Půjčka na rekonstrukci bydlení

Půjčka bez doložení příjmu je oblíbená například mezi studenty, kteří ještě nemají pravidelný příjem, ale potřebují navýšit svůj finanční rozpočet, dále mezi důchodci či nezaměstnanými lidmi. Hlavní výhoda půjčky bez doložení příjmu spočívá právě v tom, že není nutné dokládat údaje o výši měsíčních příjmů, jak to je tomu u bank či dokonce nebankovních institucí. Pokud máte o tento typ půjčky zájem a rádi byste se dozvěděli podrobnosti, kontaktujte nás. Zodpovíme vaše dotazy a navrhneme pro vás řešení na míru. S námi dosáhne na půjčku takřka každý!

Jsme nebankovní společností, která nabízí zájemcům jak půjčky, tak i hypotéky. O nebankovní půjčky zpravidla žádají lidé, kteří nemohou žádat o půjčku v bance, popřípadě byli se svou žádostí neúspěšní. Rovněž však o nebankovní půjčky žádají lidé, kteří chtějí peníze získat rychle a bez zbytečných prodlev. Důvodů, proč banka zamítne žádost o půjčku, může být hned několik. Nejčastějším důvodem bývá negativní záznam v registru dlužníků, popřípadě nedostatečnou bonitou klienta.

Na našem trhu je mnoho nebankovních společností, které poskytují zájemcům o půjčky ty nejvýhodnější produkty. Pojďme si nyní představit všechny půjčky, mezi kterými si vyberete i vy.

peníze_23

Můžete si vybrat z nejrůznějších produktů, od krátkodobých půjček po spotřebitelský úvěr až na 48 měsíců. Výhodou této půjčky  je skutečnost, že překážkou pro její získání není ani záznam v registru dlužníků.

Půjčky bez registru jsou tím nejčastějším produktem, o který klienti žádají. Nabízíme rovněž i konsolidaci půjček a refinancování. Společnost sloučí klientovy půjčky do jedné výhodnější půjčky, sníží měsíční splátky a zajistí tak klientovi ulehčení rodinného rozpočtu.

Tato půjčka je určena primárně těm, kteří potřebují peníze skutečně rychle a nemají čas na to, aby chodili od jedné pobočky společnosti ke druhé. Rychlá půjčka ihned je bezhotovostní půjčkou, to tedy znamená, že vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Domníváte se, že jsou vaše dluhy již skutečně vysoké a je namístě je začít řešit? Svěřte se do rukou odborníků, kteří se specializují na oddlužení, a dostaňte se z dluhové pasti. Jedná se o ideální řešení pro ty, jimž dluhy již přerostly přes hlavu a nevědí si s touto kritickou situací rady.

Kdo by nechtěl mít krásné lepší bydlení. Chybí vám finance na rekonstrukci včetně koupě nového nábytku, zateplení fasády nebo výměny oken? Je vašim snem nová moderní koupelna nebo kuchyně? A nebo potřebujete jen doplatit kupní cenu bytu? Ve všech těchto případech vám zcela jistě pomůže půjčka na rekonstrukci bydlení. Kde ji naleznete? Pokud se rozhlédnete po finančním trhu, najednou zjistíte, jaké široké možnosti se vám otevírají. K financování bydlení můžete využít rozsáhlou nabídku různých typů půjček jak z bankovního, tak i nebankovního sektoru. Každá z nich má samozřejmě svá pro a proti, proto musíte pečlivě uvážit, jaký finanční produkt by se nejlépe hodil právě pro vás. Všeobecně se ale dá konstatovat, že půjčky nebankovního charakteru jsou svými podmínkami snadněji dostupné i problémovým klientům. Pokud vás například trápí záznam v registru dlužníků, nemusí to být automaticky na závadu. Vždy se najde nějaké řešení, které nakonec vede ke spokojenosti obou stran.

Půjčky na směnku mají tu výhodu, že při jejich schvalování nemusíte projít žádným automatickým schvalovacím procesem, ale vaše žádost je posuzována individuálně. Díky osobnímu přístupu má tedy možnost získat půjčku i ten, kdo byl jinou společností automaticky odmítnut.

Jak je to s dobou splatnosti v případě půjček na směnku? Doby splatnosti se liší od jednotlivých soukromých poskytovatelů, je možné si dobu splatnosti dohodnout i na několik let.

Prostřednictvím půjček na směnku můžete získat peníze bez zbytečných prodlev. Na rozdíl od klasických bankovních půjček se celá vypůjčená částka v případě půjček na směnku splatí jednorázově na konci doby splatnosti, kterou jste si s poskytovatelem půjčky domluvili.

 

 

Jakou půjčku zvolit?

Úvěr na rekonstrukci bydlení může mít různou podobu. Buď můžete zvolit klasický spotřebitelský úvěr na cokoliv a nebo přímo půjčku na rekonstrukci bydlení. Největší rozdíl v těchto dvou případech bude ale ve výši úrokové sazby. Bezúčelový úvěr bude mít samozřejmě vyšší úrok, než přímo půjčka na bydlení, kde je riziko sníženo na minimum. A to tím, že sdělíte poskytovateli účel půjčky a zavážete se doložit potřebné podklady od dodavatelů. S lepším úrokem tak hravě dokážete ušetřit až desetitisíce korun v závislosti na výši půjčky.

Podmínky půjčky

Jestliže chcete co nejlevněji financovat své bytové potřeby, musíte také zvolit vhodnou půjčku. Pokud se vydáte rovnou do banky, připravte se rovnou na složité vyřizování, během kterého si řádně prověří vaši osobu. Prvotním předpokladem úspěchu je bezchybná platební morálka bez jakéhokoli záznamu v registrech a dostatečně vysoký příjem ze zaměstnání. Podle toho, jak vysoký úvěr požadujete, může banka vyžadovat i další záruky splacení. Například v podobě ručení další osobou jako spolužadatele a nebo zástavou nemovitosti. Při ručení nemovitostí můžete samozřejmě využít i objekt, který chcete rekonstruovat, případně nemovitost, která je ve vlastnictví někoho jiného. Druhá varianta však vyžaduje písemný souhlas vlastníka, že daná nemovitost bude sloužit pro účely poskytnutí úvěru. V případě, že budete za úvěr ručit nemovitostí, musíte doložit list vlastnictví a aktuální odhad.

Požádat o půjčku

Nebankovní půjčka na rekonstrukci bytu či domu

Dostupnost půjček v nebankovní sféře je u velkých renomovaných společností obdobná jako v bance. Jestliže společnost vyžaduje záruky splacení zástavou nemovitosti, musíte doložit potřebné dokumenty a listiny. Avšak takové požadavky se týkají zpravidla jen půjček v řádu několika set tisíc, případně milionu. Dle odhadu nemovitosti jsou půjčky poskytovány přibližně do 70 % hodnoty majetku. Avšak nebankovní společnosti jsou poměrně benevolentní co se týče samotné osoby žadatele. Případnému záznamu v registru nepřikládají žádný význam a nevyžadují potvrzení o příjmu jen z klasického zaměstnaneckého poměru, ale dle individuálních okolnosti akceptují jakýkoli pravidelný měsíční příjem. Stačí například doložit výši pravidelné renty, důchodový výměr, příjmy z brigády, podnikání, atd. Pokud tedy s půjčkou na rekonstrukci bydlení neuspějete v bance, vždy máte možnost zkusit štěstí u konkurence a pokusit se vyjednávat.

Žádost o půjčku

S výběrem vhodné půjčky na rekonstrukci vám jistě pomůžou různé online srovnávače půjček na internetu, kde si zadáte jen výši půjčky a dobu splatnosti. Okamžitě se před vámi objeví široká škála úvěrových produktů, z nichž si už snadno vyberete. Tato služba je zdarma a je určitě daleko efektivnější, než obcházet nebo obvolávat různé společnosti s dotazem na půjčku. Jakmile si půjčku vyberete, žádost podáte přímo na webovém portálu společnosti prostřednictvím krátkého online formuláře. Vyplníte své identifikační údaje, emailovou adresu, telefon, kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Žádost je obratem elektronicky zpracována a vyhodnocena, tudíž vzápětí se dozvíte, jestli vám byla půjčka schválena či nikoli. Je-li třeba doplnit další údaje nebo doklady, jste zároveň kontaktováni pracovníkem společnosti, s nímž se dohodnete na podrobnostech. Půjčku na rekonstrukci bydlení si tak můžete vyřídit opravdu rychle, záleží jen na tom, jak jste akční.

Některé společnosti nabízí i tzv. rychloúvěry na bydlení, kdy není nutné zastavovat nemovitost ani mít ručitele. Pokud splníte požadované podmínky, nemusíte ani prokazovat svůj příjem. Půjčky na rekonstrukci bydlení jsou poskytovány bez poplatků předem.


Zdroj: http://pujcky-seriozne.cz/

Půjčky jsou v dnešní době nejjednodušším způsobem, jak řešit své aktuální finanční potíže či akutní nedostatek finančních prostředků. Získání peněz není nijak složité, ba naopak. V dnešní době máte možnost získat půjčky v podstatě na cokoliv a nemusíte ani sdělovat účel, pro který o půjčku žádáte.

Na českém trhu působí mnoho bankovních i nebankovních institucí, které nabízejí půjčky všeho druhu. Při výběru vhodné půjčky byste se měli především zaměřit na výši RPSN.

peníze_3

Co znamená zkratka RPSN? Jedná se o zkratku pro celkové procentní náklady, resp. roční procentní sazba nákladů na váš úvěr, jednoduše to znamená, že RPSN udává podíl z dlužné částky, který musí spotřebitel zaplatit za jeden rok v souvislosti se splátkami, správy a dalšími výdaji spojenými s půjčkou. Rozhodně byste si měli vždy prověřit instituci, od níž o půjčku žádáte, že informace, které vám sděluje, jsou pravdivé. Od roku 2002 jsou poskytovatelé spotřebitelských úvěrů uvádět nejen své nabídky, ale i RPSN. Nemusí být však uvedeno u půjček, které jsou nižší než 5 tisíc Kč či vyšších než 1 880 000 Kč. Pokud není RPSN uvedeno, je daný úvěr úročen automaticky diskontní sazbou České národní banky.

Autor příspěvku: Půjčky Online

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.