Půjčky na zástavu nemovitosti

Každého z nás může někdy potkat situace, kdy se objeví nějaké nečekané výdaje, a tím vzniknou náklady, které významně zatíží domácí rozpočet. Pakliže vám váš příjem nestačil k pokrytí těchto nečekaných výdajů, jistě jste zažádali o půjčku v bance.

Pakliže vám byla žádost o půjčku v bance zamítnuta, je tomu tak pravděpodobně z důvodu toho, že máte negativní záznam v registru dlužníků. Mohlo se tak však stát i z důvodu toho, že vás banka shledala jako nedostatečně bonitního žadatele.

peníze_16V dnešní době však nemusíte žádat jen o půjčky v bance, využijte možností, které vám nabízejí nebankovní půjčky online! Nebankovní půjčky online jsou výhodné v tom, že potřebné peníze můžete získat i během několika minut. Ať už zvolíte jakoukoliv z rychlých půjček, máte jistotu, že peníze získáte skutečně rychle bez zbytečných prodlev.

Jestliže máte dluhy, se kterými si nevíte rady, poraďte se s odborníky, kteří se zabývají oddlužením. Pomohou vám zbavit se finančních potíží a postavit se znovu na vlastní nohy.

Tato půjčka je určena primárně těm, kteří potřebují peníze skutečně rychle a nemají čas na to, aby chodili od jedné pobočky společnosti ke druhé. Rychlá půjčka ihned je bezhotovostní půjčkou, to tedy znamená, že vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Domníváte se, že jsou vaše dluhy již skutečně vysoké a je namístě je začít řešit? Svěřte se do rukou odborníků, kteří se specializují na oddlužení, a dostaňte se z dluhové pasti. Jedná se o ideální řešení pro ty, jimž dluhy již přerostly přes hlavu a nevědí si s touto kritickou situací rady.

Půjčka se zástavou nemovitosti zpravidla přichází na řadu tehdy, když potřebujete vyšší finanční obnos a banka vám jej odmítne poskytnout. Začínáte podnikat a nemáte jak bance doložit dostatečně vysoký příjem? Máte záznam v registru dlužníků, exekuci nebo dokonce už exekuční příkaz k prodeji nemovitosti? A nebo jen nechcete zbytečně platit příliš vysoké úroky za poskytnutou půjčku. Důvodů, proč využít půjčku se zástavou nemovitosti je nespočet, ale pro danou situaci je taková půjčka rozhodně optimálním řešením. Vždyť můžete ručit jakou nemovitostí chcete a přitom nemusí být  ani ve vašem výlučném vlastnictví. Každá půjčka, jejíž splacení je podloženo jakoukoli zárukou, má svoje riziko sníženo na totální minimum a tudíž není žádný důvod, proč vám takovou půjčku neposkytnout. Půjčky se zástavou nemovitosti poskytují jak tradiční bankovní instituce, tak i renomované nebankovní společnosti. Každá z nich má ale zcela jiné podmínky. Proto se nedivte, když neuspějete u jedné, u druhé vám to projde bez problémů.

Půjčky na směnku mají tu výhodu, že při jejich schvalování nemusíte projít žádným automatickým schvalovacím procesem, ale vaše žádost je posuzována individuálně. Díky osobnímu přístupu má tedy možnost získat půjčku i ten, kdo byl jinou společností automaticky odmítnut.

Jak je to s dobou splatnosti v případě půjček na směnku? Doby splatnosti se liší od jednotlivých soukromých poskytovatelů, je možné si dobu splatnosti dohodnout i na několik let.

Prostřednictvím půjček na směnku můžete získat peníze bez zbytečných prodlev. Na rozdíl od klasických bankovních půjček se celá vypůjčená částka v případě půjček na směnku splatí jednorázově na konci doby splatnosti, kterou jste si s poskytovatelem půjčky domluvili.

 

 

Pro půjčku do banky?

Je-li pro vás banka synonymem pro půjčku, pak se můžete vydat do tradičního prostředí, které se zabývá finančními záležitostmi. Již dopředu se ale připravte na to, že si vás jako osobu žadatele pořádně proklepnou nejprve v registru dlužníků a poté budete vyzváni k doložení nezbytných dokumentů. Na základě všech administrativních formalit teprve proběhne zdlouhavý schvalovací proces a budete ohodnoceni dle stupnice bonity. Jestliže dosáhnete na požadovaný počet bodů, půjčku vám schválí, v opačném případě vám ji zamítnou i bez udání důvodů. Pokud tvrdě narazíte a spadnete z nadzemských výšek opět na zem, nemusíte hned ztrácet naději. Další možnost máte u konkurence a věřte, že zde je získání půjčky poměrně jednodušší.

Chci půjčku

Půjčka se zástavou nemovitosti

Jakmile se porozhlédnete v nebankovní sféře půjček, najednou zjistíte, jaké široké možnosti se před vámi otevírají. Nabídka stíhá nabídku, a abyste se při výběru s ničím neunáhlili, je dobré se nejprve podívat na internetu na různé online srovnávače půjček a s pomocí kalkulačky si porovnat podmínky jednotlivých finančních produktů. Navzájem se liší v mnoha parametrech, tedy nejen samotnou výší úrokové sazby, ale i dobou splatnosti a celkovými poplatky za půjčku. Každá půjčka také nabízí jiné služby navíc, případně lze využít právě probíhající akční nabídku. Proto vybírejte pečlivě a s rozmyslem.

Jak podat žádost o půjčku

Většina nebankovních společností nabízí své kompletní služby především na internetu, jelikož si je plně vědoma toho, že zde je svým klientům nejblíže. Není nutno chodit nikam na kamennou pobočku společnosti a dokládat různá potvrzení. Všechno hravě zvládnete sami doma, nikdo na vás nespěchá. O půjčku požádáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde vyplníte krátký online formulář. Zadáte své identifikační údaje, posuvníkem navolíte kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu a podáte základní informace k zastavované nemovitosti. Následně žádost projde schvalovacím procesem o jehož výsledku jste obratem informováni. Zároveň vás telefonicky osloví pracovník úvěrové společnosti a s  ním se dohodnete na dalším postupu. V prvé řadě bude nutné doložit odhad, který buďto máte již připravený a nebo si jej společnost zajistí sama, a dále výpis z katastru nemovitostí. Všechny dokumenty je možno zaslat elektronickou cestou. Přitom platí, že zastavit můžete jakoukoli nemovitost, byt, dům, pozemek, chatu, komerční objekt a nemusíte být ani jejím vlastníkem. Plně postačí, když budete mít písemný souhlas majitele, že daný objekt bude sloužit pro účely poskytnutí půjčky. Samotná výše úvěru je velmi různorodá a samozřejmě se pohybuje dle hodnoty majetku. Nebankovní společnost zpravidla vyplácí půjčku do 70 % hodnoty majetku a doba splatnosti je rozložena až na několik let.

Lze zastavit nemovitost v exekuci?

Mnoho lidí se velmi často potýká s problémem, kdy čelí exekučnímu řízení v jehož rámci je již vydaný exekuční příkaz na nemovitost, kterou vlastní. V takovém případě by pro dlužníka byla půjčka řešením, jelikož by mohl exekuci vyplatit a přitom by zachránil svůj majetek. I taková možnost existuje. Některé společnosti se zabývají přímo vyplácením exekucí, kdy vlastně exekučně zastavenou nemovitost vyplatí a tím pádem ji uvolní pro účely poskytnutí půjčky. Dlužník se tak zbaví exekuce, majetek mu zůstane a dál splácí půjčku novému věřiteli. Je-li půjčka podložena zástavou nemovitosti, je tento fakt pro poskytovatele půjčky dostatečnou zárukou splacení úvěru, proto ani neprobíhá kontrola registru dlužníků a není vyžadován doklad o výši příjmu. Půjčka se zástavou je tak snadno dostupná širokému okruhu žadatelů, kteří potřebují neodkladně řešit naléhavé finanční záležitosti.

Půjčku se zástavou nemovitosti můžete použít na co chcete, nemusíte nikomu dokládat účel použití peněžních prostředků. Lze ji brát jako počáteční investici do podnikání, použít na rekonstrukci stávajícího bydlení, vyplacení exekuce nebo dědictví, koupi automobilu, atd. Avšak vždy si půjčku sjednejte jen u zavedených renomovaných firem s dlouhou dobou působností na trhu, které jsou pro vás zárukou kvality poskytnutých služeb. Žádná férová společnost nevyžaduje poplatky předem a toto pravidlo zásadně dodržujte.


Zdroj: http://pujcky-seriozne.cz/

Nechcete nebo nemůžete dokládat bance svoje příjmy? Pak zvolte půjčku bez potvrzení o příjmu, které poskytují nebankovní společnosti působící na českém trhu.

Půjčka bez potvrzení o příjmu je velmi žádaným produktem, který využívají jak nezaměstnaní, tak i maminky na mateřské dovolené, důchodci či živnostníci, kteří mohou mít s prokazováním svých příjmů potíže, ačkoliv to nutně nemusí znamenat, že by měli problémy se splácením půjčky potíže. Získejte nebankovní půjčky až do výše 50 tisíc Kč rychle a jednoduše bez zbytečného papírování.

Autor příspěvku: Půjčky Online

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.