New Theme: Radcliffe 2

Půjčka bez doložení příjmu je oblíbená například mezi studenty, kteří ještě nemají pravidelný příjem, ale potřebují navýšit svůj finanční rozpočet, dále mezi důchodci či nezaměstnanými lidmi. Hlavní výhoda půjčky bez doložení příjmu spočívá právě v tom, že není nutné dokládat údaje o výši měsíčních příjmů, jak to je tomu u bank či dokonce nebankovních institucí. Pokud máte o tento typ půjčky zájem a rádi byste se dozvěděli podrobnosti, kontaktujte nás. Zodpovíme vaše dotazy a navrhneme pro vás řešení na míru. S námi dosáhne na půjčku takřka každý!

Jsme nebankovní společností, která nabízí zájemcům jak půjčky, tak i hypotéky. O nebankovní půjčky zpravidla žádají lidé, kteří nemohou žádat o půjčku v bance, popřípadě byli se svou žádostí neúspěšní. Rovněž však o nebankovní půjčky žádají lidé, kteří chtějí peníze získat rychle a bez zbytečných prodlev. Důvodů, proč banka zamítne žádost o půjčku, může být hned několik. Nejčastějším důvodem bývá negativní záznam v registru dlužníků, popřípadě nedostatečnou bonitou klienta.

Na našem trhu je mnoho nebankovních společností, které poskytují zájemcům o půjčky ty nejvýhodnější produkty. Pojďme si nyní představit všechny půjčky, mezi kterými si vyberete i vy.

peníze_23

Můžete si vybrat z nejrůznějších produktů, od krátkodobých půjček po spotřebitelský úvěr až na 48 měsíců. Výhodou této půjčky  je skutečnost, že překážkou pro její získání není ani záznam v registru dlužníků.

Půjčky bez registru jsou tím nejčastějším produktem, o který klienti žádají. Nabízíme rovněž i konsolidaci půjček a refinancování. Společnost sloučí klientovy půjčky do jedné výhodnější půjčky, sníží měsíční splátky a zajistí tak klientovi ulehčení rodinného rozpočtu.

Tato půjčka je určena primárně těm, kteří potřebují peníze skutečně rychle a nemají čas na to, aby chodili od jedné pobočky společnosti ke druhé. Rychlá půjčka ihned je bezhotovostní půjčkou, to tedy znamená, že vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Domníváte se, že jsou vaše dluhy již skutečně vysoké a je namístě je začít řešit? Svěřte se do rukou odborníků, kteří se specializují na oddlužení, a dostaňte se z dluhové pasti. Jedná se o ideální řešení pro ty, jimž dluhy již přerostly přes hlavu a nevědí si s touto kritickou situací rady.

Today we’re happy to introduce Radcliffe 2, a refreshed version of a tried-and-true WordPress theme. We’ve optimized it for speed, and added new features specifically with small-business websites in mind.

Půjčky na směnku mají tu výhodu, že při jejich schvalování nemusíte projít žádným automatickým schvalovacím procesem, ale vaše žádost je posuzována individuálně. Díky osobnímu přístupu má tedy možnost získat půjčku i ten, kdo byl jinou společností automaticky odmítnut.

Jak je to s dobou splatnosti v případě půjček na směnku? Doby splatnosti se liší od jednotlivých soukromých poskytovatelů, je možné si dobu splatnosti dohodnout i na několik let.

Prostřednictvím půjček na směnku můžete získat peníze bez zbytečných prodlev. Na rozdíl od klasických bankovních půjček se celá vypůjčená částka v případě půjček na směnku splatí jednorázově na konci doby splatnosti, kterou jste si s poskytovatelem půjčky domluvili.

 

 

Radcliffe 2 was a collaborative effort by several members of WordPress.com’s Theme Team. We wanted to update the popular theme for a more mobile-centric landscape, and to add new features that our small-business customers need.

Some specific design considerations for mobile include:

Standard fontsRadcliffe 2 uses system fonts — fonts that are already available on computers and mobile devices — rather than loading its own custom fonts. This reduces page-load time, since sites no longer have to load special font files, and benefits people browsing your site on mobile devices. Like with other WordPress.com themes, the fonts can be changed using the Customizer.

No sidebar: For a more consistent experience between desktop and mobile screens, Radcliffe 2 has a single-column, no-sidebar layout. This helps sites retain the same look and feel, regardless of the device used to load it.

We’ve tailored Radcliffe 2’s other major features for small-business sites:

Logo Resizer: For a perfect fit, increase or decrease the size of your logo.

Style Packs: Looking for a different feel for your site? Style Packs allow you to customize your design to match your brand in seconds. Check out Modern Bauhaus, Vintage Paper, or the Upbeat Pop Style Pack options! Each pack includes unique colors and fonts that create a cohesive style.Contact Information: This is an easy way to display your phone number, email address, physical address, and hours of operation in your website’s header or footer. Mobile visitors can simply tap on your number to directly call your business’s phone.

Featured Prompt: Create an eye-catching area with text, a linked button, and a background image to draw visitors to a specific area of your site.

You can learn more about Radcliffe 2 by reading the Theme Showcase documentation, checking out the demo, or trying it out on your own site!

The original Radcliffe was released almost four years ago by Anders Norén, a prolific and talented themer.

Chatting with Anders about his theme, it’s clear we can credit Radcliffe’s bold images and typography to its predecessors. “Radcliffe was my fourth free WordPress theme,” says Anders. “The previous three, Lingonberry, Hemingway, and Wilson, are all pretty traditional blog themes with a thin content column and (in the case of Hemingway and Wilson) a sidebar with widgets. I wanted to do something a bit different with Radcliffe. Something that used the full width of the screen for people who want their images to take up more space.”

The original Radcliffe theme.

The result was a theme that balanced eye-catching featured images with a deft treatment of the written word.

Anders’s passion for creating free WordPress themes, originally a hobby, led to his career in web design. He notes that while technology and WordPress have changed, some things haven’t.

“The basic tenets of what makes a WordPress theme — and a website — great are still pretty much the same. Accessibility, a good layout, thought-through typography, smart functionality, and a couple of small, user-experience enhancing flourishes here and there.”

His design process has evolved too, but the core purpose of why he creates remains. “I start in whatever end I have in my head and pull on that thread to see how long it goes,” he says. “If the single view comes first, I try to get a feel for how the archive view would fit together with it, and vice versa. The rest grows from there. It’s not a very structured approach, I’ll admit. And that’s the best part about releasing themes for free. The only requirement I’ve set for myself is that I have fun doing it.”

Filed under: Themes
Zdroj: https://nebankovnipujckybrno.wordpress.com/

Máte finanční potíže, které musíte vyřešit pomocí půjčky? Žádali jste o půjčku v bance, ale byla vám zamítnuta? Nejspíš za to může skutečnost, že máte záznam v registru dlužníků, druhým důvodem pro zamítnutí vaší žádosti o půjčku mohla být ale i vaše nedostatečná bonita. Ať už vám tedy byla půjčka zamítnuta z jakéhokoliv důvodu, máte i jiné možnosti, jakým získat potřebné finanční prostředky. Jedním z nich jsou i krátkodobé půjčky, které jsou poskytovány celou řadou nebankovních společností působících na našem trhu.

Krátkodobé půjčky vám pomohou jednoduše a rychle se postavit zpátky na vlastní nohy, a jsou vhodné především pro osoby, kterým byla bankovní půjčka zamítnuta. Pokud k těmto osobám patříte i vy mezi osoby, jimž banka žádost o půjčku zamítla, ale potřebujete nutně peníze k vyřešení svých finančních potíží, tak jsou krátkodobé půjčky tím pravým produktem pro vás.

Autor příspěvku: Půjčky Online

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.