Půjčka na cokoliv bez registru

Půjčka bez doložení příjmu je oblíbená například mezi studenty, kteří ještě nemají pravidelný příjem, ale potřebují navýšit svůj finanční rozpočet, dále mezi důchodci či nezaměstnanými lidmi. Hlavní výhoda půjčky bez doložení příjmu spočívá právě v tom, že není nutné dokládat údaje o výši měsíčních příjmů, jak to je tomu u bank či dokonce nebankovních institucí. Pokud máte o tento typ půjčky zájem a rádi byste se dozvěděli podrobnosti, kontaktujte nás. Zodpovíme vaše dotazy a navrhneme pro vás řešení na míru. S námi dosáhne na půjčku takřka každý!

Jsme nebankovní společností, která nabízí zájemcům jak půjčky, tak i hypotéky. O nebankovní půjčky zpravidla žádají lidé, kteří nemohou žádat o půjčku v bance, popřípadě byli se svou žádostí neúspěšní. Rovněž však o nebankovní půjčky žádají lidé, kteří chtějí peníze získat rychle a bez zbytečných prodlev. Důvodů, proč banka zamítne žádost o půjčku, může být hned několik. Nejčastějším důvodem bývá negativní záznam v registru dlužníků, popřípadě nedostatečnou bonitou klienta.

Na našem trhu je mnoho nebankovních společností, které poskytují zájemcům o půjčky ty nejvýhodnější produkty. Pojďme si nyní představit všechny půjčky, mezi kterými si vyberete i vy.

peníze_23

Můžete si vybrat z nejrůznějších produktů, od krátkodobých půjček po spotřebitelský úvěr až na 48 měsíců. Výhodou této půjčky  je skutečnost, že překážkou pro její získání není ani záznam v registru dlužníků.

Půjčky bez registru jsou tím nejčastějším produktem, o který klienti žádají. Nabízíme rovněž i konsolidaci půjček a refinancování. Společnost sloučí klientovy půjčky do jedné výhodnější půjčky, sníží měsíční splátky a zajistí tak klientovi ulehčení rodinného rozpočtu.

Tato půjčka je určena primárně těm, kteří potřebují peníze skutečně rychle a nemají čas na to, aby chodili od jedné pobočky společnosti ke druhé. Rychlá půjčka ihned je bezhotovostní půjčkou, to tedy znamená, že vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Domníváte se, že jsou vaše dluhy již skutečně vysoké a je namístě je začít řešit? Svěřte se do rukou odborníků, kteří se specializují na oddlužení, a dostaňte se z dluhové pasti. Jedná se o ideální řešení pro ty, jimž dluhy již přerostly přes hlavu a nevědí si s touto kritickou situací rady.

Sháníte dobrou půjčku? Chybí vám v peněžence pár tisícovek do výplaty a nebo chcete investovat do vybavení domácnosti, koupi bytu domu, auta? Případně přemýšlíte, že je načase splnit si svůj sen a odjet na exotickou dovolenou? To vše je možné, pokud máte dostatek financí. Jestliže vám ale plány kříží aktuální stav vašeho bankovního konta, není problém jej trochu vylepšit. Vždy máte možnost sjednat si půjčku. Ať už jen pár drobných nebo několik desítek či stovek tisíc korun. Záleží jen na tom, co chcete získanými peněžními prostředky financovat. Existují půjčky účelové i neúčelové, bankovní i nebankovní, každá z nich má své přednosti a svůj smysl. Například účelová půjčka na auto sice vyžaduje nějaké to papírování navíc a doložení faktury o koupi nového vozu, ale na druhou stranu zaplatíte menší úroky a doba splatnosti bude také podstatně delší než u běžné spotřebitelské půjčky. Proto je třeba vždy uvážit, co chcete půjčkou vlastně financovat a podle toho zvolit adekvátní typ úvěrového produktu. Neméně důležité je i množství kritérií, které během schvalovacího procesu finanční společnosti posuzují. Pokud s půjčkou neuspějete u jedné společnosti, neznamená to automaticky, že by vám úvěr nikde jinde neschválili. Z toho důvodu je určitě dobré udělat si alespoň minimální přehled o nabídce trhu a podle ní zvolit vhodného poskytovatele, který dokáže akceptovat vaše potřeby.

Jste v situaci, kdy nutně a rychle potřebujete vypůjčit nějaké peníze? Už jste zkoušeli žádat o půjčku v bance, ale nebyla vám vyřízena nebo vám byla zamítnuta? Stalo se tak snad kvůli záznamu v registru dlužníků nebo SOLUS? Bohužel dostat se do registru dlužníků jde velmi lehko a dostat se z něj ven je poměrně obtížné.

Nebankovní půjčky bez registru se nejčastěji poskytují  do výše 10 000 Kč a nabízejí ho všechny nebankovní společnosti, co působí na našem trhu. Najdou se však i výjimky nabízející žadatelům i vyšší částky.

Pokud máte tedy náhodou zamítnutou půjčku kvůli záznamu v registru, řešením může být nebankovní půjčka ihned na účet. Tento typ půjček poskytuje v ČR mnoho nebankovních společností a při schvalování žádosti o půjčku není nahlíženo do registru, ale stačí mít v zásadě jen občanský průkaz, takže šanci na její získání má téměř každý. Díky těmto hyper půjčkám si můžete získat klidně i 50 000 Kč.

 

Chci půjčku

Půjčka na cokoliv

Chcete-li si sjednat půjčku, můžete jít rovnou do banky a podat žádost o úvěr. Ovšem stejně tak je možno sednout doma k počítači, vyplnit online úvěrovou žádost a do několika málo minut víte, jestli je vám půjčka schválena či nikoli. Co je tedy lepší? Záleží nejen na tom, zda dáváte přednost osobnímu jednání, ale i na podmínkách schválení. Pokud nemáte perfektní platební morálku, žádné dluhy z minulosti a dostatečné příjmy ze zaměstnání, jen stěží se žádostí o půjčku v bance uspějete. Vždyť i jen začínající podnikatelé, kteří mají problém bance doložit své příjmy na podnikatelskou půjčku nedosáhnou. Kromě toho si banka každého žadatele lustruje v centrálním registru klientských informací. Pokud tedy víte nebo tušíte, že by se zde vaše osoba mohla vyskytovat, naděje na bankovní půjčku pomalu klesá k zemi. Proto je zcela zbytečné ztrácet čas a raději se rovnou obraťte na nebankovní společnost, kde jsou podmínky poněkud přívětivější.

Máte záznam v registru dlužníků?

Nebankovní společnosti se celkově zaměřují na klientelu, pro níž je získání půjčky v bance naprosto nemožné. A právě lidé se záznamem v registru dlužníků jsou jednou z nich. Pokud jste se někdy dostali v minulosti do problémů se splácením, nezaplatili včas fakturu dodavateli energií či telefonnímu operátorovi, pak se může vaše osoba vyskytovat v seznamu registru dlužníků. Přitom nemusí jít hned o chronicky zadlužené jedince. Kolikrát se do seznamu dostanete jen díky shodě životních náhod a okolností. Zaměstnavatel nedodrží termín výplaty, onemocníte a čekáte na nemocenskou a už máte najednou díru v rozpočtu. Přitom registry evidují každý dluh tři měsíce po splatnosti nad částku 500 kč. Jenomže, i když jednoho dne veškeré své závazky uhradíte, neznamená to automaticky, že vás okamžitě ze seznamu vyškrtnou. Kdepak, na to si ještě řadu let počkáte. A právě proto je tolik lidí, kteří kvůli nějakému malému vroubku z minulosti nemohou dosáhnout na půjčku. Jestliže si tedy nejste jisti, jak na tom aktuálně jste, vždy máte možnost požádat o výpis z registru. A to buď na konkrétních webových stránkách a nebo formou SMS zprávy. Odpověď dostanete obratem a těch pár stokorun za poplatek vám jistě stojí za to. Nezapomeňte, že registry evidují i každou neúspěšně schválenou žádost o půjčku, proto určitě není vhodné podávat jednu žádost za druhou a dočkat se vždy zamítavé odpovědi.

Sjednat půjčku

Nebankovní půjčka bez registru

Pokud zjistíte, že jste vedeni v registru dlužníků a máte zájem o půjčku, musíte výběr poskytovatele přizpůsobit tomuto aspektu. Aby se vám na poli půjček a úvěrů lépe orientovalo, je dobré využít online srovnávač půjček, kde si velmi jednoduše během chvilky najdete úvěrový produkt vhodný právě pro vás. Nebankovní společnosti mají přímo specifickou sekci půjček bez kontroly registru dlužníků, kde do registru buď nenahlíží vůbec  a nebo získaná informace není zásadním rozhodujícím kriteriem pro schválení úvěru. Pokud máte třeba všechny své závazky splaceny a přesto vaše jméno přetrvává v registru, může nad vámi nebankovní společnost přimhouřit oko a půjčku vám schválí. Je třeba zdůraznit, že nebankovní subjekty více přihlíží k individuálním okolnostem klienta. Jestliže ale zjistí, že jste naopak zadluženi až po uši a jedna exekuce stíhá druhou, je jen a jen ve vašem vlastním zájmu, že vám další půjčku zamítnou. Certifikované nebankovní společnosti totiž pečlivě dodržují zásady zodpovědného půjčování a snaží se ochránit své klienty před dluhovou pastí.

Rychlá půjčka bez kontroly registru dlužníků

Půjčky bez registru se týkají zejména malých drobných půjček tzv. mikropůjček, které si vyřídíte rychle online jen na internetu. Žádost podáte na webových stránkách konkrétní úvěrové společnosti a po jejím schválení vám peníze hned odchází na váš bankovní účet. Vzhledem k tomu, že o půjčce je rozhodnuto za pomoci plně automatizovaného systému, nikdo se nezdržuje lustrací vaší osoby v registru dlužníků a není nutno cokoli dokládat. Schválení půjčky probíhá bez jakékoli sebemenší administrativy, pouze rychlou elektronickou cestou. Při podání žádosti není nutno uvádět účel použití peněžních prostředků a získané peníze můžete tedy využít na cokoli. Není výjimkou, že u tohoto typu úvěru je žadatelům poskytnuta první půjčka zdarma bez poplatku.

Půjčky na cokoliv bez kontroly registru dlužníků naleznete v nabídce řady kvalitních certifikovaných úvěrových společností. Jedná se zpravidla o malé drobné půjčky, ale není problém si vyjednat i půjčku podstatně vyšší sumy.


Zdroj: http://pujcky-seriozne.cz/

Půjčky jsou v dnešní době nejjednodušším způsobem, jak řešit své aktuální finanční potíže či akutní nedostatek finančních prostředků. Získání peněz není nijak složité, ba naopak. V dnešní době máte možnost získat půjčky v podstatě na cokoliv a nemusíte ani sdělovat účel, pro který o půjčku žádáte.

Na českém trhu působí mnoho bankovních i nebankovních institucí, které nabízejí půjčky všeho druhu. Při výběru vhodné půjčky byste se měli především zaměřit na výši RPSN.

peníze_3

Co znamená zkratka RPSN? Jedná se o zkratku pro celkové procentní náklady, resp. roční procentní sazba nákladů na váš úvěr, jednoduše to znamená, že RPSN udává podíl z dlužné částky, který musí spotřebitel zaplatit za jeden rok v souvislosti se splátkami, správy a dalšími výdaji spojenými s půjčkou. Rozhodně byste si měli vždy prověřit instituci, od níž o půjčku žádáte, že informace, které vám sděluje, jsou pravdivé. Od roku 2002 jsou poskytovatelé spotřebitelských úvěrů uvádět nejen své nabídky, ale i RPSN. Nemusí být však uvedeno u půjček, které jsou nižší než 5 tisíc Kč či vyšších než 1 880 000 Kč. Pokud není RPSN uvedeno, je daný úvěr úročen automaticky diskontní sazbou České národní banky.

Autor příspěvku:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.