Půjčky domů s týdenní splátkou

Půjčka bez doložení příjmu je oblíbená například mezi studenty, kteří ještě nemají pravidelný příjem, ale potřebují navýšit svůj finanční rozpočet, dále mezi důchodci či nezaměstnanými lidmi. Hlavní výhoda půjčky bez doložení příjmu spočívá právě v tom, že není nutné dokládat údaje o výši měsíčních příjmů, jak to je tomu u bank či dokonce nebankovních institucí. Pokud máte o tento typ půjčky zájem a rádi byste se dozvěděli podrobnosti, kontaktujte nás. Zodpovíme vaše dotazy a navrhneme pro vás řešení na míru. S námi dosáhne na půjčku takřka každý!

Jsme nebankovní společností, která nabízí zájemcům jak půjčky, tak i hypotéky. O nebankovní půjčky zpravidla žádají lidé, kteří nemohou žádat o půjčku v bance, popřípadě byli se svou žádostí neúspěšní. Rovněž však o nebankovní půjčky žádají lidé, kteří chtějí peníze získat rychle a bez zbytečných prodlev. Důvodů, proč banka zamítne žádost o půjčku, může být hned několik. Nejčastějším důvodem bývá negativní záznam v registru dlužníků, popřípadě nedostatečnou bonitou klienta.

Na našem trhu je mnoho nebankovních společností, které poskytují zájemcům o půjčky ty nejvýhodnější produkty. Pojďme si nyní představit všechny půjčky, mezi kterými si vyberete i vy.

peníze_23

Můžete si vybrat z nejrůznějších produktů, od krátkodobých půjček po spotřebitelský úvěr až na 48 měsíců. Výhodou této půjčky  je skutečnost, že překážkou pro její získání není ani záznam v registru dlužníků.

Půjčky bez registru jsou tím nejčastějším produktem, o který klienti žádají. Nabízíme rovněž i konsolidaci půjček a refinancování. Společnost sloučí klientovy půjčky do jedné výhodnější půjčky, sníží měsíční splátky a zajistí tak klientovi ulehčení rodinného rozpočtu.

Tato půjčka je určena primárně těm, kteří potřebují peníze skutečně rychle a nemají čas na to, aby chodili od jedné pobočky společnosti ke druhé. Rychlá půjčka ihned je bezhotovostní půjčkou, to tedy znamená, že vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Domníváte se, že jsou vaše dluhy již skutečně vysoké a je namístě je začít řešit? Svěřte se do rukou odborníků, kteří se specializují na oddlužení, a dostaňte se z dluhové pasti. Jedná se o ideální řešení pro ty, jimž dluhy již přerostly přes hlavu a nevědí si s touto kritickou situací rady.

Potřebujete půjčku a nemáte čas se zdržovat složitým vyřizováním? Ocenili byste, kdyby vše proběhlo hladce bez zbytečných průtahů a peníze jste měli ihned k dispozici? Pak věřte, že se vaše přání může hravě proměnit v realitu. Nemusíte chodit nikam do banky na pobočku, vyplňovat stohy papírů a žít několik dnů v nejistotě, zda vám půjčku přiklepnou či nikoli. U nebankovních společností jde všechno mnohem rychleji. A dokonce si můžete dopřát i takový komfort, že vám peníze dovezou v hotovosti rovnou domů. Je jasné, že takové služby automaticky neposkytuje každá nebankovní společnost, ale existuje specifická kategorie nebankovních úvěrových produktů, kdy si půjčku dojednáte přímo u vás doma. Chcete vědět jak na to? Rychlost, s jakou dokážete půjčku získat, určitě oceníte.

Půjčky na směnku mají tu výhodu, že při jejich schvalování nemusíte projít žádným automatickým schvalovacím procesem, ale vaše žádost je posuzována individuálně. Díky osobnímu přístupu má tedy možnost získat půjčku i ten, kdo byl jinou společností automaticky odmítnut.

Jak je to s dobou splatnosti v případě půjček na směnku? Doby splatnosti se liší od jednotlivých soukromých poskytovatelů, je možné si dobu splatnosti dohodnout i na několik let.

Prostřednictvím půjček na směnku můžete získat peníze bez zbytečných prodlev. Na rozdíl od klasických bankovních půjček se celá vypůjčená částka v případě půjček na směnku splatí jednorázově na konci doby splatnosti, kterou jste si s poskytovatelem půjčky domluvili.

 

 

Půjčka do domu

Nebankovní společnosti se v prvé řadě dost zásadně odlišují od standardních podmínek bank, za kterých jsou půjčky poskytovány. Soukromé firmy mají větší pochopení pro akutní potřeby svých klientů a zpravidla se na ně obrací takoví žadatelé, pro něž je klasická půjčka v bance naprosto nedostupná. Proto nabízí půjčky všeho druhu a širokých možností. Řešení zde najde určitě každý, podle toho v jaké situaci se momentálně nachází. Ani půjčky do domu nejsou žádnou výjimkou. Většinou o ně žádají lidé, kteří dávají přednost osobnímu jednání, na půjčky se dívají trochu nedůvěřivě a rádi mají své záležitosti pod kontrolou. Navíc, taková půjčka do domu má spoustu výhod. Jednak se nemusíte trmácet nikam na pobočku a vše vyřídíte pohodlně doma. Pokud je třeba k půjčce doložit nějaké dokumenty, vše máte po ruce. Stačí jen sáhnout do příslušného šuplíku třeba pro výplatní pásku, doklad o zaplaceném inkasu nebo uhrazené faktuře za telefon. Jakmile si dohodnete podmínky půjčky a podepíšete úvěrovou smlouvu, peníze vám vyplatí buď na bankovní účet a nebo v hotovosti. Záleží také na tom, o jakou částku se konkrétně jedná.

Chci půjčit

Rychlá půjčka bez ručení

Půjčky do domu naleznete v nabídce mnoha nebankovních společností, avšak s rozličnými podmínkami. Proto vybírejte velmi pečlivě a řiďte se nejen úrokovou sazbou, ale také výší RPSN. Nezapomeňte, že především ta určuje konečnou cenu půjčky, která je často obohacena o různé poplatky navíc. Platíte za posouzení úvěrové žádosti, schválení půjčky, samotnou transakci peněžních prostředků, vedení úvěrového účtu, poplatky za výpisy, atd. Když tyto jednotlivé položky sečtete dohromady, dají vám ve výsledku pěknou sumu. Proto neberte hned první půjčku jen proto, že vám peníze doručí až domů, ale napřed vše uvažte. Nezapomeňte, že na sebe berete další závazek a ten bude nutno uhradit. Jinak si naděláte zbytečné problémy navíc. Půjčku do domu si můžete sjednat v jakékoli výši. Zpravidla se jedná o půjčky v desítkách tisíc korun, které slouží třeba k zařízení domácnosti, zaplacení dovolené, koupě nového auta, kotle na vytápění nebo cokoliv jiného. Avšak účel použití peněžních prostředků není nutno uvádět, nikomu se nemusíte svěřovat s tím, jak peníze využijete. Stejně tak nemusíte mít ani ručitele. Pokud je dostačující váš příjem a vaše platební morálka z minulosti je bez chyby, není důvod, proč by vám nepůjčili. Z toho důvodu je také každá žádost o půjčku posuzována individuálně a podmínky splácení jsou přizpůsobeny potřebám klienta. Jestliže máte ale na svých bedrech několik exekucí nebo jste v insolvenci, šance na úspěch velmi silně klesá ke dnu.

Online žádost o půjčku

Nebankovní společnosti nabízí své produkty především na internetu a právě zde je možno také o půjčku požádat. Přímo na webových stránkách poskytovatele podáte rychlou online žádost, která má podobu interaktivního formuláře. V něm uvedete své jméno, příjmení, emailovou adresu, telefonní číslo a posuvníkem si navolíte kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile žádost odešlete, okamžitě je zpracována plně automatizovaným systémem, který se postará o schválení půjčky. Je-li žádost o půjčku vyhodnocena kladně, pak je vám půjčka přiklepnuta. Následně poté jste kontaktováni pracovníkem zákaznického centra a s ním se dohodnete, kdy vás může kurýr navštívit. Záleží na tom jak jste akční, ale není problém, aby vám do hodiny kurýr zvonil u dveří. Každá větší nebankovní společnost disponuje rozsáhlou sítí obchodních zástupců, aby mohli pružně reagovat na okamžité požadavky klientů. S kurýrem se už doma na všem dohodnete, velmi rád vám objasní všechny podmínky za kterých peníze poskytnuty, zkontroluje váš doklad totožnosti a podepíšete spolu smlouvu. Splátky půjčky budou probíhat přesně tak jak jste se dohodli. Pokud preferujete týdenní intervaly, není problém, peníze můžete posílat rovnou na bankovní účet poskytovatele  a nebo si pro ně opět kurýr v předem stanovený den přijede. Samozřejmě, že pokud se v průběhu splácení dostanete do problému, vše se dá řešit. Buďto požádáte o doklad splátek na určitou dobu nebo prodloužíte dobu splácení, ovšem počítejte s tím, že celková cena za půjčku se o něco málo navýší.

Vyřídit si půjčku z pohodlí domova není sen, ale běžná realita a této možnosti využívá řada spokojených klientů. Některé společnosti ani nepodmiňují vyplacení půjčky vlastnictvím bankovního účtu a peněžní prostředky vám bez problému vysází u vás doma v hotovosti.


Zdroj: http://pujcky-seriozne.cz/

Půjčky jsou v dnešní době nejjednodušším způsobem, jak řešit své aktuální finanční potíže či akutní nedostatek finančních prostředků. Získání peněz není nijak složité, ba naopak. V dnešní době máte možnost získat půjčky v podstatě na cokoliv a nemusíte ani sdělovat účel, pro který o půjčku žádáte.

Na českém trhu působí mnoho bankovních i nebankovních institucí, které nabízejí půjčky všeho druhu. Při výběru vhodné půjčky byste se měli především zaměřit na výši RPSN.

peníze_3

Co znamená zkratka RPSN? Jedná se o zkratku pro celkové procentní náklady, resp. roční procentní sazba nákladů na váš úvěr, jednoduše to znamená, že RPSN udává podíl z dlužné částky, který musí spotřebitel zaplatit za jeden rok v souvislosti se splátkami, správy a dalšími výdaji spojenými s půjčkou. Rozhodně byste si měli vždy prověřit instituci, od níž o půjčku žádáte, že informace, které vám sděluje, jsou pravdivé. Od roku 2002 jsou poskytovatelé spotřebitelských úvěrů uvádět nejen své nabídky, ale i RPSN. Nemusí být však uvedeno u půjček, které jsou nižší než 5 tisíc Kč či vyšších než 1 880 000 Kč. Pokud není RPSN uvedeno, je daný úvěr úročen automaticky diskontní sazbou České národní banky.

Autor příspěvku: Půjčky Online

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.