Půjčka pro začínající podnikatele

Tato rychlá půjčka je určena všem těm, kteří nemohou či nemohou na peníze dlouho čekat a potřebují pokrýt své výdaje de facto ihned. U půjčky před výplatou máte jistotu, že peníze získáte skutečně rychle a navíc vše vyřešíte v pohodlí vašeho domova online!

Pokud tedy řešíte akutní problém s nečekaným výdajem v podobě vysoké faktury za telefon, nebo si potřebujete koupit spotřebič do domácnosti, který se vám zčistajasna rozbil, využijte půjčky před výplatou. Půjčka před výplatou se odlišuje od ostatních typů nebankovních půjček právě rychlostí, s jakou jsou finanční prostředky klientům poskytovány. U této půjčky máte skutečně jistotu, že nebudete na peníze dlouho čekat, vše totiž vyřídíte během několika minut prostřednictvím internetu.

Půjčka před výplatou je oblíbená zejména díky snadnému způsobu žádosti, kterou podáte jednoduše online. Nemusíte tedy obíhat pobočky, vše vyřídíte v pohodlí vašeho domova. Již během několika minut budete vědět, v jaké výši vám bude tato půjčka poskytnuta. Nemusíte se tedy bát žádného zdlouhavého papírování, peníze získáte během jedné hodiny.

Výhody půjčky před výplatou

  • Rychlé sjednání prostřednictvím internetu
  • Omezené dokládání dokumentů
  • Peníze získáte již za několik minut
  • Tento typ půjčky je dostupný pro každého

peníze_24

Tato půjčka je určena primárně těm, kteří potřebují peníze skutečně rychle a nemají čas na to, aby chodili od jedné pobočky společnosti ke druhé. Rychlá půjčka ihned je bezhotovostní půjčkou, to tedy znamená, že vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Domníváte se, že jsou vaše dluhy již skutečně vysoké a je namístě je začít řešit? Svěřte se do rukou odborníků, kteří se specializují na oddlužení, a dostaňte se z dluhové pasti. Jedná se o ideální řešení pro ty, jimž dluhy již přerostly přes hlavu a nevědí si s touto kritickou situací rady.

Zrodil se vám v hlavě super nápad a chcete začít podnikat? Už máte veškeré administrativní záležitosti za sebou a čerstvý živnostenský list v ruce? Jenomže, váš geniální byznys je také potřeba něčím financovat. Kde vzít rychle peníze na rozjezd podnikání? Jen málokdo dokáže jednoduše dát potřebný kapitál do kupy. Nákup strojů či investice do služeb prostě stojí peníze. Naštěstí jsou tu půjčky pro začínající podnikatele a OSVČ, které drobným živnostníkům mohou pomoci vybudovat jejich dlouhodobé podnikání a zajistit finanční svobodu. Najdete je u řady finančních společností, ale ne každá z nich poskytuje začínajícím podnikatelům půjčku zcela automaticky. Navzájem se liší nabízenými podmínkami, a tak dle svých možností musíte zvolit právě tu, která je vám nejblíže. Jen tak si můžete splnit svůj sen a rozjet nový byznys. Avšak dopředu je třeba provést také reálnou kalkulaci a dobře odhadnout možnosti. Pokud budete stavět jen na vzdušných zámcích a čekat na zázrak, věřte, že můžete velmi tvrdě narazit a spadnout na zem. Proto ještě dřív než o půjčku požádáte, dobře si vše propočítejte. Ne nadarmo se říká: dvakrát měř a jednou řež. Opatrnosti není nikdy dost, ale i tak je půjčka rozumným řešením pro začínající podnikatelské aktivity.

Jste v situaci, kdy nutně a rychle potřebujete vypůjčit nějaké peníze? Už jste zkoušeli žádat o půjčku v bance, ale nebyla vám vyřízena nebo vám byla zamítnuta? Stalo se tak snad kvůli záznamu v registru dlužníků nebo SOLUS? Bohužel dostat se do registru dlužníků jde velmi lehko a dostat se z něj ven je poměrně obtížné.

Nebankovní půjčky bez registru se nejčastěji poskytují  do výše 10 000 Kč a nabízejí ho všechny nebankovní společnosti, co působí na našem trhu. Najdou se však i výjimky nabízející žadatelům i vyšší částky.

Pokud máte tedy náhodou zamítnutou půjčku kvůli záznamu v registru, řešením může být nebankovní půjčka ihned na účet. Tento typ půjček poskytuje v ČR mnoho nebankovních společností a při schvalování žádosti o půjčku není nahlíženo do registru, ale stačí mít v zásadě jen občanský průkaz, takže šanci na její získání má téměř každý. Díky těmto hyper půjčkám si můžete získat klidně i 50 000 Kč.

 

Půjčka na rozjezd podnikání

Půjdete-li o půjčku žádat do banky, například tam co máte založený podnikatelský účet, předem se obrňte trpělivostí a připravte na náročný administrativní proces. Banky se do poskytování půjček začínajícím podnikatelům právě nehrnou. Větší šanci mají podnikatelé, kteří mají už nějakou dobu své činnosti za sebou, což mohou doložit i daňovým přiznáním a prokázáním bezdlužnosti vůči pojišťovně a finančnímu úřadu. Jelikož jako začínající drobný živnostník nic takového v ruce nemáte, musíte banku především zaujmout svým podnikatelským návrhem a poskytnout odpovídající záruky splacení. Ty se samozřejmě odvíjí od výše požadovaného úvěru. Pokud můžete ručit nemovitostí, pak vám i banka zpravidla vyjde vstříc a nabídne vám lepší úrokovou sazbu. Jestliže nechcete jako začínající podnikatel jen nějakou drobnou částku, moc velké naděje si nedělejte. Záleží na tom, jak vysokou bonitou vás ohodnotí, jak bezchybnou máte platební morálku a také, jak jste na tom s příjmy. Avšak daleko širší možnosti máte v nebankovním sektoru.

Chci půjčit

Nebankovní půjčka pro podnikatele

Pro začínající podnikatele mohou být vhodnou alternativou právě nebankovní půjčky. Ty mají daleko mírnější podmínky než půjčky od banky a také jsou možností pro podnikatele, kterým banka žádost o úvěr zamítla. Navíc zde nemusíte dokládat daňové přiznání, bezdlužnost a nikdo od vás nevyžaduje dokonalý podnikatelský záměr. Nebankovní půjčky se zkrátka snaží pomoci každému podnikateli v jeho prvopočátku, a tak poskytují půjčky na základě individuálních možností. Vždy se lze dohodnout na ručení odpovídajícímu charakteru půjčky. To znamená, že i nebankovní společnost půjčí drobnému živnostníkovi pár tisícovek na zaplacení nezbytných složenek a také poskytne půjčku v řádu stovek či milionů korun. Jako půjčku pro začínající podnikatele lze využít jakýkoli neúčelový úvěr, kde není nutno uvádět, na co získané peněžní prostředky využijete. I podmínky nebankovních půjček se od sebe dost zásadně liší, a proto určitě stojí za to si je nejprve projít a porovnat. K tomuto účelu slouží různé kalkulačky a online srovnávače půjček. Těch pár minut navíc se vám mnohokrát vyplatí.

Online půjčka na účet

Pro nebankovní společnosti jsou online půjčky typickým úvěrovým produktem, jelikož celý proces sjednání půjčky podstatně zjednodušují. Kdybyste kvůli půjčce měli obcházet všechny společnosti ve městě a absolvovat osobní schůzku s jednáním o půjčce, ztratila by půjčka svůj smysl. Proto i jako začínající podnikatel si můžete půjčku vyřídit přímo na webových stránkách poskytovatele. Zde vyplníte jen jednoduchý online formulář, zadáte identifikační údaje a své požadavky na půjčku. Po odeslání žádosti je okamžitě posoudí plně automatizovaný systém a vy jste o výsledku schválení neprodleně informováni. Je-li vám půjčka přiklepnuta současně jste kontaktováni operátorem zákaznického centra, se kterým se dohodnete na podrobnostech. Je-li vyžadováno doložení nějakých dokumentů,,což se zpravidla týká jen vysokých půjček, můžete je odeslat elektronicky, případně poštou. Jakmile jsou všechny podmínky poskytnutí úvěru naplněny, peníze odchází na váš bankovní účet a nebo si je můžete vyzvednout v hotovosti.

Online půjčka na účet je i pro začínající živnostníky pohotovým zdrojem financí, s jehož pomocí můžete financovat prakticky cokoli. Od výše půjčky se samozřejmě odvíjí i doba splatnosti, ta je zpravidla u malých půjček několik týdnů až jeden měsíc, u vyšších úvěrů je splatnost rozložena až na několik let. V případě bezproblémového splacení půjčky při opakované žádosti je možno úvěr i navýšit. Některé společnosti vám třeba nabídnou i lepší úrokovou sazbu, případně další bonusy navíc.


Zdroj: http://pujcky-seriozne.cz/

Půjčky jsou v dnešní době nejjednodušším způsobem, jak řešit své aktuální finanční potíže či akutní nedostatek finančních prostředků. Získání peněz není nijak složité, ba naopak. V dnešní době máte možnost získat půjčky v podstatě na cokoliv a nemusíte ani sdělovat účel, pro který o půjčku žádáte.

Na českém trhu působí mnoho bankovních i nebankovních institucí, které nabízejí půjčky všeho druhu. Při výběru vhodné půjčky byste se měli především zaměřit na výši RPSN.

peníze_3

Co znamená zkratka RPSN? Jedná se o zkratku pro celkové procentní náklady, resp. roční procentní sazba nákladů na váš úvěr, jednoduše to znamená, že RPSN udává podíl z dlužné částky, který musí spotřebitel zaplatit za jeden rok v souvislosti se splátkami, správy a dalšími výdaji spojenými s půjčkou. Rozhodně byste si měli vždy prověřit instituci, od níž o půjčku žádáte, že informace, které vám sděluje, jsou pravdivé. Od roku 2002 jsou poskytovatelé spotřebitelských úvěrů uvádět nejen své nabídky, ale i RPSN. Nemusí být však uvedeno u půjček, které jsou nižší než 5 tisíc Kč či vyšších než 1 880 000 Kč. Pokud není RPSN uvedeno, je daný úvěr úročen automaticky diskontní sazbou České národní banky.

Autor příspěvku: Půjčky Online

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.