Půjčka bez vlastního účtu

Najdeme nevýhodnější variantu půjčky, prosím vyplňte následující údaje:

Každého z nás může někdy potkat situace, kdy se objeví nějaké nečekané výdaje, a tím vzniknou náklady, které významně zatíží domácí rozpočet. Pakliže vám váš příjem nestačil k pokrytí těchto nečekaných výdajů, jistě jste zažádali o půjčku v bance.

Pakliže vám byla žádost o půjčku v bance zamítnuta, je tomu tak pravděpodobně z důvodu toho, že máte negativní záznam v registru dlužníků. Mohlo se tak však stát i z důvodu toho, že vás banka shledala jako nedostatečně bonitního žadatele.

peníze_16V dnešní době však nemusíte žádat jen o půjčky v bance, využijte možností, které vám nabízejí nebankovní půjčky online! Nebankovní půjčky online jsou výhodné v tom, že potřebné peníze můžete získat i během několika minut. Ať už zvolíte jakoukoliv z rychlých půjček, máte jistotu, že peníze získáte skutečně rychle bez zbytečných prodlev.

Jestliže máte dluhy, se kterými si nevíte rady, poraďte se s odborníky, kteří se zabývají oddlužením. Pomohou vám zbavit se finančních potíží a postavit se znovu na vlastní nohy.

V dnešní době však máte díky nebankovním společnostem, které působí na našem trhu, mnoho možností. Tyto společnosti poskytují nejrůznější typy půjček, mezi nimiž jsou i půjčky bez registru ihned. Díky půjčkám bez registru ihned můžete získat potřebné peníze skutečně rychle bez zbytečných administrativních činností a prodlev s tím spojených. Díky půjčkám bez registru ihned můžete získat peníze na svůj účet téměř hned po schválení vaší žádosti o půjčku. Žádost o půjčky bez registru ihned podáte snadno prostřednictvím online formuláře v pohodlí vašeho domova. Stačí jen vyplnit formulář žádosti, a jakmile bude vaše žádost o půjčku odeslána, kontaktuje vás obchodní zástupce společnosti za účelem toho, aby si s vámi domluvil osobní schůzku, na níž společně proberete veškeré detaily půjčky.

Přestože je pro mnoho lidí v dnešní době bankovní účet úplná samozřejmost, stále existují i lidé, kteří účet v bance prostě nemají. Co je k tomu vede? Zejména starší generace je plně přesvědčena o tom, že banku k ničemu nepotřebují a virtuální podobě peněz příliš nevěří. Pocitem jistoty je dokáže naplnit jen plná peněženka a napěchovaný hrneček s úsporami. Bankovní poplatky za správu účtu považují za zbytečné peníze a raději si je doma ušetří. A pak je tady skupina lidí, která přestože by účet v bance mít chtěla, nemůže. Mnoha lidem jsou dispoziční práva k bankovnímu kontu omezena třeba v rámci exekuce a tak je pro ně jakékoli využívání bankovních služeb naprosto nedostupné. V běžném životě si už nějak poradí, hotovostí lze uhradit cokoli, ale co když se dostanete do finančních nesnází a chcete si sjednat půjčku? Většina finančních společností totiž vyplácí půjčku jen bankovní účet. Co teď, když účet v bance nemáte? Je možné si s tím poradit? Řešení samozřejmě existuje, jen musíte vědět, koho a jak o půjčku požádat.

Půjčky na směnku mají tu výhodu, že při jejich schvalování nemusíte projít žádným automatickým schvalovacím procesem, ale vaše žádost je posuzována individuálně. Díky osobnímu přístupu má tedy možnost získat půjčku i ten, kdo byl jinou společností automaticky odmítnut.

Jak je to s dobou splatnosti v případě půjček na směnku? Doby splatnosti se liší od jednotlivých soukromých poskytovatelů, je možné si dobu splatnosti dohodnout i na několik let.

Prostřednictvím půjček na směnku můžete získat peníze bez zbytečných prodlev. Na rozdíl od klasických bankovních půjček se celá vypůjčená částka v případě půjček na směnku splatí jednorázově na konci doby splatnosti, kterou jste si s poskytovatelem půjčky domluvili.

 

 

Bankovní půjčka bez účtu

Pokud půjdete do banky, třeba zrovna tam, co máte vedený účet, banka vám například v případě exekuce vyplatí z konta jen minimální částku. K dalším penězům se nedostanete, vše podléhá rozhodnutí o exekučním řízení. Žádat v takové situaci banku o půjčku je naprosto zbytečné, jelikož banky nejsou příliš nakloněny tomu, aby půjčovaly peníze zadluženým lidem. Když se se žádostí o půjčku obrátíte na konkurenci v podobě další banky, bude každá bankovní společnost podmiňovat půjčku zřízením osobního bankovního konta. Je otázka, zda to ve vašem případě bude možné či nikoli. Pokud si účet bez problému zřídíte a celkově vyhovíte podmínkám bankovního úvěru, pak máte vyhráno a peníze máte k dispozici. Můžete si je z účtu vybrat v hotovosti a nebo provést jakoukoli jinou platební transakci. Ne náhodou se ale stává, že vám banka není ochotna ani nový účet zřídit, takže tím ztrácíte i veškeré naděje na získání bankovní půjčky. Pak nezbývá nic jiného, než využít široké možnosti nebankovního sektoru, který umožňuje půjčku i bez vlastního účtu.

Chci půjčit

Půjčka bez bankovního účtu

V prvé řadě je třeba si ale uvědomit, že ani mezi nebankovními poskytovateli půjček není situace dvakrát růžová. Společnosti, které vyplácí peníze pouze na účet z větší části převyšují nad těmi, které vyplácí půjčku v hotovosti. Abyste si udělali názornou představu co kdo nabízí  a za jakých podmínek, je určitě dobré využít online srovnávače půjček, a nechat si zobrazit všechny společnosti, které poskytují půjčku bez bankovního účtu. Mezi sebou si je můžete jednoduše porovnat a tím pádem se vám bude i lépe vybírat. Půjčky se mezi sebou navzájem liší nejen úrokovou sazbou, ale občas můžete narazit na akční nabídku, která vám podstatně sníží celkovou cenu za půjčku. Půjčky bez bankovního účtu jsou zpravidla malé půjčky v řádu několika tisícovek, a tak se lze setkat s možností, kdy je vám půjčka jako novému klientovi poskytnuta zcela zdarma bez poplatku.

Nebankovní online půjčka

Půjčka bez bankovního účtu má svoji podobu online půjčky, čímž se stává pro klienty velmi snadno dostupnou. Abyste půjčku získali, nepotřebujete nic víc, než připojení k internetu  a mobilní telefon. U tak malých půjček není vyžadováno žádné ručení, avšak některé společnosti vyvažují riziko poskytnutého úvěru vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti. Online půjčku si kompletně vyřídíte jen na internetu. Žádost podáte na webových stránkách poskytovatele, kde k tomuto účelu slouží krátký formulář. V něm vyplníte jen jméno, příjmení, telefonní číslo a emailovou adresu. Zvolíte si kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile žádost odešlete, během několika málo minut je zpracována plně automatizovaným systémem, ten ji vyhodnotí a vy jste obratem informováni o výsledku schvalovacího procesu. Pokud vám půjčku schválí, pak máte peníze ihned připraveny k vyzvednutí v hotovosti. Nemusí se jednat jen o tradiční poštovní poukázky, doba pokročila a některé společnosti používají i jiné alternativní způsoby. Není problém, abyste si pro peníze zašli do nejbližší trafiky nebo dojeli na benzinku. V obou případech vám peníze vyplatí obsluha platebního terminálu na základě elektronického kódu, který jste obdrželi SMSkou. Nemusíte se ničím prokazovat, vše probíhá naprosto diskrétně a anonymně a obsluha nemá ani nejmenší ponětí  o tom, že vám vyplácí peníze z půjčky. Chcete-li tedy z nějakého důvodu bankovní účet obejít, máte možnost. Číslo bankovního spojení po vás nikdo chtít nebude.

Půjčka bez registru a bez příjmu

Půjčka bez bankovního účtu spadá u nebankovních společností mezi tzv.mikropůjčky, což je specifický nebankovní úvěrový produkt, který je připraven vám pomoci v jakékoli nenadálé finanční tísni. Jelikož nejde o půjčku v řádu sta tisíc či milionu, jsou podmínky pro sjednání daleko jednodušší. Přesto si však všechny společnosti musí dopředu ověřit platební schopnost žadatele, aby zamezily narůstajícímu množství klientů, kteří se ocitají na pokraji dluhové pasti. Proto některé společnosti kontrolují registry dlužníků a jiné zase požadují doložení příjmu. Jestliže máte ale všechny své závazky uhrazeny, záznam v registru nebývá zpravidla na závadu. Stejně tak při doložení příjmu se nemusí jednat jen o potvrzení ze zaměstnání, stačí, když doložíte jakýkoli měsíční příjem, který teď pobíráte (sociální dávky, podporu v nezaměstnanosti, mateřskou, důchod). Pokud si půjčku sjednáte na kratší dobu  a dostanete se při splácení do problémů, můžete si splatnost půjčky za poplatek prodloužit.

Půjčka bez bankovního účtu je dostupná 24 hodin denně i během víkendu, takže se na ni lze spolehnout v jakékoli tísni. Není nutno uvádět účel použití peněžních prostředků, peníze můžete použít na cokoli, na nezbytné výdaje, zaplacení složenek, atd. Avšak vždy si půjčte jen tolik peněz, kolik nezbytně nutně potřebujete a zbytečně se nezadlužujte. Pamatujte na to, že každá půjčka je závazek, který je nutno splatit.


Zdroj: http://pujcky-seriozne.cz/

Máte finanční potíže, které musíte vyřešit pomocí půjčky? Žádali jste o půjčku v bance, ale byla vám zamítnuta? Nejspíš za to může skutečnost, že máte záznam v registru dlužníků, druhým důvodem pro zamítnutí vaší žádosti o půjčku mohla být ale i vaše nedostatečná bonita. Ať už vám tedy byla půjčka zamítnuta z jakéhokoliv důvodu, máte i jiné možnosti, jakým získat potřebné finanční prostředky. Jedním z nich jsou i krátkodobé půjčky, které jsou poskytovány celou řadou nebankovních společností působících na našem trhu.

Krátkodobé půjčky vám pomohou jednoduše a rychle se postavit zpátky na vlastní nohy, a jsou vhodné především pro osoby, kterým byla bankovní půjčka zamítnuta. Pokud k těmto osobám patříte i vy mezi osoby, jimž banka žádost o půjčku zamítla, ale potřebujete nutně peníze k vyřešení svých finančních potíží, tak jsou krátkodobé půjčky tím pravým produktem pro vás.

Autor příspěvku: Půjčky Online

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *