Rychlé půjčky bez registru

Půjčka bez doložení příjmu je oblíbená například mezi studenty, kteří ještě nemají pravidelný příjem, ale potřebují navýšit svůj finanční rozpočet, dále mezi důchodci či nezaměstnanými lidmi. Hlavní výhoda půjčky bez doložení příjmu spočívá právě v tom, že není nutné dokládat údaje o výši měsíčních příjmů, jak to je tomu u bank či dokonce nebankovních institucí. Pokud máte o tento typ půjčky zájem a rádi byste se dozvěděli podrobnosti, kontaktujte nás. Zodpovíme vaše dotazy a navrhneme pro vás řešení na míru. S námi dosáhne na půjčku takřka každý!

Jsme nebankovní společností, která nabízí zájemcům jak půjčky, tak i hypotéky. O nebankovní půjčky zpravidla žádají lidé, kteří nemohou žádat o půjčku v bance, popřípadě byli se svou žádostí neúspěšní. Rovněž však o nebankovní půjčky žádají lidé, kteří chtějí peníze získat rychle a bez zbytečných prodlev. Důvodů, proč banka zamítne žádost o půjčku, může být hned několik. Nejčastějším důvodem bývá negativní záznam v registru dlužníků, popřípadě nedostatečnou bonitou klienta.

Na našem trhu je mnoho nebankovních společností, které poskytují zájemcům o půjčky ty nejvýhodnější produkty. Pojďme si nyní představit všechny půjčky, mezi kterými si vyberete i vy.

peníze_23

Můžete si vybrat z nejrůznějších produktů, od krátkodobých půjček po spotřebitelský úvěr až na 48 měsíců. Výhodou této půjčky  je skutečnost, že překážkou pro její získání není ani záznam v registru dlužníků.

Půjčky bez registru jsou tím nejčastějším produktem, o který klienti žádají. Nabízíme rovněž i konsolidaci půjček a refinancování. Společnost sloučí klientovy půjčky do jedné výhodnější půjčky, sníží měsíční splátky a zajistí tak klientovi ulehčení rodinného rozpočtu.

Tato půjčka je určena primárně těm, kteří potřebují peníze skutečně rychle a nemají čas na to, aby chodili od jedné pobočky společnosti ke druhé. Rychlá půjčka ihned je bezhotovostní půjčkou, to tedy znamená, že vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Domníváte se, že jsou vaše dluhy již skutečně vysoké a je namístě je začít řešit? Svěřte se do rukou odborníků, kteří se specializují na oddlužení, a dostaňte se z dluhové pasti. Jedná se o ideální řešení pro ty, jimž dluhy již přerostly přes hlavu a nevědí si s touto kritickou situací rady.

Hledáte marně půjčku, kde by vám půjčili i přesto, že máte záznam v registru? Každá finanční společnost striktně trvá na tom, že nesmíte být vedeni v nechvalně známém registru neplatičů? Nechcete si půjčovat od soukromníků, protože máte obavy, že by se nejednalo o právě seriózní nabídku? I přesto existuje řešení, jak si sjednat pohodovou půjčku. Pokud jste o půjčku žádali jako první v bance, je jasné, že vaši žádost zamítli. Domnívat se, že by nad vámi banka přimhouřila oko je zcela nereálné. Tradiční bankovní domy mají své jasně vnitřní směrnice a těmi se řídí za jakýchkoli okolností. Pokud prostě nenaplníte jejich podmínky, máte smůlu. Pak nezbývá něž zkoušet štěstí někde jinde. Naštěstí banky nejsou jedinou finanční institucí, kde si je možno sjednat půjčku. Stačí jít jen o dům dál a zaměřit se na nebankovní sféru, kde je pro vás připraveno tolik půjček, až vám z nich půjde hlava kolem. Vybrat si pak už jen konkrétní úvěrový produkt je poměrně snadné.

Půjčky na směnku mají tu výhodu, že při jejich schvalování nemusíte projít žádným automatickým schvalovacím procesem, ale vaše žádost je posuzována individuálně. Díky osobnímu přístupu má tedy možnost získat půjčku i ten, kdo byl jinou společností automaticky odmítnut.

Jak je to s dobou splatnosti v případě půjček na směnku? Doby splatnosti se liší od jednotlivých soukromých poskytovatelů, je možné si dobu splatnosti dohodnout i na několik let.

Prostřednictvím půjček na směnku můžete získat peníze bez zbytečných prodlev. Na rozdíl od klasických bankovních půjček se celá vypůjčená částka v případě půjček na směnku splatí jednorázově na konci doby splatnosti, kterou jste si s poskytovatelem půjčky domluvili.

 

 

Nebankovní půjčka může tolerovat záznam v registru

Do registru dlužníků se dnes dostanete ani nevíte jak. Z toho důvodu nelze bankovní i nebankovní registr dlužníků chápat jako seznam všech chronických neplatičů, kteří se vyhýbají svým povinnostem a nechtějí dostát svým závazkům, ke kterým se uvázali. Pokud se domníváte, že se zde zaznamenávají pouze dluhy ze spotřebitelských půjček a úvěrů, jste na omylu. Například registr neplatičů SOLUS eviduje také jedince, kteří mají nesplacené dluhy u telefonního operátora nebo dodavatelů energií. Jakmile nezaplatíte fakturu tři měsíce po sobě, jste tam. Přitom jsou evidovány všechny dluhy od částky 500 Kč nahoru. Když se potom dostanete do svízelné životní situace, přijdete o práci, onemocníte, případně se rozejdete s partnerem a měsíční rozpočet dostane zcela jiný rozměr, je pak velmi často půjčka jediným způsobem jak dostát svým závazkům a vyhnout se tak případné evidenci v registru dlužníků. Když už se totiž do něj jednou dostanete, jen tak lehce se z něj nedostanete. K výmazu nestačí jen všechny dluhy uhradit, neplatiči jsou zde evidováni ještě po řadu dalších let. Když pak žádáte o půjčku, může nastat pěkný malér, i přesto, že už máte všechny dluhy uhrazeny. A právě z toho důvodu existují nebankovní půjčky bez kontroly registru dlužníků, které každou podanou žádost posuzují na základě individuálních okolností.

Chci půjčku

Jak si půjčit s registrem

Máte-li záznam v registru dlužníků, je zcela zbytečné se o půjčku pokoušet v bance a marnit svůj drahocenný čas. Jestliže si nejste jisti, jak na tom aktuálně jste a v minulosti jste se dostali do finančních potíží, můžete požádat o výpis z registru dlužníků. To lze učinit elektronicky přímo na konkrétních webových stránkách nebo můžete o výpis požádat prostřednictvím SMS zprávy. Těch pár stokorun vám určitě stojí za to. Výpis z registru dlužníků obdržíte zpětně buď opětovně formou SMS zprávy a nebo elektronicky. Pokud však trváte na jeho papírové podobě, není problém. Česká pošta vám ho doručí během několika následujících dnů. Pokud tedy zjistíte, že jste v registru neustále vedeni a chcete si půjčit peníze, sázkou na jistotu je právě nebankovní půjčka. Ta registry dlužníků tolik neřeší, i když se i zde najdou firmy, které žadatele posuzují jen podle záznamu v registru. Ale těch je opravdu pramálo. Pro snazší orientaci v nebankovních půjčkách jsou jednotlivé úvěrové produkty rozděleny dle kategorií a právě půjčka bez registru je jednou z nich. Pokud si zde nějakou půjčku vyberete, jistě s žádostí uspějete.

Rychlá online půjčka bez registru

Nebankovní půjčky jsou všeobecně známé jako velmi snadné úvěry, které si dokážete vyřídit doslova za pár minut. Expresní rychlost sjednání je dána zejména tím, že kvůli půjčce nemusíte chodit nikam na pobočku a zdržovat se nějakým složitým papírováním. Vše kompletně vyřídíte jen na internetu, kdekoli, kde jste připojeni k síti. Máte-li například internet v mobilu, půjčku si sjednáte třeba o půlnoci v restauraci nebo v parku na lavičce. Tak snadné to je. Žádost o půjčku podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde je k tomuto účelu pro vás připravený interaktivní formulář. Ten když vyplníte a odešlete, tak máte hotovo. Zadáte jen své osobní údaje, jméno, příjmení, telefonní číslo, emailovou adresu a posuvníkem na webu si navolíte kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. O zpracování žádosti se nadále postará plně automatizovaný systém, který vaši žádost vyhodnotí během několika málo minut. O výsledku schvalovacího procesu jste obratem informováni a je-li kladný, peníze ihned odchází na bankovní účet nebo jsou připraveny k vyzvednutí v hotovosti. Je jen a jen na vás, jakou formu zvolíte. U malé půjčky nebankovní společnosti nekontrolují registr dlužníků a u vyšší sumy je tolerance záznamu způsobena nabídnutou zárukou splacení. Avšak u malých půjček je riziko poskytnutého úvěru vyváženo vyšší úrokovou sazbou. Naproti tomu u velké půjčky můžete dosáhnout na lepší podmínky díky poskytnuté záruce. Budete-li například za půjčku ručit nemovitostí, může vám společnost nabídnout i další benefity navíc třeba ve formě předčasného splacení bez sankce nebo jednorázové splátky bez poplatku.

Rychlé půjčky, které nenahlíží do registru dlužníků jsou zpravidla neúčelové půjčky, to znamená, že poskytnuté peněžní prostředky můžete použít na cokoli. Mohou na ně dosáhnout i lidé s exekucí, za předpokladu, že dokážou dostát všem svým závazkům. Řada solidních nebankovních společností totiž pečlivě dodržuje zásady zodpovědného půjčování.


Zdroj: http://pujcky-seriozne.cz/

Máte finanční potíže, které musíte vyřešit pomocí půjčky? Žádali jste o půjčku v bance, ale byla vám zamítnuta? Nejspíš za to může skutečnost, že máte záznam v registru dlužníků, druhým důvodem pro zamítnutí vaší žádosti o půjčku mohla být ale i vaše nedostatečná bonita. Ať už vám tedy byla půjčka zamítnuta z jakéhokoliv důvodu, máte i jiné možnosti, jakým získat potřebné finanční prostředky. Jedním z nich jsou i krátkodobé půjčky, které jsou poskytovány celou řadou nebankovních společností působících na našem trhu.

Krátkodobé půjčky vám pomohou jednoduše a rychle se postavit zpátky na vlastní nohy, a jsou vhodné především pro osoby, kterým byla bankovní půjčka zamítnuta. Pokud k těmto osobám patříte i vy mezi osoby, jimž banka žádost o půjčku zamítla, ale potřebujete nutně peníze k vyřešení svých finančních potíží, tak jsou krátkodobé půjčky tím pravým produktem pro vás.

Autor příspěvku:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.