Půjčka bez doložení příjmu 50000

Půjčka bez doložení příjmu je oblíbená například mezi studenty, kteří ještě nemají pravidelný příjem, ale potřebují navýšit svůj finanční rozpočet, dále mezi důchodci či nezaměstnanými lidmi. Hlavní výhoda půjčky bez doložení příjmu spočívá právě v tom, že není nutné dokládat údaje o výši měsíčních příjmů, jak to je tomu u bank či dokonce nebankovních institucí. Pokud máte o tento typ půjčky zájem a rádi byste se dozvěděli podrobnosti, kontaktujte nás. Zodpovíme vaše dotazy a navrhneme pro vás řešení na míru. S námi dosáhne na půjčku takřka každý!

Jsme nebankovní společností, která nabízí zájemcům jak půjčky, tak i hypotéky. O nebankovní půjčky zpravidla žádají lidé, kteří nemohou žádat o půjčku v bance, popřípadě byli se svou žádostí neúspěšní. Rovněž však o nebankovní půjčky žádají lidé, kteří chtějí peníze získat rychle a bez zbytečných prodlev. Důvodů, proč banka zamítne žádost o půjčku, může být hned několik. Nejčastějším důvodem bývá negativní záznam v registru dlužníků, popřípadě nedostatečnou bonitou klienta.

Na našem trhu je mnoho nebankovních společností, které poskytují zájemcům o půjčky ty nejvýhodnější produkty. Pojďme si nyní představit všechny půjčky, mezi kterými si vyberete i vy.

peníze_23

Můžete si vybrat z nejrůznějších produktů, od krátkodobých půjček po spotřebitelský úvěr až na 48 měsíců. Výhodou této půjčky  je skutečnost, že překážkou pro její získání není ani záznam v registru dlužníků.

Půjčky bez registru jsou tím nejčastějším produktem, o který klienti žádají. Nabízíme rovněž i konsolidaci půjček a refinancování. Společnost sloučí klientovy půjčky do jedné výhodnější půjčky, sníží měsíční splátky a zajistí tak klientovi ulehčení rodinného rozpočtu.

Tato půjčka je určena primárně těm, kteří potřebují peníze skutečně rychle a nemají čas na to, aby chodili od jedné pobočky společnosti ke druhé. Rychlá půjčka ihned je bezhotovostní půjčkou, to tedy znamená, že vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Domníváte se, že jsou vaše dluhy již skutečně vysoké a je namístě je začít řešit? Svěřte se do rukou odborníků, kteří se specializují na oddlužení, a dostaňte se z dluhové pasti. Jedná se o ideální řešení pro ty, jimž dluhy již přerostly přes hlavu a nevědí si s touto kritickou situací rady.

Důvody, proč lidé lidé k žádosti o půjčku nechtějí dokládat svůj příjem, jsou různorodé. Někdo si nepřeje zveřejňovat zdroj svých příjmů a jiný třeba ani momentálně žádné nemá. Ve druhém případě se velmi často jedná o klienty na sociálních dávkách, nezaměstnané, studenty, matky na mateřské, důchodce. Takoví lidé mají většinou problém v bance, jelikož tradiční bankovní domy nejsou ochotny akceptovat jakýkoli jiný příjem než klasické zaměstnání. Pokud jste momentálně bez práce, je samozřejmé, že o to více stoupá vaše potřeba financí formou půjčky, ale riziko nesplacení úvěru je pro banky příliš vysoké. Obzvlášť, když chcete půjčit nějakou vyšší částku, třeba 50000 tisíc korun, která za jistých okolností zpravidla ani nevyžaduje ručitele. Zástava nemovitosti u tak nízké sumy také není adekvátním řešením, jelikož hodnota majetku často dosahuje několika milionu korun. Existuje tedy nějaký způsob, jak bez doložení příjmu získat alespoň 50000 Kč? Ano, je to možné, každá záležitost má své řešení. Ovšem s bankovní půjčkou rozhodně nepočítejte. Ta není vhodná pro lidi, kteří nemají dostačující příjmy, případně jsou evidováni v registru dlužníků nebo jsou dále zadluženi, v exekuci či insolvenci. V takových případech se můžete obrátit na nebankovní společnost, která má pro sjednání půjčky zcela odlišné podmínky než bankovní instituce.

Půjčky na směnku mají tu výhodu, že při jejich schvalování nemusíte projít žádným automatickým schvalovacím procesem, ale vaše žádost je posuzována individuálně. Díky osobnímu přístupu má tedy možnost získat půjčku i ten, kdo byl jinou společností automaticky odmítnut.

Jak je to s dobou splatnosti v případě půjček na směnku? Doby splatnosti se liší od jednotlivých soukromých poskytovatelů, je možné si dobu splatnosti dohodnout i na několik let.

Prostřednictvím půjček na směnku můžete získat peníze bez zbytečných prodlev. Na rozdíl od klasických bankovních půjček se celá vypůjčená částka v případě půjček na směnku splatí jednorázově na konci doby splatnosti, kterou jste si s poskytovatelem půjčky domluvili.

 

 

Půjčka bez příjmu

Půjčka bez doložení příjmu je u nebankovních společností mezi klienty ve velké oblibě. Aby taky ne, kdo by se chtěl zbytečně zatěžovat papírováním a složitým vyřizováním. Některé finanční společnosti, které doložení příjmu vyžadují, se někdy snaží celý proces sjednání půjčky zjednodušit a spoustu informací si zjistí sami. Pak například výši příjmů ověřují telefonním kontaktem na mzdovou účtárnu firmy, kde pracujete. Vy sice máte práci ušetřenou, ale ne každému je takové jednání příjemné. Půjčka pak zcela postrádá svoji diskrétnost. To už je možná mnohem lepší, když chtějí po vás výplatní pásky za uplynulé období a nebo výpisy z účtu. Ty jednoduše naskenujete a nemusíte nikde nic shánět. Pokud výše vašich příjmů dokáže celou půjčku příznivě ovlivnit, proč ne. Je to sice práce navíc, ale zase třeba na druhou stranu dosáhnete na lepší úrokovou sazbu a prodloužíte si dobu splatnosti. V opačném případě se vám nabízí možnost půjčky bez doložení příjmů, která je specifickou kategorií nebankovních půjček. Konkurence mezi poskytovateli je poměrně vysoká, a tak se navzájem předhání mezi sebou, kdo nabídne klientům lepší podmínky. Budete-li dobře vybírat můžete za celou půjčku i dost výrazně ušetřit.

Chci půjčku

Půjčka bez papírování

Nebankovní společnosti se na rozdíl od bankovních domů liší zejména v tom, že si nelibují v jakékoli administrativě a celý proces sjednání půjčky se snaží co nejvíce zjednodušit. Je jim naprosto jasné, že nikdo nechce vyplňovat stohy papírů, shánět různá potvrzení, dokládat dokumenty atd. Z toho důvodu je možné jakoukoli nebankovní půjčku kompletně vyřídit jen v prostředí internetu. A začít můžete už samotným výběrem vhodného poskytovatele. Na webových stránkách různých online srovnávačů a kalkulátorů půjček zadáte do vyhledavače půjčky bez doložení příjmu a okamžitě se před vámi objeví rozsáhlý seznam půjček, které toto nevyžadují. Můžete si je tak snadno mezi sebou porovnat a jednu z nich vybrat. Žádost o půjčku poté podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde je pro vás už předem připravený formulář. Ten vyplníte svými základními identifikačními údaji, zadáte emailovou adresu a telefonní kontakt, zvolíte si výši půjčky a dobu splatnosti. Žádost odešlete a to je vše. Řada společností využívá ke zpracování plně automatizovaný systém, takže schválení žádosti je jen otázkou několika málo minut. Jakmile jste vyrozuměni o schválení půjčky, můžete pokračovat v procesu. V prvé řadě vám na mobilní telefon přijde krátká SMS zpráva s kódem a ten je nutné přepsat zpět do systému, abyste potvrdili svůj opravdový zájem o půjčku. Pokud chcete půjčit 50000 tisíc korun, pak jste případně ještě telefonicky kontaktováni pracovníkem společnosti, se kterým si ujasníte všechny podrobnosti. Pokud není nutno cokoli dokládat, peníze odchází ihned na váš bankovní účet. Během chvilky jste tak pouze elektronickou cestou bez nutnosti návštěvy kamenné pobočky schopni si sjednat rychlou půjčku vyplacenou na bankovní účet.

Půjčka bez registru

U některých společností je součástí schvalovacího procesu také informace z registru dlužníků. Ovšem ne každá firma případnému záznamu přikládá důležitost. Jsou nebankovní společnosti, které jsou ochotny evidenci v registru dlužníků tolerovat, zejména tehdy, pokud už máte veškeré své závazky uhrazeny a vaše jméno ještě nebylo dosud z registru vymazáno. Nebankovní společnosti totiž posuzují každou žádost individuálně a je jen zcela na ní, jak posoudí platební schopnost každého žadatele. Pokud je z registru dlužníků na první pohled patrné, že nejste zadluženi až po uši a jedná se jen o ojedinělé pochybení, pak jsou ochotni nad vámi přimhouřit oko. Pokud jste ale v exekuci, máte na svém kontě nespočet nesplacených závazků a pohybujete se na hraně dluhové pasti, pak vám ani solidní nebankovní společnost půjčku neposkytne. Většina firem totiž dbá na zodpovědné půjčování a snaží se tak své klienty ochránit. V takovém případě vám nepomůže ani doložení příjmu, důležité je v prvé řadě splatit dluhy a pak teprve můžete žádat o další půjčku. Půjčka bez doložení příjmu se tak stává velkou nadějí na získání okamžité půjčky, i když máte momentálně třeba jen sociální dávky, podporu v nezaměstnanosti, studujete, jste v důchodu, na mateřské nebo začínáte podnikat. Tím se půjčka stává snadno dostupnou téměř pro každého žadatele.

Půjčka bez doložení příjmu je půjčka bezúčelová, nikomu nemusíte uvádět účel použití peněžních prostředků. Můžete si půjčit na vybavení domácnosti, dovolenou či jiné nenadálé výdaje. Splatnost půjčky si můžete dopředu nastavit dle svých individuálních potřeb a dopředu neplatíte žádné poplatky. Zárukou kvalitních služeb jsou pro vás vždy velké renomované firmy.


Zdroj: http://pujcky-seriozne.cz/

Půjčky jsou v dnešní době nejjednodušším způsobem, jak řešit své aktuální finanční potíže či akutní nedostatek finančních prostředků. Získání peněz není nijak složité, ba naopak. V dnešní době máte možnost získat půjčky v podstatě na cokoliv a nemusíte ani sdělovat účel, pro který o půjčku žádáte.

Na českém trhu působí mnoho bankovních i nebankovních institucí, které nabízejí půjčky všeho druhu. Při výběru vhodné půjčky byste se měli především zaměřit na výši RPSN.

peníze_3

Co znamená zkratka RPSN? Jedná se o zkratku pro celkové procentní náklady, resp. roční procentní sazba nákladů na váš úvěr, jednoduše to znamená, že RPSN udává podíl z dlužné částky, který musí spotřebitel zaplatit za jeden rok v souvislosti se splátkami, správy a dalšími výdaji spojenými s půjčkou. Rozhodně byste si měli vždy prověřit instituci, od níž o půjčku žádáte, že informace, které vám sděluje, jsou pravdivé. Od roku 2002 jsou poskytovatelé spotřebitelských úvěrů uvádět nejen své nabídky, ale i RPSN. Nemusí být však uvedeno u půjček, které jsou nižší než 5 tisíc Kč či vyšších než 1 880 000 Kč. Pokud není RPSN uvedeno, je daný úvěr úročen automaticky diskontní sazbou České národní banky.

Autor příspěvku: Půjčky Online

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.