Půjčky na směnku kde opravdu půjčí

Půjčka bez doložení příjmu je oblíbená například mezi studenty, kteří ještě nemají pravidelný příjem, ale potřebují navýšit svůj finanční rozpočet, dále mezi důchodci či nezaměstnanými lidmi. Hlavní výhoda půjčky bez doložení příjmu spočívá právě v tom, že není nutné dokládat údaje o výši měsíčních příjmů, jak to je tomu u bank či dokonce nebankovních institucí. Pokud máte o tento typ půjčky zájem a rádi byste se dozvěděli podrobnosti, kontaktujte nás. Zodpovíme vaše dotazy a navrhneme pro vás řešení na míru. S námi dosáhne na půjčku takřka každý!

Jsme nebankovní společností, která nabízí zájemcům jak půjčky, tak i hypotéky. O nebankovní půjčky zpravidla žádají lidé, kteří nemohou žádat o půjčku v bance, popřípadě byli se svou žádostí neúspěšní. Rovněž však o nebankovní půjčky žádají lidé, kteří chtějí peníze získat rychle a bez zbytečných prodlev. Důvodů, proč banka zamítne žádost o půjčku, může být hned několik. Nejčastějším důvodem bývá negativní záznam v registru dlužníků, popřípadě nedostatečnou bonitou klienta.

Na našem trhu je mnoho nebankovních společností, které poskytují zájemcům o půjčky ty nejvýhodnější produkty. Pojďme si nyní představit všechny půjčky, mezi kterými si vyberete i vy.

peníze_23

Můžete si vybrat z nejrůznějších produktů, od krátkodobých půjček po spotřebitelský úvěr až na 48 měsíců. Výhodou této půjčky  je skutečnost, že překážkou pro její získání není ani záznam v registru dlužníků.

Půjčky bez registru jsou tím nejčastějším produktem, o který klienti žádají. Nabízíme rovněž i konsolidaci půjček a refinancování. Společnost sloučí klientovy půjčky do jedné výhodnější půjčky, sníží měsíční splátky a zajistí tak klientovi ulehčení rodinného rozpočtu.

Tato půjčka je určena primárně těm, kteří potřebují peníze skutečně rychle a nemají čas na to, aby chodili od jedné pobočky společnosti ke druhé. Rychlá půjčka ihned je bezhotovostní půjčkou, to tedy znamená, že vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Domníváte se, že jsou vaše dluhy již skutečně vysoké a je namístě je začít řešit? Svěřte se do rukou odborníků, kteří se specializují na oddlužení, a dostaňte se z dluhové pasti. Jedná se o ideální řešení pro ty, jimž dluhy již přerostly přes hlavu a nevědí si s touto kritickou situací rady.

Nechtějí vám nikde půjčit peníze? Zkoušeli jste všechno možné a prostě nemůžete narazit na dobrou půjčku? Případně vám nevyhovují standardní podmínky úvěrových společností? Nebo nechcete nikde uvádět svoje příjmy či naopak vůbec žádné nemáte? Důvody, proč nemůžete narazit na vhodnou půjčku mohou být ledajaké. Avšak vždy existuje možnost, jak si poradit a všechno obrátit ve svůj prospěch. Máte-li například záznam v registru dlužníků, běžte pro půjčku tam, co registry nekontrolují. Nemáte-li odpovídající příjem, pak sáhněte po půjčce bez příjmu. A v případě, že nemáte naprosto precizní finanční minulost a na svých bedrech si nesete ještě další nesplacené závazky, určitě o půjčku požádejte jinde než v bance. Možností je dost a dost. Na trhu působí nespočet velmi kvalitních úvěrových společností, které jsou pro tradiční bankovní domy velmi silnou konkurencí. Bylo by jen škoda nevyužít jejich služeb, když nabízí půjčku za zcela jiných podmínek. Tak jak jste zvyklí veškeré své finance spravovat v rámci online bankovnictví, stejně tak si můžete na internetu sjednat rychlou nebankovní online půjčku. Budete-li chtít, peníze vám vyplatí v hotovosti, bez ohledu na to, zda disponujete účtem v bance či nikoli. Kromě toho v nebankovní sféře můžete zkusit i půjčku od soukromého investora. Ta nepodléhá žádným interním předpisům úvěrových společností a přihlíží k individuálním možnostem klienta.

Jste v situaci, kdy nutně a rychle potřebujete vypůjčit nějaké peníze? Už jste zkoušeli žádat o půjčku v bance, ale nebyla vám vyřízena nebo vám byla zamítnuta? Stalo se tak snad kvůli záznamu v registru dlužníků nebo SOLUS? Bohužel dostat se do registru dlužníků jde velmi lehko a dostat se z něj ven je poměrně obtížné.

Nebankovní půjčky bez registru se nejčastěji poskytují  do výše 10 000 Kč a nabízejí ho všechny nebankovní společnosti, co působí na našem trhu. Najdou se však i výjimky nabízející žadatelům i vyšší částky.

Pokud máte tedy náhodou zamítnutou půjčku kvůli záznamu v registru, řešením může být nebankovní půjčka ihned na účet. Tento typ půjček poskytuje v ČR mnoho nebankovních společností a při schvalování žádosti o půjčku není nahlíženo do registru, ale stačí mít v zásadě jen občanský průkaz, takže šanci na její získání má téměř každý. Díky těmto hyper půjčkám si můžete získat klidně i 50 000 Kč.

 

Chci půjčit

Nebankovní půjčka pro každého

Pro mnoho lidí je nebankovní sektor co se týče půjček mnohem větší jistota než klasické bankovní úvěry. Ty mají tak striktní podmínky, že jim dokáže vyhovět jen málokdo. V prvé řadě nesmí vaše osoba figurovat v centrálním registru klientských informací, musíte mít příjmy v dostatečné výši a vůbec nejlépe z trvalého zaměstnaneckého poměru a nikde žádné dluhy. Jenomže, zkuste tak náročné podmínky v dnešní složité době naplnit. Kdekdo splácí hypotéku, k tomu má další spotřebitelskou půjčku, bez práce se můžete ocitnout jedna dvě a díky opožděné faktuře za telefon může vaše jméno řadu let setrvávat v registru dlužníků. Stěží dokážete dostát svý závazkům, když vám zaměstnavatel nevyplatí výplatu v termínu a už se vezete. A to je také důvod, proč tolik klientů odchází z banky s nepořízenou. Většinou se nejedná o žádné chronické dlužníky, kterým samozřejmě nebude banka poskytovat jednu půjčku za druhou, ale o jedince, kteří se ocitli díky okolnostem ve finanční krizi a potřebují alespoň malou výpomoc. Abyste měli větší jistotu, že s půjčkou uspějete, obraťte se rovnou na nebankovní subjekty, kde máte podstatně větší šanci na úspěch. Zde s žádostí o půjčku uspějí i nezaměstnaní, lidé na sociálních dávkách, začínající podnikatelé, důchodci, matky na mateřské, studenti, atd. Přitom vždy máte možnost vybrat si půjčku přesně dle svých potřeb a požadavků.

Sjednat půjčku

Půjčka od soukromého investora

Půjčka od soukromého investora je určitou alternativou nebankovních půjček. Přestože nebankovní společnosti půjčí doslova každému, neznamená to automaticky, že u nich uspějí úplně všichni žadatelé o půjčku. Pokud máte třeba několik exekucí a dluhy kam se podíváte, které nedokážete ze svých příjmů splácet a chcete půjčku v řádu stovek tisíc korun, bude velmi těžké vaši žádost kladně vyhodnotit. Úvěrové společnosti se tak snaží na jednu stranu ochránit své klienty před dluhovou pastí, a tak vlastně jednají v jejich zájmu. V takových případech se pak snad už jen nabízí možnost oddlužovacích společností, osobního bankrotu nebo půjčky od soukromého investora. Ten nemá žádné standardní podmínky a vždy si můžete vyjednat individuální podmínky splácení. Nastavíte si výši měsíčních splátek dle sebe a stejně tak dobu splatnosti. Půjčit si můžete prakticky kolik chcete, výše půjčky není nijak omezena, jen u vyšší sumy počítejte s nutností ručení. Ta může mít podobu třeba směnky, která bývá potom součástí smlouvy o půjčce. Směnka je dostatečnou právní ochranou pro obě strany, tedy jak dlužníka tak i věřitele. Musí obsahovat všechny zákonem dané náležitosti a vlastně má hodnotu cenného papíru. Směnka je tak adekvátní zárukou za splacení dané půjčky.

Kde půjčí na směnku

Půjčky podložené směnkou naleznete zejména v nabídce půjček od soukromých investorů. Ty se objevují zpravidla na různých inzertních servrech, avšak současně můžete zvolit i obrácený postup a sami půjčku poptávat. I soukromí investoři sami aktivně vyhledávají různé příležitosti, kde mohou investovat své volné peněžní prostředky. Jakmile někoho z těchto osob oslovíte, dohodnete spolu podmínky půjčky a podepíšete smlouvu. Tím se zavazujete k plnění všech podmínek vyplývajících ze smlouvy. Jen v případě půjčky od soukromého investora buďte velmi obezřetní a nejprve si danou osobu ověřte. Poptejte se na zkušenosti druhých lidí, v internetových diskuzích, na sociálních sítích nebo známých v okolí na zkušenosti. Takto získané informace jsou totiž k nezaplacení a vypovídají o dané osobě daleko více než cokoli jiného. Kdyby po vás někdo požadoval poplatky předem, rozhodně je neplaťte. Tento požadavek už sám o sobě nevypovídá nic o férové půjčce, spíš naopak. Může se vám stát, že vás připraví o veškerý zbytek peněz, který jste pro získání půjčky obětovali. Také samotnou smlouvu si řádně pročtěte a nic nepodepisujte, pokud neporozumíte veškerým uvedeným údajům. Do budoucna si tak ušetříte nemalé problémy.

V případě, že vám nevyhovují standardní podmínky úvěrových společností a nebo je nedokážete z jakéhokoli důvodu naplnit, rozhodně se obraťte na nebankovní sektor, kde poskytovatelé dokážou akceptovat i vaše individuální možnosti.


Zdroj: http://pujcky-seriozne.cz/

Nechcete nebo nemůžete dokládat bance svoje příjmy? Pak zvolte půjčku bez potvrzení o příjmu, které poskytují nebankovní společnosti působící na českém trhu.

Půjčka bez potvrzení o příjmu je velmi žádaným produktem, který využívají jak nezaměstnaní, tak i maminky na mateřské dovolené, důchodci či živnostníci, kteří mohou mít s prokazováním svých příjmů potíže, ačkoliv to nutně nemusí znamenat, že by měli problémy se splácením půjčky potíže. Získejte nebankovní půjčky až do výše 50 tisíc Kč rychle a jednoduše bez zbytečného papírování.

Autor příspěvku:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.