Půjčky mladým

Půjčka bez doložení příjmu je oblíbená například mezi studenty, kteří ještě nemají pravidelný příjem, ale potřebují navýšit svůj finanční rozpočet, dále mezi důchodci či nezaměstnanými lidmi. Hlavní výhoda půjčky bez doložení příjmu spočívá právě v tom, že není nutné dokládat údaje o výši měsíčních příjmů, jak to je tomu u bank či dokonce nebankovních institucí. Pokud máte o tento typ půjčky zájem a rádi byste se dozvěděli podrobnosti, kontaktujte nás. Zodpovíme vaše dotazy a navrhneme pro vás řešení na míru. S námi dosáhne na půjčku takřka každý!

Jsme nebankovní společností, která nabízí zájemcům jak půjčky, tak i hypotéky. O nebankovní půjčky zpravidla žádají lidé, kteří nemohou žádat o půjčku v bance, popřípadě byli se svou žádostí neúspěšní. Rovněž však o nebankovní půjčky žádají lidé, kteří chtějí peníze získat rychle a bez zbytečných prodlev. Důvodů, proč banka zamítne žádost o půjčku, může být hned několik. Nejčastějším důvodem bývá negativní záznam v registru dlužníků, popřípadě nedostatečnou bonitou klienta.

Na našem trhu je mnoho nebankovních společností, které poskytují zájemcům o půjčky ty nejvýhodnější produkty. Pojďme si nyní představit všechny půjčky, mezi kterými si vyberete i vy.

peníze_23

Můžete si vybrat z nejrůznějších produktů, od krátkodobých půjček po spotřebitelský úvěr až na 48 měsíců. Výhodou této půjčky  je skutečnost, že překážkou pro její získání není ani záznam v registru dlužníků.

Půjčky bez registru jsou tím nejčastějším produktem, o který klienti žádají. Nabízíme rovněž i konsolidaci půjček a refinancování. Společnost sloučí klientovy půjčky do jedné výhodnější půjčky, sníží měsíční splátky a zajistí tak klientovi ulehčení rodinného rozpočtu.

Tato půjčka je určena primárně těm, kteří potřebují peníze skutečně rychle a nemají čas na to, aby chodili od jedné pobočky společnosti ke druhé. Rychlá půjčka ihned je bezhotovostní půjčkou, to tedy znamená, že vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Domníváte se, že jsou vaše dluhy již skutečně vysoké a je namístě je začít řešit? Svěřte se do rukou odborníků, kteří se specializují na oddlužení, a dostaňte se z dluhové pasti. Jedná se o ideální řešení pro ty, jimž dluhy již přerostly přes hlavu a nevědí si s touto kritickou situací rady.

Mladí na startu života to nemají právě jednoduché. Jedna kapsa prázdná, druhá vysypaná, za sebou jen několik brigád a pracovní zkušenosti pražádné. To je také důvod, proč se mladí lidé do manželství a zakládání rodiny nehrnou. Nejprve je třeba něco nastřádat… V prvních začátcích sice většinou ještě mladým lidem pomáhají rodiče, ale i tady záleží na konkrétním situování rodiny. Pokud nemáte žádný majetek a po celou dobu rodina žila jen z průměrného platu, pak je velmi těžké přemýšlet o financování vlastního bydlení a domácnosti. Proto také v dnešní době mnoho mladých lidí ještě po škole žije u rodičů, aby si dokázala vytvořit alespoň nějakou finanční rezervu, která by byla případně podkladem pro hypoteční úvěr na bydlení. S nějakou výraznou pomocí od státu při založení rodiny mladí lidé počítat nemohou, i když některé banky určité možnosti mladým lidem nabízí. Ale i ty vlastně vyžadují alespoň minimální počáteční kapitál. Pak jsou schopni vám poskytnout půjčku třeba na rekonstrukci bydlení nebo pořízení nemovitosti. Avšak z větší části se mladí lidé musí snažit sami a i zařídit domácnost není jen tak. Prostě každá koruna se hodí, a tak úvahy o půjčce jsou více než na denním pořádku. Jaké tedy mají mladí lidé možnosti?

Jste v situaci, kdy nutně a rychle potřebujete vypůjčit nějaké peníze? Už jste zkoušeli žádat o půjčku v bance, ale nebyla vám vyřízena nebo vám byla zamítnuta? Stalo se tak snad kvůli záznamu v registru dlužníků nebo SOLUS? Bohužel dostat se do registru dlužníků jde velmi lehko a dostat se z něj ven je poměrně obtížné.

Nebankovní půjčky bez registru se nejčastěji poskytují  do výše 10 000 Kč a nabízejí ho všechny nebankovní společnosti, co působí na našem trhu. Najdou se však i výjimky nabízející žadatelům i vyšší částky.

Pokud máte tedy náhodou zamítnutou půjčku kvůli záznamu v registru, řešením může být nebankovní půjčka ihned na účet. Tento typ půjček poskytuje v ČR mnoho nebankovních společností a při schvalování žádosti o půjčku není nahlíženo do registru, ale stačí mít v zásadě jen občanský průkaz, takže šanci na její získání má téměř každý. Díky těmto hyper půjčkám si můžete získat klidně i 50 000 Kč.

 

Chci půjčit

Nebankovní půjčka

Půjčku si můžete sjednat prakticky v jakémkoli věku, je jedno, zda jste právě absolvent školy a nebo senior. Výchozím bodem pro schválení půjčky jsou samozřejmě vaše příjmy a také záznam v registru dlužníků. Pokud jste se už ve svém krátkém životě dokázali do registru dostat třeba díky nezaplacené faktuře za telefon, pak jsou vaše šanci na úspěšné schválení žádosti poněkud omezené. Stejné je to i s příjmy. Pokud nemáte žádnou stálou práci a protloukáte se od brigády k brigádě, budou na vás zejména v bance vždy pohlížet jako na méně bonitního klienta. Avšak bankovní půjčka není jediným řešením. Dá se říci, že dveře dokořán se vám naopak otevírají v nebankovním sektoru, kde si poměrně rychle můžete sjednat půjčku na cokoli. Nebankovní půjčky jsou zpravidla bezúčelové, takže neslouží jen k financování vlastního bydlení, ale také je můžete použít na koupi auta nebo vybavení domácnosti. Jestliže budete chtít, můžete si půjčit i na dovolenou, je jen na vás, za co získané peněžní prostředky utratíte.

Rychlá půjčka na účet

Rychlost je trendem dnešní doby a co trvá, o to nikdo nemá zájem. A to se týká i půjček. Pokud máte prázdno v peněžence, chcete finance doplnit hned a ne až za týden. Nehledě na to, že akutní nedostatek financí při zdlouhavé časové prodlevě pozbývá svoji aktuálnost. Tohoto faktu jsou si plně vědomi nebankovní společnosti a snaží se nabídnout svým klientům a nejen mladým lidem půjčku sjednanou a vyplacenou ihned. To je ideální příležitost, pokud vám chybí třeba jen pár tisícovek. Ve finanční tísni jen těžko můžete počítat s půjčkou od banky. Tam si můžete půjčit snad jen tehdy, pokud máte kreditní kartu v peněžence a nebo sjednaný kontokorent u běžného účtu. Žádat v bance o klasickou půjčku je velmi zdlouhavá záležitost a kdo si to již někdy vyzkoušel, tak o tom ví své. Navíc, v bance vám jen tak chybějíc pětistovku nebo tisícovku nikdo nepůjčí, zatímco u nebankovní společnosti ano. Žádost podáte online a ještě ten samý den máte peníze na účtu. A to bez jakékoli administrativy a dokládání různých potvrzení či ručitele. Dokonce u některých společností si můžete půjčit jako první žadatel zcela zdarma a úplně bez poplatku a úroku. Například když si půjčíte tisícovku na 14 dní, splatíte přesně tolik, kolik jste si půjčili, ani o korunu víc. A to se přeci hodí ne?

Sjednat půjčku

Okamžitá půjčka v hotovosti

Nebankovní půjčka však není vázána jen na bankovní účet. Avšak tato možnost neplatí automaticky pro všechny nebankovní společnosti, ale jsou takové, které si na této variantě přímo zakládají. Půjčku si vyřídíte klasicky online, nemusíte kvůli žádosti nikam chodit na kamennou pobočku a být omezeni otevírací dobou. Žádost podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, v ní uvedete jen své základní identifikační a kontaktní údaje, emailovou adresu a telefonní číslo. Posuvníkem si zvolíte částku k půjčení a dobu splatnosti. Jakmile žádost odešlete, okamžitě je zpracována plně automatizovaným systémem, takže půjčku si tak můžete vyřídit prakticky kdykoli. O víkendu, ve svátek, ve dne v noci. O schválení půjčky jste informováni krátkou SMS zprávou a ve stejné podobě obdržíte i elektronický kód, který zadáte zpět do systému a tím dáte pokyn k okamžitému vyplacení půjčky. Chcete-li hotovost, stačí jen zvolit způsob vyplacení. Pro peníze si můžete zajít do nejbližší trafiky a nebo zajet na čerpací stanici, kde vám je vyplatí obsluha platebního terminálu jen na základě elektronického kódu z SMS zprávy. Nemusíte se ničím prokazovat a nic vyplňovat. Peníze máte k dispozici nejen ten samý den kdy o půjčku požádáte, ale také ve stejném čase jako kdyby se jednalo o bankovní transakci. Taková rychlá půjčka vás nikdy nenechá úplně bez prostředků a můžete se na ni spolehnout v jakékoli finanční tísni.

Půjčky mladým můžete žádat jak u banky tak i nebankovní společnosti, avšak u každé společnosti za zcela jiných podmínek. Můžete čerpat klasické úvěry na bydlení nebo zařízení domácnosti, případně bezúčelové půjčky, které můžete použít prakticky na cokoli. Doba splatnosti a úroková sazba se zpravidla odvíjí od výše vypůjčené částky.


Zdroj: http://pujcky-seriozne.cz/

Máte finanční potíže, které musíte vyřešit pomocí půjčky? Žádali jste o půjčku v bance, ale byla vám zamítnuta? Nejspíš za to může skutečnost, že máte záznam v registru dlužníků, druhým důvodem pro zamítnutí vaší žádosti o půjčku mohla být ale i vaše nedostatečná bonita. Ať už vám tedy byla půjčka zamítnuta z jakéhokoliv důvodu, máte i jiné možnosti, jakým získat potřebné finanční prostředky. Jedním z nich jsou i krátkodobé půjčky, které jsou poskytovány celou řadou nebankovních společností působících na našem trhu.

Krátkodobé půjčky vám pomohou jednoduše a rychle se postavit zpátky na vlastní nohy, a jsou vhodné především pro osoby, kterým byla bankovní půjčka zamítnuta. Pokud k těmto osobám patříte i vy mezi osoby, jimž banka žádost o půjčku zamítla, ale potřebujete nutně peníze k vyřešení svých finančních potíží, tak jsou krátkodobé půjčky tím pravým produktem pro vás.

Autor příspěvku:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.