Půjčka v hotovosti bez doložení příjmů

Půjčka bez doložení příjmu je oblíbená například mezi studenty, kteří ještě nemají pravidelný příjem, ale potřebují navýšit svůj finanční rozpočet, dále mezi důchodci či nezaměstnanými lidmi. Hlavní výhoda půjčky bez doložení příjmu spočívá právě v tom, že není nutné dokládat údaje o výši měsíčních příjmů, jak to je tomu u bank či dokonce nebankovních institucí. Pokud máte o tento typ půjčky zájem a rádi byste se dozvěděli podrobnosti, kontaktujte nás. Zodpovíme vaše dotazy a navrhneme pro vás řešení na míru. S námi dosáhne na půjčku takřka každý!

Jsme nebankovní společností, která nabízí zájemcům jak půjčky, tak i hypotéky. O nebankovní půjčky zpravidla žádají lidé, kteří nemohou žádat o půjčku v bance, popřípadě byli se svou žádostí neúspěšní. Rovněž však o nebankovní půjčky žádají lidé, kteří chtějí peníze získat rychle a bez zbytečných prodlev. Důvodů, proč banka zamítne žádost o půjčku, může být hned několik. Nejčastějším důvodem bývá negativní záznam v registru dlužníků, popřípadě nedostatečnou bonitou klienta.

Na našem trhu je mnoho nebankovních společností, které poskytují zájemcům o půjčky ty nejvýhodnější produkty. Pojďme si nyní představit všechny půjčky, mezi kterými si vyberete i vy.

peníze_23

Můžete si vybrat z nejrůznějších produktů, od krátkodobých půjček po spotřebitelský úvěr až na 48 měsíců. Výhodou této půjčky  je skutečnost, že překážkou pro její získání není ani záznam v registru dlužníků.

Půjčky bez registru jsou tím nejčastějším produktem, o který klienti žádají. Nabízíme rovněž i konsolidaci půjček a refinancování. Společnost sloučí klientovy půjčky do jedné výhodnější půjčky, sníží měsíční splátky a zajistí tak klientovi ulehčení rodinného rozpočtu.

Tato půjčka je určena primárně těm, kteří potřebují peníze skutečně rychle a nemají čas na to, aby chodili od jedné pobočky společnosti ke druhé. Rychlá půjčka ihned je bezhotovostní půjčkou, to tedy znamená, že vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Domníváte se, že jsou vaše dluhy již skutečně vysoké a je namístě je začít řešit? Svěřte se do rukou odborníků, kteří se specializují na oddlužení, a dostaňte se z dluhové pasti. Jedná se o ideální řešení pro ty, jimž dluhy již přerostly přes hlavu a nevědí si s touto kritickou situací rady.

Potřebujete rychle peníze a nechcete se zdržovat složitým vyřizováním půjčky? Případně nemáte k dispozici bankovní účet kam by vám půjčku mohli vyplatit? V takovém případě si můžete sjednat rychlou půjčku v hotovosti bez doložení příjmů. Avšak nikde v tradičním prostředí bank takovou půjčku nehledejte, ta je především doménou nebankovních společností. Oproti bankovním institucím mají poněkud jednodušší podmínky, a tak na půjčku hravě dosáhnou všichni žadatelé, pro které je jakýkoli úvěr v bance nedostupný. Může se jednat o osoby vedené na úřadu práce, nezaměstnané, lidi pobírající sociální dávky, matky na mateřské, podnikatele, studenty, důchodce. Půjčka v hotovosti vám dokáže během chvilky doplnit chybějící finance do peněženky, jelikož se od jiných klasický nebankovních produktů liší v jedné zásadní věci, a to je právě forma doručení. Úvěrové společnosti většinou peněžní prostředky po schválení úvěru zasílají rovnou na bankovní účet a nebo vám je vyplatí poštovní poukázkou. Zvlášť druhá varianta je poměrně zdlouhavá a ještě závisí na rychlosti české pošty než se peníze dostanou až k vám. To u půjček v hotovosti odpadá, zde vám peníze vysází na stůl osobně. Jak na to?

Jste v situaci, kdy nutně a rychle potřebujete vypůjčit nějaké peníze? Už jste zkoušeli žádat o půjčku v bance, ale nebyla vám vyřízena nebo vám byla zamítnuta? Stalo se tak snad kvůli záznamu v registru dlužníků nebo SOLUS? Bohužel dostat se do registru dlužníků jde velmi lehko a dostat se z něj ven je poměrně obtížné.

Nebankovní půjčky bez registru se nejčastěji poskytují  do výše 10 000 Kč a nabízejí ho všechny nebankovní společnosti, co působí na našem trhu. Najdou se však i výjimky nabízející žadatelům i vyšší částky.

Pokud máte tedy náhodou zamítnutou půjčku kvůli záznamu v registru, řešením může být nebankovní půjčka ihned na účet. Tento typ půjček poskytuje v ČR mnoho nebankovních společností a při schvalování žádosti o půjčku není nahlíženo do registru, ale stačí mít v zásadě jen občanský průkaz, takže šanci na její získání má téměř každý. Díky těmto hyper půjčkám si můžete získat klidně i 50 000 Kč.

 

Půjčka bez papírů

Nikdo z žadatelů se při vyřizování úvěru nechce zabývat žádným obtěžujícím papírováním a shánět různá potvrzení, která samotný proces schválení půjčky dost prodlužují. Každý žadatel chce mít peníze k dispozici co nejrychleji a co nejjednodušším způsobem. Tohoto faktu jsou si nebankovní společnosti plně vědomi, a tak se snaží žadatelům vyřízení půjčky usnadnit. Nebazírují na zbytečné administrativě a pokud je například nezbytné doložit doklad o výši příjmů ze zaměstnání, zajistí si jej sami. Zpravidla si výši příjmu ověří telefonicky na mzdové účtárně u zaměstnavatele. Avšak i zde jsou mezi poskytovateli půjček značné rozdíly. Někdo z nich vyžaduje alespoň minimální příjem z klasického zaměstnaneckého poměru, jinému zcela postačí výměr ze sociálního zabezpečení, přiznání mateřské či výplaty rodičovského příspěvku, důchodový výměr nebo rozhodnutí o výplatě podpory v nezaměstnanosti. Z toho důvodu je nutné se nejprve s nabídkou na trhu seznámit a vybrat si takového poskytovatele půjčky, který bude mít konkrétně pro váš případ odpovídající podmínky.

Požádat o půjčku

Nabídka půjček

Rozsáhlou nabídku půjček bez doložení příjmu naleznete především v prostředí internetu, které je zákazníkům nejblíže. Pomocí různých online srovnávačů půjček si můžete porovnat nejen podmínky daného úvěrového produktu, ale také výši úrokové sazby, dobu splatnosti a celkové poplatky za půjčku. Tato služba je zdarma a určitě není dobré sáhnout hned po první nabídce co se vám namane. Navíc, možná byste ani nemuseli s žádostí uspět. Každá úvěrová společnost si musí dle zákona ověřit, nakolik je žadatel o půjčku schopný úvěr splatit. Ovšem každý tuto povinnost plní jinak. Někdo vychází jen z informací v registru dlužníků, jiný vyžaduje potvrzení o příjmu a další přihlíží ke specifickým okolnostem. Všeobecně ale platí, že každá žádost je posuzována na základě individuálních parametrů. Hlavní roli samozřejmě hraje i výše půjčky, u nižších částek jsou podmínky daleko jednodušší.

Okamžitá půjčka v hotovosti

Půjčka vyplacená v hotovosti ihned na ruku je ideálním způsobem v případě, když například nemáte k dispozici svůj vlastní bankovní účet a nebo jím nemůžete momentálně disponovat. Třeba z důvodu obstavení konta exekutorem. Přesto nemusíte čekat ani na poštovní poukázku a peníze si vyzvednete osobně ještě ten den, kdy o půjčku požádáte. Nezávaznou žádost podáte prostřednictvím internetových stránek poskytovatele, ta je následně zpracována plně automatizovaným systémem a vy jste obratem informováni o výsledku schvalovacího procesu. Je-li kladný, obdržíte na svůj mobilní telefon krátkou SMS zprávu s kódem, který přepíšete do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Některé nebankovní společnosti vám peníze vyplatí v trafice nebo na čerpací stanici. Jinde vám zase peníze doveze kurýr přímo až k vám domů. Možností je opravdu mnoho, záleží jen na vás, čemu dáváte přednost a co vám v danou chvíli nejvíce vyhovuje. Okamžitá půjčka v hotovosti tak nabízí klientům jednoduchou možnost, jak si bez zbytečného papírování a v krátkém časovém intervalu rychle sjednat finanční výpomoc.

Půjčka v hotovosti bez doložení příjmů náleží u nebankovních společností do specifické kategorie krátkodobých úvěrů, kde je doba splatnosti rozložena na několik dnů až jeden měsíc. Někteří poskytovatelé nabízí i různé benefity navíc, například první půjčku zdarma bez poplatku a úroku. Pokud půjčku včas splatíte, může být při opětovné žádosti nový úvěr navýšen.


Zdroj: http://pujcky-seriozne.cz/

Nechcete nebo nemůžete dokládat bance svoje příjmy? Pak zvolte půjčku bez potvrzení o příjmu, které poskytují nebankovní společnosti působící na českém trhu.

Půjčka bez potvrzení o příjmu je velmi žádaným produktem, který využívají jak nezaměstnaní, tak i maminky na mateřské dovolené, důchodci či živnostníci, kteří mohou mít s prokazováním svých příjmů potíže, ačkoliv to nutně nemusí znamenat, že by měli problémy se splácením půjčky potíže. Získejte nebankovní půjčky až do výše 50 tisíc Kč rychle a jednoduše bez zbytečného papírování.

Autor příspěvku: Půjčky Online

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.