Půjčka zdarma

Tato rychlá půjčka je určena všem těm, kteří nemohou či nemohou na peníze dlouho čekat a potřebují pokrýt své výdaje de facto ihned. U půjčky před výplatou máte jistotu, že peníze získáte skutečně rychle a navíc vše vyřešíte v pohodlí vašeho domova online!

Pokud tedy řešíte akutní problém s nečekaným výdajem v podobě vysoké faktury za telefon, nebo si potřebujete koupit spotřebič do domácnosti, který se vám zčistajasna rozbil, využijte půjčky před výplatou. Půjčka před výplatou se odlišuje od ostatních typů nebankovních půjček právě rychlostí, s jakou jsou finanční prostředky klientům poskytovány. U této půjčky máte skutečně jistotu, že nebudete na peníze dlouho čekat, vše totiž vyřídíte během několika minut prostřednictvím internetu.

Půjčka před výplatou je oblíbená zejména díky snadnému způsobu žádosti, kterou podáte jednoduše online. Nemusíte tedy obíhat pobočky, vše vyřídíte v pohodlí vašeho domova. Již během několika minut budete vědět, v jaké výši vám bude tato půjčka poskytnuta. Nemusíte se tedy bát žádného zdlouhavého papírování, peníze získáte během jedné hodiny.

Výhody půjčky před výplatou

  • Rychlé sjednání prostřednictvím internetu
  • Omezené dokládání dokumentů
  • Peníze získáte již za několik minut
  • Tento typ půjčky je dostupný pro každého

peníze_24

V dnešní době však máte díky nebankovním společnostem, které působí na našem trhu, mnoho možností. Tyto společnosti poskytují nejrůznější typy půjček, mezi nimiž jsou i půjčky bez registru ihned. Díky půjčkám bez registru ihned můžete získat potřebné peníze skutečně rychle bez zbytečných administrativních činností a prodlev s tím spojených. Díky půjčkám bez registru ihned můžete získat peníze na svůj účet téměř hned po schválení vaší žádosti o půjčku. Žádost o půjčky bez registru ihned podáte snadno prostřednictvím online formuláře v pohodlí vašeho domova. Stačí jen vyplnit formulář žádosti, a jakmile bude vaše žádost o půjčku odeslána, kontaktuje vás obchodní zástupce společnosti za účelem toho, aby si s vámi domluvil osobní schůzku, na níž společně proberete veškeré detaily půjčky.

Potřebujete půjčit peníze? Nejlépe úplně zadarmo a bez poplatků? Nic není nemožné, jen musíte zvolit správnou půjčku a vhodného poskytovatele. Je zcela samozřejmé, že v situaci, kdy naléhavě hledáte rychlý zdroj finančních prostředků jsou také poplatky jedním z kritérií samotného výběru. Nikdo nestojí o předraženou půjčku, která vám sice vytrhne trn z paty, ale na druhou stranu za takto poskytnutou službu v konečném výsledku zaplatíte mnohonásobně víc. Půjdete-li na to chytře a dáte si na výběru půjčky alespoň minimálně záležet, ještě ušetříte. A ne zrovna málo. Z toho důvodu se určitě nevyplácí sáhnout hned po prvním úvěrovém produktu co vám přijde pod ruku. Sice reklama na půjčky na vás útočí ze všech stran a určitě vám utkvěl v paměti nejeden reklamní slogan, ale to neznamená, že právě tato půjčka je ta pravá pro vás. Musíte také uvážit, co chcete získanými finančními prostředky financovat. Hledáte jen malou půjčku na doplacení složenek, nájmu nebo vyrovnání rodinného rozpočtu před výplatou? A nebo se chystáte zařídit domácnost, rekonstruovat bydlení či přemýšlíte o koupi nemovitosti? Případně také vyplacení exekuce má své specifické požadavky. Životní situace jsou různé a dle toho je třeba jednat a zvolit odpovídající finanční produkt. Určitě by nebylo dobré, kdybyste si kvůli chybějící pětistovce do výplaty hned sjednávali hypotéku.

Jste v situaci, kdy nutně a rychle potřebujete vypůjčit nějaké peníze? Už jste zkoušeli žádat o půjčku v bance, ale nebyla vám vyřízena nebo vám byla zamítnuta? Stalo se tak snad kvůli záznamu v registru dlužníků nebo SOLUS? Bohužel dostat se do registru dlužníků jde velmi lehko a dostat se z něj ven je poměrně obtížné.

Nebankovní půjčky bez registru se nejčastěji poskytují  do výše 10 000 Kč a nabízejí ho všechny nebankovní společnosti, co působí na našem trhu. Najdou se však i výjimky nabízející žadatelům i vyšší částky.

Pokud máte tedy náhodou zamítnutou půjčku kvůli záznamu v registru, řešením může být nebankovní půjčka ihned na účet. Tento typ půjček poskytuje v ČR mnoho nebankovních společností a při schvalování žádosti o půjčku není nahlíženo do registru, ale stačí mít v zásadě jen občanský průkaz, takže šanci na její získání má téměř každý. Díky těmto hyper půjčkám si můžete získat klidně i 50 000 Kč.

 

Chci půjčit

Kolik stojí půjčka?

Půjčení peněz je spojeno s poplatky, které se zpravidla odvíjí od daného úvěrového produktu. Pokud chcete nalézt nejrychleji nejvhodnější bankovní či nebankovní úvěrový produkt, je dobré k tomuto účelu využít online srovnávač půjček. Zde po zadání vašich požadovaných kritérií se před vámi ihned zobrazí všechny aktuálně dostupné půjčky a úvěry na trhu. Z nich je již na první pohled patrné, jak se půjčky mezi sebou navzájem liší nejen mírou úrokové sazby, ale i případnými benefity navíc, které dokáží cenu za půjčku srazit až na totální minimum. Cena za půjčku je uváděna v podobě RPSN (roční procentní sazba nákladů), což je ukazatel míry úrokové sazby. Avšak jeho hodnota může být u některých typů půjček zavádějící. To se týká zejména malých půjček tzv. mikropůjček, jejichž doba splatnosti bývá do jednoho měsíce. Vzhledem k tomu, že výše RPSN je rozpočítána v ročním časovém horizontu, jen těžko se dá posoudit výhodnost takové půjčky se splatností několika dní nebo jen jednoho měsíce. Proto se vždy zajímejte i o další parametry určující cenu půjčky. Velmi často platíte za půjčení peněz i další poplatky: poplatek za schválení úvěrové žádosti, za samotnou transakci peněžních prostředků, vedení úvěrového účtu, zasílání výpisů, atd. Když tyto drobné částky sečtete dohromady, dají vám nemalou sumu, kterou musíte kromě úroků z půjčky zaplatit. Proto si vždy spočítejte celkové náklady na půjčku a teprve na jejich základě se rozhodujte.

Sjednat půjčku

Malá půjčka bez poplatku

Žadatelé o půjčku jsou při nedostatku financí motivováni spíš menší částkou, kterou dokáží hravě vyřešit naléhavé finanční potřeby. Chcete-li však drobnou půjčku od banky a nemáte v peněžence kreditní kartu nebo povolený kontokorent k běžnému účtu, jen stěží pochodíte. V opačném případě, pokud se vám podaří peníze vrátit během krátkého bezúročného období, lze takovou půjčku považovat za optimální řešení. Jestliže se však se splátkou opozdíte, zaplatíte na sankcích nemalé poplatky. Avšak bankovní půjčka není jediným řešením. Na trhu existují i nebankovní společnosti, které se přímo zaměřují na tzv. mikropůjčky, jejichž prostřednictvím můžete okamžitě získat až několik tisícovek ihned na účet nebo rovnou v hotovosti. Konkurence na úvěrovém trhu je veliká, a proto se nebankovní společnosti snaží zaujmout co nejvíce potenciálních klientů. Z toho důvodu přichází na trh s neustálými novinkami a akčními nabídkami, v jejichž rámci můžete získat půjčku úplně zdarma. Není výjimkou, že řada nebankovních společností poskytuje prvním žadatelům půjčku zcela bez poplatku a úroku. Například když si půjčíte třeba tisícovku na 14 dní, nezaplatíte ani o korunu víc. V případě půjčení vyšší sumy vám zase úvěrová společnost může nabídnout dle vaší konkrétní situace i lepší podmínky splácení. Pokud ručíte například za půjčku nemovitostí, můžete získat lepší úrokovou sazbu nebo odklad splátek či možnost předčasného splacení bez sankce. I takové benefity dokážou ve výsledku půjčku zlevnit až na totální minimum.

Nebankovní půjčka pro každého

V povědomí lidí jsou nebankovní půjčky zakořeněny jako rychlý zdroj financí, který pomůže v jakékoli nouzi. Je sice pravda, že nebankovní půjčky jsou dostupné pro daleko širší okruh žadatelů než je tomu v bance, ale i tak nelze počítat s tím, že vám každá nebankovní společnost poskytne automaticky půjčku. Všechny úvěrové společnosti mají zákonnou povinnost ověřit si předem platební schopnost žadatele, ale je zcela na nich, jak to učiní. Když půjdete do banky, v prvé řadě si vás prolustrují v registru dlužníků. Jakmile zjistí, že jste zde vedeni, máte po půjčce. Avšak nebankovní společnosti neschvalují úvěrové produkty jen na základě registrů a vašich příjmů, ale vždy přihlíží k individuálním okolnostem každého klienta. Proto, i když jste třeba v registru vedeni, ale máte již veškeré závazky uhrazeny a nebo je díky svým příjmům dokážete v pohodě splácet, není problém vám poskytnout další půjčku. Jestliže ale i nebankovní společnost zjistí, že jste zadluženi až po uši a pohybujete se na pokraji dluhové pasti, půjčku vám ve vašem vlastním zájmu neschválí. Solidní certifikované nebankovní společnosti totiž pečlivě dodržují zásady zodpovědného půjčování a snaží se zabránit předlužení svých klientů. Nebankovní společnosti zdaleka neposuzují své klienty striktně jen podle příjmů a dokážou akceptovat jakékoli pravidelné měsíční příjmy (sociální dávky, podporu v nezaměstnanosti, mateřskou, rodičovský příspěvek, důchod,…). Z tohoto hlediska je nebankovní půjčka snadno dostupná téměř pro každého.

Půjčku si vždy sjednejte jen v takové výši, kolik aktuálně potřebujte a nikdy se nezadlužujte nad rámec svých možností. Nezapomeňte, že každá půjčka je dluhem a ten je nutno splatit. Nesplácení dokáže vaši půjčku pěkně prodražit a v extrémním případě vás může připravit i o veškerý majetek.


Zdroj: http://pujcky-seriozne.cz/

Půjčky jsou v dnešní době nejjednodušším způsobem, jak řešit své aktuální finanční potíže či akutní nedostatek finančních prostředků. Získání peněz není nijak složité, ba naopak. V dnešní době máte možnost získat půjčky v podstatě na cokoliv a nemusíte ani sdělovat účel, pro který o půjčku žádáte.

Na českém trhu působí mnoho bankovních i nebankovních institucí, které nabízejí půjčky všeho druhu. Při výběru vhodné půjčky byste se měli především zaměřit na výši RPSN.

peníze_3

Co znamená zkratka RPSN? Jedná se o zkratku pro celkové procentní náklady, resp. roční procentní sazba nákladů na váš úvěr, jednoduše to znamená, že RPSN udává podíl z dlužné částky, který musí spotřebitel zaplatit za jeden rok v souvislosti se splátkami, správy a dalšími výdaji spojenými s půjčkou. Rozhodně byste si měli vždy prověřit instituci, od níž o půjčku žádáte, že informace, které vám sděluje, jsou pravdivé. Od roku 2002 jsou poskytovatelé spotřebitelských úvěrů uvádět nejen své nabídky, ale i RPSN. Nemusí být však uvedeno u půjček, které jsou nižší než 5 tisíc Kč či vyšších než 1 880 000 Kč. Pokud není RPSN uvedeno, je daný úvěr úročen automaticky diskontní sazbou České národní banky.

Autor příspěvku:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.