Půjčky pro dlužníky peníze ihned

Půjčka bez doložení příjmu je oblíbená například mezi studenty, kteří ještě nemají pravidelný příjem, ale potřebují navýšit svůj finanční rozpočet, dále mezi důchodci či nezaměstnanými lidmi. Hlavní výhoda půjčky bez doložení příjmu spočívá právě v tom, že není nutné dokládat údaje o výši měsíčních příjmů, jak to je tomu u bank či dokonce nebankovních institucí. Pokud máte o tento typ půjčky zájem a rádi byste se dozvěděli podrobnosti, kontaktujte nás. Zodpovíme vaše dotazy a navrhneme pro vás řešení na míru. S námi dosáhne na půjčku takřka každý!

Jsme nebankovní společností, která nabízí zájemcům jak půjčky, tak i hypotéky. O nebankovní půjčky zpravidla žádají lidé, kteří nemohou žádat o půjčku v bance, popřípadě byli se svou žádostí neúspěšní. Rovněž však o nebankovní půjčky žádají lidé, kteří chtějí peníze získat rychle a bez zbytečných prodlev. Důvodů, proč banka zamítne žádost o půjčku, může být hned několik. Nejčastějším důvodem bývá negativní záznam v registru dlužníků, popřípadě nedostatečnou bonitou klienta.

Na našem trhu je mnoho nebankovních společností, které poskytují zájemcům o půjčky ty nejvýhodnější produkty. Pojďme si nyní představit všechny půjčky, mezi kterými si vyberete i vy.

peníze_23

Můžete si vybrat z nejrůznějších produktů, od krátkodobých půjček po spotřebitelský úvěr až na 48 měsíců. Výhodou této půjčky  je skutečnost, že překážkou pro její získání není ani záznam v registru dlužníků.

Půjčky bez registru jsou tím nejčastějším produktem, o který klienti žádají. Nabízíme rovněž i konsolidaci půjček a refinancování. Společnost sloučí klientovy půjčky do jedné výhodnější půjčky, sníží měsíční splátky a zajistí tak klientovi ulehčení rodinného rozpočtu.

Tato půjčka je určena primárně těm, kteří potřebují peníze skutečně rychle a nemají čas na to, aby chodili od jedné pobočky společnosti ke druhé. Rychlá půjčka ihned je bezhotovostní půjčkou, to tedy znamená, že vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Domníváte se, že jsou vaše dluhy již skutečně vysoké a je namístě je začít řešit? Svěřte se do rukou odborníků, kteří se specializují na oddlužení, a dostaňte se z dluhové pasti. Jedná se o ideální řešení pro ty, jimž dluhy již přerostly přes hlavu a nevědí si s touto kritickou situací rady.

Nesete si na svých bedrech nesplacené dluhy? I když se snažíte, jak se dá, přeci jen nemůžete všechno utáhnout? Měsíční rozpočet je doslova napnutý k prasknutí a vy nevíte, kterou splátku uhradit dřív? V takové situaci je určitě na místě se chvíli zastavit a popřemýšlet, jak dostat finance pod kontrolu. Pokud by vám totiž dluhy přerostly přes hlavu, nejenže se nevyhnete stále narůstajícím úrokům z prodlení a sankčním poplatků, ale věřitelé po vás půjdou, dokud jim nezaplatíte vše až do poslední koruny. Jestliže ani upomínky v poštovní schránce nenaleznou z vaší strany žádnou vstřícnou odezvu, věřte, že exekuce na sebe nenechá dlouho čekat. V extrémním případě vás může připravit až o veškerý majetek, což jistě nechcete. I započaté exekuční řízení má ale svoje řešení a u předlužených jedinců jistě není od věci popřemýšlet i o osobním bankrotu. Tím by splátky dluhů dostaly nějaký řád a kromě toho byste v konečném výsledku zaplatili jen jednu třetinu. Při dodržení podmínek insolvenčního zákon byste tak po pěti letech byli úplně čistí, jako kdybyste nikdy žádné dluhy neměli. Problém je však v tom, že osobní bankrot nelze aplikovat na jakékoli dluhy a jeho podmínky jsou dány literou zákona. O osobním bankrotu rozhoduje soud a je výhradně na něm, zda vám oddlužení povolí či nikoli. Avšak každý případ posuzuje individuálně, takže určitá šance tady je. Pokud se tedy nedáte odradit počáteční administrativní bariérou, pak jistě i osobní bankrot stojí za uvážení. Pro mnohé dlužníky je jediným východiskem z nouze, a proto by bylo škoda této možnosti nevyužít.

Jste v situaci, kdy nutně a rychle potřebujete vypůjčit nějaké peníze? Už jste zkoušeli žádat o půjčku v bance, ale nebyla vám vyřízena nebo vám byla zamítnuta? Stalo se tak snad kvůli záznamu v registru dlužníků nebo SOLUS? Bohužel dostat se do registru dlužníků jde velmi lehko a dostat se z něj ven je poměrně obtížné.

Nebankovní půjčky bez registru se nejčastěji poskytují  do výše 10 000 Kč a nabízejí ho všechny nebankovní společnosti, co působí na našem trhu. Najdou se však i výjimky nabízející žadatelům i vyšší částky.

Pokud máte tedy náhodou zamítnutou půjčku kvůli záznamu v registru, řešením může být nebankovní půjčka ihned na účet. Tento typ půjček poskytuje v ČR mnoho nebankovních společností a při schvalování žádosti o půjčku není nahlíženo do registru, ale stačí mít v zásadě jen občanský průkaz, takže šanci na její získání má téměř každý. Díky těmto hyper půjčkám si můžete získat klidně i 50 000 Kč.

 

Chci půjčku

Půjčky pro dlužníky

Zadlužení lidé se neustále potýkají s nedostatkem financí. V případě, že splátky půjček a úvěrů narušují běžný chod domácnosti a vy počítáte každou korunu, pak se může snadno stát, že jakýkoli nenadálý výdaj rozpočet domácnosti naprosto rozhodí. Pokud stojíte před rozhodnutím, zda zaplatit další splátku dluhu nebo například pořídit pokažený spotřebič do domácnosti, je možná na místě popřemýšlet o další půjčce. Ovšem není půjčka jako půjčka. Když si budete brát bezhlavě jeden úvěr za druhým a vytloukat doslova klín klínem, mnoho si tím nepomůžete. Máte-li na svých bedrech více závazků najednou, které jen stěží utáhnete a potřebujete další půjčku, pak rozhodně stojí za uvážení konsolidace půjček. Ta vám sloučí všechny bankovní i nebankovní půjčky do jednoho úvěrového produktu a navíc vám finanční společnost může nový úvěr navýšit o vámi požadovanou částku. Takové řešení lze považovat za nejefektivnější dané situaci. Jednak ušetříte spoustu peněz na poplatcích, které mimochodem platíte za každou půjčku zvlášť a také si vyjednáte nové podmínky splácení. Dohodnete si novou měsíční výši splátek tak, aby odpovídaly vašim aktuálním možnostem a následně dle toho upravíte i délku splácení. Kde tedy nalézt dobrou půjčku pro dlužníky?

Nebankovní půjčka i pro zadlužené

Chodit do banky s nesplacenými závazky je opravdu ztráta času. Když zde podáte žádost o úvěr, nejprve si vás proklepnou v registru dlužníků, kde okamžitě zjistí, jak to s vašimi dluhy je. Tím získáte v očích banky tak nízkou bonitu, že je zcela zbytečné zabývat se potvrzením o příjmu. Tak jako tak jen díky záznamu v registru dlužníků na půjčku nedosáhnete. Z toho důvodu je určitě lepší, když se po půjčce rovnou poohlédnete v nebankovním sektoru. Zde jsou ochotni akceptovat i nesplacené závazky svých klientů a půjčku vám poskytnou za individuálně smluvených podmínek. Ovšem není dlužník jako dlužník. Pokud máte nad svými financemi přehled a splátky dluhů v pohodě utáhnete, není problém, aby vám nebankovní společnost půjčila kolik chcete. Záleží jen na tom, zda potřebujete jen malou půjčku do výplaty nebo úvěr v řádu desítek či stovek tisíc korun. Vše je možné, ale počítejte s tím, že každou půjčku získáte za jiných podmínek. Pokud ale nebankovní společnost zjistí, že jste zadluženi až po uši, jedna exekuce stíhá druhou a pohybujete se na pokraji dluhové pasti, pak vám ani žádná solidní nebankovní společnost peníze nepůjčí. Důvod je jediný, všechny férové finanční společnosti důsledně dodržují zásady zodpovědného půjčování a snaží se tak ochránit své klienty před dluhovou pastí. Takový fakt je nutno brát jako velké plus.

Sjednat půjčku

Rychlá půjčka peníze ihned

Vzhledem k tomu, že dlužníci neustále řeší finance a jejich bankovní konto je krátce po výplatě opět na nule, nabouraný rozpočet dokážou vyvážit za pomoci dobré půjčky. U ní preferují především rychlost a možnost, sjednat si půjčku i v méně obvyklých situacích jako je napřiklad půjčka v noci, o víkendu, ihned vyplacená v hotovosti, bez nutnosti bankovního účtu, apod. U nebankovních společností takové možnosti zcela běžně existují a je poměrně reálné, že se k půjčce dostanete kdykoli budete potřebovat. Ovšem jen za předpokladu, že máte k dispozici připojení k internetové síti a po ruce mobilní telefon. Vše ostatní už hravě zvládnete za pár minut a sjednáte si rychlou online půjčku. K ní nemusíte mít žádného ručitele, není nutno skenovat žádné doklady, vše kompletně vyřídíte jen rychlou elektronickou cestou. Z toho důvodu je taková půjčka mezi klienty ve značné oblibě a řada z nich se na ni může kdykoli spolehnout. Pokud žádáte o půjčku opakovaně, stačí kolikrát jen odeslat SMSku v příslušném tvaru a peníze vám ihned nebankovní společnost odešle na bankovní účet. K tomuto účelu mají nebankovní společnosti své účty zřízeny v celé řadě českých bank a k výplatě půjčky využívají vždy stejnou banku jako má klient. Tím pádem se tedy jedná o finanční transakci v rámci jedné banky a peníze na účtu můžete mít do několika málo minut. V případě, že preferujete v dané situaci raději hotovost, můžete požádat o půjčku bez bankovního účtu, kterou vám ihned vyplatí kdekoli na platebním terminálu v trafice nebo na čerpací stanici. I zde se obejdete bez jakéhokoli papírování, obsluze předložíte jen elektronický kód, který jste obdrželi SMS zprávou. Vše probíhá v naprosté anonymitě a nemusíte se dokonce ani prokazovat dokladem totožnosti. Taková půjčka spadá mezi malé drobné mikropůjčky, u nichž ovšem musíte počítat s vyšší úrokovou sazbou. Je tedy na zvážení, zda se vám půjčka vyplatí či nikoli.

Půjčky pro dlužníky poskytují některé nebankovní společnosti za individuálně sjednaných podmínek a peněžní prostředky vyplácí buď na bankovní účet nebo v hotovosti. K výběru dobré půjčky je vhodné využít online srovnávač půjček, díky němuž získáte okamžitý přehled o aktuální nabídce finančního trhu.


Zdroj: http://pujcky-seriozne.cz/

Půjčky jsou v dnešní době nejjednodušším způsobem, jak řešit své aktuální finanční potíže či akutní nedostatek finančních prostředků. Získání peněz není nijak složité, ba naopak. V dnešní době máte možnost získat půjčky v podstatě na cokoliv a nemusíte ani sdělovat účel, pro který o půjčku žádáte.

Na českém trhu působí mnoho bankovních i nebankovních institucí, které nabízejí půjčky všeho druhu. Při výběru vhodné půjčky byste se měli především zaměřit na výši RPSN.

peníze_3

Co znamená zkratka RPSN? Jedná se o zkratku pro celkové procentní náklady, resp. roční procentní sazba nákladů na váš úvěr, jednoduše to znamená, že RPSN udává podíl z dlužné částky, který musí spotřebitel zaplatit za jeden rok v souvislosti se splátkami, správy a dalšími výdaji spojenými s půjčkou. Rozhodně byste si měli vždy prověřit instituci, od níž o půjčku žádáte, že informace, které vám sděluje, jsou pravdivé. Od roku 2002 jsou poskytovatelé spotřebitelských úvěrů uvádět nejen své nabídky, ale i RPSN. Nemusí být však uvedeno u půjček, které jsou nižší než 5 tisíc Kč či vyšších než 1 880 000 Kč. Pokud není RPSN uvedeno, je daný úvěr úročen automaticky diskontní sazbou České národní banky.

Autor příspěvku:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.