New Premium Themes: Small Business and Photo Blog

Každého z nás může někdy potkat situace, kdy se objeví nějaké nečekané výdaje, a tím vzniknou náklady, které významně zatíží domácí rozpočet. Pakliže vám váš příjem nestačil k pokrytí těchto nečekaných výdajů, jistě jste zažádali o půjčku v bance.

Pakliže vám byla žádost o půjčku v bance zamítnuta, je tomu tak pravděpodobně z důvodu toho, že máte negativní záznam v registru dlužníků. Mohlo se tak však stát i z důvodu toho, že vás banka shledala jako nedostatečně bonitního žadatele.

peníze_16V dnešní době však nemusíte žádat jen o půjčky v bance, využijte možností, které vám nabízejí nebankovní půjčky online! Nebankovní půjčky online jsou výhodné v tom, že potřebné peníze můžete získat i během několika minut. Ať už zvolíte jakoukoliv z rychlých půjček, máte jistotu, že peníze získáte skutečně rychle bez zbytečných prodlev.

Jestliže máte dluhy, se kterými si nevíte rady, poraďte se s odborníky, kteří se zabývají oddlužením. Pomohou vám zbavit se finančních potíží a postavit se znovu na vlastní nohy.

Tato půjčka je určena primárně těm, kteří potřebují peníze skutečně rychle a nemají čas na to, aby chodili od jedné pobočky společnosti ke druhé. Rychlá půjčka ihned je bezhotovostní půjčkou, to tedy znamená, že vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Domníváte se, že jsou vaše dluhy již skutečně vysoké a je namístě je začít řešit? Svěřte se do rukou odborníků, kteří se specializují na oddlužení, a dostaňte se z dluhové pasti. Jedná se o ideální řešení pro ty, jimž dluhy již přerostly přes hlavu a nevědí si s touto kritickou situací rady.

Today we’re excited to announce two new premium themes: Small Business and Photo Blog.

Jste v situaci, kdy nutně a rychle potřebujete vypůjčit nějaké peníze? Už jste zkoušeli žádat o půjčku v bance, ale nebyla vám vyřízena nebo vám byla zamítnuta? Stalo se tak snad kvůli záznamu v registru dlužníků nebo SOLUS? Bohužel dostat se do registru dlužníků jde velmi lehko a dostat se z něj ven je poměrně obtížné.

Nebankovní půjčky bez registru se nejčastěji poskytují  do výše 10 000 Kč a nabízejí ho všechny nebankovní společnosti, co působí na našem trhu. Najdou se však i výjimky nabízející žadatelům i vyšší částky.

Pokud máte tedy náhodou zamítnutou půjčku kvůli záznamu v registru, řešením může být nebankovní půjčka ihned na účet. Tento typ půjček poskytuje v ČR mnoho nebankovních společností a při schvalování žádosti o půjčku není nahlíženo do registru, ale stačí mít v zásadě jen občanský průkaz, takže šanci na její získání má téměř každý. Díky těmto hyper půjčkám si můžete získat klidně i 50 000 Kč.

 

Small Business

Small Business is a new premium theme for your entrepreneurial endeavors. At an introductory price of just $5 (or free with the Premium or Business plans), it’s a worthwhile investment for your business.

Small Business Theme Setup Instructions

We know that running a business is no small task, which is why Small Business includes comprehensive video instructions for its key features so you can get your business’ website online faster.

Small Business was designed with a simple, single-column layout for a consistent reading experience no matter the device or screen size, and uses system fonts to reduce page-load time. We’ve also included a few tailored features just for small businesses, like:

Contact Information: Your customers are busy people – that’s why easy access to essential information like your phone number and address is so important. Small Business displays a banner with your contact information on every page and turns all the information into links, so your customers can call, email, or find you on a map with a click.

Small Business - Contact Info

Promo Area: Do you have a new product coming out? A seasonal sale? A special event? Whatever it is, you’ll want to put this information right on the front page to make sure your customers see and act on it. Small Business includes a Promo Area area that makes it as easy as flipping a switch!

Style Packs: If Small Business’ bold design doesn’t feel right for you, choose one of the three included Style Packs — Modern Flair, Country Charm, or Classic Elegance — for a different look and feel with the click of a button.
Learn more about how to use all of Small Business’ features with these step-by-step instructions and videos or by checking out the demo — or just try it out on your own site!

Photo Blog

Photo Blog is our new premium theme for visual storytellers. It’s available for $36, or comes free with the Premium or Business plans.

Photo Blog comes with many features that help your photographs shine:

Layout: Along with its default square layout, Photo Blog comes with two additional layout options. The Grid layout adds space between your images, while Masonry creates an interlocking grid, which respects your image orientation and pieces them cleanly together.Featured Images Filter: Photo Blog comes with a variety of image filters you can apply to your Featured Images. Choose from faded Reyes, black-and-white Willow, saturated Lo-fi, or one of the other 23 options.
Style Packs: If you’re searching for a different look for Photo Blog, check out its Style Packs — Elegant, Retro Photo, or Vintage Paper — to change up your site’s appearance.
You can learn more about Photo Blog by checking out these step-by-step instructions and videos, or visiting the theme’s demo site!

Filed under: Themes
Zdroj: https://nebankovnipujckybrno.wordpress.com/

Máte finanční potíže, které musíte vyřešit pomocí půjčky? Žádali jste o půjčku v bance, ale byla vám zamítnuta? Nejspíš za to může skutečnost, že máte záznam v registru dlužníků, druhým důvodem pro zamítnutí vaší žádosti o půjčku mohla být ale i vaše nedostatečná bonita. Ať už vám tedy byla půjčka zamítnuta z jakéhokoliv důvodu, máte i jiné možnosti, jakým získat potřebné finanční prostředky. Jedním z nich jsou i krátkodobé půjčky, které jsou poskytovány celou řadou nebankovních společností působících na našem trhu.

Krátkodobé půjčky vám pomohou jednoduše a rychle se postavit zpátky na vlastní nohy, a jsou vhodné především pro osoby, kterým byla bankovní půjčka zamítnuta. Pokud k těmto osobám patříte i vy mezi osoby, jimž banka žádost o půjčku zamítla, ale potřebujete nutně peníze k vyřešení svých finančních potíží, tak jsou krátkodobé půjčky tím pravým produktem pro vás.

Autor příspěvku: Půjčky Online

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.