Půjčky pro studenty

Každého z nás může někdy potkat situace, kdy se objeví nějaké nečekané výdaje, a tím vzniknou náklady, které významně zatíží domácí rozpočet. Pakliže vám váš příjem nestačil k pokrytí těchto nečekaných výdajů, jistě jste zažádali o půjčku v bance.

Pakliže vám byla žádost o půjčku v bance zamítnuta, je tomu tak pravděpodobně z důvodu toho, že máte negativní záznam v registru dlužníků. Mohlo se tak však stát i z důvodu toho, že vás banka shledala jako nedostatečně bonitního žadatele.

peníze_16V dnešní době však nemusíte žádat jen o půjčky v bance, využijte možností, které vám nabízejí nebankovní půjčky online! Nebankovní půjčky online jsou výhodné v tom, že potřebné peníze můžete získat i během několika minut. Ať už zvolíte jakoukoliv z rychlých půjček, máte jistotu, že peníze získáte skutečně rychle bez zbytečných prodlev.

Jestliže máte dluhy, se kterými si nevíte rady, poraďte se s odborníky, kteří se zabývají oddlužením. Pomohou vám zbavit se finančních potíží a postavit se znovu na vlastní nohy.

Tato půjčka je určena primárně těm, kteří potřebují peníze skutečně rychle a nemají čas na to, aby chodili od jedné pobočky společnosti ke druhé. Rychlá půjčka ihned je bezhotovostní půjčkou, to tedy znamená, že vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Domníváte se, že jsou vaše dluhy již skutečně vysoké a je namístě je začít řešit? Svěřte se do rukou odborníků, kteří se specializují na oddlužení, a dostaňte se z dluhové pasti. Jedná se o ideální řešení pro ty, jimž dluhy již přerostly přes hlavu a nevědí si s touto kritickou situací rady.

Status studenta by možná na první pohled mohl v oblasti financí vypadat jako překážka k získání úvěru. Opak je však pravdou. I když jako student postrádáte stabilní mzdu a máte jen občasný přivýdělek formou brigády, zkráceného úvazku nebo jen nějaké příležitostné práce, může vám být půjčka za určitých podmínek poskytnuta. Bankovní i nebankovní instituce se doslova předhání v nabídce svých služeb. Záleží samozřejmě na tom, jak vysokou sumu aktuálně potřebujete. Lze si půjčit třeba pětistovku na pokrytí nezbytných životních nákladů nebo i desítky tisíc na financování studia. Stačí si jen vybrat.

Půjčky na směnku mají tu výhodu, že při jejich schvalování nemusíte projít žádným automatickým schvalovacím procesem, ale vaše žádost je posuzována individuálně. Díky osobnímu přístupu má tedy možnost získat půjčku i ten, kdo byl jinou společností automaticky odmítnut.

Jak je to s dobou splatnosti v případě půjček na směnku? Doby splatnosti se liší od jednotlivých soukromých poskytovatelů, je možné si dobu splatnosti dohodnout i na několik let.

Prostřednictvím půjček na směnku můžete získat peníze bez zbytečných prodlev. Na rozdíl od klasických bankovních půjček se celá vypůjčená částka v případě půjček na směnku splatí jednorázově na konci doby splatnosti, kterou jste si s poskytovatelem půjčky domluvili.

 

 

Nebankovní půjčky pro studenty

Chcete-li mít rychle peníze a nemáte chuť cokoli složitě vyřizovat, můžete se po ideální půjčce porozhlédnout v nebankovním sektoru. Zde totiž oproti bankovním domům nikdo nebude složitě prověřovat vaši osobu jako žadatele. Pokud si nebankovní společnost ověří, že jste schopni půjčku v budoucnu splatit, nemá důvod k tomu, aby vám peníze nepůjčila. Zvlášť pokud se jedná jen o pár tisícovek.

Rychlá online půjčka

Nebankovní společnosti jsou nejblíže svým klientům právě na internetu, proto také i půjčku si sjednáte jednoduše online. Nemusíte nikam na kamennou pobočku společnosti a složitě vyplňovat stohy papírů a pak čekat, než vám půjčku schválí. Na internetu to jde jedna dvě. Vyplníte krátký online formulář a vzápětí jste obratem informováni o výsledku schvalovacího procesu. Odpadá jakákoli administrativa a skenování dokladů. Opravdový zájem o půjčku stvrdíte potvrzením kódu v podobě SMS zprávy, kterou obdržíte na svůj mobilní telefon. Poté je vám půjčka neprodleně vyplacena na bankovní účet a nebo v hotovosti. U některých poskytovatelů je vám půjčka dokonce poskytnuta zdarma bez poplatku.

Chci online půjčku

Bankovní půjčky pro studenty

U každé banky naleznete řadu finančních produktů určených právě pro studenty, kteří jsou pro ně oblíbenou cílovou skupinou. Bankovní studentské půjčky bývají zpravidla provázány s konkrétním studiem, a tak je častou podmínkou, doložit bance potvrzení o studiu. Bankovní domy ale většinou půjčují jen větší sumu, takže s žádostí o částku v řádu tisícikoruny asi nejspíš nepochodíte. Některé banky ale půjčují jen na financování studia, což vyžadují doložit dokladem prokazujícím zaplacené studium za určité období. Bankovní studentské půjčky mají také dobu splácení rozvrženu na několik let a nebývá výjimkou, že první splátka naběhne až po zdárném ukončení studia. Při vyřízení bankovní půjčky musíte ovšem počítat s větší časovou náročností.

Studentské půjčky na účet ihned

Nejrychlejším způsob jak naplnit studentskou peněženku financemi je rychlá nebankovní online půjčka, kterou vyřídíte hravě jen přes internet. Máte-li navíc chytrý telefon, je také půjčka neustále s vámi. V případě bezproblémového splacení jste u soukromé společnosti zaevidováni jako důvěryhodný klient a při opakované žádosti je vám nabídnuta suma daleko vyšší a za příznivějších podmínek. V budoucnu si tak svoji půjčku můžete spravovat jen přes svůj mobilní telefon. K tomu slouží buď internetová žádost a nebo speciální aplikace v telefonu. Peníze jsou vám potom okamžitě převedeny na bankovní účet, takže celá záležitost vám zabere jen několik minut času. Tak rychle v bance žádnou půjčku nevyřešíte.

Nebankovní půjčky pro studenty jsou půjčky bezúčelové a neskrývají žádné poplatky navíc. Samozřejmě, že musíte vybírat finanční produkty jen u zavedených renomovaných investičních společností, které jsou pro vás vždy zárukou poskytnutých služeb.


Zdroj: http://pujcky-seriozne.cz/

Půjčky jsou v dnešní době nejjednodušším způsobem, jak řešit své aktuální finanční potíže či akutní nedostatek finančních prostředků. Získání peněz není nijak složité, ba naopak. V dnešní době máte možnost získat půjčky v podstatě na cokoliv a nemusíte ani sdělovat účel, pro který o půjčku žádáte.

Na českém trhu působí mnoho bankovních i nebankovních institucí, které nabízejí půjčky všeho druhu. Při výběru vhodné půjčky byste se měli především zaměřit na výši RPSN.

peníze_3

Co znamená zkratka RPSN? Jedná se o zkratku pro celkové procentní náklady, resp. roční procentní sazba nákladů na váš úvěr, jednoduše to znamená, že RPSN udává podíl z dlužné částky, který musí spotřebitel zaplatit za jeden rok v souvislosti se splátkami, správy a dalšími výdaji spojenými s půjčkou. Rozhodně byste si měli vždy prověřit instituci, od níž o půjčku žádáte, že informace, které vám sděluje, jsou pravdivé. Od roku 2002 jsou poskytovatelé spotřebitelských úvěrů uvádět nejen své nabídky, ale i RPSN. Nemusí být však uvedeno u půjček, které jsou nižší než 5 tisíc Kč či vyšších než 1 880 000 Kč. Pokud není RPSN uvedeno, je daný úvěr úročen automaticky diskontní sazbou České národní banky.

Autor příspěvku: Půjčky Online

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.