Půjčky bez potvrzení příjmu

Tato rychlá půjčka je určena všem těm, kteří nemohou či nemohou na peníze dlouho čekat a potřebují pokrýt své výdaje de facto ihned. U půjčky před výplatou máte jistotu, že peníze získáte skutečně rychle a navíc vše vyřešíte v pohodlí vašeho domova online!

Pokud tedy řešíte akutní problém s nečekaným výdajem v podobě vysoké faktury za telefon, nebo si potřebujete koupit spotřebič do domácnosti, který se vám zčistajasna rozbil, využijte půjčky před výplatou. Půjčka před výplatou se odlišuje od ostatních typů nebankovních půjček právě rychlostí, s jakou jsou finanční prostředky klientům poskytovány. U této půjčky máte skutečně jistotu, že nebudete na peníze dlouho čekat, vše totiž vyřídíte během několika minut prostřednictvím internetu.

Půjčka před výplatou je oblíbená zejména díky snadnému způsobu žádosti, kterou podáte jednoduše online. Nemusíte tedy obíhat pobočky, vše vyřídíte v pohodlí vašeho domova. Již během několika minut budete vědět, v jaké výši vám bude tato půjčka poskytnuta. Nemusíte se tedy bát žádného zdlouhavého papírování, peníze získáte během jedné hodiny.

Výhody půjčky před výplatou

  • Rychlé sjednání prostřednictvím internetu
  • Omezené dokládání dokumentů
  • Peníze získáte již za několik minut
  • Tento typ půjčky je dostupný pro každého

peníze_24

Tato půjčka je určena primárně těm, kteří potřebují peníze skutečně rychle a nemají čas na to, aby chodili od jedné pobočky společnosti ke druhé. Rychlá půjčka ihned je bezhotovostní půjčkou, to tedy znamená, že vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Domníváte se, že jsou vaše dluhy již skutečně vysoké a je namístě je začít řešit? Svěřte se do rukou odborníků, kteří se specializují na oddlužení, a dostaňte se z dluhové pasti. Jedná se o ideální řešení pro ty, jimž dluhy již přerostly přes hlavu a nevědí si s touto kritickou situací rady.

Potřebujete půjčku a přitom nechcete nikomu prokazovat svůj finanční příjem? I to je možné, avšak musíte zvolit ten správný finanční produkt. Zákon o spotřebitelském úvěru ukládá za povinnost všem úvěrovým společnostem ověřit si platební schopnost klienta, a tak většina firem požaduje potvrzení o výši příjmu. Avšak každá společnost k tomuto aspektu přihlíží jinak, a tak existuje zcela specifická kategorie půjček bez potvrzení příjmu, která se obejde bez jakékoli administrativní zátěže. Na podmínky půjčky hravě dosáhnou všichni, pro něž je doložení příjmu problematické – nezaměstnaní, začínající podnikatelé, matky na mateřské či rodičovské dovolené, studenti, důchodci. Žádost o půjčku bez potvrzení příjmu je posuzována na základě individuálních kritérií každého klienta.

Jste v situaci, kdy nutně a rychle potřebujete vypůjčit nějaké peníze? Už jste zkoušeli žádat o půjčku v bance, ale nebyla vám vyřízena nebo vám byla zamítnuta? Stalo se tak snad kvůli záznamu v registru dlužníků nebo SOLUS? Bohužel dostat se do registru dlužníků jde velmi lehko a dostat se z něj ven je poměrně obtížné.

Nebankovní půjčky bez registru se nejčastěji poskytují  do výše 10 000 Kč a nabízejí ho všechny nebankovní společnosti, co působí na našem trhu. Najdou se však i výjimky nabízející žadatelům i vyšší částky.

Pokud máte tedy náhodou zamítnutou půjčku kvůli záznamu v registru, řešením může být nebankovní půjčka ihned na účet. Tento typ půjček poskytuje v ČR mnoho nebankovních společností a při schvalování žádosti o půjčku není nahlíženo do registru, ale stačí mít v zásadě jen občanský průkaz, takže šanci na její získání má téměř každý. Díky těmto hyper půjčkám si můžete získat klidně i 50 000 Kč.

 

Nemáte jak doložit svůj příjem?

Půjčky bez doložení příjmu jsou poměrně často vyhledávaným finančním produktem u lidí, kteří momentálně nemají jak doložit příjem z klasického zaměstnání. Tento fakt je zejména značnou překážkou při žádosti o půjčku v bance, kde kromě nahlížení do registru dlužníků je potvrzení o příjmu prvořadým kritériem pro schválení půjčky. Pokud tedy nedisponujete dostatečným příjmem, banka vám žádost o půjčku neschválí. Více benevolentní přístup mají nebankovní společnosti, které k požadavku potvrzení o příjmu přistupují zcela rozdílně.

Nebankovní půjčka pro lidi bez příjmu

Nebankovní půjčka zpravidla řeší finanční situaci u lidí, kteří na bankovní půjčku nemohou z jakéhokoli důvodu dosáhnout. Avšak i nebankovní společnosti si musí ověřit, zda je klient do budoucna schopen půjčku splatit či nikoli. Pokud se nejedná o chronického dlužníka zkoumají výši příjmu, avšak každá společnost jinak. Proto si pro půjčku bez potvrzení o příjmu zvolte takovou společnost, která dokáže bez problému akceptovat vaše možnosti. V opačném případě byste mohli i v nebankovním sektoru narazit. Kromě tradičního potvrzení o výši příjmu z klasického zaměstnání může být dostačující jakýkoli pravidelný měsíční příjem. Sem patří příjmy z brigády, mateřská, rodičovský příspěvek, důchod, pobírání sociálních dávek, podpory v nezaměstnanosti, renty, atd. Dokonce i v případě zaměstnaneckého poměru nemusíte nikde shánět potvrzení a úvěrová společnost si ověří vaše příjmy sama na mzdové účtárně firmy, kde pracujete. Tím pádem se zbavíte jakékoli administrativní zátěže a půjčku si vyjednáte velmi rychle.

Požádat o půjčku

Online půjčka bez příjmu

Nejrychlejším způsobem, jak se dostat k chybějícím peněžním prostředkům, je zpravidla online půjčka. Tu si sjednáte jen na internetu za pár minut a tudíž nemusíte nikam na kamennou pobočku společnosti. Rychlá online půjčka je dostupná v jakékoli výši, ovšem podle toho se odvíjí také podmínky poskytnutí úvěru. Pokud poskytovatel půjčky nevyžaduje potvrzení o příjmu, je vystaven podstatně vyššímu riziku splacení, které se snaží na druhou stranu vyvážit vyšší úrokovou sazbou, nutností ručení a tvrdými sankcemi při nesplácení. Online půjčka bez příjmu je zpravidla bezúčelová, nemusíte nikomu sdělovat na co získané peněžní prostředky využijete. Z toho důvodu se může stát například počátečním kapitálem pro začínající podnikatele, investicí do rozvoje podnikání či může odvrátit hrozbu exekuce, splatit dluhy, zaplatit účty nebo překlenout kritické období do další výplaty. Půjčka bez potvrzení příjmu může být vyplacena na bankovní účet, případně si můžete peníze vyzvednout v hotovosti.

Žádost o rychlou půjčku bez příjmu

Chcete-li mít peníze opravdu rychle a nemáte jak doložit svůj příjem, můžete si ze specifické kategorie půjček bez potvrzení o příjmu vybrat vhodného poskytovatele a přímo na jeho webových stránkách podat rychlou online žádost. Ta má podobu krátkého formuláře, zadáte své identifikační údaje a posuvníkem si navolíte výši půjčky a dobu splatnosti. Žádost odešlete, následně je zpracována plně automatizovaným systémem a vy jste obratem informováni o výsledku schvalovacího procesu. Je-li kladný, obdržíte na svůj mobilní telefon krátkou SMS zprávu s kódem, který přepíšete do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Pokud některá společnost vyžaduje doložit nezbytné dokumenty, stačí je zaslat elektronickou cestou a nahrát přes váš uživatelský účet. V případě nejasností je vám k dispozici neustálá podpora na online chatu nebo telefonu.

Půjčka bez potvrzení příjmu je zpravidla půjčka bez zbytečného papírování, nemusíte dokládat výplatní pásky, výpisy z účtu a zdroje svých příjmů. Půjčka vám pomůže v jakékoli tíživé životní situaci a je řešením, i když momentálně nedisponujete bankovním účtem. Půjčka je bez poplatku předem a doba splatnosti se většinou odvíjí od výše poskytnutého úvěru.


Zdroj: http://pujcky-seriozne.cz/

Nechcete nebo nemůžete dokládat bance svoje příjmy? Pak zvolte půjčku bez potvrzení o příjmu, které poskytují nebankovní společnosti působící na českém trhu.

Půjčka bez potvrzení o příjmu je velmi žádaným produktem, který využívají jak nezaměstnaní, tak i maminky na mateřské dovolené, důchodci či živnostníci, kteří mohou mít s prokazováním svých příjmů potíže, ačkoliv to nutně nemusí znamenat, že by měli problémy se splácením půjčky potíže. Získejte nebankovní půjčky až do výše 50 tisíc Kč rychle a jednoduše bez zbytečného papírování.

Autor příspěvku: Půjčky Online

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.