Seriózní půjčky od lidí

Půjčka bez doložení příjmu je oblíbená například mezi studenty, kteří ještě nemají pravidelný příjem, ale potřebují navýšit svůj finanční rozpočet, dále mezi důchodci či nezaměstnanými lidmi. Hlavní výhoda půjčky bez doložení příjmu spočívá právě v tom, že není nutné dokládat údaje o výši měsíčních příjmů, jak to je tomu u bank či dokonce nebankovních institucí. Pokud máte o tento typ půjčky zájem a rádi byste se dozvěděli podrobnosti, kontaktujte nás. Zodpovíme vaše dotazy a navrhneme pro vás řešení na míru. S námi dosáhne na půjčku takřka každý!

Jsme nebankovní společností, která nabízí zájemcům jak půjčky, tak i hypotéky. O nebankovní půjčky zpravidla žádají lidé, kteří nemohou žádat o půjčku v bance, popřípadě byli se svou žádostí neúspěšní. Rovněž však o nebankovní půjčky žádají lidé, kteří chtějí peníze získat rychle a bez zbytečných prodlev. Důvodů, proč banka zamítne žádost o půjčku, může být hned několik. Nejčastějším důvodem bývá negativní záznam v registru dlužníků, popřípadě nedostatečnou bonitou klienta.

Na našem trhu je mnoho nebankovních společností, které poskytují zájemcům o půjčky ty nejvýhodnější produkty. Pojďme si nyní představit všechny půjčky, mezi kterými si vyberete i vy.

peníze_23

Můžete si vybrat z nejrůznějších produktů, od krátkodobých půjček po spotřebitelský úvěr až na 48 měsíců. Výhodou této půjčky  je skutečnost, že překážkou pro její získání není ani záznam v registru dlužníků.

Půjčky bez registru jsou tím nejčastějším produktem, o který klienti žádají. Nabízíme rovněž i konsolidaci půjček a refinancování. Společnost sloučí klientovy půjčky do jedné výhodnější půjčky, sníží měsíční splátky a zajistí tak klientovi ulehčení rodinného rozpočtu.

Tato půjčka je určena primárně těm, kteří potřebují peníze skutečně rychle a nemají čas na to, aby chodili od jedné pobočky společnosti ke druhé. Rychlá půjčka ihned je bezhotovostní půjčkou, to tedy znamená, že vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Domníváte se, že jsou vaše dluhy již skutečně vysoké a je namístě je začít řešit? Svěřte se do rukou odborníků, kteří se specializují na oddlužení, a dostaňte se z dluhové pasti. Jedná se o ideální řešení pro ty, jimž dluhy již přerostly přes hlavu a nevědí si s touto kritickou situací rady.

Nechtějí vám nikde půjčit peníze? Bohužel, mnoho lidí při žádosti o půjčku nepochodí. Na první pohled to vypadá, že půjčku si může sjednat doslova každý, ale když pak přijde na věc, všechno je jinak. Najednou se nestačíte divit tomu, proč právě vám půjčku neschválili. Důvodem může být cokoli: nedostatečný nebo těžko prokazatelný příjem, malý vroubek z minulosti v podobě záznamu v registru dlužníků, příliš velká zadluženost, nemožnost ručení či malý pohyb na bankovním účtu. Ať už je to jakkoli, přeci jen bankovní i nebankovní společnosti nejsou jedinou institucí, kde si můžete půjčit peníze. Možností je daleko víc. Co takhle půjčka přímo od lidí, soukromých investorů? Ta bývá zpravidla poslední nadějí, pokud vás se žádostí o úvěr všude jinde odmítli. Ale pozor, při půjčce od soukromého investora musíte být obzvlášť obezřetní. Nikdy totiž nevíte, na koho narazíte a není výjimkou, že se mezi nimi vyskytují i nabídky, které hraničí s lichvou. Proto musíte být velmi opatrní při výběru svého potenciálního věřitele.

Půjčky na směnku mají tu výhodu, že při jejich schvalování nemusíte projít žádným automatickým schvalovacím procesem, ale vaše žádost je posuzována individuálně. Díky osobnímu přístupu má tedy možnost získat půjčku i ten, kdo byl jinou společností automaticky odmítnut.

Jak je to s dobou splatnosti v případě půjček na směnku? Doby splatnosti se liší od jednotlivých soukromých poskytovatelů, je možné si dobu splatnosti dohodnout i na několik let.

Prostřednictvím půjček na směnku můžete získat peníze bez zbytečných prodlev. Na rozdíl od klasických bankovních půjček se celá vypůjčená částka v případě půjček na směnku splatí jednorázově na konci doby splatnosti, kterou jste si s poskytovatelem půjčky domluvili.

 

 

Půjčka od soukromé osoby

Půjčka od soukromého investora má oproti jiným finančním produktům řadu předností. V prvé řadě si celý charakter půjčky určujete vy sami a záleží jen na vzájemné dohodě obou stran, jaké si stanoví podmínky. Nikdo vám nic předem neurčuje, proto je půjčka od soukromé osoby vhodná pro lidi, kterým nevyhovují standardní podmínky bankovních i nebankovních společností. Výše půjčky není nijak omezena, půjčit si můžete kolik chcete a na co získané peněžní prostředky využijete nikoho nezajímá. Stejně žádný soukromý investor nezkoumá, jestli máte záznam v registru dlužníků, zda jste momentálně zadluženi až po uši a kolik vyděláváte. Důležité je, abyste v dohodnutém termínu půjčku splatili tak, jak máte. Seriózní poskytovatel půjčky nikdy nevyžaduje žádné poplatky předem a pokud ano, zpravidla se jedná o podvodnou nabídku, které je třeba se za všech okolností vyvarovat. Do budoucna by pro vás taková půjčka mohla mít dalekosáhlé důsledky.

Chci půjčku

Inzerce půjček

Rozsáhlou nabídku půjček od soukromých osob naleznete převážně na internetu, i když se s ní můžete setkat i různě v novinách, případně na inzertních vývěskách někde ve městě. Ovšem nejjednodušší je vyhledat si na internetu různé inzertní portály, kde v kategorii finančních služeb naleznete nespočet inzerátů, které nabízí půjčku. Zpravidla jsou zde uvedeny jen základní informace a telefonní kontakt nebo email. Jakmile na nějakou nabídku zareagujete, dohodnete si podmínky poskytnutého úvěru a podepíšete smlouvu o půjčce. Peníze jsou pak vyplaceny buď v hotovosti a nebo převodem na bankovní účet. To už záleží na tom, co v danou chvíli preferujete a jaké jsou vaše možnosti. Někteří lidé například nemohou ani disponovat bankovním účtem, třeba z důvodu obstavení konta exekutorem,  a tak je pro ně hotovost jedinou alternativou, jak si nechat peníze vyplatit. Kromě toho lze formou inzerátu také půjčku poptávat. Poptávku lze rovněž zadat i na různých webových stránkách zabývajících se tématikou financí prostřednictvím již předem připraveného formuláře. Stačí když uvedete o jakou půjčku máte zájem, jak si představujete splátkový kalendář a zanecháte na sebe kontakt. Soukromí investoři vás už sami osloví s nabídkou a vy si jen vyberte tu, která bude odpovídat vašim představám.

Půjčka pro každého

Půjčka od soukromé osoby je snadno dostupná pro všechny, kdo nemohou z nějakého důvodu uspět se žádostí o půjčku u jiné klasické finanční společnosti. Pro některé žadatele je zpravidla stěžejním kamenem úrazu záznam v registru dlužníků, který jim často cestu k půjčce překazí. Přitom se může jednat i o záznam starý již několik let. I když svůj dluh totiž uhradíte, neznamená to automaticky, že vás z registru okamžitě vymažou. Z toho důvodu může taková opožděná splátka půjčky nebo neuhrazená faktura dodavateli energií nadělat pěknou paseku. Naštěstí soukromý sektor řeší každou půjčku individuálně a snaží se vyhovět potřebám svých klientů. Častými zákazníky se tak stávají  nezaměstnaní, začínající podnikatelé, matky na mateřské, důchodci, studenti nebo lidé, kteří nemají jak prokázat svůj příjem. Celkové podmínky poskytnutého úvěru se samozřejmě odvíjí také od výše půjčky. Jiné budou u vypůjčené tisícovky a jiné u půjčky v řádu několika statisíců. U vyšších úvěrů je zpravidla riziko poskytnuté půjčky vyváženo ručením, a to v podobě další osoby jako ručitele a nebo zástavou nemovitosti.

Dříve než si sjednáte půjčku od soukromé osoby, řádně si ji ověřte. Poptejte se v okolí známých na zkušenosti, na sociálních sítích a diskuzních fórech. Jakmile narazíte na negativní informace, raději se takové půjčce vyhněte obloukem. Smlouvu o půjčce si pročtěte od začátku až do konce a teprve poté ji podepište. Seriózní půjčka před vámi nikdy nic neskrývá a má jasně dané podmínky.


Zdroj: http://pujcky-seriozne.cz/

Máte finanční potíže, které musíte vyřešit pomocí půjčky? Žádali jste o půjčku v bance, ale byla vám zamítnuta? Nejspíš za to může skutečnost, že máte záznam v registru dlužníků, druhým důvodem pro zamítnutí vaší žádosti o půjčku mohla být ale i vaše nedostatečná bonita. Ať už vám tedy byla půjčka zamítnuta z jakéhokoliv důvodu, máte i jiné možnosti, jakým získat potřebné finanční prostředky. Jedním z nich jsou i krátkodobé půjčky, které jsou poskytovány celou řadou nebankovních společností působících na našem trhu.

Krátkodobé půjčky vám pomohou jednoduše a rychle se postavit zpátky na vlastní nohy, a jsou vhodné především pro osoby, kterým byla bankovní půjčka zamítnuta. Pokud k těmto osobám patříte i vy mezi osoby, jimž banka žádost o půjčku zamítla, ale potřebujete nutně peníze k vyřešení svých finančních potíží, tak jsou krátkodobé půjčky tím pravým produktem pro vás.

Autor příspěvku: Půjčky Online

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.