Půjčka pro začínající podnikatele

Půjčka bez doložení příjmu je oblíbená například mezi studenty, kteří ještě nemají pravidelný příjem, ale potřebují navýšit svůj finanční rozpočet, dále mezi důchodci či nezaměstnanými lidmi. Hlavní výhoda půjčky bez doložení příjmu spočívá právě v tom, že není nutné dokládat údaje o výši měsíčních příjmů, jak to je tomu u bank či dokonce nebankovních institucí. Pokud máte o tento typ půjčky zájem a rádi byste se dozvěděli podrobnosti, kontaktujte nás. Zodpovíme vaše dotazy a navrhneme pro vás řešení na míru. S námi dosáhne na půjčku takřka každý!

Jsme nebankovní společností, která nabízí zájemcům jak půjčky, tak i hypotéky. O nebankovní půjčky zpravidla žádají lidé, kteří nemohou žádat o půjčku v bance, popřípadě byli se svou žádostí neúspěšní. Rovněž však o nebankovní půjčky žádají lidé, kteří chtějí peníze získat rychle a bez zbytečných prodlev. Důvodů, proč banka zamítne žádost o půjčku, může být hned několik. Nejčastějším důvodem bývá negativní záznam v registru dlužníků, popřípadě nedostatečnou bonitou klienta.

Na našem trhu je mnoho nebankovních společností, které poskytují zájemcům o půjčky ty nejvýhodnější produkty. Pojďme si nyní představit všechny půjčky, mezi kterými si vyberete i vy.

peníze_23

Můžete si vybrat z nejrůznějších produktů, od krátkodobých půjček po spotřebitelský úvěr až na 48 měsíců. Výhodou této půjčky  je skutečnost, že překážkou pro její získání není ani záznam v registru dlužníků.

Půjčky bez registru jsou tím nejčastějším produktem, o který klienti žádají. Nabízíme rovněž i konsolidaci půjček a refinancování. Společnost sloučí klientovy půjčky do jedné výhodnější půjčky, sníží měsíční splátky a zajistí tak klientovi ulehčení rodinného rozpočtu.

Tato půjčka je určena primárně těm, kteří potřebují peníze skutečně rychle a nemají čas na to, aby chodili od jedné pobočky společnosti ke druhé. Rychlá půjčka ihned je bezhotovostní půjčkou, to tedy znamená, že vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Domníváte se, že jsou vaše dluhy již skutečně vysoké a je namístě je začít řešit? Svěřte se do rukou odborníků, kteří se specializují na oddlužení, a dostaňte se z dluhové pasti. Jedná se o ideální řešení pro ty, jimž dluhy již přerostly přes hlavu a nevědí si s touto kritickou situací rady.

Zrodil se vám v hlavě super nápad a chcete začít podnikat? Už máte veškeré administrativní záležitosti za sebou a čerstvý živnostenský list v ruce? Jenomže, váš geniální byznys je také potřeba něčím financovat. Kde vzít rychle peníze na rozjezd podnikání? Jen málokdo dokáže jednoduše dát potřebný kapitál do kupy. Nákup strojů či investice do služeb prostě stojí peníze. Naštěstí jsou tu půjčky pro začínající podnikatele a OSVČ, které drobným živnostníkům mohou pomoci vybudovat jejich dlouhodobé podnikání a zajistit finanční svobodu. Najdete je u řady finančních společností, ale ne každá z nich poskytuje začínajícím podnikatelům půjčku zcela automaticky. Navzájem se liší nabízenými podmínkami, a tak dle svých možností musíte zvolit právě tu, která je vám nejblíže. Jen tak si můžete splnit svůj sen a rozjet nový byznys. Avšak dopředu je třeba provést také reálnou kalkulaci a dobře odhadnout možnosti. Pokud budete stavět jen na vzdušných zámcích a čekat na zázrak, věřte, že můžete velmi tvrdě narazit a spadnout na zem. Proto ještě dřív než o půjčku požádáte, dobře si vše propočítejte. Ne nadarmo se říká: dvakrát měř a jednou řež. Opatrnosti není nikdy dost, ale i tak je půjčka rozumným řešením pro začínající podnikatelské aktivity.

Půjčky na směnku mají tu výhodu, že při jejich schvalování nemusíte projít žádným automatickým schvalovacím procesem, ale vaše žádost je posuzována individuálně. Díky osobnímu přístupu má tedy možnost získat půjčku i ten, kdo byl jinou společností automaticky odmítnut.

Jak je to s dobou splatnosti v případě půjček na směnku? Doby splatnosti se liší od jednotlivých soukromých poskytovatelů, je možné si dobu splatnosti dohodnout i na několik let.

Prostřednictvím půjček na směnku můžete získat peníze bez zbytečných prodlev. Na rozdíl od klasických bankovních půjček se celá vypůjčená částka v případě půjček na směnku splatí jednorázově na konci doby splatnosti, kterou jste si s poskytovatelem půjčky domluvili.

 

 

Půjčka na rozjezd podnikání

Půjdete-li o půjčku žádat do banky, například tam co máte založený podnikatelský účet, předem se obrňte trpělivostí a připravte na náročný administrativní proces. Banky se do poskytování půjček začínajícím podnikatelům právě nehrnou. Větší šanci mají podnikatelé, kteří mají už nějakou dobu své činnosti za sebou, což mohou doložit i daňovým přiznáním a prokázáním bezdlužnosti vůči pojišťovně a finančnímu úřadu. Jelikož jako začínající drobný živnostník nic takového v ruce nemáte, musíte banku především zaujmout svým podnikatelským návrhem a poskytnout odpovídající záruky splacení. Ty se samozřejmě odvíjí od výše požadovaného úvěru. Pokud můžete ručit nemovitostí, pak vám i banka zpravidla vyjde vstříc a nabídne vám lepší úrokovou sazbu. Jestliže nechcete jako začínající podnikatel jen nějakou drobnou částku, moc velké naděje si nedělejte. Záleží na tom, jak vysokou bonitou vás ohodnotí, jak bezchybnou máte platební morálku a také, jak jste na tom s příjmy. Avšak daleko širší možnosti máte v nebankovním sektoru.

Chci půjčit

Nebankovní půjčka pro podnikatele

Pro začínající podnikatele mohou být vhodnou alternativou právě nebankovní půjčky. Ty mají daleko mírnější podmínky než půjčky od banky a také jsou možností pro podnikatele, kterým banka žádost o úvěr zamítla. Navíc zde nemusíte dokládat daňové přiznání, bezdlužnost a nikdo od vás nevyžaduje dokonalý podnikatelský záměr. Nebankovní půjčky se zkrátka snaží pomoci každému podnikateli v jeho prvopočátku, a tak poskytují půjčky na základě individuálních možností. Vždy se lze dohodnout na ručení odpovídajícímu charakteru půjčky. To znamená, že i nebankovní společnost půjčí drobnému živnostníkovi pár tisícovek na zaplacení nezbytných složenek a také poskytne půjčku v řádu stovek či milionů korun. Jako půjčku pro začínající podnikatele lze využít jakýkoli neúčelový úvěr, kde není nutno uvádět, na co získané peněžní prostředky využijete. I podmínky nebankovních půjček se od sebe dost zásadně liší, a proto určitě stojí za to si je nejprve projít a porovnat. K tomuto účelu slouží různé kalkulačky a online srovnávače půjček. Těch pár minut navíc se vám mnohokrát vyplatí.

Online půjčka na účet

Pro nebankovní společnosti jsou online půjčky typickým úvěrovým produktem, jelikož celý proces sjednání půjčky podstatně zjednodušují. Kdybyste kvůli půjčce měli obcházet všechny společnosti ve městě a absolvovat osobní schůzku s jednáním o půjčce, ztratila by půjčka svůj smysl. Proto i jako začínající podnikatel si můžete půjčku vyřídit přímo na webových stránkách poskytovatele. Zde vyplníte jen jednoduchý online formulář, zadáte identifikační údaje a své požadavky na půjčku. Po odeslání žádosti je okamžitě posoudí plně automatizovaný systém a vy jste o výsledku schválení neprodleně informováni. Je-li vám půjčka přiklepnuta současně jste kontaktováni operátorem zákaznického centra, se kterým se dohodnete na podrobnostech. Je-li vyžadováno doložení nějakých dokumentů,,což se zpravidla týká jen vysokých půjček, můžete je odeslat elektronicky, případně poštou. Jakmile jsou všechny podmínky poskytnutí úvěru naplněny, peníze odchází na váš bankovní účet a nebo si je můžete vyzvednout v hotovosti.

Online půjčka na účet je i pro začínající živnostníky pohotovým zdrojem financí, s jehož pomocí můžete financovat prakticky cokoli. Od výše půjčky se samozřejmě odvíjí i doba splatnosti, ta je zpravidla u malých půjček několik týdnů až jeden měsíc, u vyšších úvěrů je splatnost rozložena až na několik let. V případě bezproblémového splacení půjčky při opakované žádosti je možno úvěr i navýšit. Některé společnosti vám třeba nabídnou i lepší úrokovou sazbu, případně další bonusy navíc.


Zdroj: http://pujcky-seriozne.cz/

Máte finanční potíže, které musíte vyřešit pomocí půjčky? Žádali jste o půjčku v bance, ale byla vám zamítnuta? Nejspíš za to může skutečnost, že máte záznam v registru dlužníků, druhým důvodem pro zamítnutí vaší žádosti o půjčku mohla být ale i vaše nedostatečná bonita. Ať už vám tedy byla půjčka zamítnuta z jakéhokoliv důvodu, máte i jiné možnosti, jakým získat potřebné finanční prostředky. Jedním z nich jsou i krátkodobé půjčky, které jsou poskytovány celou řadou nebankovních společností působících na našem trhu.

Krátkodobé půjčky vám pomohou jednoduše a rychle se postavit zpátky na vlastní nohy, a jsou vhodné především pro osoby, kterým byla bankovní půjčka zamítnuta. Pokud k těmto osobám patříte i vy mezi osoby, jimž banka žádost o půjčku zamítla, ale potřebujete nutně peníze k vyřešení svých finančních potíží, tak jsou krátkodobé půjčky tím pravým produktem pro vás.

Autor příspěvku: Půjčky Online

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.