Půjčka od lidí i bez doložení příjmu dnes není problém

Každého z nás může někdy potkat situace, kdy se objeví nějaké nečekané výdaje, a tím vzniknou náklady, které významně zatíží domácí rozpočet. Pakliže vám váš příjem nestačil k pokrytí těchto nečekaných výdajů, jistě jste zažádali o půjčku v bance.

Pakliže vám byla žádost o půjčku v bance zamítnuta, je tomu tak pravděpodobně z důvodu toho, že máte negativní záznam v registru dlužníků. Mohlo se tak však stát i z důvodu toho, že vás banka shledala jako nedostatečně bonitního žadatele.

peníze_16V dnešní době však nemusíte žádat jen o půjčky v bance, využijte možností, které vám nabízejí nebankovní půjčky online! Nebankovní půjčky online jsou výhodné v tom, že potřebné peníze můžete získat i během několika minut. Ať už zvolíte jakoukoliv z rychlých půjček, máte jistotu, že peníze získáte skutečně rychle bez zbytečných prodlev.

Jestliže máte dluhy, se kterými si nevíte rady, poraďte se s odborníky, kteří se zabývají oddlužením. Pomohou vám zbavit se finančních potíží a postavit se znovu na vlastní nohy.

Tato půjčka je určena primárně těm, kteří potřebují peníze skutečně rychle a nemají čas na to, aby chodili od jedné pobočky společnosti ke druhé. Rychlá půjčka ihned je bezhotovostní půjčkou, to tedy znamená, že vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Domníváte se, že jsou vaše dluhy již skutečně vysoké a je namístě je začít řešit? Svěřte se do rukou odborníků, kteří se specializují na oddlužení, a dostaňte se z dluhové pasti. Jedná se o ideální řešení pro ty, jimž dluhy již přerostly přes hlavu a nevědí si s touto kritickou situací rady.

Kde jsme si v minulosti nejčastěji půjčovali? Bylo to buď v bankách, nebo v nebankovních společnostech. Dnes Je situace zcela jiná, jelikož je možné požádat si o peníze nejenom u těchto poskytovatelů, ale je možné požádat si také od reálných lidí. Tedy takzvaných investorů, jak jsou v daném segmentu půjček často nazýváni.

Jste v situaci, kdy nutně a rychle potřebujete vypůjčit nějaké peníze? Už jste zkoušeli žádat o půjčku v bance, ale nebyla vám vyřízena nebo vám byla zamítnuta? Stalo se tak snad kvůli záznamu v registru dlužníků nebo SOLUS? Bohužel dostat se do registru dlužníků jde velmi lehko a dostat se z něj ven je poměrně obtížné.

Nebankovní půjčky bez registru se nejčastěji poskytují  do výše 10 000 Kč a nabízejí ho všechny nebankovní společnosti, co působí na našem trhu. Najdou se však i výjimky nabízející žadatelům i vyšší částky.

Pokud máte tedy náhodou zamítnutou půjčku kvůli záznamu v registru, řešením může být nebankovní půjčka ihned na účet. Tento typ půjček poskytuje v ČR mnoho nebankovních společností a při schvalování žádosti o půjčku není nahlíženo do registru, ale stačí mít v zásadě jen občanský průkaz, takže šanci na její získání má téměř každý. Díky těmto hyper půjčkám si můžete získat klidně i 50 000 Kč.

 

O kolik peněz si můžeme žádat?

Podívejme se nejprve na několik výhod, které tato možnost má. V první řadě je pozitivum v tom, že se obejdeme bez bank, nebo nebankovních poskytovatelů. Druhou výhodou je také to, že si můžeme individuálně poptat takový úvěr, který budeme potřebovat.

Může to být podobná výše, jako nabízejí SMS půjčky online, stejně jako to může být i půjčka v řádech několika stovek tisíců korun. Vždy záleží jenom na tom, jakou platformu si zvolíme, stejně jako na tom, kolik přesně potřebujeme. Právě pro tento individuální přístup je tato forma stále oblíbenější.

Co je třeba splnit v rámci vyřízení půjčky?

I zde se musíme dotknout hned několika konkrétních výhod. Jakých? Třeba těch, že si mnohdy můžeme vše navolit dle našeho uvážení. Je tedy možné sepsat si, co vše můžeme a co nemůžeme splnit.

Na základě toho můžeme vytvořit poptávku po úvěru, kterou je třeba půjčka bez dokládání příjmu. Poté už je jenom na samotných investorech, zda nám peníze poskytnout.

Stejně tak můžeme jít i cestou, která je spojena s vynecháním ověřování naší finanční minulosti. Nebude tedy bráno v potaz, zda máme záznamy v registrech, popřípadě v jakých.

Jak vše funguje?

Výše jsme už lehce popsali samotný princip, který s poskytováním těchto konkrétních úvěrových produktů souvisí. Pokud vás zajímá několik bližších informací, můžeme vše shrnout do tří hlavních bodů:

  • Vytvoříme si žádost o půjčku
  • Počkáme, až se na ní složí dostatek investorů
  • Půjčku získáme

Současné moderní metody půjček od lidí jsou samozřejmě spojeny i s faktem, že většinu věcí můžeme vyřídit online, z pohodlí domova, za několik minut.

A jelikož počet investorů jasně dominuje, potěší i fakt, že na některé půjčky může být částka vybrána za několik málo minut.

Hlavní výhoda? Nízký úrok

Výhody je v tomto segmentu více než dost. Na závěr se podívejme ještě na tu nejdůležitější, kterou může Zonky – půjčka od lidí mít. Je to nízká úroková sazba. Někteří poskytovatelé dělí své sazby s ohledem na bonitu do několika jednotlivých kategorií.

Každopádně můžeme říci, že velká většina z nich se dnes drží pod bankovními půjčkami, které jsou obvykle spojovány s desetiprocentní výší. Také nezapomínejme na to, že u mnohých P2P půjček není problém dosáhnout i takové sazby, která je velmi podobná té hypoteční. To znamená, že získáme úrok v nižších jednotkách procent. Logicky tak můžeme i u větších úvěrů přeplatit jenom pár stovek, nebo tisíců korun.


Zdroj: https://rychlepujcky.wordpress.com/

Půjčky jsou v dnešní době nejjednodušším způsobem, jak řešit své aktuální finanční potíže či akutní nedostatek finančních prostředků. Získání peněz není nijak složité, ba naopak. V dnešní době máte možnost získat půjčky v podstatě na cokoliv a nemusíte ani sdělovat účel, pro který o půjčku žádáte.

Na českém trhu působí mnoho bankovních i nebankovních institucí, které nabízejí půjčky všeho druhu. Při výběru vhodné půjčky byste se měli především zaměřit na výši RPSN.

peníze_3

Co znamená zkratka RPSN? Jedná se o zkratku pro celkové procentní náklady, resp. roční procentní sazba nákladů na váš úvěr, jednoduše to znamená, že RPSN udává podíl z dlužné částky, který musí spotřebitel zaplatit za jeden rok v souvislosti se splátkami, správy a dalšími výdaji spojenými s půjčkou. Rozhodně byste si měli vždy prověřit instituci, od níž o půjčku žádáte, že informace, které vám sděluje, jsou pravdivé. Od roku 2002 jsou poskytovatelé spotřebitelských úvěrů uvádět nejen své nabídky, ale i RPSN. Nemusí být však uvedeno u půjček, které jsou nižší než 5 tisíc Kč či vyšších než 1 880 000 Kč. Pokud není RPSN uvedeno, je daný úvěr úročen automaticky diskontní sazbou České národní banky.

Autor příspěvku: Půjčky Online

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.