Půjčky kde opravdu půjčí všem

Půjčka bez doložení příjmu je oblíbená například mezi studenty, kteří ještě nemají pravidelný příjem, ale potřebují navýšit svůj finanční rozpočet, dále mezi důchodci či nezaměstnanými lidmi. Hlavní výhoda půjčky bez doložení příjmu spočívá právě v tom, že není nutné dokládat údaje o výši měsíčních příjmů, jak to je tomu u bank či dokonce nebankovních institucí. Pokud máte o tento typ půjčky zájem a rádi byste se dozvěděli podrobnosti, kontaktujte nás. Zodpovíme vaše dotazy a navrhneme pro vás řešení na míru. S námi dosáhne na půjčku takřka každý!

Jsme nebankovní společností, která nabízí zájemcům jak půjčky, tak i hypotéky. O nebankovní půjčky zpravidla žádají lidé, kteří nemohou žádat o půjčku v bance, popřípadě byli se svou žádostí neúspěšní. Rovněž však o nebankovní půjčky žádají lidé, kteří chtějí peníze získat rychle a bez zbytečných prodlev. Důvodů, proč banka zamítne žádost o půjčku, může být hned několik. Nejčastějším důvodem bývá negativní záznam v registru dlužníků, popřípadě nedostatečnou bonitou klienta.

Na našem trhu je mnoho nebankovních společností, které poskytují zájemcům o půjčky ty nejvýhodnější produkty. Pojďme si nyní představit všechny půjčky, mezi kterými si vyberete i vy.

peníze_23

Můžete si vybrat z nejrůznějších produktů, od krátkodobých půjček po spotřebitelský úvěr až na 48 měsíců. Výhodou této půjčky  je skutečnost, že překážkou pro její získání není ani záznam v registru dlužníků.

Půjčky bez registru jsou tím nejčastějším produktem, o který klienti žádají. Nabízíme rovněž i konsolidaci půjček a refinancování. Společnost sloučí klientovy půjčky do jedné výhodnější půjčky, sníží měsíční splátky a zajistí tak klientovi ulehčení rodinného rozpočtu.

Tato půjčka je určena primárně těm, kteří potřebují peníze skutečně rychle a nemají čas na to, aby chodili od jedné pobočky společnosti ke druhé. Rychlá půjčka ihned je bezhotovostní půjčkou, to tedy znamená, že vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Domníváte se, že jsou vaše dluhy již skutečně vysoké a je namístě je začít řešit? Svěřte se do rukou odborníků, kteří se specializují na oddlužení, a dostaňte se z dluhové pasti. Jedná se o ideální řešení pro ty, jimž dluhy již přerostly přes hlavu a nevědí si s touto kritickou situací rady.

Nechtějí vám nikde půjčit? Nemáte stálý příjem, jste vedeni v registru dlužníků, nemůžete ničím ani nikým ručit nebo nesplňujete jiné parametry požadovaného úvěru? Také exekuce, insolvence či mnoho dalších nesplacených závazků může být při žádosti o úvěr značná komplikace. Jak si v takové situaci poradit? Jednoduše řečeno, je třeba najít takovou společnost, která je ochotna váš daný problém akceptovat. Jde to, jen si musíte dát  s výběrem vhodné půjčky trochu práci. Pokud důvěřujete jen bankám, budete muset přehodnotit situaci. A věřte, že opravdu není se čeho obávat. Na finančním trhu existuje nespočet renomovaných nebankovních společností, které vám nabídnou stejně kvalitní služby jako banky. Jen s tím rozdílem, že na vás jako klienta, nekladou tak velké nároky. Nemají žádné striktně dané podmínky a v mnoha případech mají pochopení pro řadu životních situací, v kterých se jejich zákazníci právě nacházejí. Abyste si dokázali vybrat nevhodnější půjčku pro sebe, můžete jednoduše využít jakýkoli online srovnávač půjček, který během chvilky nalezne nejvhodnější úvěrový produkt.

Jste v situaci, kdy nutně a rychle potřebujete vypůjčit nějaké peníze? Už jste zkoušeli žádat o půjčku v bance, ale nebyla vám vyřízena nebo vám byla zamítnuta? Stalo se tak snad kvůli záznamu v registru dlužníků nebo SOLUS? Bohužel dostat se do registru dlužníků jde velmi lehko a dostat se z něj ven je poměrně obtížné.

Nebankovní půjčky bez registru se nejčastěji poskytují  do výše 10 000 Kč a nabízejí ho všechny nebankovní společnosti, co působí na našem trhu. Najdou se však i výjimky nabízející žadatelům i vyšší částky.

Pokud máte tedy náhodou zamítnutou půjčku kvůli záznamu v registru, řešením může být nebankovní půjčka ihned na účet. Tento typ půjček poskytuje v ČR mnoho nebankovních společností a při schvalování žádosti o půjčku není nahlíženo do registru, ale stačí mít v zásadě jen občanský průkaz, takže šanci na její získání má téměř každý. Díky těmto hyper půjčkám si můžete získat klidně i 50 000 Kč.

 

Nebankovní půjčka pro všechny

Nabídka nebankovních půjček na vás útočí ze všech stran. Každodenní reklamní slogany zaslechnete v médiích, nákupní centra, tramvaje, autobusy jsou oblepeny reklamními letáky tak, aby vám právě jejich půjčka utkvěla v paměti. Na jednu stranu je to i dobře, že si v případě největší nouze na některou z nich vzpomenete, ale dříve než si ji sjednáte, určitě bude dobré si ji na internetu porovnat s dalšími nabídkami. Leckdy pak záhy zjistíte, že onen avizovaný nízký úrok není až tak výhodný, jak se uvádí a jinde vám půjčí za daleko lepších podmínek a podstatně levněji. Současně můžete narazit i na právě probíhající akční nabídku, která se mění den co den. Proto se hned nepouštějte do vyplňování úvěrové žádosti, ale nejprve si půjčku řádně promyslete. Zvažte své možnosti a přihlédněte k okolnostem, které vám brání v tom, aby vám kdekoli půjčili. Máte-li záznam v registru dlužníků, sjednejte si půjčku bez registru. Jste-li momentálně bez práce, na mateřské nebo v důchodu, pak volte půjčku ze sekce půjček bez příjmu. Pokud chcete vyplatit exekuci, sáhněte přímo po půjčce na vyplacení exekuce. A tak bychom mohli pokračovat dál a dál. Prostě každé životní situaci odpovídá zcela specifická kategorie úvěrových produktů a právě tu musíte využít ve svůj prospěch. Jinak vám půjčku zamítnou, což se rovněž projeví v registru jako neúspěšný žadatel o půjčku. Možností nebankovních půjček je nespočet, stačí si jen vybrat.

Chci půjčku

Půjčky bez doložení příjmu

Je celkem samozřejmé, že potřeba financí stoupá právě v době, kdy jsou vaše příjmy příliš nízké. To znamená v době, kdy jste nezaměstnaní nebo máte jen krátkodobou brigádu, případně pobíráte sociální dávky. Také ženy na mateřské, důchodci, studenti i začínající podnikatelé se velmi často potýkají s nedostatkem financí. Vzhledem k tomu, že jejich příjem většinou nedosahuje ani do výše průměrného platu jsou velmi často bankou označeni za méně bonitní klienty, kteří spadají do rizikové skupiny klientů a těm banky jednoduše své peníze nepůjčují. Pro tyto osoby však existuje řešení v podobě nebankovní půjčky, která je ochotna akceptovat i jiný příjem než z klasického zaměstnaneckého poměru. Stačí doložit cokoli, co vám pravidelně chodí každý měsíc na účet. Pokud si ale vystačíte jen s drobnou částkou, nemusíte ani své příjmy uvádět. Avšak na druhou stranu je riziko takové půjčky vyváženo vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti. Takže záleží jen na vás, co zvolíte.

Půjčky bez kontroly registru dlužníků

Častým důvodem, proč někomu nechtějí přiklepnout úvěr, je záznam v bankovním či nebankovním registru dlužníků. Ten vypovídá o vaší nevalné minulosti, a tak se zejména banky takovým zákazníkům brání. Ale i některé nebankovní společnosti. Podle zákona je totiž povinností každé finanční instituce dopředu si ověřit platební schopnost žadatele, a právě k tomuto účelu využívají firmy jednoduše registry dlužníků. Avšak na rozdíl od banky  u některé nebankovní společnosti můžete nalézt alespoň trochu pochopení. Je zcela běžným jevem, že i když veškeré své závazky jako dlužník uhradíte, včetně všech sankčních poplatků a úroků, jméno dlužníka přetrvává v registru ještě po mnoho dalších let. Abyste se tedy přesvědčili, jak na tom aktuálně jste, můžete si požádat o výpis. A to buď přímo na konkrétních webových stránkách nebo SMSkou. Těch pár stokorun navíc vám jistě stojí za to. Pokud zjistíte, že jste v registru stále vedeni, přestože jsou všechny vaše dluhy dávno uhrazeny, může nebankovní společnost tento fakt akceptovat a přesto vám půjčku schválit. Oproti bankovním úvěrům je totiž každá nebankovní půjčka posuzována individuálně, a tak vždy máte svoji šanci na úspěch.

Půjčky od soukromých osob

Jestliže vám zamítají jednu půjčku za druhou a nedaří se vám nikde uspět, pak můžete zvolit půjčku od soukromé osoby. Na soukromý sektor se zpravidla obracejí lidé, kteří už neví kudy kam. Půjčky od soukromých investorů lze považovat za jistou alternativu nebankovních půjček, která není dána žádnými striktními podmínkami. Zde si můžete půjčku sjednat zcela dle svých potřeb a požadavků, tak jak vyhovuje jen a jen vám. Výše půjčky není ničím omezena, půjčit si můžete kolik chcete a nikdo se vás neptá, jak s půjčenými penězi naložíte. Jen buďte velmi obezřetní a nejprve si soukromou osobu prověřte. Dejte na reference a zkušenosti jiných lidí a v žádném případě neplaťte poplatky.

Řada velkých renomovaných nebankovních společností dodržuje zásady zodpovědného půjčování, aby ochránila své klienty před dluhovou pastí. Splácet půjčku půjčkou určitě není rozumné řešení, což poznalo již spoustu lidí. Proto si vždy půjčujte adekvátně svým možnostem.


Zdroj: http://pujcky-seriozne.cz/

Nechcete nebo nemůžete dokládat bance svoje příjmy? Pak zvolte půjčku bez potvrzení o příjmu, které poskytují nebankovní společnosti působící na českém trhu.

Půjčka bez potvrzení o příjmu je velmi žádaným produktem, který využívají jak nezaměstnaní, tak i maminky na mateřské dovolené, důchodci či živnostníci, kteří mohou mít s prokazováním svých příjmů potíže, ačkoliv to nutně nemusí znamenat, že by měli problémy se splácením půjčky potíže. Získejte nebankovní půjčky až do výše 50 tisíc Kč rychle a jednoduše bez zbytečného papírování.

Autor příspěvku: Půjčky Online

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.