Půjčka od soukromé osoby 50000

Půjčka bez doložení příjmu je oblíbená například mezi studenty, kteří ještě nemají pravidelný příjem, ale potřebují navýšit svůj finanční rozpočet, dále mezi důchodci či nezaměstnanými lidmi. Hlavní výhoda půjčky bez doložení příjmu spočívá právě v tom, že není nutné dokládat údaje o výši měsíčních příjmů, jak to je tomu u bank či dokonce nebankovních institucí. Pokud máte o tento typ půjčky zájem a rádi byste se dozvěděli podrobnosti, kontaktujte nás. Zodpovíme vaše dotazy a navrhneme pro vás řešení na míru. S námi dosáhne na půjčku takřka každý!

Jsme nebankovní společností, která nabízí zájemcům jak půjčky, tak i hypotéky. O nebankovní půjčky zpravidla žádají lidé, kteří nemohou žádat o půjčku v bance, popřípadě byli se svou žádostí neúspěšní. Rovněž však o nebankovní půjčky žádají lidé, kteří chtějí peníze získat rychle a bez zbytečných prodlev. Důvodů, proč banka zamítne žádost o půjčku, může být hned několik. Nejčastějším důvodem bývá negativní záznam v registru dlužníků, popřípadě nedostatečnou bonitou klienta.

Na našem trhu je mnoho nebankovních společností, které poskytují zájemcům o půjčky ty nejvýhodnější produkty. Pojďme si nyní představit všechny půjčky, mezi kterými si vyberete i vy.

peníze_23

Můžete si vybrat z nejrůznějších produktů, od krátkodobých půjček po spotřebitelský úvěr až na 48 měsíců. Výhodou této půjčky  je skutečnost, že překážkou pro její získání není ani záznam v registru dlužníků.

Půjčky bez registru jsou tím nejčastějším produktem, o který klienti žádají. Nabízíme rovněž i konsolidaci půjček a refinancování. Společnost sloučí klientovy půjčky do jedné výhodnější půjčky, sníží měsíční splátky a zajistí tak klientovi ulehčení rodinného rozpočtu.

Tato půjčka je určena primárně těm, kteří potřebují peníze skutečně rychle a nemají čas na to, aby chodili od jedné pobočky společnosti ke druhé. Rychlá půjčka ihned je bezhotovostní půjčkou, to tedy znamená, že vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Domníváte se, že jsou vaše dluhy již skutečně vysoké a je namístě je začít řešit? Svěřte se do rukou odborníků, kteří se specializují na oddlužení, a dostaňte se z dluhové pasti. Jedná se o ideální řešení pro ty, jimž dluhy již přerostly přes hlavu a nevědí si s touto kritickou situací rady.

Máte problém s financemi? Nechtějí vám nikde půjčit? Ono to na první pohled sice možná vypadá, že dneska půjčí každému, ale když pak dojde na věc, najednou zjistíte, že to až tak jednoduché není. Aby vám nějaká finanční společnost půjčku schválila, musíte v prvé řadě naplnit její podmínky. Ty budou samozřejmě zásadně odlišné od toho, o jakou půjčku se vlastně jedná a kolik peněz požadujete. Nejjednodušeji vám půjčí třeba jen pětistovku do výplaty. Tam nepotřebujete nic dokládat, zpravidla nikdo nekontroluje ani registry dlužníků, avšak na druhou stranu za takovou malou půjčku zaplatíte poměrně vysoké úroky. Pokud ale není nazbyt a jiné řešení právě nemáte, pak se to dá i akceptovat. Chcete-li ale půjčit už několik desítek tisíc korun, musí si každá finanční společnost již dopředu ověřit platební schopnost žadatele. Ukládá ji to zákon a ten se musí dodržovat. Tento požadavek lze však naplnit různými způsoby a každá společnost k němu přistupuje po svém. Někde si vás pouze prolustrují v registru, jinde chtějí doložit potvrzení o příjmu ze zaměstnání a někde si vystačí jen s jakýmkoli pravidelným měsíčním příjmem. Záleží tedy jen na vás, zda dokážete požadované podmínky naplnit či nikoli. Pokud ale ani jednu z nich, pak kladně schválená žádost o půjčku je víceméně dílem náhody a v praxi se setkáte s odmítavým přístupem. V takové situaci pak přichází na řadu půjčka od soukromé osoby.

Jste v situaci, kdy nutně a rychle potřebujete vypůjčit nějaké peníze? Už jste zkoušeli žádat o půjčku v bance, ale nebyla vám vyřízena nebo vám byla zamítnuta? Stalo se tak snad kvůli záznamu v registru dlužníků nebo SOLUS? Bohužel dostat se do registru dlužníků jde velmi lehko a dostat se z něj ven je poměrně obtížné.

Nebankovní půjčky bez registru se nejčastěji poskytují  do výše 10 000 Kč a nabízejí ho všechny nebankovní společnosti, co působí na našem trhu. Najdou se však i výjimky nabízející žadatelům i vyšší částky.

Pokud máte tedy náhodou zamítnutou půjčku kvůli záznamu v registru, řešením může být nebankovní půjčka ihned na účet. Tento typ půjček poskytuje v ČR mnoho nebankovních společností a při schvalování žádosti o půjčku není nahlíženo do registru, ale stačí mít v zásadě jen občanský průkaz, takže šanci na její získání má téměř každý. Díky těmto hyper půjčkám si můžete získat klidně i 50 000 Kč.

 

Půjčka od soukromníka

Půjčky od soukromých osob jsou jistou alternativou nebankovních půjček, není třeba se jich nikterak obávat za předpokladu, že se jedná o skutečně férovou půjčku. Soukromá osoba je velmi často člověk, který má volné peněžní prostředky a chce je nějakým způsobem zhodnotit. Úroky v bance na termínovaném vkladu mu připadají příliš nízké či žádné, různé cenné papíry či investice do jiných komodit jsou spíš dlouhodobou záležitostí, a tak se rozhodne půjčit peníze lidem, kteří je momentálně nemají a potřebují. Samozřejmě, že s odpovídajícím úrokem, aby se mu se ziskem vrátily zpět. A na druhé straně je tu osoba, která nutně potřebuje financovat něco, na co peníze právě nemá. A tak si je půjčí a za takovou službu zaplatí příslušný poplatek. Půjčka je tak výhodná pro obě strany a zejména pro ty, kdo nedokážou naplnit standardní podmínky úvěrových společností.

Chci půjčit

Půjčka 50000

Půjčka od soukromé osoby je mezi lidmi poměrně často vyhledávána, jelikož podmínky si můžete nastavit dle svých specifických individuálních potřeb. Nikdo vám nic neurčuje, vše je založeno na vzájemné dohodě obou stran. Soukromého investora také nezajímá, zda jste zaměstnaní, kolik vyděláváte, jestli máte další dluhy či jste vedeni v registru dlužníků. Pro něj je podstatné, aby se mu půjčené peníze vrátily ve stanovené době se ziskem zpět. Výše půjčky není rovněž nijak omezena, půjčit si můžete kolik chcete, ovšem nikdy nepřeceňujte své možnosti. To by se vám do budoucna nemuselo právě vyplatit. Sjednat si od soukromníka 50000 korun není zpravidla žádný problém a většinou se jedná o solidní nabídku se slušnými úroky. Ovšem nezapomeňte, že peníze si půjčujete na základě smlouvy o půjčce, a proto musíte vše dodržet tak, jak jste si ujednali. V extrémním případě vás může i taková půjčka dovést až do exekuce, což určitě nechcete. U malých půjček nejsou zpravidla požadovány žádné záruky splacení, ty jsou ošetřeny jen úrokovou sazbou a dobou splatnosti. Pokud ale požadujete například několik stovek tisíc korun, není to ani pro soukromníka žádný problém, ale v takovém případě budete muset za půjčku něčím ručit. Buď zastavíte nemovitost – byt, dům, zahradu, pozemek, komerční objekt a nebo bude ručit další osoba, která v případě nesplácení bude muset celou půjčku i s úroky zaplatit.

Kde hledat půjčku od soukromníka

Rozsáhlou nabídku půjček od soukromníka naleznete převážně v prostředí internetu, kde k tomuto účelu slouží různé inzertní webové portály. Zde v kategorii finančních služeb můžete nalézt svého potenciálního věřitele. V inzerátu je zpravidla stručně uvedeno jakou půjčku je vám schopen soukromý investor poskytnout a kontakt na něj. Jakmile jej oslovíte, telefonicky, emailem, vše pak záleží na individuální dohodě a akčnosti obou stran. Pokud budete chtít, může vám peníze ještě týž den vyplatit v hotovosti a nebo převést na bankovní účet. Kromě různých nabídek na finanční služby můžete zvolit také obrácený způsob řešení situace a sami půjčku poptávat. Poptávku lze zadat opět jako inzerát nebo můžete půjčku poptávat přímo na různých webových stránkách, které se zabývají financemi. Zde se nachází zpravidla sekce poptávky nebo nabídky a tam už stručně popíšete co hledáte a nebo co nabízíte. Soukromí investoři totiž také sami aktivně vyhledávají různé finanční příležitosti, a tak se vám může stát, že vás sami osoví s nabídkou. Jen při výběru vhodného poskytovatele buďte velmi opatrní a nejprve si danou osobu ověřte v různých diskuzních fórech, poptejte se známých na zkušenosti nebo na sociálních sítích. Takové reference jsou přímo k nezaplacení a v mnohém vám pomohou. Jakmile bude po vás někdo chtít poplatky předem a nebo tlačit do jednostranně nevýhodných podmínek, nikdy takovou smlouvu nepodepisujte a po půjčce se raději poohlédněte někde jinde. Do budoucna si tak ušetříte mnoho nepříjemností.

Půjčku od soukromé osoby si můžete sjednat prakticky kdykoli a na cokoli. V případě, že vám nikde žádná finanční společnost nechce půjčku schválit ať už z důvodu další zadluženosti, nedostatečného příjmu či záznamu v registru dlužníků, je férová půjčka od soukromé osoby řešením.


Zdroj: http://pujcky-seriozne.cz/

Máte finanční potíže, které musíte vyřešit pomocí půjčky? Žádali jste o půjčku v bance, ale byla vám zamítnuta? Nejspíš za to může skutečnost, že máte záznam v registru dlužníků, druhým důvodem pro zamítnutí vaší žádosti o půjčku mohla být ale i vaše nedostatečná bonita. Ať už vám tedy byla půjčka zamítnuta z jakéhokoliv důvodu, máte i jiné možnosti, jakým získat potřebné finanční prostředky. Jedním z nich jsou i krátkodobé půjčky, které jsou poskytovány celou řadou nebankovních společností působících na našem trhu.

Krátkodobé půjčky vám pomohou jednoduše a rychle se postavit zpátky na vlastní nohy, a jsou vhodné především pro osoby, kterým byla bankovní půjčka zamítnuta. Pokud k těmto osobám patříte i vy mezi osoby, jimž banka žádost o půjčku zamítla, ale potřebujete nutně peníze k vyřešení svých finančních potíží, tak jsou krátkodobé půjčky tím pravým produktem pro vás.

Autor příspěvku: Půjčky Online

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.