Půjčky se záznamem v registru

Tato rychlá půjčka je určena všem těm, kteří nemohou či nemohou na peníze dlouho čekat a potřebují pokrýt své výdaje de facto ihned. U půjčky před výplatou máte jistotu, že peníze získáte skutečně rychle a navíc vše vyřešíte v pohodlí vašeho domova online!

Pokud tedy řešíte akutní problém s nečekaným výdajem v podobě vysoké faktury za telefon, nebo si potřebujete koupit spotřebič do domácnosti, který se vám zčistajasna rozbil, využijte půjčky před výplatou. Půjčka před výplatou se odlišuje od ostatních typů nebankovních půjček právě rychlostí, s jakou jsou finanční prostředky klientům poskytovány. U této půjčky máte skutečně jistotu, že nebudete na peníze dlouho čekat, vše totiž vyřídíte během několika minut prostřednictvím internetu.

Půjčka před výplatou je oblíbená zejména díky snadnému způsobu žádosti, kterou podáte jednoduše online. Nemusíte tedy obíhat pobočky, vše vyřídíte v pohodlí vašeho domova. Již během několika minut budete vědět, v jaké výši vám bude tato půjčka poskytnuta. Nemusíte se tedy bát žádného zdlouhavého papírování, peníze získáte během jedné hodiny.

Výhody půjčky před výplatou

  • Rychlé sjednání prostřednictvím internetu
  • Omezené dokládání dokumentů
  • Peníze získáte již za několik minut
  • Tento typ půjčky je dostupný pro každého

peníze_24

Tato půjčka je určena primárně těm, kteří potřebují peníze skutečně rychle a nemají čas na to, aby chodili od jedné pobočky společnosti ke druhé. Rychlá půjčka ihned je bezhotovostní půjčkou, to tedy znamená, že vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Domníváte se, že jsou vaše dluhy již skutečně vysoké a je namístě je začít řešit? Svěřte se do rukou odborníků, kteří se specializují na oddlužení, a dostaňte se z dluhové pasti. Jedná se o ideální řešení pro ty, jimž dluhy již přerostly přes hlavu a nevědí si s touto kritickou situací rady.

Jak málo stačí k tomu, abyste se dostali do registru dlužníků. Znáte to z vlastní zkušenosti? Opozdíte se s platbou za telefon, nezaplatíte včas fakturu za plyn či elektřinu, případně opomenete další splátku půjčky a už se vezete. Přitom registry evidují informace o dlužnících i několik let poté, co jste vše v pořádku uhradili. Když potom chcete další půjčku, může nastat problém. Dle zákona je povinností všech finančních subjektů ověřit si platební schopnost žadatele o půjčku. A k tomu využívají různé bankovní i nebankovní registry. Zde je vedena veškerá vaše platební historie a vlastně zaznamenán každý údaj o tom, kdy jste žádali o půjčku, ať už úspěšně nebo bezúspěšně, jak pravidelně půjčku splácíte či někomu dlužíte. Na základě těchto informací se pak daná úvěrová společnost rozhoduje, nakolik jste pro ni důvěryhodný klient a zda vám dá ještě šanci. Háček je v tom, že například pro bankovní domy je již samotný záznam v registru rozhodujícím kritériem při schvalování úvěru. Naproti tomu konkurence není při rozhodování tak striktní a v případě záznamu v registru přihlíží ještě k dalším okolnostem. Z toho důvodu je nebankovní sektor pro některé žadatele o půjčku schůdnější než klasické prostředí bank.

Jste v situaci, kdy nutně a rychle potřebujete vypůjčit nějaké peníze? Už jste zkoušeli žádat o půjčku v bance, ale nebyla vám vyřízena nebo vám byla zamítnuta? Stalo se tak snad kvůli záznamu v registru dlužníků nebo SOLUS? Bohužel dostat se do registru dlužníků jde velmi lehko a dostat se z něj ven je poměrně obtížné.

Nebankovní půjčky bez registru se nejčastěji poskytují  do výše 10 000 Kč a nabízejí ho všechny nebankovní společnosti, co působí na našem trhu. Najdou se však i výjimky nabízející žadatelům i vyšší částky.

Pokud máte tedy náhodou zamítnutou půjčku kvůli záznamu v registru, řešením může být nebankovní půjčka ihned na účet. Tento typ půjček poskytuje v ČR mnoho nebankovních společností a při schvalování žádosti o půjčku není nahlíženo do registru, ale stačí mít v zásadě jen občanský průkaz, takže šanci na její získání má téměř každý. Díky těmto hyper půjčkám si můžete získat klidně i 50 000 Kč.

 

Máte záznam v registru?

Registry dlužníků poví o dlužnících téměř vše a pokud si nejste jisti, jak jste na tom právě vy, můžete požádat o výpis. Ten můžete získat prostřednictvím příslušných webových stránek a krátké SMS zprávy. Tato služba je sice zpoplatněna dle aktuálního sazebníku, ale rozhodně se vyplatí. V prvé řadě si uvědomte, že je v registru zaznamenána každá vaše žádost o půjčku, takže pokud navíc dlužíte a několikrát za sebou bezúspěšně žádáte půjčku, nestaví vás tato skutečnost do právě pozitivního světla. V případě, že je pak pro některou společnost evidence v seznamu prioritou při schvalování úvěru, vaše šance na získání půjčky se podstatně snižují. Proto je vhodné hledat úvěr v kategorii půjček bez registru, které registry dlužníků zcela opomíjí.

Požádat o půjčku

Půjčka bez registru

Půjčka bez kontroly registru dlužníků je specifickou kategorií nebankovních společností a je určena primárně všem žadatelům, kterým je kvůli záznamu v registru zcela uzavřena cesta k jakémukoli bankovnímu finančnímu produktu. Soukromé finanční společnosti si platební schopnost žadatele ověřují jinak. Někdo vyžaduje doložení příjmu a i to je možno provést různými způsoby. Buďto si daná společnost sama telefonicky ověří všechny potřebné údaje na mzdové účtárně u vašeho zaměstnavatele a nebo někomu stačí prokázat jakýkoli pravidelný měsíční příjem. Může se jednat o brigádu, výplatu podpory v nezaměstnanosti, výplatu mateřské či rodičovského příspěvku, důchodový výměr, přiznání sociálních dávek, atd. Samotné schválení půjčky pak probíhá jen na základě individuálních kritérií. Pokud žádáte o úvěr v řádu několika stovek tisíc, může být požadováno jako záruka splacení ručení třetí osobou jako spolužadatele nebo zástava nemovitosti.

Rychlá online půjčka

Velmi často jsou půjčky bez registru využívány klienty jako okamžitá finanční výpomoc v situacích, kdy se nedostává peněžních prostředků. Vzhledem k tomu, že není nutno dokládat účel použití, můžete půjčku použít na cokoli. Třeba na zaplacení složenek, na nezbytné výdaje před výplatou, na doplacení hrozící exekuce či na naléhavou opravu auta. Rychlou půjčku bez registru si snadno vyřídíte jen v prostředí internetu, nemusíte kvůli tomu složitě docházet na pobočku. Na webových stránkách poskytovatele vyplníte jednoduchou online žádost, zadáte své identifikační údaje, kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile žádost odešlete, okamžitě je zpracována plně automatizovaným systémem a vy jste obratem informováni o výsledku schvalovacího procesu. Pokud vám půjčku schválí a vy stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku tím, že přepíšete SMS zprávu z mobilního telefonu do systému, budou vám peníze ihned převedeny na bankovní účet. Některé společnosti vyplácí půjčku také v hotovosti a to třeba i alternativními způsoby. Hotovost pak máte připravenu k vyzvednutí v trafice nebo na čerpací stanici.

Půjčky se záznamem v registru lze čerpat v jakékoli výši. K tomuto typu půjček náleží zejména mikropůjčky jako jsou rychlé půjčky do výplaty, půjčky pro nezaměstnané, půjčky na mateřské, atd. Ale i se záznamem v registru můžete dosáhnout na daleko vyšší půjčku, která však bude vyžadovat odpovídající záruky splacení. Jistou alternativou nebankovních úvěrů jsou také půjčky od soukromých investorů, kde podmínky poskytnutého úvěru jsou stanoveny jen na individuální dohodě a nikdo nepřikládá záznamu v registru žádný význam.


Zdroj: http://pujcky-seriozne.cz/

Nechcete nebo nemůžete dokládat bance svoje příjmy? Pak zvolte půjčku bez potvrzení o příjmu, které poskytují nebankovní společnosti působící na českém trhu.

Půjčka bez potvrzení o příjmu je velmi žádaným produktem, který využívají jak nezaměstnaní, tak i maminky na mateřské dovolené, důchodci či živnostníci, kteří mohou mít s prokazováním svých příjmů potíže, ačkoliv to nutně nemusí znamenat, že by měli problémy se splácením půjčky potíže. Získejte nebankovní půjčky až do výše 50 tisíc Kč rychle a jednoduše bez zbytečného papírování.

Autor příspěvku: Půjčky Online

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.