Půjčka pro lidi ve zkušební době

Tato rychlá půjčka je určena všem těm, kteří nemohou či nemohou na peníze dlouho čekat a potřebují pokrýt své výdaje de facto ihned. U půjčky před výplatou máte jistotu, že peníze získáte skutečně rychle a navíc vše vyřešíte v pohodlí vašeho domova online!

Pokud tedy řešíte akutní problém s nečekaným výdajem v podobě vysoké faktury za telefon, nebo si potřebujete koupit spotřebič do domácnosti, který se vám zčistajasna rozbil, využijte půjčky před výplatou. Půjčka před výplatou se odlišuje od ostatních typů nebankovních půjček právě rychlostí, s jakou jsou finanční prostředky klientům poskytovány. U této půjčky máte skutečně jistotu, že nebudete na peníze dlouho čekat, vše totiž vyřídíte během několika minut prostřednictvím internetu.

Půjčka před výplatou je oblíbená zejména díky snadnému způsobu žádosti, kterou podáte jednoduše online. Nemusíte tedy obíhat pobočky, vše vyřídíte v pohodlí vašeho domova. Již během několika minut budete vědět, v jaké výši vám bude tato půjčka poskytnuta. Nemusíte se tedy bát žádného zdlouhavého papírování, peníze získáte během jedné hodiny.

Výhody půjčky před výplatou

  • Rychlé sjednání prostřednictvím internetu
  • Omezené dokládání dokumentů
  • Peníze získáte již za několik minut
  • Tento typ půjčky je dostupný pro každého

peníze_24

V dnešní době však máte díky nebankovním společnostem, které působí na našem trhu, mnoho možností. Tyto společnosti poskytují nejrůznější typy půjček, mezi nimiž jsou i půjčky bez registru ihned. Díky půjčkám bez registru ihned můžete získat potřebné peníze skutečně rychle bez zbytečných administrativních činností a prodlev s tím spojených. Díky půjčkám bez registru ihned můžete získat peníze na svůj účet téměř hned po schválení vaší žádosti o půjčku. Žádost o půjčky bez registru ihned podáte snadno prostřednictvím online formuláře v pohodlí vašeho domova. Stačí jen vyplnit formulář žádosti, a jakmile bude vaše žádost o půjčku odeslána, kontaktuje vás obchodní zástupce společnosti za účelem toho, aby si s vámi domluvil osobní schůzku, na níž společně proberete veškeré detaily půjčky.

Konečně máte novou práci, ale s financemi jste na štíru? Potřebovali byste půjčku k překlenutí tíživého období do první pořádné výplaty? A nebo jste narazili na velmi výhodnou investiční nabídku, kterou z důvodu velkého zájmu nelze odložit? Chcete koupit nemovitost, rekonstruovat stávající bydlení či se pustit do podnikání? Všechny tyto aktivity vyžadují určitou finanční podporu, a pokud se vám nedostává peněz na účtu je určitě dobré si vypomoci půjčkou. Proč taky ne. Na půjčce nelze spatřovat nic špatného, pokud máte její splátky pod kontrolou a v pohodě se vejdou do vašeho měsíčního rozpočtu. Zejména půjčky na bydlení patří k nejžádanějším úvěrovým produktům, jelikož ceny vlastního bydlení nejsou právě malé a našetřit si na byt či dům se prostě nedá. To byste bydleli někdy až na sklonku života, a to jen za předpokladu, že byste pravidelně ze svého platu odkládali potřebnou částku. Mnohem efektivnější je tedy různé finanční záležitosti řešit půjčkou, jejíž výše odekvátně odpovídá vašim možnostem. Řada domácností dnes žije prakticky na dluh. Nejenže lidé splácí hypotéku, ale kromě toho mají také leasing na auto, spotřebitelskou půjčku na zařízení domácnosti,, používají kreditní karty a finanční deficit před výplatou vyrovnají za pomoci kontokorentu na běžném účtu. Abyste ale utáhli tolik půjček, musí mít stálé zaměstnání a k tomu odpovídající příjmy. Z toho důvodu také valná většina úvěrových společností vyžaduje při žádosti o půjčku potvrzení o vašich příjmech. Je to dáno také tím, že podle novely o spotřebitelských půjčkách a úvěrech si musí každý poskytovatel půjčky předem ověřit platební schopnost žadatele. A potvrzení o příjmu je jednou z možností. Co ale dělat, když jste teprve ve zkušební době a tomu odpovídají i vaše příjmy? Řešení existuje, pojďme se na něj podívat.

Půjčky na směnku mají tu výhodu, že při jejich schvalování nemusíte projít žádným automatickým schvalovacím procesem, ale vaše žádost je posuzována individuálně. Díky osobnímu přístupu má tedy možnost získat půjčku i ten, kdo byl jinou společností automaticky odmítnut.

Jak je to s dobou splatnosti v případě půjček na směnku? Doby splatnosti se liší od jednotlivých soukromých poskytovatelů, je možné si dobu splatnosti dohodnout i na několik let.

Prostřednictvím půjček na směnku můžete získat peníze bez zbytečných prodlev. Na rozdíl od klasických bankovních půjček se celá vypůjčená částka v případě půjček na směnku splatí jednorázově na konci doby splatnosti, kterou jste si s poskytovatelem půjčky domluvili.

 

 

Chci půjčit

Jste ve zkušební době?

V každém novém zaměstnání je třeba se nejprve zapracovat, abyste si osvojili požadované pracovní návyky a seznámili se s novým prostředím. K tomuto účelu je vyhrazena tzv. zkušební doba, kdy se máte zaučit tak, abyste po této době dokázali odvést plnohodnotný pracovní výkon. Zkušební doba je zpravidla stanovena na 2- 3 měsíce, během níž si sami ověříte, zda vám nová práce vyhovuje a splňuje vaše očekávání. Vzhledem k tomu, že se teprve vše učíte, máte nejprve nástupní plat, který je o něco málo nižší, než kolik bude vaše výplata až budete zaměstnáni nastálo. Chcete-li v nové práci zkončit a je celkem jedno, jaké k tomu máte důvody, není problém. Lze tak učinit prakticky ze dne na den, samozřejmě vždy písemně a nemusíte uvádět žádné důvody. S takovou možností se už po podepsání klasické pracovní smlouvy nesetkáte a musíte se podrobit zákonem stanovené výpovědní lhůtě. Zkušební doba má tedy své klady a zápory, ale v každém případě po finanční stránce není situace nijak příznivá. První plat bývá obvykle velmi nízký, a pokud nemáte současně něco našetřeno na účtu, můžete se dostat do problému s financemi. Obzvlášť, pokud se objeví nějaký nenadálý výdaj, přijdou nečekané složenky, pokazí se spotřebič v domácnosti či auto vypoví svoji letitou službu, díra v rozpočtu je jedna dvě. Vždy máte možnost sjednat si rychlou půjčku na krátkou dobu, jejíž výběr ale musíte přizpůsobit právě tomu, že jste teprve ve zkušební době.

Půjčka bez příjmu

Celá řada úvěrových společností k žádosti o půjčku vyžaduje doložení také vašich příjmů. S tímto požadavkem se shledáte zejména v bance, proto pravděpodobnost bankovní půjčky bez doložení příjmu je téměř mizivá. Tradiční bankovní domy požadují potvrzení o příjmu nejlépe ze stálého zaměstnaneckého poměru na dobu neurčitou, proto je jistě vhodnější si na bankovní půjčku počkat až budete mít v ruce stálou pracovní smlouvu. Pak je šance na získání bankovní půjčky podstatně větší a jistě se vám podaří získat požadovaný obnos. Kromě toho ale u bankovní půjčky musíte splnit i další podmínky stanovené pro standardní bankovní půjčky. V bance si každého nově příchozího žadatele nejprve proklepnou v centrálním registru klientských informací a jestliže zjistí, že zde máte záznam, případně jste v exekučním řízení či insolvenci, šance na získání bankovní půjčky je téměř nulová. Z toho důvodu je určitě lepší, když se pro půjčku vydáte k bankovní konkurenci a poohlédnete se po nebankovních půjčkách a úvěrech. Nebankovní společnosti jsou ke klientům mnohem více benevolentní a nejenže je zde větší pravděpodobnost, že získáte půjčku jakou požadujete, ale jistě narazíte i na velmi zajímavé úvěrové produkty.

Sjednat půjčku

Nebankovní půjčka pro lidi ve zkušební době

Nebankovní společnosti se všeobecně orientují na lidi, pro které je získání bankovní půjčky naprosto nemožné. Mají pochopení pro problematickou situaci svých klientů a je jim jasné, že se jejich klienti často nachází ve velmi obtížných situacích. Celá řada z nich nemůže získat půjčku třeba jen kvůli záznamu v registru dlužníků, kde jsou vedeni i několik let poté, co svůj dluh už dávno uhradili. A stejné je to i s příjmy. Není výjimkou, že se člověk náhle ocitne bez práce, a tudíž je odkázaný jen na podporu v nezaměstnanosti nebo výplatu sociálních dávek, můžete také dlouhodobě onemocnět a pobírat jen nemocenskou a když pak potřebujete půjčku, nastává problém. Všechny tyto příjmy jsou považovány za nedostatečné a některé úvěrové společnosti se snaží těmto klientům z důvodu značné rizikovosti vyhýbat. A stejné to je i když jste teprve ve zkušební době, kdy nemůžete doložit doklad o příjmech. Řešení však existuje u nebankovních společností, které mají přímo sekci půjček pro lidi ve zkušební době a nebo si můžete sjednat prakticky jakoukoli půjčku bez doložení příjmu. V tomto případě se jedná většinou o malé drobné půjčky tzv.mikropůjčky, které si kompletně lze vyřídit jen online, bez jakékoli administrativy, tudíž ani není nutno dokládat potvrzení o vašem příjmu. Taková půjčka je vyplacena ihned na bankovní účet nebo v hotovosti a slouží především k pokrytí jakýchkoli nenadálých výdajů. Proto také není třeba uvádět účel použití peněžních prostředků a můžete ji využít tedy na cokoli.

Jste-li ve zkušební době a potřebujete rychlou půjčku, musíte těmto okolnostem přizpůsobit i výběr vhodného úvěrového produktu a zaměřit se zejména na nebankovní půjčky bez doložení příjmu, u nichž je velká šance na úspěšné schválení úvěrové žádosti.


Zdroj: http://pujcky-seriozne.cz/

Nechcete nebo nemůžete dokládat bance svoje příjmy? Pak zvolte půjčku bez potvrzení o příjmu, které poskytují nebankovní společnosti působící na českém trhu.

Půjčka bez potvrzení o příjmu je velmi žádaným produktem, který využívají jak nezaměstnaní, tak i maminky na mateřské dovolené, důchodci či živnostníci, kteří mohou mít s prokazováním svých příjmů potíže, ačkoliv to nutně nemusí znamenat, že by měli problémy se splácením půjčky potíže. Získejte nebankovní půjčky až do výše 50 tisíc Kč rychle a jednoduše bez zbytečného papírování.

Autor příspěvku:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.