději se takové půjčce vyhněte obloukem. Smlouvu o půjčce si pročtěte od začátku až do konce a teprve poté ji podepište. Seriózní půjčka před vámi nikdy nic neskrývá a má jasně dané podmínky.


Zdroj: http://pujcky-seriozne.cz/

Půjčky jsou v dnešní době nejjednodušším způsobem, jak řešit své aktuální finanční potíže či akutní nedostatek finančních prostředků. Získání peněz není nijak složité, ba naopak. V dnešní době máte možnost získat půjčky v podstatě na cokoliv a nemusíte ani sdělovat účel, pro který o půjčku žádáte.

Na českém trhu působí mnoho bankovních i nebankovních institucí, které nabízejí půjčky všeho druhu. Při výběru vhodné půjčky byste se měli především zaměřit na výši RPSN.

peníze_3

Co znamená zkratka RPSN? Jedná se o zkratku pro celkové procentní náklady, resp. roční procentní sazba nákladů na váš úvěr, jednoduše to znamená, že RPSN udává podíl z dlužné částky, který musí spotřebitel zaplatit za jeden rok v souvislosti se splátkami, správy a dalšími výdaji spojenými s půjčkou. Rozhodně byste si měli vždy prověřit instituci, od níž o půjčku žádáte, že informace, které vám sděluje, jsou pravdivé. Od roku 2002 jsou poskytovatelé spotřebitelských úvěrů uvádět nejen své nabídky, ale i RPSN. Nemusí být však uvedeno u půjček, které jsou nižší než 5 tisíc Kč či vyšších než 1 880 000 Kč. Pokud není RPSN uvedeno, je daný úvěr úročen automaticky diskontní sazbou České národní banky.

Autor příspěvku: Půjčky Online

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.