Půjčka pro důchodce na účet

Každého z nás může někdy potkat situace, kdy se objeví nějaké nečekané výdaje, a tím vzniknou náklady, které významně zatíží domácí rozpočet. Pakliže vám váš příjem nestačil k pokrytí těchto nečekaných výdajů, jistě jste zažádali o půjčku v bance.

Pakliže vám byla žádost o půjčku v bance zamítnuta, je tomu tak pravděpodobně z důvodu toho, že máte negativní záznam v registru dlužníků. Mohlo se tak však stát i z důvodu toho, že vás banka shledala jako nedostatečně bonitního žadatele.

peníze_16V dnešní době však nemusíte žádat jen o půjčky v bance, využijte možností, které vám nabízejí nebankovní půjčky online! Nebankovní půjčky online jsou výhodné v tom, že potřebné peníze můžete získat i během několika minut. Ať už zvolíte jakoukoliv z rychlých půjček, máte jistotu, že peníze získáte skutečně rychle bez zbytečných prodlev.

Jestliže máte dluhy, se kterými si nevíte rady, poraďte se s odborníky, kteří se zabývají oddlužením. Pomohou vám zbavit se finančních potíží a postavit se znovu na vlastní nohy.

V dnešní době však máte díky nebankovním společnostem, které působí na našem trhu, mnoho možností. Tyto společnosti poskytují nejrůznější typy půjček, mezi nimiž jsou i půjčky bez registru ihned. Díky půjčkám bez registru ihned můžete získat potřebné peníze skutečně rychle bez zbytečných administrativních činností a prodlev s tím spojených. Díky půjčkám bez registru ihned můžete získat peníze na svůj účet téměř hned po schválení vaší žádosti o půjčku. Žádost o půjčky bez registru ihned podáte snadno prostřednictvím online formuláře v pohodlí vašeho domova. Stačí jen vyplnit formulář žádosti, a jakmile bude vaše žádost o půjčku odeslána, kontaktuje vás obchodní zástupce společnosti za účelem toho, aby si s vámi domluvil osobní schůzku, na níž společně proberete veškeré detaily půjčky.

Naléhavá potřeba financí se může objevit kdykoli a ani důchodový věk není žádnou výjimkou. Náhle se pokazí spotřebič v domácnosti, přijde faktura za energie, co jste spotřebovali na chatě, případně chcete odjet na dovolenou a nebo se pustit do rekonstrukce bydlení. Ať už je to cokoli, s půjčkou půjde všechno lépe a snadněji. I když nejste součástí aktivního pracovního procesu a vašeho úspory nejsou bezedné, pořád je ve vašich možnostech splácet půjčku. Navíc, máte-li nějaký majetek, jímž můžete za půjčku ručit, může vám finanční společnost nabídnout lepší podmínky splácení a optimální úrokovou sazbu. Ovšem jako senior si musíte zvolit vhodného potenciálního věřitele. Ne každá společnost je totiž ochotna půjčku důchodcům poskytnout. Nejčastějším důvodem bývá vysoký věk a nedostatečné příjmy. Proto se vyplatí vyjednávat a pokud neuspějete u jedné společnosti, máte možnost odejít ke konkurenci. Většina společností posuzuje každou žádost individuálně, a proto není vaše cestu k úvěru uzavřena.

Půjčky na směnku mají tu výhodu, že při jejich schvalování nemusíte projít žádným automatickým schvalovacím procesem, ale vaše žádost je posuzována individuálně. Díky osobnímu přístupu má tedy možnost získat půjčku i ten, kdo byl jinou společností automaticky odmítnut.

Jak je to s dobou splatnosti v případě půjček na směnku? Doby splatnosti se liší od jednotlivých soukromých poskytovatelů, je možné si dobu splatnosti dohodnout i na několik let.

Prostřednictvím půjček na směnku můžete získat peníze bez zbytečných prodlev. Na rozdíl od klasických bankovních půjček se celá vypůjčená částka v případě půjček na směnku splatí jednorázově na konci doby splatnosti, kterou jste si s poskytovatelem půjčky domluvili.

 

 

Půjčka v bance pro důchodce

Orientovat se na trhu půjček a pravidelně sledovat aktuální dění není právě jednoduché. Proto je určitě dobré využít různé online srovnávače půjček na internetu, kde se vám okamžitě zobrazí přehledná nabídka dostupných úvěrových produktů. Z ní je již na první pohled patrné, že bankovní půjčky pro důchodce jsou omezeny zpravidla věkem 65 let a dále jsou vyžadovány další záruky splacení. Z toho důvodu záhy zjistíte, že šance na bankovní půjčku jsou u vás zcela mizivé. V tom případě se bez problému můžete zorientovat v nebankovním sektoru, kde existuje přímo kategorie půjček pro důchodce. Úvěrové podmínky jsou již dopředu uzpůsobeny tak, aby na ně hravě dosáhli právě senioři.

Požádat o půjčku

Dostupná půjčka pro důchodce

Nebankovní sektor se všeobecně orientuje na klienty, pro něž je získání bankovní půjčky naprosto nemožné. Lidem důchodového věku půjčují až do 85 let a jsou schopni akceptovat jako potvrzení o příjmu váš důchodový výměr. Kromě toho posuzují každou žádost na základě individuálních parametrů. Samozřejmě, že čím vyšší záruky splacení poskytnete, tím snadněji na požadovanou půjčku dosáhnete. Výše úvěru není nijak omezena a nikomu nemusíte sdělovat, jak se získanými penězi naložíte. Půjčit si lze jak tisícovku na nezbytné výdaje, tak i stovky tisíc na plánovanou investici. Některé společnosti při posouzení žádosti nahlíží do registru dlužníků, aby zjistili, zda nepatříte mezi chronické neplatiče. V takovém případě jsou šance na získání úvěru velmi mizivé.

Krátkodobá půjčka na účet

Velmi často jsou lidmi a také seniory využívány tzv.mikropůjčky, které jsou pro mnoho žadatelů okamžitým zdrojem financí. Rychle si můžete půjčit několik tisíc korun bez sebemenší administrativní zátěže. Půjčku si sjednáte jen v prostředí internetu, kde přímo na webových stránkách poskytovatele vyplníte jednoduchý online formulář a ten odešlete. Následně ihned projde schvalovacím procesem a vy jste vzápětí informováni o schválení úvěru. Je-li vám půjčka přiklepnuta, peníze okamžitě odchází na bankovní účet a vy můžete disponovat chybějící částkou. Mikropůjčky se vyznačují kratší dobou splatnosti, která je většinou několik dní až jeden měsíc a riziko poskytnutého úvěru je vyváženo vyšší úrokovou sazbou. Avšak peníze máte doslova za pár minut na účtě. Pokud momentálně nedisponujete bankovním účtem, můžete si bez problému nechat vyplatit hotovost. Účet v bance tedy není pro sjednání půjčky nezbytnou podmínkou. Některé společnosti nabízí u těchto krátkodobých půjček různé benefity navíc, například lze získat první půjčku úplně zdarma, bez poplatku.

Půjčka se zástavou nemovitosti

Pokud požadujete půjčku ve výši několika stovek tisíc, ani to není nemožné. Jen musíte již dopředu počítat s tím, že musíte poskytnout odpovídající záruky splacení. To znamená buď zastavit nemovitost (byt, dům, chatu, pozemek,…) a nebo mít další osobu jako ručitele. Jen v případě, že jste právě součástí právě probíhajícího exekučního řízení či v insolvenci, může to být důvod pro zamítnutí úvěrové žádosti. Pak by se možná nabízelo řešení v podobě oddlužovací společnosti, která by za vás celý dluh uhradila a vy byste dál spláceli jen novou půjčku, která by mohla být navýšena o vámi požadovanou částku. Dostatečná záruka splacení by byla ve formě zastavené nemovitosti. Jak vidíte, možností na získání půjčky i v důchodovém věku je nespočet a každá životní situace má své řešení.

Půjčka pro důchodce je specifickou kategorií nebankovních půjček a podmínky splacení jsou přizpůsobeny možnostem seniorů. Za půjčku neplatíte žádné poplatky předem a získané peněžní prostředky můžete využít na cokoli.


Zdroj: http://pujcky-seriozne.cz/

Půjčky jsou v dnešní době nejjednodušším způsobem, jak řešit své aktuální finanční potíže či akutní nedostatek finančních prostředků. Získání peněz není nijak složité, ba naopak. V dnešní době máte možnost získat půjčky v podstatě na cokoliv a nemusíte ani sdělovat účel, pro který o půjčku žádáte.

Na českém trhu působí mnoho bankovních i nebankovních institucí, které nabízejí půjčky všeho druhu. Při výběru vhodné půjčky byste se měli především zaměřit na výši RPSN.

peníze_3

Co znamená zkratka RPSN? Jedná se o zkratku pro celkové procentní náklady, resp. roční procentní sazba nákladů na váš úvěr, jednoduše to znamená, že RPSN udává podíl z dlužné částky, který musí spotřebitel zaplatit za jeden rok v souvislosti se splátkami, správy a dalšími výdaji spojenými s půjčkou. Rozhodně byste si měli vždy prověřit instituci, od níž o půjčku žádáte, že informace, které vám sděluje, jsou pravdivé. Od roku 2002 jsou poskytovatelé spotřebitelských úvěrů uvádět nejen své nabídky, ale i RPSN. Nemusí být však uvedeno u půjček, které jsou nižší než 5 tisíc Kč či vyšších než 1 880 000 Kč. Pokud není RPSN uvedeno, je daný úvěr úročen automaticky diskontní sazbou České národní banky.

Autor příspěvku: Půjčky Online

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.