Půjčka na auto bez nahlížení do registru

Půjčka bez doložení příjmu je oblíbená například mezi studenty, kteří ještě nemají pravidelný příjem, ale potřebují navýšit svůj finanční rozpočet, dále mezi důchodci či nezaměstnanými lidmi. Hlavní výhoda půjčky bez doložení příjmu spočívá právě v tom, že není nutné dokládat údaje o výši měsíčních příjmů, jak to je tomu u bank či dokonce nebankovních institucí. Pokud máte o tento typ půjčky zájem a rádi byste se dozvěděli podrobnosti, kontaktujte nás. Zodpovíme vaše dotazy a navrhneme pro vás řešení na míru. S námi dosáhne na půjčku takřka každý!

Jsme nebankovní společností, která nabízí zájemcům jak půjčky, tak i hypotéky. O nebankovní půjčky zpravidla žádají lidé, kteří nemohou žádat o půjčku v bance, popřípadě byli se svou žádostí neúspěšní. Rovněž však o nebankovní půjčky žádají lidé, kteří chtějí peníze získat rychle a bez zbytečných prodlev. Důvodů, proč banka zamítne žádost o půjčku, může být hned několik. Nejčastějším důvodem bývá negativní záznam v registru dlužníků, popřípadě nedostatečnou bonitou klienta.

Na našem trhu je mnoho nebankovních společností, které poskytují zájemcům o půjčky ty nejvýhodnější produkty. Pojďme si nyní představit všechny půjčky, mezi kterými si vyberete i vy.

peníze_23

Můžete si vybrat z nejrůznějších produktů, od krátkodobých půjček po spotřebitelský úvěr až na 48 měsíců. Výhodou této půjčky  je skutečnost, že překážkou pro její získání není ani záznam v registru dlužníků.

Půjčky bez registru jsou tím nejčastějším produktem, o který klienti žádají. Nabízíme rovněž i konsolidaci půjček a refinancování. Společnost sloučí klientovy půjčky do jedné výhodnější půjčky, sníží měsíční splátky a zajistí tak klientovi ulehčení rodinného rozpočtu.

V dnešní době však máte díky nebankovním společnostem, které působí na našem trhu, mnoho možností. Tyto společnosti poskytují nejrůznější typy půjček, mezi nimiž jsou i půjčky bez registru ihned. Díky půjčkám bez registru ihned můžete získat potřebné peníze skutečně rychle bez zbytečných administrativních činností a prodlev s tím spojených. Díky půjčkám bez registru ihned můžete získat peníze na svůj účet téměř hned po schválení vaší žádosti o půjčku. Žádost o půjčky bez registru ihned podáte snadno prostřednictvím online formuláře v pohodlí vašeho domova. Stačí jen vyplnit formulář žádosti, a jakmile bude vaše žádost o půjčku odeslána, kontaktuje vás obchodní zástupce společnosti za účelem toho, aby si s vámi domluvil osobní schůzku, na níž společně proberete veškeré detaily půjčky.

Máte vyhlédnutý nový vůz a marně přemýšlíte nad jeho nejlepší formou financování? A už jste přemýšleli o půjčce? I když máte bankovní konto plné peněz, neznamená to automaticky, že byste museli hned kupovat auto za hotové. Někdy je přeci jen lepší nechat alespoň nějakou finanční rezervu a nevydávat se hned ze všech peněz. Auto si můžete pořídit pomocí půjčky na auto nebo leasing , případně si lze sjednat jakoukoli půjčku a získané peněžní prostředky použít na koupi vozu. Řada prodejců aut rovnou spolupracuje s různými úvěrovými společnostmi, takže když si vyhlédnete nový vůz, vše ohledně půjčky můžete vyřídit rovnou na prodejně. Stačí jen pracovníkovi sdělit potřebné informace a o celou administrativu ohledně koupi nového vozu se postará za vás. Není problém, abyste do hodiny odjížděli ve svém novém voze. Avšak k financování vozu nemusíte využít jen půjčku, kterou vám na prodejně nabídnou. Poskytovatelů autopůjček existuje tolik, že je určitě na místě nejprve se seznámit  s nabídkou úvěrového trhu a případně s sjednat sami půjčku někde jinde. Jednotlivé půjčky se navzájem liší nejen úrokovou sazbou, ale i délkou splácení a každý má pro nastavení parametrů půjčky zcel jiné představy.

Jste v situaci, kdy nutně a rychle potřebujete vypůjčit nějaké peníze? Už jste zkoušeli žádat o půjčku v bance, ale nebyla vám vyřízena nebo vám byla zamítnuta? Stalo se tak snad kvůli záznamu v registru dlužníků nebo SOLUS? Bohužel dostat se do registru dlužníků jde velmi lehko a dostat se z něj ven je poměrně obtížné.

Nebankovní půjčky bez registru se nejčastěji poskytují  do výše 10 000 Kč a nabízejí ho všechny nebankovní společnosti, co působí na našem trhu. Najdou se však i výjimky nabízející žadatelům i vyšší částky.

Pokud máte tedy náhodou zamítnutou půjčku kvůli záznamu v registru, řešením může být nebankovní půjčka ihned na účet. Tento typ půjček poskytuje v ČR mnoho nebankovních společností a při schvalování žádosti o půjčku není nahlíženo do registru, ale stačí mít v zásadě jen občanský průkaz, takže šanci na její získání má téměř každý. Díky těmto hyper půjčkám si můžete získat klidně i 50 000 Kč.

 

Chci půjčku

Půjčka na auto v bance

Chcete-li si sjednat půjčku na auto, můžete k výběru nejvhodnějšího úvěrového produktu využít nejlépe online srovnávač půjček. Zde do systému zadáte vaše požadavky a okamžitě se před vámi zobrazí široká škála bankovních i nebankovních půjček, které jsou momentálně  na trhu k dispozici. Už na první pohled vidíte rozdílnost nejen v úrokových sazbách, ale i délce splatnosti, případně dalších podmínkách, které jsou pro správný výběr půjčky velmi důležité. Pokud se rozhodnete pro půjčku v bance, určitě nic neuděláte špatně. Jen je třeba počítat s tím, že si vás v bance důkladně proklepnou. A to nejen v centrálním registru klientských informací z hlediska vaší bezdlužnosti, ale budou po vás požadovat i doložení příjmu nejlépe ze stálého zaměstnaneckého poměru. Pokud takové potvrzení nemáte, i přesto, že jste prošli počáteční lustrací v registru půjčku vám neschválí. Ovšem řada klientů bank nabízí velmi často na požadavek perfektní platební morálku z minulosti, což se absolutně neshoduje se záznamem v registru dlužníků. Je- li tomu tak, pak vám sice půjčku na auto v bance zamítnou, ale stejně kvalitní úvěrový produkt si dokážete sjednat i někde jinde. Nebankovních  společností poskytujících půjčky je stále dost a dost.

Nebankovní půjčka bez registru

Koupi nového vozu můžete financovat, jak už bylo jednou řečeno, buď klasickou půjčkou na auto a nebo prakticky jakoukoli běžnou spotřebitelskou půjčkou. Těžko říct, co je lepší. Každá z nich má své pro a proti, pozitiva i negativa. Záleží tedy spíš na vašich individuálních možnostech a schopnostech. Účelová půjčka na auto je sice úročen ani nižší úrokovou sazbou a má i delší dobu splatnosti, ale například velký technický průkaz od vozidla a zůstává po celou dobu splácení uschován u úvěrové společnosti. Jakmile uhradíte poslední splátku, pak přechází váš vůz konečně do vašeho vlastnictví a stanete se jeho opravdovým majitelem. Zato jakýkoli jiný neúčelový spotřebitelský úvěr má vyšší úrokovou sazbu a kratší dobu splatnosti. Ovšem u tohoto typu půjčky odpadá jakékoli papírování, nemusíte dokládat žádné faktury spojené s koupí nového vozu a vozidlo je okamžitě po podpisu úvěrové smlouvy vaše. Nebankovní poskytovatelé půjček také nenahlíží do registru dlužníků a pokud ano, pak má tato informace zcela informativní charakter a není rozhodujícím faktorem po schválení úvěru. Ovšem počítejte také s tím, že všechny úvěrové společnosti si musí předem ověřit platební schopnost žadatele a právě k tomuto účelu využívají registry. Solidní nebankovní společnost se tak snaží ochránit své klienty před dluhovou pastí. Pokud máte veškeré své závazky jíž dávno uhrazeny  a vaše jméno zde přetrvává po několik let jen z důvodu několikaleté evidence, pak nad vámi mohou přimhouřit oko. Nebankovní půjčka je zkrátka vhodná pro každého a půjčka bez registru se týká také půjček na auto.

Sjednat půjčku

Nebankovní půjčka online

U nebankovních společností je všeobecně známo, že nabízí své služby zejména v prostředí internetu, kde jsou ke svým klientům nejblíže. Jakmile si nový vůz vyberte, věnujte chvilku času tomu, abyste nad vhodnou půjčku popřemýšleli. Ať už účelová nebo neúčelová půjčka, obě jsou u nebankovních společností dostupné a záleží tedy na vás, jak si vyberete. Máte-li vybrán určitý úvěrový produkt a vyhlédnutý vůz, pak si půjčku na auto můžete sjednat na internetu. Na příslušných webových stránkách naleznete rovnou formulář žádosti, v něm uvedete jen své identifikační a kontaktní údaje, ale i parametry vašeho vyhlédnutého vozu. Jakmile žádost odešlete, okamžitě jste vyrozuměni emailem a na  váš mobilní telefon vám přijde krátká SMSka s kódem. Ten přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Vámi osobně vybranou půjčku mohou s vámi dojednat i na prodejně a nemusíte nikam chodit zvlášť na pobočku kamenné společnosti. Peněžní prostředky vám potom vyplatí v hotovosti a nebo vám jej pošlou na účet. Záleží tedy na vás jak moc na peníze spěcháte. Některé úvěrové společnosti nabízí financování vozu formou leasingu. V tomto případě ale počítejte s tím, že nový vůz máte v podstatě pronajatý a do vašeho osobního vlastnictví přechází až s poslední splátkou. Součástí leasingu však bývá i pojištění, takže se nemusíte o nic starat. Někteří prodejci aut vyžadují také při koupi auta akontaci, což není nic jiného než při splátkovém kalendáři nejprve určitou poměrnou částí z pořizovací  ceny vozu. Není však výjimkou, že narazíte na spoustu společností, které půjčují na auto úplně bez akontace.

Pokud nechcete nový vůz pořizovat za hotové, můžete zvolit variantu nebankovní půjčky, zejména tehdy pokud je vaše osoba vedena v registru dlužníků Půjčka na auto patří k nejčastějším úvěrovým produktům, pro něž jsou ochotny se lidé zadlužit.


Zdroj: http://pujcky-seriozne.cz/

Půjčky jsou v dnešní době nejjednodušším způsobem, jak řešit své aktuální finanční potíže či akutní nedostatek finančních prostředků. Získání peněz není nijak složité, ba naopak. V dnešní době máte možnost získat půjčky v podstatě na cokoliv a nemusíte ani sdělovat účel, pro který o půjčku žádáte.

Na českém trhu působí mnoho bankovních i nebankovních institucí, které nabízejí půjčky všeho druhu. Při výběru vhodné půjčky byste se měli především zaměřit na výši RPSN.

peníze_3

Co znamená zkratka RPSN? Jedná se o zkratku pro celkové procentní náklady, resp. roční procentní sazba nákladů na váš úvěr, jednoduše to znamená, že RPSN udává podíl z dlužné částky, který musí spotřebitel zaplatit za jeden rok v souvislosti se splátkami, správy a dalšími výdaji spojenými s půjčkou. Rozhodně byste si měli vždy prověřit instituci, od níž o půjčku žádáte, že informace, které vám sděluje, jsou pravdivé. Od roku 2002 jsou poskytovatelé spotřebitelských úvěrů uvádět nejen své nabídky, ale i RPSN. Nemusí být však uvedeno u půjček, které jsou nižší než 5 tisíc Kč či vyšších než 1 880 000 Kč. Pokud není RPSN uvedeno, je daný úvěr úročen automaticky diskontní sazbou České národní banky.

Autor příspěvku:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.