Půjčka pro lidi na sociálních dávkách

Půjčka bez doložení příjmu je oblíbená například mezi studenty, kteří ještě nemají pravidelný příjem, ale potřebují navýšit svůj finanční rozpočet, dále mezi důchodci či nezaměstnanými lidmi. Hlavní výhoda půjčky bez doložení příjmu spočívá právě v tom, že není nutné dokládat údaje o výši měsíčních příjmů, jak to je tomu u bank či dokonce nebankovních institucí. Pokud máte o tento typ půjčky zájem a rádi byste se dozvěděli podrobnosti, kontaktujte nás. Zodpovíme vaše dotazy a navrhneme pro vás řešení na míru. S námi dosáhne na půjčku takřka každý!

Jsme nebankovní společností, která nabízí zájemcům jak půjčky, tak i hypotéky. O nebankovní půjčky zpravidla žádají lidé, kteří nemohou žádat o půjčku v bance, popřípadě byli se svou žádostí neúspěšní. Rovněž však o nebankovní půjčky žádají lidé, kteří chtějí peníze získat rychle a bez zbytečných prodlev. Důvodů, proč banka zamítne žádost o půjčku, může být hned několik. Nejčastějším důvodem bývá negativní záznam v registru dlužníků, popřípadě nedostatečnou bonitou klienta.

Na našem trhu je mnoho nebankovních společností, které poskytují zájemcům o půjčky ty nejvýhodnější produkty. Pojďme si nyní představit všechny půjčky, mezi kterými si vyberete i vy.

peníze_23

Můžete si vybrat z nejrůznějších produktů, od krátkodobých půjček po spotřebitelský úvěr až na 48 měsíců. Výhodou této půjčky  je skutečnost, že překážkou pro její získání není ani záznam v registru dlužníků.

Půjčky bez registru jsou tím nejčastějším produktem, o který klienti žádají. Nabízíme rovněž i konsolidaci půjček a refinancování. Společnost sloučí klientovy půjčky do jedné výhodnější půjčky, sníží měsíční splátky a zajistí tak klientovi ulehčení rodinného rozpočtu.

V dnešní době však máte díky nebankovním společnostem, které působí na našem trhu, mnoho možností. Tyto společnosti poskytují nejrůznější typy půjček, mezi nimiž jsou i půjčky bez registru ihned. Díky půjčkám bez registru ihned můžete získat potřebné peníze skutečně rychle bez zbytečných administrativních činností a prodlev s tím spojených. Díky půjčkám bez registru ihned můžete získat peníze na svůj účet téměř hned po schválení vaší žádosti o půjčku. Žádost o půjčky bez registru ihned podáte snadno prostřednictvím online formuláře v pohodlí vašeho domova. Stačí jen vyplnit formulář žádosti, a jakmile bude vaše žádost o půjčku odeslána, kontaktuje vás obchodní zástupce společnosti za účelem toho, aby si s vámi domluvil osobní schůzku, na níž společně proberete veškeré detaily půjčky.

Trápí vás nedostatek financí? Věřte, že takové starosti má mnoho lidí okolo. Jen málokdo je na tom, tak že by neřešil tradiční téma peníze. V řadě domácností se denně rozebírá aktuální stav bankovního konta, rozpočet domácnosti, lidé řeší co koupit dřív, jak zaplatit složenky, do čeho investovat, atd. Když do toho přijde pohroma v podobě nezaměstnanosti  a jste jen odkázáni na sociální dávky, je to okamžitě znát. Váš dosavadní životní standard pomalu ale zcela jistě klesá dolů, nemůžete si dovolit už tolik věcí tak jako dřív a postupně škrtáte jednotlivé položky v rozpočtu. Jakmile dojde na úspory a vyčerpáte i je, pak doslova počítáte každou korunu v peněžence. I když se dá vyjít i s málem, je to opravdu velmi těžké. A paradoxně právě v takové situaci sjednat si půjčku není právě jen tak snadné. Nemáte žádné příjmy, a tak jste řadou finančních společností zařazeni mezi rizikovou klientelu. Ale na druhou stranu není přímo nemožné půjčit si peníze, jen musíte oslovit tu správnou společnost a najít vhodný úvěrový produkt. Pak bez problému uspějete. Je celkem samozřejmé, že pro lidi v nouzi, kteří pobírají jen sociální dávky, hraje čas velmi podstatnou roli a pokud jim schází peníze v peněžence, potřebují je hned teď a ne až za týden. I takovým nárokům dokáže vyhovět půjčka pro lidi na sociálních dávkách. Jak se tedy rychle dostat k penězům?

Půjčky na směnku mají tu výhodu, že při jejich schvalování nemusíte projít žádným automatickým schvalovacím procesem, ale vaše žádost je posuzována individuálně. Díky osobnímu přístupu má tedy možnost získat půjčku i ten, kdo byl jinou společností automaticky odmítnut.

Jak je to s dobou splatnosti v případě půjček na směnku? Doby splatnosti se liší od jednotlivých soukromých poskytovatelů, je možné si dobu splatnosti dohodnout i na několik let.

Prostřednictvím půjček na směnku můžete získat peníze bez zbytečných prodlev. Na rozdíl od klasických bankovních půjček se celá vypůjčená částka v případě půjček na směnku splatí jednorázově na konci doby splatnosti, kterou jste si s poskytovatelem půjčky domluvili.

 

 

Chci půjčit

Bankovní půjčka jen s doložením příjmu

Pokud konto v bance zeje prázdnotou a vy přemýšlíte, jak jej naplnit, určitě jste zabrousili do svého online bankovnictví a prozkoumali možnosti, zda by vám banka alespoň nějakou půjčku nenabídla. Pokud používáte u běžného účtu kreditní kartu a nebo máte povolený kontokorent, pak si jistě krátkodobě dokážete vypomoci sami alespoň malou drobnou částkou. Pokud využijete i možnost bezúročného období a vrátíte bance peníze v termínu, pak se dá tato varianta považovat za velmi efektivní řešení a to i přesto, že jste momentálně na sociálních dávkách. To však vyžaduje dvě základní věci: jste vlastníkem kreditní karty a povolený limit na kartě dokáže pokrýt vaše peněžní potřeby. V opačném případě můžete banku požádat o klasickou půjčku, je však otázka, zda vám vyhoví. Bankovní půjčky a úvěry podléhají celkem přísným standardním podmínkám, které obnáší nejen lustraci vaší osoby v registru dlužníků, ale i doložení příjmu ze zaměstnání. Nejlépe ovšem z trvalého pracovního poměru uzavřeného na dobu neurčitou. Vzhledem k tomu, že jste momentálně bez práce a tudíž i osoba bez příjmu, může být tato skutečnost zásadní překážkou pro úspěšné schválení bankovního úvěru. Jak si tedy poradit? Musíte svoji pozornost obrátit na nebankovní sféru, kde pro vás bude půjčka mnohem schůdnější.

Nebankovní půjčka pro každého

Nebankovní společnosti jsou si plně vědomi toho, že se jejich klienti nacházejí v řadě komplikovaných životních situacích, a proto mají své úvěrové produkty přizpůsobeny tak, aby jim dokázaly vyhovět i neúspěšní žadatelé o bankovní půjčku. Nebankovní sféra nelpí tolik na administrativě a nemá pro schválení svých půjček tak přísné podmínky. Spíš naopak. Aby orientace mezi půjčkami byla co nejjednodušší, mají své úvěrové produkty rozděleny do jednotlivých kategorií a každá z nich odpovídá dané životní situaci. Najdete zde třeba půjčky před výplatou, půjčky pro nezaměstnané, pro ženy na mateřské, důchodce, studenty, podnikatele, bez kontroly registru dlužníků a v neposlední řadě také půjčky pro lidi na sociálních dávkách. Vzhledem k tomu, že tito žadatelé nemohou doložit potvrzení o příjmu z klasického zaměstnaneckého poměru, nebankovní společnosti si vystačí jen s informací o pravidelných měsíčních příjmech. Tím pádem jsou nebankovní půjčky dostupné pro široký okruh žadatelů. Zejména malé drobné půjčky tzv. mikropůjčky dokážou okamžitě vyřešit jakýkoli finanční deficit a například některé společnosti nabízí prvním žadatelům půjčku zdarma. Takže i když jste na sociálních dávkách, pořád máte možnost získat půjčku úplně bez poplatku.

Sjednat půjčku

Malá půjčka online

Pokud vám schází jen pár drobných a několik tisícovek je pro vás plně dostačujících, pak nejrychlejším způsobem, jak se dostat k penězům, je rychlá půjčka online. Ta má oproti klasickému úvěru v bance řadu předností. Především si ji kompletně celou sjednáte jen na internetu a nemusíte kvůli tomu nikam chodit na pobočku. Žádost podáte přímo na webových stránkách dané úvěrové společnosti, kde je k tomuto účelu pro vás již předem připravený formulář. V něm uvedete jen krátce své identifikační a kontaktní údaje a posuvníkem na webu si nastavíte kolik a na jak dlouhou dobu potřebujete půjčit. Jakmile žádost odešlete, okamžitě je zpracována plně automatizovaným systémem a vy jste obratem informováni o výsledku schvalovacího procesu. Je-li kladný, pak obdržíte krátkou SMSku s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. K žádosti nemusíte přikládat žádná potvrzení, ani skenovat žádné doklady, vše probíhá jen rychlou elektronickou cestou. Nebankovní mikropůjčka se obejde i bez ručitele. Některé společnosti sice nahlíží do registru dlužníků, ale ne každá si takto ověřuje platební schopnost žadatele. Avšak v každém případě platí, že je každý klient posuzován individuálně, takže vždy máte možnost si vyjednat podmínky přesně podle svých potřeb. Vidíte sami, že ani pobírání sociálních dávek není překážkou k tomu, abyste si nemohli sjednat půjčku. S výběrem vhodného úvěrového produktu vám nejlépe pomůže online srovnávač půjček na internetu.

Řada solidních nebankovních společností nabízí velmi kvalitní úvěrové produkty i bez doložení příjmu, které jsou vhodné i pro lidi na sociálních dávkách. Za půjčku neplatíte žádné poplatky předem a v rámci různých akčních nabídek můžete získat půjčku za dobrých podmínek.


Zdroj: http://pujcky-seriozne.cz/

Půjčky jsou v dnešní době nejjednodušším způsobem, jak řešit své aktuální finanční potíže či akutní nedostatek finančních prostředků. Získání peněz není nijak složité, ba naopak. V dnešní době máte možnost získat půjčky v podstatě na cokoliv a nemusíte ani sdělovat účel, pro který o půjčku žádáte.

Na českém trhu působí mnoho bankovních i nebankovních institucí, které nabízejí půjčky všeho druhu. Při výběru vhodné půjčky byste se měli především zaměřit na výši RPSN.

peníze_3

Co znamená zkratka RPSN? Jedná se o zkratku pro celkové procentní náklady, resp. roční procentní sazba nákladů na váš úvěr, jednoduše to znamená, že RPSN udává podíl z dlužné částky, který musí spotřebitel zaplatit za jeden rok v souvislosti se splátkami, správy a dalšími výdaji spojenými s půjčkou. Rozhodně byste si měli vždy prověřit instituci, od níž o půjčku žádáte, že informace, které vám sděluje, jsou pravdivé. Od roku 2002 jsou poskytovatelé spotřebitelských úvěrů uvádět nejen své nabídky, ale i RPSN. Nemusí být však uvedeno u půjček, které jsou nižší než 5 tisíc Kč či vyšších než 1 880 000 Kč. Pokud není RPSN uvedeno, je daný úvěr úročen automaticky diskontní sazbou České národní banky.

Autor příspěvku:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.