Půjčka i s exekucí

Půjčka bez doložení příjmu je oblíbená například mezi studenty, kteří ještě nemají pravidelný příjem, ale potřebují navýšit svůj finanční rozpočet, dále mezi důchodci či nezaměstnanými lidmi. Hlavní výhoda půjčky bez doložení příjmu spočívá právě v tom, že není nutné dokládat údaje o výši měsíčních příjmů, jak to je tomu u bank či dokonce nebankovních institucí. Pokud máte o tento typ půjčky zájem a rádi byste se dozvěděli podrobnosti, kontaktujte nás. Zodpovíme vaše dotazy a navrhneme pro vás řešení na míru. S námi dosáhne na půjčku takřka každý!

Jsme nebankovní společností, která nabízí zájemcům jak půjčky, tak i hypotéky. O nebankovní půjčky zpravidla žádají lidé, kteří nemohou žádat o půjčku v bance, popřípadě byli se svou žádostí neúspěšní. Rovněž však o nebankovní půjčky žádají lidé, kteří chtějí peníze získat rychle a bez zbytečných prodlev. Důvodů, proč banka zamítne žádost o půjčku, může být hned několik. Nejčastějším důvodem bývá negativní záznam v registru dlužníků, popřípadě nedostatečnou bonitou klienta.

Na našem trhu je mnoho nebankovních společností, které poskytují zájemcům o půjčky ty nejvýhodnější produkty. Pojďme si nyní představit všechny půjčky, mezi kterými si vyberete i vy.

peníze_23

Můžete si vybrat z nejrůznějších produktů, od krátkodobých půjček po spotřebitelský úvěr až na 48 měsíců. Výhodou této půjčky  je skutečnost, že překážkou pro její získání není ani záznam v registru dlužníků.

Půjčky bez registru jsou tím nejčastějším produktem, o který klienti žádají. Nabízíme rovněž i konsolidaci půjček a refinancování. Společnost sloučí klientovy půjčky do jedné výhodnější půjčky, sníží měsíční splátky a zajistí tak klientovi ulehčení rodinného rozpočtu.

V dnešní době však máte díky nebankovním společnostem, které působí na našem trhu, mnoho možností. Tyto společnosti poskytují nejrůznější typy půjček, mezi nimiž jsou i půjčky bez registru ihned. Díky půjčkám bez registru ihned můžete získat potřebné peníze skutečně rychle bez zbytečných administrativních činností a prodlev s tím spojených. Díky půjčkám bez registru ihned můžete získat peníze na svůj účet téměř hned po schválení vaší žádosti o půjčku. Žádost o půjčky bez registru ihned podáte snadno prostřednictvím online formuláře v pohodlí vašeho domova. Stačí jen vyplnit formulář žádosti, a jakmile bude vaše žádost o půjčku odeslána, kontaktuje vás obchodní zástupce společnosti za účelem toho, aby si s vámi domluvil osobní schůzku, na níž společně proberete veškeré detaily půjčky.

Máte na krku exekuci? Ta podle posledních statistických údajů trápí téměř každého desátého Čecha. A zadlužených lidí neustále přibývá. Přitom lidé nemají jen jednu exekuci, často čelí hned několika najednou a jen stěží hledají východisko z nouze. Když pak v takové situaci přijde ještě další nečekaný výdaj, není se čemu divit, že už opravdu neví kudy kam. Exekuce dokáže pěkně život zkomplikovat. Obstavený účet v bance vás doslova odstřihne od všech bezhotovostních platebních transakcí, nemůžete používat ani svoji platební kartu, a případně žádat banky o nějaké další úvěrové produkty je naprosto zbytečné. Podobné nepříjemnosti vás čekají u zaměstnavatele, kdy vám po exekučních srážkách dají do ruky sotva pár korun. A nejen to, dokud nezaplatíte celou dlužnou částku, pořád vám naskakují další sankce a penále a aby toho nebylo právě málo, musíte uhradit i celé náklady exekučního řízení. Proto je v mnoha případech daleko lepší v prvé řadě zprovodit exekuci ze světa. Vzhledem k tomu, že vám požadovaná suma chybí, nezbývá nic jiného, než si pomoci půjčkou. A věřte, že ta i s poplatky bude podstatně levnější. Jakmile exekuci jednorázově zaplatíte, ihned nastane klid na bojovém poli, opět se dostanete ke svému účtu v bance a v pohodě sjednanou půjčku splatíte.

Půjčky na směnku mají tu výhodu, že při jejich schvalování nemusíte projít žádným automatickým schvalovacím procesem, ale vaše žádost je posuzována individuálně. Díky osobnímu přístupu má tedy možnost získat půjčku i ten, kdo byl jinou společností automaticky odmítnut.

Jak je to s dobou splatnosti v případě půjček na směnku? Doby splatnosti se liší od jednotlivých soukromých poskytovatelů, je možné si dobu splatnosti dohodnout i na několik let.

Prostřednictvím půjček na směnku můžete získat peníze bez zbytečných prodlev. Na rozdíl od klasických bankovních půjček se celá vypůjčená částka v případě půjček na směnku splatí jednorázově na konci doby splatnosti, kterou jste si s poskytovatelem půjčky domluvili.

 

 

Půjčka na exekuci

Na jednu stranu je pravda, že možnosti půjček pro lidi postižené exekucí jsou značně omezené. Opravdu nemůžete počítat s tím, že půjdete do kterékoli banky a tam si v pohodě vyřídíte půjčku. Nezapomeňte, že jakákoli banka si žadatele o půjčku pečlivě prověřuje, takže jakmile zjistí, že jste kvůli exekuci vedeni v centrálním registru neplatičů, máte smůlu. V takovém případě totiž spadáte mezi nedůvěryhodné klienty s nedobrou platební morálkou a těm banky rozhodně své peníze nepůjčují. Zato nebankovní sektor má pro vás daleko větší pochopení, ale i zde nemůžete automaticky počítat s tím, že vám každá společnost půjčku poskytne. Nebankovní společnosti posuzují žádosti klientů na základě individuálních kritérií, a tak se vám může stát, že to co vám neprojde u jedné společnosti u druhé vadit nebude. Nebankovní subjekty poskytují půjčky za zcela rozdílných podmínek, proto musíte vyhledat takovou společnost, která dokáže vaše možnosti akceptovat. Existuje například řada oddlužovacích společností, které se prioritně zaměřují na vyplácení exekucí. Poskytnou vám nejen nezbytnou půjčku, ale také veškerý právní servis, který je nutný k tomu, abyste exekučním řízením v pohodě propluli až do úspěšného konce. Využít takových služeb rozhodně stojí za uvážení.

Chci půjčku

Rychlá půjčka v exekuci

Ne všichni žadatelé o půjčku chtějí právě půjčku na vyplacení exekuce, ale spíš si představují, že jejím prostřednictvím uhradí nějaký nenadálý výdaj, který se jim postavil do cesty. Život s exekucí není právě lehký, domácí rozpočet je napjatý k prasknutí, a tak každá koruna navíc je prostě znát. Když se do toho přidá pokažený spotřebič v domácnosti nebo auto vypoví službu či praskne kotel na vytápění, je situace více než kritická. Samozřejmě, pokud si můžete půjčit od rodiny, je to naprosto ideální, ale ne každý má takové možnosti. Na druhou stranu půjčka nabízí podstatně více diskrétní řešení. Pokud se spokojíte jen s několika tisíci korunami, můžete využít rychlou nebankovní půjčku, která nenahlíží do registru dlužníků. Jedná se zpravidla o malé mikropůjčky, které nevyžadují ani ručitele, případně potvrzení o příjmu ze zaměstnání. Mnoho poskytovatelů nabízí i takovou rychlou půjčku prvním žadatelům zdarma, takže na poplatcích můžete maximálně ušetřit. U některých firem, když si půjčíte třeba jen na 14 dní, nezaplatíte ani o korunu víc. Prostě splatíte přesně tolik, kolik jste si půjčili, ani o korunu víc.

Online půjčka bez příjmu

Opravdová online půjčka je asi nejrychlejší cesta k penězům. Takovou půjčku si vyřídíte v pohodě jen na internetu, nemusíte kvůli tomu nikam chodit na pobočku a dokonce k jejímu vyplacení u některých společností nepotřebujete mít ani účet v bance. Vystačíte si jen s připojením k internetu a mobilním telefonem. Jak na to? Přímo na webových stránkách poskytovatele vyplníte krátký interaktivní formulář a tím pádem podáte žádost o půjčku. V něm uvedete své jméno, příjmení, emailovou adresu a telefonní číslo. Posuvníkem na webu si zvolíte kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile žádost odešlete, o její další zpracování se postará plně automatizovaný systém, který je v provozu ve dne v noci. Během několika málo minut vás informuje o výsledku schvalovacího procesu. Je-li kladný, na svůj mobilní telefon obdržíte krátkou SMS zprávu s kódem. Každá žádost je nezávazná, k vyplacení peněz dojde teprve tehdy, až elektronický kód přepíšete zpět do systému. To můžete učinit kdykoli a nechat si peníze poslat na bankovní účet a nebo vyplatit rovnou v hotovosti. Ani druhá alternativa není nijak časově náročná. Pro peníze si můžete zajít třeba do nejbližší trafiky nebo zajet na čerpací stanici. Možností máte několik, záleží jen na vás, jakou situaci momentálně řešíte. Žádná online půjčka vás nezatěžuje jakoukoli zbytečnou administrativou, nemusíte skenovat žádné doklady. Půjčka je bezúčelová a vyplacené peněžní prostředky máte k dispozici ještě týž den, kdy o půjčku požádáte.

Máte-li exekuci nebo více exekucí najednou, musíte počítat s tím, že možnosti půjček jsou značně omezené i v nebankovním sektoru. Pokud ale zvolíte vhodnou společnost, dokážete snadno naplnit jejich podmínky. Je-li vyžadováno potvrzení o příjmu, v mnoha případech stačí doložit jakýkoli měsíční příjem. Avšak vždy je třeba počítat s vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti.


Zdroj: http://pujcky-seriozne.cz/

Máte finanční potíže, které musíte vyřešit pomocí půjčky? Žádali jste o půjčku v bance, ale byla vám zamítnuta? Nejspíš za to může skutečnost, že máte záznam v registru dlužníků, druhým důvodem pro zamítnutí vaší žádosti o půjčku mohla být ale i vaše nedostatečná bonita. Ať už vám tedy byla půjčka zamítnuta z jakéhokoliv důvodu, máte i jiné možnosti, jakým získat potřebné finanční prostředky. Jedním z nich jsou i krátkodobé půjčky, které jsou poskytovány celou řadou nebankovních společností působících na našem trhu.

Krátkodobé půjčky vám pomohou jednoduše a rychle se postavit zpátky na vlastní nohy, a jsou vhodné především pro osoby, kterým byla bankovní půjčka zamítnuta. Pokud k těmto osobám patříte i vy mezi osoby, jimž banka žádost o půjčku zamítla, ale potřebujete nutně peníze k vyřešení svých finančních potíží, tak jsou krátkodobé půjčky tím pravým produktem pro vás.

Autor příspěvku: Půjčky Online

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.