Půjčka na auto bez doložení příjmu

Najdeme nevýhodnější variantu půjčky, prosím vyplňte následující údaje:

Půjčka bez doložení příjmu je oblíbená například mezi studenty, kteří ještě nemají pravidelný příjem, ale potřebují navýšit svůj finanční rozpočet, dále mezi důchodci či nezaměstnanými lidmi. Hlavní výhoda půjčky bez doložení příjmu spočívá právě v tom, že není nutné dokládat údaje o výši měsíčních příjmů, jak to je tomu u bank či dokonce nebankovních institucí. Pokud máte o tento typ půjčky zájem a rádi byste se dozvěděli podrobnosti, kontaktujte nás. Zodpovíme vaše dotazy a navrhneme pro vás řešení na míru. S námi dosáhne na půjčku takřka každý!

Jsme nebankovní společností, která nabízí zájemcům jak půjčky, tak i hypotéky. O nebankovní půjčky zpravidla žádají lidé, kteří nemohou žádat o půjčku v bance, popřípadě byli se svou žádostí neúspěšní. Rovněž však o nebankovní půjčky žádají lidé, kteří chtějí peníze získat rychle a bez zbytečných prodlev. Důvodů, proč banka zamítne žádost o půjčku, může být hned několik. Nejčastějším důvodem bývá negativní záznam v registru dlužníků, popřípadě nedostatečnou bonitou klienta.

Na našem trhu je mnoho nebankovních společností, které poskytují zájemcům o půjčky ty nejvýhodnější produkty. Pojďme si nyní představit všechny půjčky, mezi kterými si vyberete i vy.

peníze_23

Můžete si vybrat z nejrůznějších produktů, od krátkodobých půjček po spotřebitelský úvěr až na 48 měsíců. Výhodou této půjčky  je skutečnost, že překážkou pro její získání není ani záznam v registru dlužníků.

Půjčky bez registru jsou tím nejčastějším produktem, o který klienti žádají. Nabízíme rovněž i konsolidaci půjček a refinancování. Společnost sloučí klientovy půjčky do jedné výhodnější půjčky, sníží měsíční splátky a zajistí tak klientovi ulehčení rodinného rozpočtu.

Tato půjčka je určena primárně těm, kteří potřebují peníze skutečně rychle a nemají čas na to, aby chodili od jedné pobočky společnosti ke druhé. Rychlá půjčka ihned je bezhotovostní půjčkou, to tedy znamená, že vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Domníváte se, že jsou vaše dluhy již skutečně vysoké a je namístě je začít řešit? Svěřte se do rukou odborníků, kteří se specializují na oddlužení, a dostaňte se z dluhové pasti. Jedná se o ideální řešení pro ty, jimž dluhy již přerostly přes hlavu a nevědí si s touto kritickou situací rady.

Zvažujete koupi nového vozu? Přemýšlíte nad nejlepší formou financování? Bude pro vás lepší leasing nebo koupě za hotové? A co takhle třeba klasická půjčka na auto? Ta by vám nevyhovovala? Ať už vyberete jakýkoli způsob financování vašeho vyhlédnutého automobilu, v každém případě musíte vycházet ze svých možností. Půjčku si můžete sjednat jak u banky, tak i nebankovní společnosti, avšak každá z nich vám ji poskytne za zcela rozdílných podmínek. Je celkem jedno, zda si pořídíte ojetý vůz z autobazaru nebo rovnou z autosalonu, každý prodejce aut spolupracuje s řadou úvěrových společností a je schopen vám nabídnout vhodný úvěrový produkt. Jeho výběr je však zcela na vašem uvážení. Předem také myslete na pojištění, které bývá v některých případech přímo součástí úvěrové smlouvy a nebo si jej budete muset vyřídit zvlášť. Samotná výše půjčky na auto je neomezená, takže si můžete půjčit přesně tolik, kolik potřebujete. Nemusíte se ani obávat zdlouhavého vyřizování, pokud si  půjčku sjednáte v autosalonu, do hodiny odjíždíte s novým vozem. Ovšem za předpokladu, že tomu odpovídá technický stav vozidla a nic nebrání rychlému vyřízení formalit. Pojďme se tedy podívat, jak si pořídit nový automobil, aniž by na něj padly všechny vaše úspory.

Jste v situaci, kdy nutně a rychle potřebujete vypůjčit nějaké peníze? Už jste zkoušeli žádat o půjčku v bance, ale nebyla vám vyřízena nebo vám byla zamítnuta? Stalo se tak snad kvůli záznamu v registru dlužníků nebo SOLUS? Bohužel dostat se do registru dlužníků jde velmi lehko a dostat se z něj ven je poměrně obtížné.

Nebankovní půjčky bez registru se nejčastěji poskytují  do výše 10 000 Kč a nabízejí ho všechny nebankovní společnosti, co působí na našem trhu. Najdou se však i výjimky nabízející žadatelům i vyšší částky.

Pokud máte tedy náhodou zamítnutou půjčku kvůli záznamu v registru, řešením může být nebankovní půjčka ihned na účet. Tento typ půjček poskytuje v ČR mnoho nebankovních společností a při schvalování žádosti o půjčku není nahlíženo do registru, ale stačí mít v zásadě jen občanský průkaz, takže šanci na její získání má téměř každý. Díky těmto hyper půjčkám si můžete získat klidně i 50 000 Kč.

 

Chci půjčku

Účelová nebo neúčelová půjčka?

Budete chtít půjčku účelovou nebo neúčelovou? Co je lepší? Nad tím se musíte zamyslet. Každá z nich má svá pro a proti. Účelová půjčka na auto má většinou nižší úrokovou sazbu, ale její vyřízení je spojeno s rozsáhlou administrativou. Především bude nutné doložit všechny faktury týkající se koupě nového vozidla. Adekvátně pořizovací ceně je pak stanovena doba splatnosti. Zato neúčelová půjčka je prakticky jakýkoli spotřebitelský úvěr, jehož peněžní prostředky je možno použít na cokoli, tedy i na koupi nového vozu. Taková půjčka je však úročena vyšší úrokovou sazbou a má kratší dobu splatnosti. Otázka tedy je, co se vám konkrétně více vyplatí a jak máte nastavený rodinný rozpočet. Účelovou i neúčelovou půjčku si můžete sjednat jak u banky, tak i nebankovní společnosti, avšak v případě bankovní půjčky na auto je zpravidla nutné nechat po celou dobu splácení půjčky velký technický průkaz v bance.

Bankovní půjčka na auto

Pokud ve vás banky vzbuzují větší finanční autoritu, pak můžete svoje vyhlédnuté vozidlo financovat půjčkou na auto přímo od jedné z našich českých bank. Kdyby vám nevyhovovaly podmínky účelové půjčky na auto, můžete si sjednat u banky klasickou půjčku v potřebné výši a získanými finančními prostředky fakturu za koupi vozu uhradit. Ovšem při sjednání bankovní půjčky počítejte s tím, že jde vlastně o jakoukoli standardní bankovní půjčku, která má své specifické podmínky. V bance si každého žadatele především prolustrují v centrálním registru klientských informací a pokud zjistí, že máte další nesplacené závazky, či je na vás uvalena exekuce nebo jste v insolvenci, jen stěží s bankovním úvěrem pochodíte. A i kdybyste prošli lustrací v registrech, přeci jen vzejde dotaz na vaše příjmy. Budete muset doložit potvrzení o příjmu z trvalého zaměstnaneckého poměru. Jestliže jsou vaše příjmy na velmi nízké úrovni a momentálně jste bez práce nebo máte jen brigádu, s bankovní půjčkou rozhodně nepočítejte. Pokud tedy nedokážete naplnit podmínky bankovních institucí, otevírají se vám široké možnosti nebankovní sféry.

Nebankovní půjčka

Sjednat si půjčku u nebankovní společnosti je opravdu velmi snadné a kolikrát záležitost na několik málo minut. Stejné to je i s půjčkou na auto. S výběrem nejvhodnější půjčky vám nejlépe pomůže online srovnávač půjček, který vám ihned po zadání požadavku “půjčka na auto” zobrazí aktuálně dostupné úvěrové produkty. Z nich si už snadno vyberete, zda se vám více vyplatí účelová půjčka nebo si sjednáte raději běžnou spotřebitelskou půjčku. Někteří prodejci aut nabízí financování vozu rovnou leasingem, avšak zde je třeba zdůraznit, že po celou dobu splatnosti leasingové smlouvy je pořád vůz majetkem leasingové společnosti a do vašeho vlastnictví přejde teprve až po úplném splacení celé půjčky. U účelové půjčky na auto počítejte s nízkou úrokovou sazbou a možností splátek na několik let, ovšem za cenu doložení veškerých podkladů ke kupovanému vozu. Půjčku u nebankovní společnosti si lze také sjednat online. Na webových stránkách poskytovatele zadáte své identifikační a kontaktní údaje a stejně tak parametry vaše vyhlédnutého vozidla. Pokud vám bude půjčka schválena, obratem obdržíte informaci a následně budete kontaktováni pracovníkem dané úvěrové společnosti s nímž dořešíte veškeré další záležitosti týkající se kupní smlouvy.

Sjednat půjčku

Půjčka bez registru a bez doložení příjmu

Nebankovní půjčky na auto využívají zejména klienti se záznamem v registru dlužníků, který je hlavní překážkou pro schválení bankovního úvěru. Některé úvěrové společnosti ani u půjčky na auto nenahlíží do registru dlužníků a pokud ano, pak případný záznam není rozhodujícím faktorem pro schválení půjčky. Stejně tak jsou nebankovní společnosti více benevolentní co se týče doložení vašich příjmů. Striktně netrvají jen na potvrzení ze zaměstnaneckého poměru uzavřeného na dobu neurčitou a vystačí si i s informací o vašich příjmech třeba z brigády, výplatou podpory v nezaměstnanosti, důchodu, stipendia, sociálních dávek, apod. Tím pádem se okruh úspěšných žadatelů o bankovní půjčku podstatně rozšiřuje a vy můžete být mezi nimi. U některých typů půjček na auto se možná setkáte s požadavkem na akontaci, která tvoří poměrnou část ceny vozidla. Akontaci při nákupu vozidla na úvěr požadují zejména autorizovaní dealeři nebo autobazary. Některé z nich však poskytují bez problému i půjčku na auto bez akontace. Záleží tedy vždy nejen na vašich možnostech, ale i typu vyhlédnutého vozidla a daného prodejce aut. V každém případě máte nespočet možností, jak i bez bankovní půjčky financovat nákup nového vozu.

Pokud nemůžete k půjčce na auto doložit své příjmy, pak se obraťte na nebankovní subjekty, které nabízí několik způsobů financování koupě nového vozu. Mezi nimi najdete mnoho kvalitních úvěrových produktů.


Zdroj: http://pujcky-seriozne.cz/

Máte finanční potíže, které musíte vyřešit pomocí půjčky? Žádali jste o půjčku v bance, ale byla vám zamítnuta? Nejspíš za to může skutečnost, že máte záznam v registru dlužníků, druhým důvodem pro zamítnutí vaší žádosti o půjčku mohla být ale i vaše nedostatečná bonita. Ať už vám tedy byla půjčka zamítnuta z jakéhokoliv důvodu, máte i jiné možnosti, jakým získat potřebné finanční prostředky. Jedním z nich jsou i krátkodobé půjčky, které jsou poskytovány celou řadou nebankovních společností působících na našem trhu.

Krátkodobé půjčky vám pomohou jednoduše a rychle se postavit zpátky na vlastní nohy, a jsou vhodné především pro osoby, kterým byla bankovní půjčka zamítnuta. Pokud k těmto osobám patříte i vy mezi osoby, jimž banka žádost o půjčku zamítla, ale potřebujete nutně peníze k vyřešení svých finančních potíží, tak jsou krátkodobé půjčky tím pravým produktem pro vás.

Autor příspěvku:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.