Půjčka formou zástavy nemovitosti

Půjčka bez doložení příjmu je oblíbená například mezi studenty, kteří ještě nemají pravidelný příjem, ale potřebují navýšit svůj finanční rozpočet, dále mezi důchodci či nezaměstnanými lidmi. Hlavní výhoda půjčky bez doložení příjmu spočívá právě v tom, že není nutné dokládat údaje o výši měsíčních příjmů, jak to je tomu u bank či dokonce nebankovních institucí. Pokud máte o tento typ půjčky zájem a rádi byste se dozvěděli podrobnosti, kontaktujte nás. Zodpovíme vaše dotazy a navrhneme pro vás řešení na míru. S námi dosáhne na půjčku takřka každý!

Jsme nebankovní společností, která nabízí zájemcům jak půjčky, tak i hypotéky. O nebankovní půjčky zpravidla žádají lidé, kteří nemohou žádat o půjčku v bance, popřípadě byli se svou žádostí neúspěšní. Rovněž však o nebankovní půjčky žádají lidé, kteří chtějí peníze získat rychle a bez zbytečných prodlev. Důvodů, proč banka zamítne žádost o půjčku, může být hned několik. Nejčastějším důvodem bývá negativní záznam v registru dlužníků, popřípadě nedostatečnou bonitou klienta.

Na našem trhu je mnoho nebankovních společností, které poskytují zájemcům o půjčky ty nejvýhodnější produkty. Pojďme si nyní představit všechny půjčky, mezi kterými si vyberete i vy.

peníze_23

Můžete si vybrat z nejrůznějších produktů, od krátkodobých půjček po spotřebitelský úvěr až na 48 měsíců. Výhodou této půjčky  je skutečnost, že překážkou pro její získání není ani záznam v registru dlužníků.

Půjčky bez registru jsou tím nejčastějším produktem, o který klienti žádají. Nabízíme rovněž i konsolidaci půjček a refinancování. Společnost sloučí klientovy půjčky do jedné výhodnější půjčky, sníží měsíční splátky a zajistí tak klientovi ulehčení rodinného rozpočtu.

Tato půjčka je určena primárně těm, kteří potřebují peníze skutečně rychle a nemají čas na to, aby chodili od jedné pobočky společnosti ke druhé. Rychlá půjčka ihned je bezhotovostní půjčkou, to tedy znamená, že vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Domníváte se, že jsou vaše dluhy již skutečně vysoké a je namístě je začít řešit? Svěřte se do rukou odborníků, kteří se specializují na oddlužení, a dostaňte se z dluhové pasti. Jedná se o ideální řešení pro ty, jimž dluhy již přerostly přes hlavu a nevědí si s touto kritickou situací rady.

Potřebujete půjčit několik desítek či stovek tisíc korun? Nevíte, jakou půjčku nejlépe zvolit? Máte případně záznam v registru dlužníků či poměrně malý nebo nedostačující příjem? Pak na bankovní půjčku asi jen stěží dosáhnete. A dost možná, že jste to už zkusili a nepochodili. Půjčit si totiž v bance je běh na dlouhou trať. Nejenže si vás proklepnou ze všech stran, ale i samotné papírování dá pěkně zabrat. Doložit potvrzení o příjmu znamená navštívit mzdovou účtárnu firmy, kde pracujete a vyžádat si potřebnou listinu. Někde vám to udělají na počkání, ale zpravidla si chvíli počkáte. V lepším případě by možná v bance mohly stačit jen výplatní pásky za uplynulé období, ale to se může v řadě případů lišit. Pokud chcete za půjčku ručit nemovitostí, pak můžete s radostí v papírování pokračovat. Doložit veškeré dokumenty týkající se zastavovaného objektu s aktuálními razítky je teprve první krok k bankovnímu úvěru. Jakmile dodáte všechny papíry, ještě není vyhráno. Teď musíte trpělivě čekat, co na to banka a jakou vám určí bonitu. Její poměrnou část tvoří rovněž hodnota zastavené nemovitosti, od které se pak odvíjí podmínky poskytnuté půjčky. Vzhledem k tomu, že banky mají na žadatele velmi přísný metr a vyhovět jejich náročným požadavkům není jen tak, v mnoha případech odchází klienti z banky s nepořízenou. Avšak tím vaše cesta k vysněnému úvěru nekončí, právě naopak. Právě se před vámi otevírají zcela jiné možnosti, o kterých jste možná ani nevěděli.

Jste v situaci, kdy nutně a rychle potřebujete vypůjčit nějaké peníze? Už jste zkoušeli žádat o půjčku v bance, ale nebyla vám vyřízena nebo vám byla zamítnuta? Stalo se tak snad kvůli záznamu v registru dlužníků nebo SOLUS? Bohužel dostat se do registru dlužníků jde velmi lehko a dostat se z něj ven je poměrně obtížné.

Nebankovní půjčky bez registru se nejčastěji poskytují  do výše 10 000 Kč a nabízejí ho všechny nebankovní společnosti, co působí na našem trhu. Najdou se však i výjimky nabízející žadatelům i vyšší částky.

Pokud máte tedy náhodou zamítnutou půjčku kvůli záznamu v registru, řešením může být nebankovní půjčka ihned na účet. Tento typ půjček poskytuje v ČR mnoho nebankovních společností a při schvalování žádosti o půjčku není nahlíženo do registru, ale stačí mít v zásadě jen občanský průkaz, takže šanci na její získání má téměř každý. Díky těmto hyper půjčkám si můžete získat klidně i 50 000 Kč.

 

Půjčka se zástavou na vyplacení exekuce

Máte-li za sebou neúspěšnou žádost o bankovní půjčku a nebo jste raději tento krok prozřetelně vynechali, můžete zkusit nebankovní půjčku. Proč právě tu? Nebankovní půjčky a úvěry jsou co do kvality na tom úplně stejně jako bankovní půjčky, ale s tím rozdílem, že mají daleko jednodušší podmínky a jejich vyřízení vám nezabere tolik času. Avšak to neznamená, že nebankovní půjčku vám automaticky poskytne každá společnost, u níž si podáte žádost. To zase ne. I tady platí jistá pravidla a těm musíte prostě vyhovět. Pokud například i nebankovní společnost zjistí, že jste zadluženi až po uši, jedna exekuce stíhá druhou, vaše špatná platební morálka pak možná bude důvodem, proč vám společnost další půjčku neposkytne. Ale pozor! I když máte exekuci a vlastníte nemovitost, která je součástí exekučního řízení, i tuto nemovitost můžete zastavit. Takové problémy řeší třeba přímo oddlužovací společnost, které danou nemovitost v rámci exekučního řízení vykoupí, tím pádem celou exekuci vyplatí a dále ji uvolní pro účely další půjčky. Takže vlastně zabijete dvě mouchy jednou ranou. Jednak se zbavíte problému s exekucí, majetek zůstane i nadále ve vašem vlastnictví a vy jím budete ručit za novou půjčku, kterou si navýšíte o vámi požadovanou sumu. Takové řešení problému využívá řada klientů nebankovních společností, jelikož je velmi účinná.

Chci půjčit

Nebankovní půjčka formou zástavy nemovitosti

Kromě vyplacení exekuce můžete za jakoukoli půjčku ve stovkách či milionech korun ručit nemovitostí. Takové možnosti využívají lidé, kteří chtějí pořizovat nebo rekonstruovat nové bydlení, koupit si auto, podnikatelé touto formou investují do svého podnikání, apod. Důvodů, proč si pořídit půjčku se zástavou je nespočet. Nebankovní sféra nebazíruje tolik na rozsáhlé administrativě jako banky, a tak je vyřízení půjčky se zástavou poměrně jednoduché. Navíc, zastavit můžete jakoukoli nemovitost, nemusí být jen ve vašem výlučném vlastnictví. Stačí, když budete mít písemný souhlas majitele objektu, že daná nemovitost bude sloužit k účelům poskytnutí půjčky. Velmi často se tak řeší situace v rámci rodiny. Zastavit lze jakýkoli objekt v odpovídající hodnotě – družstevní podíl na bytě, byt v soukromém vlastnictví, dům, pozemek, chatu, chalupu, garáž, zahradu, komerční objekt,… Nebankovní společnosti půjčují zpravidla do 60 % hodnoty nemovitosti, ale to se samozřejmě liší firma od firmy. Vždy máte možnost vyjednat si individuální podmínky, takže často záleží i na vašich vyjednávacích schopnostech. Jsou společnosti, které kromě ručení nemovitostí nahlíží také do registru dlužníků nebo vyžadují potvrzení o příjmech. To vše pak v celkovém výsledku určuje vaši bonitu. Samozřejmě, že čím vyšší hodnota majetku, tím jsou podmínky splácení jednodušší a někdy můžete dosáhnout i na další benefity. Například vám umožní odklad splátek na určitou dobu, získáte možnost předčasného splacení bez sankce, mimořádné splátky zdarma, delší dobu splatnosti. Také samotná úroková sazba udělá své a promítne se do výsledné ceny za poskytnutou půjčku. Proto při výběru konkrétního poskytovatele dejte také na ukazatele RPSN, který určuje celkovou cenu půjčky.

Online půjčka s ručením nemovitostí

Nebankovní společnosti se snaží co nejvíce usnadnit každé vyřízení žádosti o půjčku, a proto vychází v jednoduchosti svým klientům maximálně vstříc. Chcete-li půjčku od nebankovní společnosti, nemusíte vůbec nikam na pobočku. Vše vyřídíte sami doma, pěkně v klidu a nebudete mít za zády řadu netrpělivých lidí, kteří se snaží o totéž co vy. Zato výběru konkrétního poskytovatele půjčky věnujte dostatečnou pozornost. K tomuto účelu slouží řada online srovnávačů a kalkulátorů půjček na netu, jejichž služby je rozhodně dobré využít. Pokud totiž sáhnete hned po první půjčce co se vám namane, nemusíte zvolit právě tu nejlepší nabídku. Můžete třeba narazit na nějakou slevovou akci, která vám dost podstatně ovlivní veškeré poplatky s půjčkou spojené. Žádost o půjčku podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde vyplníte jen krátký formulář žádosti. V něm uvedete své jméno, příjmení, emailovou adresu a telefonní číslo. Jakmile žádost odešlete, pomocí plně automatizovaného systému jste informováni o předběžném schválení půjčky. Zároveň jste kontaktováni pracovníkem úvěrové společnosti, se kterým se dohodnete na podrobnostech a dalším postupu. V prvé řadě bude nutno doložit doklady týkající se zastavovaného objektu. Ty můžete zaslat buď elektroniky, poštou, případně donést osobně na pobočku. Záleží jen na vás, která varianta je pro vás schůdnější a rychlejší. V případě, že požadovanými dokumenty nedisponujete nemáte třeba k dispozici aktuální výpis z katastru nemovitostí, může si s vaším souhlasem tyto listiny opatřit společnost sama. Vy tak nepřijdete zbytečně o čas a nemusíte se zabývat žádným složitým vyřizováním. Jakmile jsou všechny dokumenty pohromadě a dohodnete se na podmínkách úvěru, peníze jsou okamžitě převedeny na váš bankovní účet. Vše probíhá naprosto jednoduše. Půjčka je bezúčelová, takže vyplacené peněžní prostředky lze použít na cokoli, třeba i na exotickou dovolenou.

Půjčka formou zástavy nemovitosti je určitým způsobem ručení za úvěr ve stovkách či milionech korun. Vzhledem k tomu, že doba splatnosti je rozložena na několik let, můžete v případě problémů se splátkami využít refinancování půjčky. Tím získáte nejen nižší měsíční splátky, ale také celkové nové podmínky splacení úvěru, takže v konečném výsledku můžete za půjčku ještě více ušetřit.


Zdroj: http://pujcky-seriozne.cz/

Nechcete nebo nemůžete dokládat bance svoje příjmy? Pak zvolte půjčku bez potvrzení o příjmu, které poskytují nebankovní společnosti působící na českém trhu.

Půjčka bez potvrzení o příjmu je velmi žádaným produktem, který využívají jak nezaměstnaní, tak i maminky na mateřské dovolené, důchodci či živnostníci, kteří mohou mít s prokazováním svých příjmů potíže, ačkoliv to nutně nemusí znamenat, že by měli problémy se splácením půjčky potíže. Získejte nebankovní půjčky až do výše 50 tisíc Kč rychle a jednoduše bez zbytečného papírování.

Autor příspěvku: Půjčky Online

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.