Půjčka na směnku od soukromníka

Půjčka bez doložení příjmu je oblíbená například mezi studenty, kteří ještě nemají pravidelný příjem, ale potřebují navýšit svůj finanční rozpočet, dále mezi důchodci či nezaměstnanými lidmi. Hlavní výhoda půjčky bez doložení příjmu spočívá právě v tom, že není nutné dokládat údaje o výši měsíčních příjmů, jak to je tomu u bank či dokonce nebankovních institucí. Pokud máte o tento typ půjčky zájem a rádi byste se dozvěděli podrobnosti, kontaktujte nás. Zodpovíme vaše dotazy a navrhneme pro vás řešení na míru. S námi dosáhne na půjčku takřka každý!

Jsme nebankovní společností, která nabízí zájemcům jak půjčky, tak i hypotéky. O nebankovní půjčky zpravidla žádají lidé, kteří nemohou žádat o půjčku v bance, popřípadě byli se svou žádostí neúspěšní. Rovněž však o nebankovní půjčky žádají lidé, kteří chtějí peníze získat rychle a bez zbytečných prodlev. Důvodů, proč banka zamítne žádost o půjčku, může být hned několik. Nejčastějším důvodem bývá negativní záznam v registru dlužníků, popřípadě nedostatečnou bonitou klienta.

Na našem trhu je mnoho nebankovních společností, které poskytují zájemcům o půjčky ty nejvýhodnější produkty. Pojďme si nyní představit všechny půjčky, mezi kterými si vyberete i vy.

peníze_23

Můžete si vybrat z nejrůznějších produktů, od krátkodobých půjček po spotřebitelský úvěr až na 48 měsíců. Výhodou této půjčky  je skutečnost, že překážkou pro její získání není ani záznam v registru dlužníků.

Půjčky bez registru jsou tím nejčastějším produktem, o který klienti žádají. Nabízíme rovněž i konsolidaci půjček a refinancování. Společnost sloučí klientovy půjčky do jedné výhodnější půjčky, sníží měsíční splátky a zajistí tak klientovi ulehčení rodinného rozpočtu.

Tato půjčka je určena primárně těm, kteří potřebují peníze skutečně rychle a nemají čas na to, aby chodili od jedné pobočky společnosti ke druhé. Rychlá půjčka ihned je bezhotovostní půjčkou, to tedy znamená, že vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Domníváte se, že jsou vaše dluhy již skutečně vysoké a je namístě je začít řešit? Svěřte se do rukou odborníků, kteří se specializují na oddlužení, a dostaňte se z dluhové pasti. Jedná se o ideální řešení pro ty, jimž dluhy již přerostly přes hlavu a nevědí si s touto kritickou situací rady.

Hledáte dobrou půjčku? Nabídky úvěrových společností příliš neodpovídají vašim představám? Případně by vám podmínky splácení vyhovovaly, ale nedokážete naplnit požadavky poskytovatelů k úspěšnému schválení úvěru? Nezoufejte, pořád máte šanci. Na trhu existuje tolik úvěrových firem, že jedna nabídka předhání druhou a každá z nich se snaží zaujmout co nejširší okruh potenciálních zákazníků. Pokud podáte žádost o půjčku, která vám díky reklamě utkvěla v paměti, nemusí jít právě o nabídku vyhovujícím vašim představám. Výběru vhodné půjčky je třeba věnovat alespoň minimální pozornost a ne si sjednat hned první půjčku co se vám namane. To je pak celkem samozřejmé, že s žádostí nepochodíte. Když ale k výběru vhodné půjčky využijete různé kalkulátory či online srovnávače půjček, najdete určitě odpovídající úvěrový produkt. Do systému jednoduše zadáte vaše požadované parametry a na základě jich, vám systém vyfiltruje půjčky, které jsou aktuálně dostupné na trhu. Z rozsáhlého seznamu je již na první pohled patrné, jak  se mezi sebou půjčky liší. Velké rozdíly lze shledat nejen ve výši úrokové sazby, ale i době splatnosti, případně dalších benefitech navíc. Z nich už si pak snadno vyberete půjčku dle svých představ.

Jste v situaci, kdy nutně a rychle potřebujete vypůjčit nějaké peníze? Už jste zkoušeli žádat o půjčku v bance, ale nebyla vám vyřízena nebo vám byla zamítnuta? Stalo se tak snad kvůli záznamu v registru dlužníků nebo SOLUS? Bohužel dostat se do registru dlužníků jde velmi lehko a dostat se z něj ven je poměrně obtížné.

Nebankovní půjčky bez registru se nejčastěji poskytují  do výše 10 000 Kč a nabízejí ho všechny nebankovní společnosti, co působí na našem trhu. Najdou se však i výjimky nabízející žadatelům i vyšší částky.

Pokud máte tedy náhodou zamítnutou půjčku kvůli záznamu v registru, řešením může být nebankovní půjčka ihned na účet. Tento typ půjček poskytuje v ČR mnoho nebankovních společností a při schvalování žádosti o půjčku není nahlíženo do registru, ale stačí mít v zásadě jen občanský průkaz, takže šanci na její získání má téměř každý. Díky těmto hyper půjčkám si můžete získat klidně i 50 000 Kč.

 

Chci půjčku

Bankovní či nebankovní půjčka

Pokud přemýšlíte o půjčce, řada lidí řeší zásadní otázku, zda pro půjčku zvolit bankovní či nebankovní společnost. Co se týče kvality poskytovaných služeb je to celkem jedno. Velké solidní certifikované nebankovní společnosti jsou na úplně stejné úrovni jako banky. Rozdíl je pouze v tom, za jakých podmínek vám která společnost půjčku nabídne. Je všeobecně známo, že banky jsou při posuzování žádostí velmi přísné a mají své jasně dané striktní podmínky. Na kompromisním řešení se jen stěží dohodnete, a to je také i důvod, proč řada klientů raději volí nebankovní společnost. Bankovní půjčka zkrátka vyžaduje precizní platební morálku, naprosto bezchybnou finanční minulost a příjmy ze zaměstnání na dobu neurčitou v dostatečné výši. Zato nebankovní společnost je ochota řadu těchto parametrů tolerovat a více přihlíží k individuálním okolnostem klienta. Někdy není problém si půjčku vyjednat i za cenu vyšší úrokové sazby, pokud je to nezbytně nutné a nelze jinak. Kolikrát je lepší taková půjčka než třeba exekuce, která vás může připravit až o veškerý majetek.

Půjčka od soukromníka

Určitou alternativou nebankovních půjček je také půjčka od soukromníka. Na tu se spoléhají zejména lidé, pro něž je půjčka v bance naprosto nedostupná a nebo nedokážou naplnit podmínky i jiných nebankovních společností. Také se mezi klienty nachází osoby, které potřebují zohlednit některé své individuální okolnosti za nichž si berou půjčku a standardní podmínky firem jim prostě nevyhovují. V každém případě je zcela na vašem uvážení, zda je půjčka od soukromníka vhodná právě pro vás. Soukromý investor je zpravidla fyzická osoba, která má momentálně volné finanční prostředky a ty chce zhodnotit. Aby peníze někde ležely na bankovním účtu úročeném minimální či lépe řečeno téměř žádnou úrokovou sazbou, připadá jim vhodnější zhodnocení někde jinde. Jedním ze způsobů je právě poskytnutí půjčky, kdy vám půjčí vámi požadovaný finanční obnos, jež se soukromé osobě se ziskem vrátí zpět. A spokojenost je na obou stranách. Soukromý investor si tak zhodnotí své peníze a vy zaplatíte za službu, která vám pomůže vyřešit neodkladný finanční problém.

Kde hledat půjčku od soukromého investora

S rozsáhlou nabídkou soukromých investorů se setkáte zejména na internetu například na různých inzertních portálech v sekci finanční služby. Zde tyto osoby inzerují svoji nabídku, stačí je jen oslovit a dohodnout se dále na podrobnostech poskytnuté půjčky. Stejně tak můžete zvolit i obrácený postup a sami půjčku poptávat. Stručně popíšete co potřebujete a zanecháte na sebe kontakt. Soukromý investoři také sami aktivně vyhledávají různé nabídky pro své investování, a tak se může stát, že osloví i vás. Velkou předností nebankovní půjčky od soukromníka je možnost vyjednat si zcela individuální podmínky splácení. Soukromý investor nenahlíží do registru dlužníků ani nevyžaduje potvrzení o příjmech, pro něj je pouze podstatné, aby se splnily podmínky podepsané smlouvy o půjčce. Dříve než tak učiníte, tak  si ale soukromou osobu řádně prověřte. Poptejte se známých v okolí, v různých diskuzních fórech na internetu a teprve na základě relevantních informací se rozhodujte. Pokud po vás bude někdo požadovat poplatky předem, raději z takové půjčky vycouvejte. Už jen tento fakt nenasvědčuje tomu, že se jedná o férovou nabídku.

Sjednat půjčku

Půjčka na směnku

Výše půjčky od soukromého investora není nijak omezena, půjčit si můžete tisícovku do výplaty nebo sjednat úvěr v řádu desítek či stovek tisíc korun. U malé půjčky si vystačíte jen s úrokovou sazbou, ale u velkého úvěru počítejte s tím, že může po vás investor požadovat adekvátní záruku splacení, jakou může být například nemovitost v odpovídající hodnotě. Avšak ne každý má takové možnosti, aby hned za půjčku mohl ručit nemovitostí, a proto se nabízí další alternativa v podobě směnky. Ta bývá součástí smlouvy o půjčce a má vlastně hodnotu cenného papíru. Je na ní jasně uvedeno, kdo, komu, kolik a k jakému datu má splatit. Směnka je tedy dostatečnou právní ochranou pro obě strany, tedy jak věřitele, tak i dlužníka. Půjčky na směnku využívají zejména lidé, kteří si nemohou z nějakého důvodu sjednat klasickou půjčku u bankovních či nebankovních společností, nemají ručitele a ani majetek, který by byl zárukou za poskytnuté peněžní prostředky. Každá směnka má zákonem stanovenou formu, kterou je nutno dodržet, aby ji případně nemohl v budoucnu někdo zpochybnit. Proto také půjčce na směnku věnujte dostatečnou pozornost a pečlivě dbejte na všechny administrativní náležitosti. Velkou předností půjčky na směnku je také její rychlost. Jakmile se se soukromým investorem dohodnete na výši a podmínkách poskytnuté půjčky, není problém, abyste během chvilky disponovali potřebnou finanční částkou. Zda si ji necháte převést na bankovní účet či vyplatit v hotovosti, záleží na tom, co více preferujete. V každém případě dokáže půjčka od soukromníka odvrátit nejednu finanční krizi.

Půjčku od soukromého investora si vždy pečlivě promyslete a uvažte, a nikdy nic nepodepisujte unáhleně. Nezapomínejte, že každý dluh je dluhem, který budete muset jednoho dne splatit.


Zdroj: http://pujcky-seriozne.cz/

Nechcete nebo nemůžete dokládat bance svoje příjmy? Pak zvolte půjčku bez potvrzení o příjmu, které poskytují nebankovní společnosti působící na českém trhu.

Půjčka bez potvrzení o příjmu je velmi žádaným produktem, který využívají jak nezaměstnaní, tak i maminky na mateřské dovolené, důchodci či živnostníci, kteří mohou mít s prokazováním svých příjmů potíže, ačkoliv to nutně nemusí znamenat, že by měli problémy se splácením půjčky potíže. Získejte nebankovní půjčky až do výše 50 tisíc Kč rychle a jednoduše bez zbytečného papírování.

Autor příspěvku:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.