Půjčka před uzavřením manželství

Půjčka bez doložení příjmu je oblíbená například mezi studenty, kteří ještě nemají pravidelný příjem, ale potřebují navýšit svůj finanční rozpočet, dále mezi důchodci či nezaměstnanými lidmi. Hlavní výhoda půjčky bez doložení příjmu spočívá právě v tom, že není nutné dokládat údaje o výši měsíčních příjmů, jak to je tomu u bank či dokonce nebankovních institucí. Pokud máte o tento typ půjčky zájem a rádi byste se dozvěděli podrobnosti, kontaktujte nás. Zodpovíme vaše dotazy a navrhneme pro vás řešení na míru. S námi dosáhne na půjčku takřka každý!

Jsme nebankovní společností, která nabízí zájemcům jak půjčky, tak i hypotéky. O nebankovní půjčky zpravidla žádají lidé, kteří nemohou žádat o půjčku v bance, popřípadě byli se svou žádostí neúspěšní. Rovněž však o nebankovní půjčky žádají lidé, kteří chtějí peníze získat rychle a bez zbytečných prodlev. Důvodů, proč banka zamítne žádost o půjčku, může být hned několik. Nejčastějším důvodem bývá negativní záznam v registru dlužníků, popřípadě nedostatečnou bonitou klienta.

Na našem trhu je mnoho nebankovních společností, které poskytují zájemcům o půjčky ty nejvýhodnější produkty. Pojďme si nyní představit všechny půjčky, mezi kterými si vyberete i vy.

peníze_23

Můžete si vybrat z nejrůznějších produktů, od krátkodobých půjček po spotřebitelský úvěr až na 48 měsíců. Výhodou této půjčky  je skutečnost, že překážkou pro její získání není ani záznam v registru dlužníků.

Půjčky bez registru jsou tím nejčastějším produktem, o který klienti žádají. Nabízíme rovněž i konsolidaci půjček a refinancování. Společnost sloučí klientovy půjčky do jedné výhodnější půjčky, sníží měsíční splátky a zajistí tak klientovi ulehčení rodinného rozpočtu.

V dnešní době však máte díky nebankovním společnostem, které působí na našem trhu, mnoho možností. Tyto společnosti poskytují nejrůznější typy půjček, mezi nimiž jsou i půjčky bez registru ihned. Díky půjčkám bez registru ihned můžete získat potřebné peníze skutečně rychle bez zbytečných administrativních činností a prodlev s tím spojených. Díky půjčkám bez registru ihned můžete získat peníze na svůj účet téměř hned po schválení vaší žádosti o půjčku. Žádost o půjčky bez registru ihned podáte snadno prostřednictvím online formuláře v pohodlí vašeho domova. Stačí jen vyplnit formulář žádosti, a jakmile bude vaše žádost o půjčku odeslána, kontaktuje vás obchodní zástupce společnosti za účelem toho, aby si s vámi domluvil osobní schůzku, na níž společně proberete veškeré detaily půjčky.

Sňatek je celkem zásadní krok v životě každého člověka a přináší řadu změn. Nejenže  tímto aktem získáte společného životního partnera, ale řada záležitostí se už nebude týkat jen vás samotných, ale budou spadat i na toho druhého z vás. V dnešní době není žádnou výjimkou, že lidé vstupují do manželství již s půjčkami či případně dluhy. Bude mít ale jejich existence nějaký dopad na druhého z manželů? Přechází tímto na něj nějaká platební povinnost? To jsou otázky, které v dnešní době řeší kdekdo. Není žádnou výjimkou, že lidé žijí na dluh. Když nepřijde výplata včas, spoléhají se na rychlou půjčku do výplaty nebo si vezmou spotřebitelskou půjčku, aby mohli pořídit co potřebují. Kdekdo si bere půjčku na vysněnou dovolenou, díky ní pořídí dárky na Vánoce a nebo investuje do bydlení. Jakmile mladí lidé stojí po škole na prahu svého dospělého života, v prvé řadě řeší samostatnou střechu nad hlavou. Ta se však bez vhodné půjčky neobejde. Společný partnerský život přichází na řadu teprve až jako druhořadá záležitost, a proto i z toho důvodu vstupuje mnoho mladých lidí do manželství s dluhem. Mnohé tyto záležitosti jistě dokáže opatřit předmanželská smlouva, která jasně stanoví vlastnická práva obou nastávajících manželů. V případě velké majetku je tento dokument více než žádoucí. Ne každé manželství vydrží po celý život a lidé se rozvádí hned po prvních letech. Majetek, půjčky a jiné finanční záležitosti se pak stávají velkým bojem. A právě tomu je jistě vhodné předejít.

Půjčky na směnku mají tu výhodu, že při jejich schvalování nemusíte projít žádným automatickým schvalovacím procesem, ale vaše žádost je posuzována individuálně. Díky osobnímu přístupu má tedy možnost získat půjčku i ten, kdo byl jinou společností automaticky odmítnut.

Jak je to s dobou splatnosti v případě půjček na směnku? Doby splatnosti se liší od jednotlivých soukromých poskytovatelů, je možné si dobu splatnosti dohodnout i na několik let.

Prostřednictvím půjček na směnku můžete získat peníze bez zbytečných prodlev. Na rozdíl od klasických bankovních půjček se celá vypůjčená částka v případě půjček na směnku splatí jednorázově na konci doby splatnosti, kterou jste si s poskytovatelem půjčky domluvili.

 

 

Chci půjčit

Půjčka uzavřená před manželstvím

Než se rozhodnete vstoupit do manželského svazku, jistě kromě zdravotního stavu byste se měli také seznámit se všemi finančními záležitostmi vašeho budoucího partnera. Zatajovat něco se rozhodně nevyplácí a určitě není známkou upřímného a důvěryhodného svazku. Obecně platí, že pokud člověk uzavřel jakoukoli úvěrovou smlouvu ještě v době před manželstvím, její splácení či případné dluhy se netýkají druhého z manželů. To znamená, že když manžel nebo manželka přestane půjčku uzavřenou v době před manželstvím hradit a dojde na její vymáhání v rámci exekuce, tato povinnost se netýká druhého partnera. Do takového exekučního řízení spadají jen dluhy vzniklé během manželství, které jsou součástí společného jmění manželů. V takovém případě se platební povinnost týká obou partnerů. Pokud ale má někdo z partnerů dluhy ještě před uzavřením manželství, pak může být jejich hrazení vymáháno z poloviny společného majetku manželů.

Bankovní i online půjčky

Před manželstvím si můžete sjednat prakticky jakoukoli půjčku v bance nebo u nebankovní společnosti. Na finančním trhu existuje nespočet úvěrových produktů, které nejsou nijak omezeny věkem či nutností manželství. Řada půjček má svá jasně daná kritéria, která se odvíjí především od evidence vaší osoby v registru dlužníků a pak dostatečně vysokém příjmu. Některé finanční společnosti, zejména banky, striktně trvají na počáteční lustraci každého žadatele v centrálním registru klientských informací. Pokud jím projdete, pořád ještě nemáte vyhráno a banka vznese dotaz na vaše příjmy. Jelikož většina mladých lidí na počátku své pracovní kariéry nedisponuje z hlediska banky tak vysokými příjmy, není výjimkou, že banka označí váš příjem ze zaměstnání za nedostačující a půjčku vám prostě zamítne. Samozřejmě, že posouzení výše příjmů se odvíjí rovněž od hodnoty celkově vypůjčené částky. V některých případech vám banka může navrhnout možnost zástavy nemovitosti nebo ručení další osobou. Přitom nemusí jít jen výhradně o nemovitost ve vašem výlučném vlastnictví, stačí když budete mít písemný souhlas majitele, že daný objekt bude sloužit jako záruka splacení půjčky, Velmi často se tak řeší finanční záležitosti v rámci rodiny, kdy vlastníkem nemovitosti bývají rodiče žadatele o půjčku. Možností, jak si před manželstvím půjčit peníze je jistě nespočet, ovšem vždy nezapomínejte na fakt, že na sebe berete závazek, který budete muset jednoho dne splatit a určitě by nebylo férové případnou exekucí ohrozit i svého životního partnera.

Sjednat půjčku

Malé půjčky na cokoli

Doménou nebankovních společností jsou především malé mikropůjčky, které jsou velmi lákavým zdrojem finančních prostředků nejen pro mladé lidi. Takovou půjčku si vyřídíte velmi rychle na internetu a peníze vám během chvilky převedou na bankovní účet nebo vám je připraví k vyzvednutí v hotovosti. Splatnost u takových půjček bývá rozložena na několik dnů až jeden měsíc. I když někdy bývá poskytnutí rychlé online půjčky spojeno s vyšší úrokovou sazbou, přeci jen se najdou i takové, kdy vám třeba na čtrnáct dnů půjčí tisícovku úplně zadarmo. Navíc nezaplatíte ani korunu, prostě tolik, kolik jste si půjčili do čtrnácti dnů vrátíte. Problém nastává až v případě, kdy tento termín nedodržíte, jelikož sankce při nesplácení bývají poměrně vysoké. Když pak chcete vstoupit do manželství jistě není dobrým svědectvím o vás, když vám potom z doby před manželstvím zůstávají takové dluhy. Proto se snažte ke všem finančním záležitostem přistupovat  zodpovědně a pokud už nějaké dluhy před manželstvím máte, rozhodně s nimi vašeho budoucícho partnera seznamte. Jestliže nevíte, jak s nimi naložit, určitě není od věci obrátit se na právníky a hledat možnosti nejen v podobě předmanželské smlouvy. Ušetříte si tím spoustu nemilých starostí, které by pak případně mohly mít nepříznivý dopad na celou vaši mladou domácnost. Půjčky a úvěry, které si vezmete i bez vědomí druhého partnera, ale po uzavření sňatku, spadají do společného jmění manželů a tudíž mohou být exekučně vymáhány na každém z manželů. V každém případě berte půjčky jako okrajovou záležitost a pokud to není nezbytně nutné, snažte se jim vyhnout, případně se jejich výši snažte rozumně korigovat v rámci svých možností.

Závazky z půjčky sjednané před uzavřením manželství nepřechází automaticky sňatkem na druhého z partnerů. Jejich případné vymáhání se týká jen partnera, který podepsal úvěrovou smlouvu. Plnění závazků však může být hrazeno z poloviny společného jmění manželů.


Zdroj: http://pujcky-seriozne.cz/

Půjčky jsou v dnešní době nejjednodušším způsobem, jak řešit své aktuální finanční potíže či akutní nedostatek finančních prostředků. Získání peněz není nijak složité, ba naopak. V dnešní době máte možnost získat půjčky v podstatě na cokoliv a nemusíte ani sdělovat účel, pro který o půjčku žádáte.

Na českém trhu působí mnoho bankovních i nebankovních institucí, které nabízejí půjčky všeho druhu. Při výběru vhodné půjčky byste se měli především zaměřit na výši RPSN.

peníze_3

Co znamená zkratka RPSN? Jedná se o zkratku pro celkové procentní náklady, resp. roční procentní sazba nákladů na váš úvěr, jednoduše to znamená, že RPSN udává podíl z dlužné částky, který musí spotřebitel zaplatit za jeden rok v souvislosti se splátkami, správy a dalšími výdaji spojenými s půjčkou. Rozhodně byste si měli vždy prověřit instituci, od níž o půjčku žádáte, že informace, které vám sděluje, jsou pravdivé. Od roku 2002 jsou poskytovatelé spotřebitelských úvěrů uvádět nejen své nabídky, ale i RPSN. Nemusí být však uvedeno u půjček, které jsou nižší než 5 tisíc Kč či vyšších než 1 880 000 Kč. Pokud není RPSN uvedeno, je daný úvěr úročen automaticky diskontní sazbou České národní banky.

Autor příspěvku:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.