Rychlá půjčka ihned na účet do hodiny

Půjčka bez doložení příjmu je oblíbená například mezi studenty, kteří ještě nemají pravidelný příjem, ale potřebují navýšit svůj finanční rozpočet, dále mezi důchodci či nezaměstnanými lidmi. Hlavní výhoda půjčky bez doložení příjmu spočívá právě v tom, že není nutné dokládat údaje o výši měsíčních příjmů, jak to je tomu u bank či dokonce nebankovních institucí. Pokud máte o tento typ půjčky zájem a rádi byste se dozvěděli podrobnosti, kontaktujte nás. Zodpovíme vaše dotazy a navrhneme pro vás řešení na míru. S námi dosáhne na půjčku takřka každý!

Jsme nebankovní společností, která nabízí zájemcům jak půjčky, tak i hypotéky. O nebankovní půjčky zpravidla žádají lidé, kteří nemohou žádat o půjčku v bance, popřípadě byli se svou žádostí neúspěšní. Rovněž však o nebankovní půjčky žádají lidé, kteří chtějí peníze získat rychle a bez zbytečných prodlev. Důvodů, proč banka zamítne žádost o půjčku, může být hned několik. Nejčastějším důvodem bývá negativní záznam v registru dlužníků, popřípadě nedostatečnou bonitou klienta.

Na našem trhu je mnoho nebankovních společností, které poskytují zájemcům o půjčky ty nejvýhodnější produkty. Pojďme si nyní představit všechny půjčky, mezi kterými si vyberete i vy.

peníze_23

Můžete si vybrat z nejrůznějších produktů, od krátkodobých půjček po spotřebitelský úvěr až na 48 měsíců. Výhodou této půjčky  je skutečnost, že překážkou pro její získání není ani záznam v registru dlužníků.

Půjčky bez registru jsou tím nejčastějším produktem, o který klienti žádají. Nabízíme rovněž i konsolidaci půjček a refinancování. Společnost sloučí klientovy půjčky do jedné výhodnější půjčky, sníží měsíční splátky a zajistí tak klientovi ulehčení rodinného rozpočtu.

Tato půjčka je určena primárně těm, kteří potřebují peníze skutečně rychle a nemají čas na to, aby chodili od jedné pobočky společnosti ke druhé. Rychlá půjčka ihned je bezhotovostní půjčkou, to tedy znamená, že vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Domníváte se, že jsou vaše dluhy již skutečně vysoké a je namístě je začít řešit? Svěřte se do rukou odborníků, kteří se specializují na oddlužení, a dostaňte se z dluhové pasti. Jedná se o ideální řešení pro ty, jimž dluhy již přerostly přes hlavu a nevědí si s touto kritickou situací rady.

Spěcháte na peníze? Máte takový vítr v peněžence, že potřebujete mít peníze na účtu opravdu během chvilky? I takové situace život přináší. Mnohokrát se stane, že se vám znenadání postaví do cesty nějaký nenadálý výdaj a pak nevíte kudy kam. Spoléhat se na rodinu, kolegy v práci nebo kamarády není jen tak. Buď pro vás nemají absolutně žádné pochopení a nebo sami mají hluboko do kapsy, takže i když by chtěli, půjčit vám nemají z čeho. Rychlou půjčku potřebují lidé zejména na pokrytí základních životních potřeb a je pravda, že takové půjčky jsou mnohem více žádanější než klasické úvěry určené třeba na pořízení nemovitosti, rekonstrukci bydlení, zařízení domácnosti, koupi auta, atd. Akutnímu nedostatku financí nahrává i dnešní nelehká doba. Bez práce se můžete ocitnout jedna dvě, stejně tak onemocnět a pak nemocenská dokáže výplatu pěkně pokrátit. A jinak na tom nejste v případě, když nějakou dobu pobíráte jen podporu od úřadu práce nebo jste na sociálních dávkách. To jsou všechny vaše úspory rázem pryč. Když se pak dostanete do situace, že se vám najednou peněz nedostává a nezaplacené složenky na vás koukají z lednice, nezbývá nic jiného, než si sjednat rychlou půjčku. Ta dokáže mnohé vyřešit a zabránit dalekosáhlým problémům, které v extrémním případě vás mohou dovést až k exekučnímu řízení. Na rychlou půjčku se můžete spolehnout prostě kdykoli.

Jste v situaci, kdy nutně a rychle potřebujete vypůjčit nějaké peníze? Už jste zkoušeli žádat o půjčku v bance, ale nebyla vám vyřízena nebo vám byla zamítnuta? Stalo se tak snad kvůli záznamu v registru dlužníků nebo SOLUS? Bohužel dostat se do registru dlužníků jde velmi lehko a dostat se z něj ven je poměrně obtížné.

Nebankovní půjčky bez registru se nejčastěji poskytují  do výše 10 000 Kč a nabízejí ho všechny nebankovní společnosti, co působí na našem trhu. Najdou se však i výjimky nabízející žadatelům i vyšší částky.

Pokud máte tedy náhodou zamítnutou půjčku kvůli záznamu v registru, řešením může být nebankovní půjčka ihned na účet. Tento typ půjček poskytuje v ČR mnoho nebankovních společností a při schvalování žádosti o půjčku není nahlíženo do registru, ale stačí mít v zásadě jen občanský průkaz, takže šanci na její získání má téměř každý. Díky těmto hyper půjčkám si můžete získat klidně i 50 000 Kč.

 

Kde vám dají rychlou půjčku?

Na trhu s financemi je tolik poskytovatelů služeb, že na první pohled se doslova ztrácíte v jejich záplavě. Jedinec absolutně neznalý dané problematiky se v půjčkách jen stěží orientuje, a tak je určitě dobré mít alespoň základní přehled a informace. Dávno pryč jsou domy, kdy veškeré finanční záležitosti řídily jenom banky. Postupem času se na trhu objevily i soukromé subjekty, které jsou pro banky velmi silnou konkurencí. Každá finanční společnost se proto snaží ze všech sil co nejlépe prosadit a získat co největší počet spokojených zákazníků. Jednotlivé společnosti se proto předhání v různých nabídkách úvěrových produktů, které pravidelně obohacují o akční nabídky, aby zaujali své potenciální klienty. Proto také na vás reklamní slogany číhají na každém rohu. O půjčkách slyšíte v televizi, rádiu, plakáty jsou oblepené nákupní centra, tramvajové i autobusové zastávky a člověk pak má pocit, že si může půjčit v podstatě kdykoli a kdekoli. Avšak to je pravda jen do určité míry. Ne každá půjčka vám půjčí právě výhodně a s dobrým úrokem. Proto si musíte nejprve udělat alespoň malý přehled aktuálního trhu a v půjčkách se trochu zorientovat. Pokud sáhnete hned po první půjčce co vám přijde pod ruku, nemuselo by se vám to také dvakrát vyplatit. Aby byl výběr pro vás co nejjednodušší, můžete si půjčky porovnat dle online srovnávače půjček, za pomoci kterého máte během několika málo minut jasný přehled o tom, co kdo nabízí. Vybrat si pak půjčku přesně pro sebe je už poměrně snadné.

Chci půjčku

Nebankovní online půjčka

Při nedostatku financí vás určitě tlačí čas, a proto rychlost s jakou se peníze dostanou až k vám pro vás jistě hraje dost podstatnou roli. V bance s rychlou půjčkou nepočítejte, složitá administrativa, která každou půjčku doprovází, opravdu není záležitost na pár minut. V bance vám s rychlými penězi pomůže snad jen kreditní karta nebo kontokorent u běžného účtu. Pokud ale takovými úvěrovými produkty nedisponujete, nezbývá nic jiného než se obrátit na nebankovní společnost. V nebankovní sféře je totiž půjčka dílem několika málo minut. Navíc, kvůli nebankovní půjčce nemusíte chodit nikam na pobočku, vše si vyřídíte sami doma jen s pomocí internetu a mobilního telefonu. Poskytovatelé půjček v nebankovní sféře jsou si totiž plně vědomi toho, že když jejich zákazník potřebuje půjčku, jde mu především o čas. Proto využívá ke kompletnímu vyřízení půjčky pouze internet a nabízí online půjčku. Ta se obejde bez jakékoli administrativy a skenování dokladů, nemusíte mít ani ručitele. Pokud chcete půjčit jen malou částku v řádu tisícovky, některé společnosti se ani nezdržují nahlížením do registrů dlužníků a nepožadují potvrzení o příjmu. Vzhledem k tomu, že u nebankovních společností se žádost posuzuje na základě individuálních okolností klienta, na takovou půjčku hravě dosáhnou i lidé, pro něž je získání bankovního úvěru naprosto nemožné. Jedná se tedy o nezaměstnané, důchodce, matky na mateřské, začínající podnikatele, atd. Ti všichni mají daleko větší šanci s půjčkou uspět u nebankovní společnosti. Avšak každá finanční společnost si musí dle zákona ověřit platební schopnost žadatele, takže pokud je na první pohled evidentní, že jste zadluženi až po uši a máte na svých bedrech jednu exekuci za druhou, ani nebankovní společnost vám ve vašem vlastním zájmu další půjčku neposkytne. Kvalitní nebankovní společnosti totiž pečlivě dodržují zásady zodpovědného půjčování.

Půjčka bez papírování

Online půjčka má svá jasně daná specifika, která ji upřednostňují před ostatními úvěrovými produkty. V prvé řadě si celou půjčku sjednáte jen elektronicky. Žádost podáte přímo na webových stránkách společnosti, která daný úvěr nabízí. K tomuto účelu zde slouží krátký formulář, v něm uvedete jen své jméno, příjmení, emailovou adresu, telefonní číslo, kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile žádost odešlete, okamžitě je zpracována plně automatizovaným systémem, takže není nikde žádná časová prodleva. Ten je v provozu ve dne v noci, proto váš přístup k penězům je neomezený. V řádu několika málo minut obdržíte výsledek schvalovacího procesu. Je-li kladný a půjčka přiklepnuta, zároveň na mobilní telefon přijde SMS zpráva s kódem. Ten přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Následně ihned odchází peníze na váš bankovní účet, takže skutečně není problém, abyste měli peníze na účtu připsány do hodiny. Jen samotná transakce v rámci jedné banky trvá pár minut a většina společností vyplácí půjčku ze stejné banky jako má klient. Na druhou stranu je ale takové extrémně rychlé vyřízení půjčky vyváženo vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti.

Rychlá půjčka slouží především k řešení jakéhokoli nenadálého finančního problému. Jedná se o půjčky bezúčelové, takže nemusíte nikomu zdůvodňovat na co získané peněžní prostředky využijete. Některé společnosti nevyžadují ke sjednání půjčky ani bankovní účet a peníze vám vyplatí rovnou v hotovosti. Rychlé půjčky jsou k dispozici 24 hodin denně včetně víkendu i ve svátek.


Zdroj: http://pujcky-seriozne.cz/

Půjčky jsou v dnešní době nejjednodušším způsobem, jak řešit své aktuální finanční potíže či akutní nedostatek finančních prostředků. Získání peněz není nijak složité, ba naopak. V dnešní době máte možnost získat půjčky v podstatě na cokoliv a nemusíte ani sdělovat účel, pro který o půjčku žádáte.

Na českém trhu působí mnoho bankovních i nebankovních institucí, které nabízejí půjčky všeho druhu. Při výběru vhodné půjčky byste se měli především zaměřit na výši RPSN.

peníze_3

Co znamená zkratka RPSN? Jedná se o zkratku pro celkové procentní náklady, resp. roční procentní sazba nákladů na váš úvěr, jednoduše to znamená, že RPSN udává podíl z dlužné částky, který musí spotřebitel zaplatit za jeden rok v souvislosti se splátkami, správy a dalšími výdaji spojenými s půjčkou. Rozhodně byste si měli vždy prověřit instituci, od níž o půjčku žádáte, že informace, které vám sděluje, jsou pravdivé. Od roku 2002 jsou poskytovatelé spotřebitelských úvěrů uvádět nejen své nabídky, ale i RPSN. Nemusí být však uvedeno u půjček, které jsou nižší než 5 tisíc Kč či vyšších než 1 880 000 Kč. Pokud není RPSN uvedeno, je daný úvěr úročen automaticky diskontní sazbou České národní banky.

Autor příspěvku:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.