Půjčky se zástavou nemovitosti

Půjčka bez doložení příjmu je oblíbená například mezi studenty, kteří ještě nemají pravidelný příjem, ale potřebují navýšit svůj finanční rozpočet, dále mezi důchodci či nezaměstnanými lidmi. Hlavní výhoda půjčky bez doložení příjmu spočívá právě v tom, že není nutné dokládat údaje o výši měsíčních příjmů, jak to je tomu u bank či dokonce nebankovních institucí. Pokud máte o tento typ půjčky zájem a rádi byste se dozvěděli podrobnosti, kontaktujte nás. Zodpovíme vaše dotazy a navrhneme pro vás řešení na míru. S námi dosáhne na půjčku takřka každý!

Jsme nebankovní společností, která nabízí zájemcům jak půjčky, tak i hypotéky. O nebankovní půjčky zpravidla žádají lidé, kteří nemohou žádat o půjčku v bance, popřípadě byli se svou žádostí neúspěšní. Rovněž však o nebankovní půjčky žádají lidé, kteří chtějí peníze získat rychle a bez zbytečných prodlev. Důvodů, proč banka zamítne žádost o půjčku, může být hned několik. Nejčastějším důvodem bývá negativní záznam v registru dlužníků, popřípadě nedostatečnou bonitou klienta.

Na našem trhu je mnoho nebankovních společností, které poskytují zájemcům o půjčky ty nejvýhodnější produkty. Pojďme si nyní představit všechny půjčky, mezi kterými si vyberete i vy.

peníze_23

Můžete si vybrat z nejrůznějších produktů, od krátkodobých půjček po spotřebitelský úvěr až na 48 měsíců. Výhodou této půjčky  je skutečnost, že překážkou pro její získání není ani záznam v registru dlužníků.

Půjčky bez registru jsou tím nejčastějším produktem, o který klienti žádají. Nabízíme rovněž i konsolidaci půjček a refinancování. Společnost sloučí klientovy půjčky do jedné výhodnější půjčky, sníží měsíční splátky a zajistí tak klientovi ulehčení rodinného rozpočtu.

Tato půjčka je určena primárně těm, kteří potřebují peníze skutečně rychle a nemají čas na to, aby chodili od jedné pobočky společnosti ke druhé. Rychlá půjčka ihned je bezhotovostní půjčkou, to tedy znamená, že vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Domníváte se, že jsou vaše dluhy již skutečně vysoké a je namístě je začít řešit? Svěřte se do rukou odborníků, kteří se specializují na oddlužení, a dostaňte se z dluhové pasti. Jedná se o ideální řešení pro ty, jimž dluhy již přerostly přes hlavu a nevědí si s touto kritickou situací rady.

Potřebujete nutně půjčit vyšší částku peněz a nevíte na koho se nejlépe obrátit, abyste nenarazili? Začínáte podnikat a banka vám nechce půjčit, protože nemáte jak prokázat svůj příjem? Nebo máte záznam v registru dlužníků, exekuci či případně už v ruce exekuční příkaz k prodeji nemovitosti? V takové situaci vám například banka úvěr neposkytne, i když na druhou stranu bankovní úvěr se zástavou nemovitosti není přímo nemožný. Vše záleží na idndividuálních podmínkách, ale v nebankovní sféře máte větší šanci na úspěch. Tím, že zastavíte nemovitost, může vám být nabídnuta přijatelnější úroková sazba, měsíční splátky si rozložíte na dobu dle svých potřeb a i jejich výše nebude nad rámec vašich možností. Přitom nemusíte ani zastavit nemovitost, která je ve vašem výlučném vlastnictví. Stačí mít jen dostatečně právně podložený souhlas majitele, že daná nemovitost bude poskytnuta pro účely půjčky, může ji tedy vlastnit i někdo z rodiny.

Půjčky na směnku mají tu výhodu, že při jejich schvalování nemusíte projít žádným automatickým schvalovacím procesem, ale vaše žádost je posuzována individuálně. Díky osobnímu přístupu má tedy možnost získat půjčku i ten, kdo byl jinou společností automaticky odmítnut.

Jak je to s dobou splatnosti v případě půjček na směnku? Doby splatnosti se liší od jednotlivých soukromých poskytovatelů, je možné si dobu splatnosti dohodnout i na několik let.

Prostřednictvím půjček na směnku můžete získat peníze bez zbytečných prodlev. Na rozdíl od klasických bankovních půjček se celá vypůjčená částka v případě půjček na směnku splatí jednorázově na konci doby splatnosti, kterou jste si s poskytovatelem půjčky domluvili.

 

 

Co získáte půjčkou se zástavou nemovitosti?

Pokud jste se rozhodli zastavit nemovitost třeba proto, abyste vyplatili exekuci či jinou naléhavou dlužnou částku, je jednodušší poohlédnout se rovnou po nebankovním sektoru. Zde jsou ke svým žadatelům více benevolentní a nebazírují tolik na nadbytečné administrativě jako bankovní domy. V případě zástavy nemovitosti nekontrolují registry dlužníků, nemusíte dokládat svůj příjem a kompletovat rozsáhlou dokumentaci k zastavené nemovitosti včetně odhadu. Vše probíhá naopak úplně jednoduše. Zastavit lze byt v soukromém vlastnictví, dům, pozemek, případně družstevní podíl na bytě nebo komerční objekty.

Sjednat půjčku

Lze zastavit nemovitost v exekuci?

Jak už bylo řečeno, zastavit lze jakoukoli nemovitost, tedy i takovou, na níž byl vydán exekuční příkaz k prodeji. V takovém případě se úvěrová společnost spojí s exekutorem, celou exekuci zaplatí a tím pádem uvolní nemovitost pro provedení zástavy. Takže i toto je ideální způsob, jak vyplatit exekuci. Zastavovat nemovitost nemusí jen dlužník, ale může to být kdokoli, kdo je ochoten se za dlužníka zaručit. Dlužník a zástavce nemovitosti mohou tedy být dvě naprosto rozdílné osoby. Půjčku se zástavou nemovitosti lze poskytnout do výše několika set tisíc korun a její splácení rozložit na několik let. Předem neplatíte žádné poplatky.

Jak požádat o půjčku se zástavou nemovitosti?

Širokou nabídku půjček se zástavou nemovitosti naleznete jako specifickou kategorii nabídek nebankovních produktů. Ke konkrétnímu výběru můžete použít různé online srovnávače půjček a nejprve si porovnat podmínky jednotlivých úvěrů. Lišit se bude zejména výše úrokové sazby, doba splatnosti a v konečném výsledku i celkové náklady na půjčku. Jakmile vše pečlivě propočítáte a jednu půjčku zvolíte, můžete podat rychlou online žádost.  Na webových stránkách poskytovatele vyplníte jednoduchý online formulář, zadáte své identifikační údaje, kolik chcete půjčit, na jak dlouhou dobu a bližší informace k zastavované nemovitosti. Následně budete kontaktováni pracovníkem společnosti, který s vámi dojedná podrobnosti. Doklady k nemovitosti můžete zaslat v elektronické podobě, případně se osobně dostavit na kamennou pobočku k podpisu smlouvy. Nemáte-li veškerou dokumentaci týkající se nemovitosti pohromadě, nevadí. V takových případech si společnost vše zajistí sama, stačí jen uvést, kde se nemovitost nachází a o co se jedná. Bude-li vaše žádost kladně vyřízena, peníze jsou ihned po podpisu smlouvy převedeny na váš bankovní účet.

Půjčku se zástavou nemovitosti můžete použít na cokoli a může mít rovněž formu tzv. americké hypotéky. Máte-li dluhy, jako fyzická osoba podle zákona ručíte veškerým svým majetkem, proto se nemusíte absolutně ničeho obávat. Provedením zástavy na nemovitost pouze určujete pořadí, podle jakého by se v případě vaší platební neschopnosti uspokojovali jednotliví věřitelé. Půjčka se zástavou nemovitosti může být opravdovým pomocníkem při řešení finančních problémů.


Zdroj: http://pujcky-seriozne.cz/

Máte finanční potíže, které musíte vyřešit pomocí půjčky? Žádali jste o půjčku v bance, ale byla vám zamítnuta? Nejspíš za to může skutečnost, že máte záznam v registru dlužníků, druhým důvodem pro zamítnutí vaší žádosti o půjčku mohla být ale i vaše nedostatečná bonita. Ať už vám tedy byla půjčka zamítnuta z jakéhokoliv důvodu, máte i jiné možnosti, jakým získat potřebné finanční prostředky. Jedním z nich jsou i krátkodobé půjčky, které jsou poskytovány celou řadou nebankovních společností působících na našem trhu.

Krátkodobé půjčky vám pomohou jednoduše a rychle se postavit zpátky na vlastní nohy, a jsou vhodné především pro osoby, kterým byla bankovní půjčka zamítnuta. Pokud k těmto osobám patříte i vy mezi osoby, jimž banka žádost o půjčku zamítla, ale potřebujete nutně peníze k vyřešení svých finančních potíží, tak jsou krátkodobé půjčky tím pravým produktem pro vás.

Autor příspěvku: Půjčky Online

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.