Půjčka jen přes SMS hned na účet

Každého z nás může někdy potkat situace, kdy se objeví nějaké nečekané výdaje, a tím vzniknou náklady, které významně zatíží domácí rozpočet. Pakliže vám váš příjem nestačil k pokrytí těchto nečekaných výdajů, jistě jste zažádali o půjčku v bance.

Pakliže vám byla žádost o půjčku v bance zamítnuta, je tomu tak pravděpodobně z důvodu toho, že máte negativní záznam v registru dlužníků. Mohlo se tak však stát i z důvodu toho, že vás banka shledala jako nedostatečně bonitního žadatele.

peníze_16V dnešní době však nemusíte žádat jen o půjčky v bance, využijte možností, které vám nabízejí nebankovní půjčky online! Nebankovní půjčky online jsou výhodné v tom, že potřebné peníze můžete získat i během několika minut. Ať už zvolíte jakoukoliv z rychlých půjček, máte jistotu, že peníze získáte skutečně rychle bez zbytečných prodlev.

Jestliže máte dluhy, se kterými si nevíte rady, poraďte se s odborníky, kteří se zabývají oddlužením. Pomohou vám zbavit se finančních potíží a postavit se znovu na vlastní nohy.

V dnešní době však máte díky nebankovním společnostem, které působí na našem trhu, mnoho možností. Tyto společnosti poskytují nejrůznější typy půjček, mezi nimiž jsou i půjčky bez registru ihned. Díky půjčkám bez registru ihned můžete získat potřebné peníze skutečně rychle bez zbytečných administrativních činností a prodlev s tím spojených. Díky půjčkám bez registru ihned můžete získat peníze na svůj účet téměř hned po schválení vaší žádosti o půjčku. Žádost o půjčky bez registru ihned podáte snadno prostřednictvím online formuláře v pohodlí vašeho domova. Stačí jen vyplnit formulář žádosti, a jakmile bude vaše žádost o půjčku odeslána, kontaktuje vás obchodní zástupce společnosti za účelem toho, aby si s vámi domluvil osobní schůzku, na níž společně proberete veškeré detaily půjčky.

Potřebujete rychle peníze? Nechcete ztrácet čas složitým vyřizováním klasické půjčky? Pak se vám jistě bude hodit půjčka, kterou si sjednáte jen prostřednictvím krátké SMS zprávy. Takové půjčky nabízí některé nebankovní společnosti a jsou určeny k tomu, aby okamžitě pomohly v jakékoli nenadálé finanční nouzi. S takovými úvěrovými produkty se třeba v bance jen stěží shledáte. Ovšem za předpokladu, že nemáte v peněžence kreditní kartu nebo povolený kontokorent na bankovním účtu. Běžná půjčka od banky zahrnuje obsáhlý vyřizovací proces, v jehož rámci jste bankou důkladně prolustrováni. Nejenže si vás prověří v centrálním registru klientských informací, aby zjistili, jak jste na tom s platební morálkou, ale budou požadovat rovněž potvrzení o příjmu. Pokud jste momentálně jen na brigádě, případně úplně bez práce, studujete, jste na mateřské nebo v důchodu či začínáte teprve podnikat, jen stěží se setkáte s pochopením ze strany banky. Striktní podmínky bankovních úvěrů jsou jasně dány a jen tak někdo jimi neprojde. Sice do jisté míry jsou ovlivněny i samotnou výší požadovaného úvěru, ale i tak. A to je také důvod, proč mnoho neúspěšných žadatelů o bankovní půjčku odchází hledat řešení do nebankovní sféry. Zde se totiž nabízí rozsáhlé pole všech možných způsobů řešení, které zahrnují jak drobnou malou půjčku na krátkou dobu, tak i velký úvěr na bydlení nebo podnikání. Kromě toho vám nebankovní půjčka nabízí maximální komfort, co se týče samotného schvalovacího procesu.

Půjčky na směnku mají tu výhodu, že při jejich schvalování nemusíte projít žádným automatickým schvalovacím procesem, ale vaše žádost je posuzována individuálně. Díky osobnímu přístupu má tedy možnost získat půjčku i ten, kdo byl jinou společností automaticky odmítnut.

Jak je to s dobou splatnosti v případě půjček na směnku? Doby splatnosti se liší od jednotlivých soukromých poskytovatelů, je možné si dobu splatnosti dohodnout i na několik let.

Prostřednictvím půjček na směnku můžete získat peníze bez zbytečných prodlev. Na rozdíl od klasických bankovních půjček se celá vypůjčená částka v případě půjček na směnku splatí jednorázově na konci doby splatnosti, kterou jste si s poskytovatelem půjčky domluvili.

 

 

Chci půjčit

Nebankovní SMS půjčka

Nebankovní společnosti  se oproti bankám vyznačují značnou variabilitou svých úvěrových produktů. Poskytovatelé chtějí svým klientům co nejvíce pomoci, a tak se jim snaží cestu k půjčce v největší možné míře usnadnit. Když vám akutně schází peníze, jen těžko dáte přednost půjčce, kterou byste si vyřizovali týden na pobočce. V takové chvíli každý raději zvolí rychlý úvěr a pokud možno jen na krátkou dobu. Aby vyřizovací proces byl zkrácen na co nejmenší minimum, nebankovní společnosti nabízí své služby především v prostředí internetu, které je v dnešní době nejblíže po ruce. Většina lidí využívá chytrý telefon, pomocí něhož spravuje i veškeré své finanční záležitosti. Nejenže díky online bankovnictví neustále vidíte, jak na tom jste, ale můžete si sjednat rychlou půjčku nebo využít příslušnou aplikaci i na platebním terminálu. Kromě toho si můžete rychlou půjčku vyřídit i jen za pomoci krátké SMS zprávy. Tento typ půjček spadá mezi klasické nebankovní mikropůjčky, kdy na webových stránkách daného poskytovatele podáte krátkou online žádost o půjčku a vyčkáte několik málo minut na schválení. Žádost má formu stručného formuláře, v něm uvedete jen základní informace o své osobě a necháte na sebe kontakt v podobě telefonního čísla či emailu. Jakmile žádost odešlete, pomocí plně automatizovaného systému je okamžitě zpracována a vy jste obratem informováni o výsledku schvalovacího procesu. Současně obdržíte SMS zprávou elektronický kód, který využijete až budete chtít půjčku skutečně vyplatit.

Půjčka vyplacená ihned

Velkou předností SMS půjčky je její snadná dostupnost. Když obdržíte informaci o úspěšném schválení úvěru, pak je zcela na vás, kdy budete chtít peněžní prostředky vyplatit. Elektronický kód můžete odeslat kdykoli, a pokaždé ve chvíli, když se ocitnete ve finanční tísni. A je celkem jedno zda je den nebo noc. O vyplacení půjčky požádáte na základě vámi obdrženého kódu, který odešlete prostřednictvím SMS zprávy a následně ihned jsou vám peníze odeslány na bankovní účet. A to i během víkendu nebo ve svátek. V případě, že o takovou půjčku žádáte opakovaně a předchozí úvěr jste bez problému řádně a včas splatili, pak vám může společnost postupně úvěr navýšit a nebo nabídnout i lepší podmínky splácení. Třeba vám o něco sníží úrokovou sazbu nebo nabídne bonus navíc třeba v podobě jednorázového splacení bez sankce nebo mimořádnou splátku bez poplatku. Rychlé SMS půjčky nevyžadují žádné složité vyřizování a k žádosti není nutno dokládat žádné doklady. Některé společnosti ani nenahlíží do registru dlužníků nebo nevyžadují potvrzení o příjmu.

Sjednat půjčku

Půjčka bez registru a bez příjmu

Klasické nebankovní mikropůjčky, kam spadá také tato SMS půjčka, se obejdou bez jakékoli administrativy. Vzhledem k tomu, že je podle zákona povinností každé úvěrové společnosti předem si ověřit platební schopnost žadatele, finanční společnosti k tomuto přistupují rozdílně. Někdo vychází jen ze záznamů získaných z centrálního registru klientských informací, jiný si vystačí jen s informací o příjmech, kterou jste sami uvedli v žádosti. U většiny nebankovních společností je však riziko poskytnutí krátkodobé SMS půjčky vyváženo vyšší úrokovou sazbou, je tedy zcela na vašem uvážení, zda se vám taková půjčka vyplatí či nikoli. V mnoha případech se dá ale považovat za adekvátní řešení finanční krize, obzvlášť, když víte, že půjčku v dohledné době v pohodě splatíte. Pokud ale nebankovní společnost náhledem do registru dlužníků zjistí, že jste zadluženi až po uši, jedna exekuce stíhá druhou a kvůli dluhům už nevíte kudy kam, je ve vašem vlastním zájmu, že vám další půjčku zamítnou. Zejména velké certifikované nebankovní společnosti důsledně dodržují zásady zodpovědného půjčování. Máte-li však záznam v registru, ale dávno veškeré své závazky již uhrazeny, pak není problém, aby nad vámi společnost nepřivřela oko a půjčku vám neposkytli. Přesto všechno jsou rychlé SMS půjčky mezi klienty ve velké oblibě, což dokládá i velká schvalovatelnost u tohoto typu půjček.

SMS půjčka spadá mezi klasické nebankovní mikropůjčky a je určena především jako pohotový zdroj finančních prostředků. Tuto formu půjčky naleznete v nabídce mnoha solidních úvěrových firem.


Zdroj: http://pujcky-seriozne.cz/

Půjčky jsou v dnešní době nejjednodušším způsobem, jak řešit své aktuální finanční potíže či akutní nedostatek finančních prostředků. Získání peněz není nijak složité, ba naopak. V dnešní době máte možnost získat půjčky v podstatě na cokoliv a nemusíte ani sdělovat účel, pro který o půjčku žádáte.

Na českém trhu působí mnoho bankovních i nebankovních institucí, které nabízejí půjčky všeho druhu. Při výběru vhodné půjčky byste se měli především zaměřit na výši RPSN.

peníze_3

Co znamená zkratka RPSN? Jedná se o zkratku pro celkové procentní náklady, resp. roční procentní sazba nákladů na váš úvěr, jednoduše to znamená, že RPSN udává podíl z dlužné částky, který musí spotřebitel zaplatit za jeden rok v souvislosti se splátkami, správy a dalšími výdaji spojenými s půjčkou. Rozhodně byste si měli vždy prověřit instituci, od níž o půjčku žádáte, že informace, které vám sděluje, jsou pravdivé. Od roku 2002 jsou poskytovatelé spotřebitelských úvěrů uvádět nejen své nabídky, ale i RPSN. Nemusí být však uvedeno u půjček, které jsou nižší než 5 tisíc Kč či vyšších než 1 880 000 Kč. Pokud není RPSN uvedeno, je daný úvěr úročen automaticky diskontní sazbou České národní banky.

Autor příspěvku:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.