Půjčka pro lidi v registru

Každého z nás může někdy potkat situace, kdy se objeví nějaké nečekané výdaje, a tím vzniknou náklady, které významně zatíží domácí rozpočet. Pakliže vám váš příjem nestačil k pokrytí těchto nečekaných výdajů, jistě jste zažádali o půjčku v bance.

Pakliže vám byla žádost o půjčku v bance zamítnuta, je tomu tak pravděpodobně z důvodu toho, že máte negativní záznam v registru dlužníků. Mohlo se tak však stát i z důvodu toho, že vás banka shledala jako nedostatečně bonitního žadatele.

peníze_16V dnešní době však nemusíte žádat jen o půjčky v bance, využijte možností, které vám nabízejí nebankovní půjčky online! Nebankovní půjčky online jsou výhodné v tom, že potřebné peníze můžete získat i během několika minut. Ať už zvolíte jakoukoliv z rychlých půjček, máte jistotu, že peníze získáte skutečně rychle bez zbytečných prodlev.

Jestliže máte dluhy, se kterými si nevíte rady, poraďte se s odborníky, kteří se zabývají oddlužením. Pomohou vám zbavit se finančních potíží a postavit se znovu na vlastní nohy.

Tato půjčka je určena primárně těm, kteří potřebují peníze skutečně rychle a nemají čas na to, aby chodili od jedné pobočky společnosti ke druhé. Rychlá půjčka ihned je bezhotovostní půjčkou, to tedy znamená, že vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Domníváte se, že jsou vaše dluhy již skutečně vysoké a je namístě je začít řešit? Svěřte se do rukou odborníků, kteří se specializují na oddlužení, a dostaňte se z dluhové pasti. Jedná se o ideální řešení pro ty, jimž dluhy již přerostly přes hlavu a nevědí si s touto kritickou situací rady.

Máte záznam v centrálním registru dlužníků? Chcete půjčku a kvůli tomu vám všude žádost odmítnou? Nezoufejte, i tato situace má řešení. Je celkem jedno, zda se do registru dostanete vlastní vinou a nebo shodou okolností, jakmile zde máte záznam, možnosti úvěrového trhu jsou značně omezené. Přitom bankovní a nebankovní registr klientských informací neeviduje jen chronicky zadlužené jedince, jak by se na první pohled mohlo zdát. Stačí třeba jen zaplatit fakturu dodavateli energií nebo telefonnímu operátorovi se zpožděním a vstupenku do evidence máte více než jistou. V tomto případě se jedná zejména o registr SOLUS, kde se ocitnete hned, jakmile dlužíte více jak tři měsíce po sobě. Zároveň se evidují všechny pohledávky nad částku pět set korun. Nesplácení různých spotřebitelských půjček a úvěrů se nemusí tedy právě vyplatit, jelikož záznamy o dlužnících jsou zde vedeny po několik let. Pokud se domníváte, že zaplacením závazku se vaše osoba z evidence automaticky vymaže, velice se pletete. Tak jednoduché to zase není. Z toho důvodu je možno si pořídit z evidence výpis, jelikož řada lidí si v mnoha případech není jista, jak na tom aktuálně je. O výpis lze požádat za drobný poplatek na internetu nebo prostřednictvím krátké SMS zprávy. Odpověď se dozvíte obratem.

Půjčky na směnku mají tu výhodu, že při jejich schvalování nemusíte projít žádným automatickým schvalovacím procesem, ale vaše žádost je posuzována individuálně. Díky osobnímu přístupu má tedy možnost získat půjčku i ten, kdo byl jinou společností automaticky odmítnut.

Jak je to s dobou splatnosti v případě půjček na směnku? Doby splatnosti se liší od jednotlivých soukromých poskytovatelů, je možné si dobu splatnosti dohodnout i na několik let.

Prostřednictvím půjček na směnku můžete získat peníze bez zbytečných prodlev. Na rozdíl od klasických bankovních půjček se celá vypůjčená částka v případě půjček na směnku splatí jednorázově na konci doby splatnosti, kterou jste si s poskytovatelem půjčky domluvili.

 

 

Kde si půjčit se záznamem v registru?

Jak už bylo řečeno, samotný záznam v registru dlužníků je dostatečným důvodem k tomu, aby vám finanční společnost žádost o půjčku zamítla. S tímto přístupem se setkáte zejména u bankovních institucí, které si důkladně prověřují každého klienta. Když zjistí, že máte na svém kontě vroubek z minulosti, zařadí vás mezi problémové klienty a tím pádem je vaše bonita snížena na totální minimum. Navíc, banky požadují kromě náhledu do registru dlužníků i spoustu dalších dokladů a potvrzení, takže pokud chcete rychle půjčit peníze, jen stěží uspějete. Daleko příznivější situace se však nabízí na poli nebankovních půjček, i když i tady se nedá říci, že by vám půjčil doslova každý. Velké renomované společnosti, dbají na zodpovědné půjčování a snaží se své klienty ochránit před dluhovou pastí.

Sjednat půjčku

Nebankovní půjčka bez registru

Pokud víte, že máte záznam v registru dlužníků a chcete si půjčit peníze, pak si ušetříte spoustu času tím, že se rovnou obrátíte na nebankovní společnost. Rozsáhlou nabídku nebankovních úvěrových produktů naleznete prioritně v prostředí internetu, kde vám se samotným výběrem pomohou různé online srovnávače a kalkulátory půjček. Pro snazší orientaci jsou jednotlivé půjčky rozděleny dle kategorií a každá z nich odpovídá dané životní situaci. Proto si můžete bez problému sjednat například rychlou půjčku před výplatou, bez doložení příjmu, půjčku v hotovosti, online půjčku a také půjčku bez registru. Těch existuje nespočet, avšak každá společnost nabízí půjčku za zcela jiných podmínek. Někdo vám dá lepší úrokovou sazbu, jiný zkrátí dobu splatnosti a nebo poskytne další benefity navíc. Pokud se nabízí možnost využít právě probíhající akční nabídku, máte další příležitost, jak na půjčce ušetřit. Některé firmy zase lákají zákazníky na první půjčku zdarma. Proto pečlivě uvažte své potřeby a reálné možnosti, a dle toho se rozhodujte.

Rychlá půjčka bez kontroly registru dlužníků

Chcete-li opravdu rychlou půjčku a stačí vám jen pár tisícovek, pak můžete využít služby okamžité online půjčky, která se nezdržuje žádnou kontrolou registru dlužníků. Vzhledem k tomu, že si všechny společnosti musí dopředu ověřit platební schopnost žadatele, je zcela na nich, zda tak učiní prostřednictvím kontroly registru dlužníků a nebo třeba doložením příjmu. Avšak i ve druhém případě firmy přistupují k tomuto požadavku zásadně rozdílně. Někde vyžadují jen potvrzení o příjmech ze stálého zaměstnaneckého poměru a jinde dokážou akceptovat jakékoli pravidelné měsíční příjmy. Proto je půjčka bez registru snadno dostupná i lidem bez práce, matkám na mateřské, studentům, důchodcům, začínajícím podnikatelům. V těchto situacích stačí doložit příjmy třeba jen z krátkodobé brigády, výplatu podpory v nezaměstnanosti či sociálních dávek, důchodový výměr, mateřskou, atd. Malá půjčka bez registru nevyžaduje ručitele, a proto riziko takto poskytnutého úvěru je zpravidla vyváženo vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti. Tu je však možno, je-li to nutné, za poplatek prodloužit. Zároveň je třeba podotknout, že každá žádost je posuzována individuálně s ohledem na konkrétní možnosti klienta.

Online půjčka v hotovosti nebo na účet

Rychlou nebankovní půjčku si sjednáte jen v prostředí internetu doslova za pár minut. Samotnou žádost podáte na webových stránkách poskytovatele, kde vyplníte jednoduchý formulář, v něm uvedete jméno, příjmení, telefonní číslo a emailovou adresu. Žádost odešlete a o její zpracování se postará plně automatizovaný systém. Ten rozhodne o výsledku schvalovacího procesu. Je-li vám půjčka přiklepnuta, pak peníze okamžitě odchází na vámi zadaný bankovní účet a nebo jsou připraveny k vyzvednutí v hotovosti. Druhá alternativa obnáší vaši cestu na čerpací stanici nebo do trafiky, kde vám peníze vyplatí. Hotovost vám na základě elektronického kódu vydá obsluha platebního terminálu, která přitom nemá nejmenší tušení o tom, že vám dává peníze z půjčky. Vy zůstáváte v úplné anonymitě a tím pádem je diskrétnost stoprocentně zaručena. V obou případech můžete penězi volně disponovat ještě týž den, kdy o půjčku požádáte.

Půjčka bez kontroly registru dlužníků je bezúčelová a získané peněžní prostředky lze požít na cokoli. Bez problému s nimi zaplatíte složenky či jiné nečekané výdaje. Půjčka je k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu, tudíž s mobilním telefonem a připojením k internetu je neustále s vámi.


Zdroj: http://pujcky-seriozne.cz/

Půjčky jsou v dnešní době nejjednodušším způsobem, jak řešit své aktuální finanční potíže či akutní nedostatek finančních prostředků. Získání peněz není nijak složité, ba naopak. V dnešní době máte možnost získat půjčky v podstatě na cokoliv a nemusíte ani sdělovat účel, pro který o půjčku žádáte.

Na českém trhu působí mnoho bankovních i nebankovních institucí, které nabízejí půjčky všeho druhu. Při výběru vhodné půjčky byste se měli především zaměřit na výši RPSN.

peníze_3

Co znamená zkratka RPSN? Jedná se o zkratku pro celkové procentní náklady, resp. roční procentní sazba nákladů na váš úvěr, jednoduše to znamená, že RPSN udává podíl z dlužné částky, který musí spotřebitel zaplatit za jeden rok v souvislosti se splátkami, správy a dalšími výdaji spojenými s půjčkou. Rozhodně byste si měli vždy prověřit instituci, od níž o půjčku žádáte, že informace, které vám sděluje, jsou pravdivé. Od roku 2002 jsou poskytovatelé spotřebitelských úvěrů uvádět nejen své nabídky, ale i RPSN. Nemusí být však uvedeno u půjček, které jsou nižší než 5 tisíc Kč či vyšších než 1 880 000 Kč. Pokud není RPSN uvedeno, je daný úvěr úročen automaticky diskontní sazbou České národní banky.

Autor příspěvku: Půjčky Online

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.