Půjčka se záznamem v insolvenčním rejstříku

Každého z nás může někdy potkat situace, kdy se objeví nějaké nečekané výdaje, a tím vzniknou náklady, které významně zatíží domácí rozpočet. Pakliže vám váš příjem nestačil k pokrytí těchto nečekaných výdajů, jistě jste zažádali o půjčku v bance.

Pakliže vám byla žádost o půjčku v bance zamítnuta, je tomu tak pravděpodobně z důvodu toho, že máte negativní záznam v registru dlužníků. Mohlo se tak však stát i z důvodu toho, že vás banka shledala jako nedostatečně bonitního žadatele.

peníze_16V dnešní době však nemusíte žádat jen o půjčky v bance, využijte možností, které vám nabízejí nebankovní půjčky online! Nebankovní půjčky online jsou výhodné v tom, že potřebné peníze můžete získat i během několika minut. Ať už zvolíte jakoukoliv z rychlých půjček, máte jistotu, že peníze získáte skutečně rychle bez zbytečných prodlev.

Jestliže máte dluhy, se kterými si nevíte rady, poraďte se s odborníky, kteří se zabývají oddlužením. Pomohou vám zbavit se finančních potíží a postavit se znovu na vlastní nohy.

V dnešní době však máte díky nebankovním společnostem, které působí na našem trhu, mnoho možností. Tyto společnosti poskytují nejrůznější typy půjček, mezi nimiž jsou i půjčky bez registru ihned. Díky půjčkám bez registru ihned můžete získat potřebné peníze skutečně rychle bez zbytečných administrativních činností a prodlev s tím spojených. Díky půjčkám bez registru ihned můžete získat peníze na svůj účet téměř hned po schválení vaší žádosti o půjčku. Žádost o půjčky bez registru ihned podáte snadno prostřednictvím online formuláře v pohodlí vašeho domova. Stačí jen vyplnit formulář žádosti, a jakmile bude vaše žádost o půjčku odeslána, kontaktuje vás obchodní zástupce společnosti za účelem toho, aby si s vámi domluvil osobní schůzku, na níž společně proberete veškeré detaily půjčky.

Dovedly vás nesplacené dluhy z minulosti až k osobnímu bankrotu? Pak můžete být ještě rádi, že to takto dopadlo. Řada předlužených jedinců takovou šanci nedostane. A víte proč? Protože naplnit podmínky insolvenčního zákona není jen tak. Když se vám to podaří a nejste odkázáni k tomu, abyste přišli kvůli dluhům o veškerý svůj majetek, je to doslova výhra na bitevním poli. Avšak každá mince má dvě strany. Ano, na jednu stranu jste rádi, že vám soud oddlužení povolil a vy máte za úkol zaplatit jen během následujících pěti let pouhou jednu třetinu svých závazků. Když se vám to podaří, super. S dluhy je konec a vy můžete začít znovu s čistým štítem. No, na první pohled to vypadá možná jednoduše, ale zkuste jen tak pět let žít jen s minimálními příjmy. Poplatíte nájem, inkaso, složenky za telefon, provoz auta a nezbytné náklady na rodinu a jste hned na nule. Insolvenční srážky mzdy vám skrouhnou doslova celou výplatu, a tak když se znenadání objeví nějaký nenadálý výdaj, jste často v koncích. Jak si můžete poradit? Ono je to vážně těžké, každou další půjčkou by mohla být vaše úspěšná insolvence ohrožena. Také finanční instituce nejsou dvakrát nakloněny poskytovat půjčky již zadluženým lidem. Proto, je-li to jen trochu možné, raději se další půjčce vyhněte a když už musíte, zkuste o půjčku požádat někoho z rodiny nebo kamarádů. Jenomže i oni velmi často mají hluboko do kapsy, a tak nezbývá, než se po půjčce poohlédnout jinde. Půjčí vůbec někdo lidem v insolvenci?

Půjčky na směnku mají tu výhodu, že při jejich schvalování nemusíte projít žádným automatickým schvalovacím procesem, ale vaše žádost je posuzována individuálně. Díky osobnímu přístupu má tedy možnost získat půjčku i ten, kdo byl jinou společností automaticky odmítnut.

Jak je to s dobou splatnosti v případě půjček na směnku? Doby splatnosti se liší od jednotlivých soukromých poskytovatelů, je možné si dobu splatnosti dohodnout i na několik let.

Prostřednictvím půjček na směnku můžete získat peníze bez zbytečných prodlev. Na rozdíl od klasických bankovních půjček se celá vypůjčená částka v případě půjček na směnku splatí jednorázově na konci doby splatnosti, kterou jste si s poskytovatelem půjčky domluvili.

 

 

Chci půjčku

Půjčka v insolvenci

Lidé se záznamem v insolvenčním rejstříku to nemají právě jednoduché a většina z nich časem pocítí nedostatek financí. I když se uskromníte jak se dá, odložit bokem nějakou korunu, je věc naprosto nemožná. Když si najdete práci navíc a půjdete ještě na brigádu, také si mnoho nepomůžete. I tento příjem půjde na splátky dluhu, takže ve výsledku jste na tom pořád stejně. A stejné to je, i když třeba něco zdědíte, dostanete darem nebo vyhrajete ve sportce. Podle insolvenčního zákona každý mimořádný příjem insolvenční správce přerozdělí na splátky dluhu věřitelům. Z toho důvodu také lidé v insolvenci spadají mezi značně rizikové klienty a jen málokterá finanční společnost je ochotna poskytnout půjčku. Důvod je jediný, firmy se obávají o návratnost svých vynaložených investic, které jsou právě u předlužených lidí ve velkém ohrožení. Pokud už ale opravdu nutně potřebujete půjčku, určité možnosti jsou, avšak značně omezené.

Bankovní půjčka

Půjdete-li žádat o půjčku do banky, pak se již předem připravte na zamítavou odpověď. Bankovní půjčky všeobecně podléhají přísným výběrovým kritériím, s nimiž má problém i člověk bez dluhů a exekuce na krku. Pokud nemůžete bance doložit dostatečný příjem z trvalého zaměstnaneckého poměru nebo jste evidováni v centrálním registru dlužníků, je cesta do banky a jakákoli vynaložená snaha naprosto zbytečná. Stejně tak, pokud máte záznam v insolvenčním rejstříku. I banky jsou si plně vědomi toho, že případná další půjčka může vaše úspěšné oddlužení ohrozit, a proto se snaží dodržovat zásady zodpovědného půjčování. Možná je to tak i dobře. Jakmile totiž insolvenční správce přijde na to, že máte další půjčku, neprodleně oznámí tuto skutečnost soudu, ten rozhodne o zrušení insolvence a pošle vás do konkurzu. Následující události pak dostanou rychlý spád a váš majetek bude v ohrožení. Proto se bankovním půjčkám v insolvenci vyhněte, jak můžete. Jestliže přeci jen není zbytí a vážně potřebujete nějakou korunu navíc, zkuste se raději obrátit na nebankovní společnost. Tam lze nalézt za určitých okolností průchozí řešení.

Sjednat půjčku

Nebankovní půjčka pro každého

Nebankovní společnosti jsou v povědomí lidí známy jako rychlí poskytovatelé půjček. I když je to pravda, přeci jen vám automaticky nepůjčí každá nebankovní společnost, u níž si podáte žádost. Podle zákona o spotřebitelských půjčkách a úvěrech si musí každá finanční společnost předem ověřit platební schopnost žadatele. Jak to ale učiní, je zcela na ní, avšak lidé procházející oddlužením náleží ke značně rizikovým klientům. Vždyť mají na svých bedrech už tak plno závazků a ještě k nim má přibýt další. I když to tedy na první pohled vypadá velice beznadějně, určité možnosti se naskýtají. Pokud oslovíte vhodnou nebankovní společnost, můžete za určitých podmínek získat půjčku. Počítejte ale s tím, že levné to nebude. Přeci jen je třeba riziko něčím vyvážit a míra úrokové sazby se nabízí jako optimální řešení. Velkou předností nebankovních půjček je také možnost individuálního řešení každé půjčky, proto si vždy můžete půjčku vyjednat přesně dle svých potřeb a podmínek. Samozřejmě, že podmínky poskytnutého úvěru se budou odvíjet také od výše vypůjčené částky a dá se říci, že největší šanci na úspěch má malá mikropůjčka. Tu si vyřídíte v pohodě na internetu jen za pár minut.

Rychlá online půjčka

Malé půjčky neboli mikropůjčky jsou doménou nebankovních společností a dokážou pomoci v jakékoli tíživé finanční situaci. Půjčí vám třeba jen pětistovku do výplaty nebo i několik desítek tisíc. Půjčky jsou bezúčelové, takže nikde nemusíte uvádět, na co půjčené peněžní prostředky využijete. Pokud máte záznam v insolvenčním rejstříku, je dobré zvolit takovou společnost, která nenahlíží do registru dlužníků. Takové půjčky naleznete v kategorii půjček bez registru a můžete si je sjednat jen v prostředí internetu. Kvůli vyřízení není nutno chodit nikam na pobočku, vše zvládnete doma v pohodě online. Přímo na webových stránkách poskytovatele podáte rychlou online žádost, která je ihned prostřednictvím plně automatizovaného systému vyhodnocena a vy jste neprodleně informováni o výsledku schvalovacího procesu. Je-li kladný, peníze vám okamžitě společnost vyplatí na váš bankovní účet  a nebo lze využít i jiné alternativní způsoby výplaty hotovosti. V každém případě platí, že požadovanou sumou disponujete týž den, kdy o půjčku požádáte. U malých mikropůjček nemusíte mít ani ručitele a dokládat potvrzení o příjmu. Tím pádem se nebankovní půjčka stává schůdným řešením i pro lidi se záznamem v insolvenčním rejstříku.

Pokud jste v insolvenci a žádáte o další půjčku, pečlivě předem uvažte, zda je to nezbytně nutné. Nezapomeňte, že na sebe berete další závazek, který může vážně ohrozit celý zdárný průběh vašeho oddlužení. Z toho důvodu se půjčkám v insolvenci raději vyhněte obloukem a pokuste se svízelnou finanční situaci řešit jiným způsobem. V opačném případě se budete postupně propadat do dluhové pasti.


Zdroj: http://pujcky-seriozne.cz/

Půjčky jsou v dnešní době nejjednodušším způsobem, jak řešit své aktuální finanční potíže či akutní nedostatek finančních prostředků. Získání peněz není nijak složité, ba naopak. V dnešní době máte možnost získat půjčky v podstatě na cokoliv a nemusíte ani sdělovat účel, pro který o půjčku žádáte.

Na českém trhu působí mnoho bankovních i nebankovních institucí, které nabízejí půjčky všeho druhu. Při výběru vhodné půjčky byste se měli především zaměřit na výši RPSN.

peníze_3

Co znamená zkratka RPSN? Jedná se o zkratku pro celkové procentní náklady, resp. roční procentní sazba nákladů na váš úvěr, jednoduše to znamená, že RPSN udává podíl z dlužné částky, který musí spotřebitel zaplatit za jeden rok v souvislosti se splátkami, správy a dalšími výdaji spojenými s půjčkou. Rozhodně byste si měli vždy prověřit instituci, od níž o půjčku žádáte, že informace, které vám sděluje, jsou pravdivé. Od roku 2002 jsou poskytovatelé spotřebitelských úvěrů uvádět nejen své nabídky, ale i RPSN. Nemusí být však uvedeno u půjček, které jsou nižší než 5 tisíc Kč či vyšších než 1 880 000 Kč. Pokud není RPSN uvedeno, je daný úvěr úročen automaticky diskontní sazbou České národní banky.

Autor příspěvku:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.