Půjčky na směnku, které fungují

Půjčka bez doložení příjmu je oblíbená například mezi studenty, kteří ještě nemají pravidelný příjem, ale potřebují navýšit svůj finanční rozpočet, dále mezi důchodci či nezaměstnanými lidmi. Hlavní výhoda půjčky bez doložení příjmu spočívá právě v tom, že není nutné dokládat údaje o výši měsíčních příjmů, jak to je tomu u bank či dokonce nebankovních institucí. Pokud máte o tento typ půjčky zájem a rádi byste se dozvěděli podrobnosti, kontaktujte nás. Zodpovíme vaše dotazy a navrhneme pro vás řešení na míru. S námi dosáhne na půjčku takřka každý!

Jsme nebankovní společností, která nabízí zájemcům jak půjčky, tak i hypotéky. O nebankovní půjčky zpravidla žádají lidé, kteří nemohou žádat o půjčku v bance, popřípadě byli se svou žádostí neúspěšní. Rovněž však o nebankovní půjčky žádají lidé, kteří chtějí peníze získat rychle a bez zbytečných prodlev. Důvodů, proč banka zamítne žádost o půjčku, může být hned několik. Nejčastějším důvodem bývá negativní záznam v registru dlužníků, popřípadě nedostatečnou bonitou klienta.

Na našem trhu je mnoho nebankovních společností, které poskytují zájemcům o půjčky ty nejvýhodnější produkty. Pojďme si nyní představit všechny půjčky, mezi kterými si vyberete i vy.

peníze_23

Můžete si vybrat z nejrůznějších produktů, od krátkodobých půjček po spotřebitelský úvěr až na 48 měsíců. Výhodou této půjčky  je skutečnost, že překážkou pro její získání není ani záznam v registru dlužníků.

Půjčky bez registru jsou tím nejčastějším produktem, o který klienti žádají. Nabízíme rovněž i konsolidaci půjček a refinancování. Společnost sloučí klientovy půjčky do jedné výhodnější půjčky, sníží měsíční splátky a zajistí tak klientovi ulehčení rodinného rozpočtu.

V dnešní době však máte díky nebankovním společnostem, které působí na našem trhu, mnoho možností. Tyto společnosti poskytují nejrůznější typy půjček, mezi nimiž jsou i půjčky bez registru ihned. Díky půjčkám bez registru ihned můžete získat potřebné peníze skutečně rychle bez zbytečných administrativních činností a prodlev s tím spojených. Díky půjčkám bez registru ihned můžete získat peníze na svůj účet téměř hned po schválení vaší žádosti o půjčku. Žádost o půjčky bez registru ihned podáte snadno prostřednictvím online formuláře v pohodlí vašeho domova. Stačí jen vyplnit formulář žádosti, a jakmile bude vaše žádost o půjčku odeslána, kontaktuje vás obchodní zástupce společnosti za účelem toho, aby si s vámi domluvil osobní schůzku, na níž společně proberete veškeré detaily půjčky.

Marně sháníte dobrou půjčku? Nevyhovují vám standardní podmínky úvěrových společností  nebo naopak máte problém s tím, abyste je vůbec naplnili? Ať už je to jakkoli, s půjčkou to není někdy až tak jednoduché, jak to vypadá. Reklamní slogany všude kolem vás slibují nízké úroky, případně půjčku úplně zadarmo, schválení do pěti minut, ale když pak přijde na věc, najednou zjistíte, že to není až tak růžové jak hlásají do věta. Někde striktně řeší registry dlužníků, jinde si zakládají na doložení potvrzení o příjmu a u některých půjček se ani bez pořádného ručení neobejdete. Pokud tedy chcete s úvěrovou žádostí uspět hned napoprvé, pak musíte samotnému výběru půjčky věnovat dostatečnou pozornost a zvolit takového poskytovatele, který dokáže akceptovat vaše možnosti a potřeby. To v praxi znamená, že když víte, že jste vedeni v registru dlužníků a to i přesto, že všechny své závazky máte již dávno uhrazeny, nebudete přeci žádat o půjčku, která vyžaduje počáteční lustraci v centrálním registru klientských informací. Abyste si výběr konkrétní půjčky co nejvíce usnadnili, je vhodné k tomuto účelu použít online srovnávač půjček, který vám obratem, jakmile zadáte do systému vaše požadavky, zobrazí všechny bankovní i nebankovní úvěrové produkty aktuálně dostupné na trhu odpovídající vašim kritériím. Ovšem nejedná se jen o pouhý seznam půjček a úvěrů, u každého produktu máte rovnou základní informace, tedy výši úrokové sazby, dobu splatnosti, případně další benefity, pokud je daná společnost k půjčce nabízí.

Půjčky na směnku mají tu výhodu, že při jejich schvalování nemusíte projít žádným automatickým schvalovacím procesem, ale vaše žádost je posuzována individuálně. Díky osobnímu přístupu má tedy možnost získat půjčku i ten, kdo byl jinou společností automaticky odmítnut.

Jak je to s dobou splatnosti v případě půjček na směnku? Doby splatnosti se liší od jednotlivých soukromých poskytovatelů, je možné si dobu splatnosti dohodnout i na několik let.

Prostřednictvím půjček na směnku můžete získat peníze bez zbytečných prodlev. Na rozdíl od klasických bankovních půjček se celá vypůjčená částka v případě půjček na směnku splatí jednorázově na konci doby splatnosti, kterou jste si s poskytovatelem půjčky domluvili.

 

 

Chci půjčit

Půjčky od soukromých investorů

Na finančním trhu se můžete shledat se specifickým typem půjček od soukromých investorů, které lze považovat za jistou alternativu nebankovních půjček. O tyto půjčky žádají zejména lidé, kteří nechtějí nebo nemohou získat půjčku v bance a třeba ani podmínky nebankovních společností jim nevyhovují. Mohou to být lidé, kteří mají na krku několik exekucí, jsou v insolvenci, případně úplně bez příjmu, což může být někdy i u nebankovních společností dost velká překážka k tomu, aby vám půjčku vůbec schválili. Soukromý investor je vlastně fyzická osoba, která má volné peněžní prostředky a ty chce nějakým způsobem zpeněžit. Proto se rozhodne investovat. Jenomže úroky na termínovaném vkladě mu připadají příliš nízké či lépe řečeno téměř žádné, investice do nemovitosti je dlouhodobá záležitost, stejně jako cenné papíry, drahé kovy, apod. Jednou z možností je pak právě poskytnutí půjčky, kdy za úplatu půjčí někomu své volné peněžní prostředky a ty se mu se ziskem v dohodnuté době opět vrátí zpět. V takovém případě je spokojenost na obou stranách. Soukromý investor zhodnotí své peníze, které by jinak ležely ladem někde na účtu a vy si za poskytnutou půjčku vyřídíte co jste potřebovali. Za tuto službu zaplatíte poplatek ve formě úroku.

Nabídka půjček od soukromníka

S rozsáhlou nabídkou půjček od soukromých investorů se můžete shledat zejména na různých internetových inzertních portálech, kde jsou nabídky shromážděny většinou v sekci finanční služby. V inzerátu naleznete většinou stručnou nabídku včetně způsobu, jak danou osobu lze kontaktovat. Jakmile ji oslovíte, další postup už pak závisí jen a jen na vaší vzájemné dohodě. Můžete také zvolit opačný postup a sami půjčku poptávat. Princip je úplně stejný, i investoři pročítají denně inzeráty a hledají různé příležitosti. Jen při výběru konkrétní soukromé osoby buďte velmi opatrní a nedejte hned na první dojem. Každého poskytovatele si nejprve řádně prověřte, poptejte se na různých sociálních sítích, známých v okolí a teprve na základě relevantních informací se rozhodujte. Nikdy nejednejte v časové tísni a každou půjčku pečlivě uvažte v závislosti na vašich skutečných možnostech.

Sjednat půjčku

Půjčka na směnku

U soukromé osoby si můžete půjčit kolik peněz chcete, výše úvěru není nijak omezena, pouze závisí na tom, zda jste vůbec takovou půjčku schopni splatit. Velkou předností půjček od soukromé osoby je možnost individuálního přístupu, což vám zpravidla žádná jiná finanční společnost nenabídne. Nikdo nezkoumá registry dlužníků, nevyžaduje potvrzení o příjmu, podstatné je jen to, abyste plnili řádně a včas podmínky ujednané smlouvy o půjčce. V některých případech bývá taková půjčka podložena směnkou, která je pak součástí smlouvy o půjčce. Směnka má hodnotu cenného papíru a nelze ji nijak zpochybnit,. Vždyť je na ní jasně uvedeno, kdo, komu, kolik a kdy má zaplatit. Každá směnka má své právní náležitosti a ty je třeba bezpodmínečně dodržet, aby nebylo možno ji zpochybnit. Je soudně vymahatelná a poskytuje právní ochranu oběma stranám, jak dlužníkovi, tak i věřiteli. Půjčka podložená směnkou je vlastně určitou formou ručení za splacení půjčky a používá se zejména v těch případech, kdy třeba nemůžete ručit majetkem nebo další osobou. Dříve než směnku podepíšete vždy pečlivě celou půjčku uvažte a nikdy se nepouštějte do zbytečných rizik, které by pro vás mohly mít dalekosáhlé důsledky.

Půjčka na směnku nabízí možnost individuálního řešení jakékoli finanční krize a je snadno dostupná prakticky pro každého. Za půjčku neplatíte předem žádné poplatky, může být vyplacena v hotovosti nebo na účet a nikomu nemusíte sdělovat, na co získané peněžní prostředky využijete.


Zdroj: http://pujcky-seriozne.cz/

Máte finanční potíže, které musíte vyřešit pomocí půjčky? Žádali jste o půjčku v bance, ale byla vám zamítnuta? Nejspíš za to může skutečnost, že máte záznam v registru dlužníků, druhým důvodem pro zamítnutí vaší žádosti o půjčku mohla být ale i vaše nedostatečná bonita. Ať už vám tedy byla půjčka zamítnuta z jakéhokoliv důvodu, máte i jiné možnosti, jakým získat potřebné finanční prostředky. Jedním z nich jsou i krátkodobé půjčky, které jsou poskytovány celou řadou nebankovních společností působících na našem trhu.

Krátkodobé půjčky vám pomohou jednoduše a rychle se postavit zpátky na vlastní nohy, a jsou vhodné především pro osoby, kterým byla bankovní půjčka zamítnuta. Pokud k těmto osobám patříte i vy mezi osoby, jimž banka žádost o půjčku zamítla, ale potřebujete nutně peníze k vyřešení svých finančních potíží, tak jsou krátkodobé půjčky tím pravým produktem pro vás.

Autor příspěvku:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.