Půjčka na směnku od soukromníka

Tato rychlá půjčka je určena všem těm, kteří nemohou či nemohou na peníze dlouho čekat a potřebují pokrýt své výdaje de facto ihned. U půjčky před výplatou máte jistotu, že peníze získáte skutečně rychle a navíc vše vyřešíte v pohodlí vašeho domova online!

Pokud tedy řešíte akutní problém s nečekaným výdajem v podobě vysoké faktury za telefon, nebo si potřebujete koupit spotřebič do domácnosti, který se vám zčistajasna rozbil, využijte půjčky před výplatou. Půjčka před výplatou se odlišuje od ostatních typů nebankovních půjček právě rychlostí, s jakou jsou finanční prostředky klientům poskytovány. U této půjčky máte skutečně jistotu, že nebudete na peníze dlouho čekat, vše totiž vyřídíte během několika minut prostřednictvím internetu.

Půjčka před výplatou je oblíbená zejména díky snadnému způsobu žádosti, kterou podáte jednoduše online. Nemusíte tedy obíhat pobočky, vše vyřídíte v pohodlí vašeho domova. Již během několika minut budete vědět, v jaké výši vám bude tato půjčka poskytnuta. Nemusíte se tedy bát žádného zdlouhavého papírování, peníze získáte během jedné hodiny.

Výhody půjčky před výplatou

  • Rychlé sjednání prostřednictvím internetu
  • Omezené dokládání dokumentů
  • Peníze získáte již za několik minut
  • Tento typ půjčky je dostupný pro každého

peníze_24

Tato půjčka je určena primárně těm, kteří potřebují peníze skutečně rychle a nemají čas na to, aby chodili od jedné pobočky společnosti ke druhé. Rychlá půjčka ihned je bezhotovostní půjčkou, to tedy znamená, že vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Domníváte se, že jsou vaše dluhy již skutečně vysoké a je namístě je začít řešit? Svěřte se do rukou odborníků, kteří se specializují na oddlužení, a dostaňte se z dluhové pasti. Jedná se o ideální řešení pro ty, jimž dluhy již přerostly přes hlavu a nevědí si s touto kritickou situací rady.

Hledáte dobrou půjčku? Nabídky úvěrových společností příliš neodpovídají vašim představám? Případně by vám podmínky splácení vyhovovaly, ale nedokážete naplnit požadavky poskytovatelů k úspěšnému schválení úvěru? Nezoufejte, pořád máte šanci. Na trhu existuje tolik úvěrových firem, že jedna nabídka předhání druhou a každá z nich se snaží zaujmout co nejširší okruh potenciálních zákazníků. Pokud podáte žádost o půjčku, která vám díky reklamě utkvěla v paměti, nemusí jít právě o nabídku vyhovujícím vašim představám. Výběru vhodné půjčky je třeba věnovat alespoň minimální pozornost a ne si sjednat hned první půjčku co se vám namane. To je pak celkem samozřejmé, že s žádostí nepochodíte. Když ale k výběru vhodné půjčky využijete různé kalkulátory či online srovnávače půjček, najdete určitě odpovídající úvěrový produkt. Do systému jednoduše zadáte vaše požadované parametry a na základě jich, vám systém vyfiltruje půjčky, které jsou aktuálně dostupné na trhu. Z rozsáhlého seznamu je již na první pohled patrné, jak  se mezi sebou půjčky liší. Velké rozdíly lze shledat nejen ve výši úrokové sazby, ale i době splatnosti, případně dalších benefitech navíc. Z nich už si pak snadno vyberete půjčku dle svých představ.

Půjčky na směnku mají tu výhodu, že při jejich schvalování nemusíte projít žádným automatickým schvalovacím procesem, ale vaše žádost je posuzována individuálně. Díky osobnímu přístupu má tedy možnost získat půjčku i ten, kdo byl jinou společností automaticky odmítnut.

Jak je to s dobou splatnosti v případě půjček na směnku? Doby splatnosti se liší od jednotlivých soukromých poskytovatelů, je možné si dobu splatnosti dohodnout i na několik let.

Prostřednictvím půjček na směnku můžete získat peníze bez zbytečných prodlev. Na rozdíl od klasických bankovních půjček se celá vypůjčená částka v případě půjček na směnku splatí jednorázově na konci doby splatnosti, kterou jste si s poskytovatelem půjčky domluvili.

 

 

Chci půjčku

Bankovní či nebankovní půjčka

Pokud přemýšlíte o půjčce, řada lidí řeší zásadní otázku, zda pro půjčku zvolit bankovní či nebankovní společnost. Co se týče kvality poskytovaných služeb je to celkem jedno. Velké solidní certifikované nebankovní společnosti jsou na úplně stejné úrovni jako banky. Rozdíl je pouze v tom, za jakých podmínek vám která společnost půjčku nabídne. Je všeobecně známo, že banky jsou při posuzování žádostí velmi přísné a mají své jasně dané striktní podmínky. Na kompromisním řešení se jen stěží dohodnete, a to je také i důvod, proč řada klientů raději volí nebankovní společnost. Bankovní půjčka zkrátka vyžaduje precizní platební morálku, naprosto bezchybnou finanční minulost a příjmy ze zaměstnání na dobu neurčitou v dostatečné výši. Zato nebankovní společnost je ochota řadu těchto parametrů tolerovat a více přihlíží k individuálním okolnostem klienta. Někdy není problém si půjčku vyjednat i za cenu vyšší úrokové sazby, pokud je to nezbytně nutné a nelze jinak. Kolikrát je lepší taková půjčka než třeba exekuce, která vás může připravit až o veškerý majetek.

Půjčka od soukromníka

Určitou alternativou nebankovních půjček je také půjčka od soukromníka. Na tu se spoléhají zejména lidé, pro něž je půjčka v bance naprosto nedostupná a nebo nedokážou naplnit podmínky i jiných nebankovních společností. Také se mezi klienty nachází osoby, které potřebují zohlednit některé své individuální okolnosti za nichž si berou půjčku a standardní podmínky firem jim prostě nevyhovují. V každém případě je zcela na vašem uvážení, zda je půjčka od soukromníka vhodná právě pro vás. Soukromý investor je zpravidla fyzická osoba, která má momentálně volné finanční prostředky a ty chce zhodnotit. Aby peníze někde ležely na bankovním účtu úročeném minimální či lépe řečeno téměř žádnou úrokovou sazbou, připadá jim vhodnější zhodnocení někde jinde. Jedním ze způsobů je právě poskytnutí půjčky, kdy vám půjčí vámi požadovaný finanční obnos, jež se soukromé osobě se ziskem vrátí zpět. A spokojenost je na obou stranách. Soukromý investor si tak zhodnotí své peníze a vy zaplatíte za službu, která vám pomůže vyřešit neodkladný finanční problém.

Kde hledat půjčku od soukromého investora

S rozsáhlou nabídkou soukromých investorů se setkáte zejména na internetu například na různých inzertních portálech v sekci finanční služby. Zde tyto osoby inzerují svoji nabídku, stačí je jen oslovit a dohodnout se dále na podrobnostech poskytnuté půjčky. Stejně tak můžete zvolit i obrácený postup a sami půjčku poptávat. Stručně popíšete co potřebujete a zanecháte na sebe kontakt. Soukromý investoři také sami aktivně vyhledávají různé nabídky pro své investování, a tak se může stát, že osloví i vás. Velkou předností nebankovní půjčky od soukromníka je možnost vyjednat si zcela individuální podmínky splácení. Soukromý investor nenahlíží do registru dlužníků ani nevyžaduje potvrzení o příjmech, pro něj je pouze podstatné, aby se splnily podmínky podepsané smlouvy o půjčce. Dříve než tak učiníte, tak  si ale soukromou osobu řádně prověřte. Poptejte se známých v okolí, v různých diskuzních fórech na internetu a teprve na základě relevantních informací se rozhodujte. Pokud po vás bude někdo požadovat poplatky předem, raději z takové půjčky vycouvejte. Už jen tento fakt nenasvědčuje tomu, že se jedná o férovou nabídku.

Sjednat půjčku

Půjčka na směnku

Výše půjčky od soukromého investora není nijak omezena, půjčit si můžete tisícovku do výplaty nebo sjednat úvěr v řádu desítek či stovek tisíc korun. U malé půjčky si vystačíte jen s úrokovou sazbou, ale u velkého úvěru počítejte s tím, že může po vás investor požadovat adekvátní záruku splacení, jakou může být například nemovitost v odpovídající hodnotě. Avšak ne každý má takové možnosti, aby hned za půjčku mohl ručit nemovitostí, a proto se nabízí další alternativa v podobě směnky. Ta bývá součástí smlouvy o půjčce a má vlastně hodnotu cenného papíru. Je na ní jasně uvedeno, kdo, komu, kolik a k jakému datu má splatit. Směnka je tedy dostatečnou právní ochranou pro obě strany, tedy jak věřitele, tak i dlužníka. Půjčky na směnku využívají zejména lidé, kteří si nemohou z nějakého důvodu sjednat klasickou půjčku u bankovních či nebankovních společností, nemají ručitele a ani majetek, který by byl zárukou za poskytnuté peněžní prostředky. Každá směnka má zákonem stanovenou formu, kterou je nutno dodržet, aby ji případně nemohl v budoucnu někdo zpochybnit. Proto také půjčce na směnku věnujte dostatečnou pozornost a pečlivě dbejte na všechny administrativní náležitosti. Velkou předností půjčky na směnku je také její rychlost. Jakmile se se soukromým investorem dohodnete na výši a podmínkách poskytnuté půjčky, není problém, abyste během chvilky disponovali potřebnou finanční částkou. Zda si ji necháte převést na bankovní účet či vyplatit v hotovosti, záleží na tom, co více preferujete. V každém případě dokáže půjčka od soukromníka odvrátit nejednu finanční krizi.

Půjčku od soukromého investora si vždy pečlivě promyslete a uvažte, a nikdy nic nepodepisujte unáhleně. Nezapomínejte, že každý dluh je dluhem, který budete muset jednoho dne splatit.


Zdroj: http://pujcky-seriozne.cz/

Máte finanční potíže, které musíte vyřešit pomocí půjčky? Žádali jste o půjčku v bance, ale byla vám zamítnuta? Nejspíš za to může skutečnost, že máte záznam v registru dlužníků, druhým důvodem pro zamítnutí vaší žádosti o půjčku mohla být ale i vaše nedostatečná bonita. Ať už vám tedy byla půjčka zamítnuta z jakéhokoliv důvodu, máte i jiné možnosti, jakým získat potřebné finanční prostředky. Jedním z nich jsou i krátkodobé půjčky, které jsou poskytovány celou řadou nebankovních společností působících na našem trhu.

Krátkodobé půjčky vám pomohou jednoduše a rychle se postavit zpátky na vlastní nohy, a jsou vhodné především pro osoby, kterým byla bankovní půjčka zamítnuta. Pokud k těmto osobám patříte i vy mezi osoby, jimž banka žádost o půjčku zamítla, ale potřebujete nutně peníze k vyřešení svých finančních potíží, tak jsou krátkodobé půjčky tím pravým produktem pro vás.

Autor příspěvku:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.