Nevratná půjčka pro začínající podnikatele

Tato rychlá půjčka je určena všem těm, kteří nemohou či nemohou na peníze dlouho čekat a potřebují pokrýt své výdaje de facto ihned. U půjčky před výplatou máte jistotu, že peníze získáte skutečně rychle a navíc vše vyřešíte v pohodlí vašeho domova online!

Pokud tedy řešíte akutní problém s nečekaným výdajem v podobě vysoké faktury za telefon, nebo si potřebujete koupit spotřebič do domácnosti, který se vám zčistajasna rozbil, využijte půjčky před výplatou. Půjčka před výplatou se odlišuje od ostatních typů nebankovních půjček právě rychlostí, s jakou jsou finanční prostředky klientům poskytovány. U této půjčky máte skutečně jistotu, že nebudete na peníze dlouho čekat, vše totiž vyřídíte během několika minut prostřednictvím internetu.

Půjčka před výplatou je oblíbená zejména díky snadnému způsobu žádosti, kterou podáte jednoduše online. Nemusíte tedy obíhat pobočky, vše vyřídíte v pohodlí vašeho domova. Již během několika minut budete vědět, v jaké výši vám bude tato půjčka poskytnuta. Nemusíte se tedy bát žádného zdlouhavého papírování, peníze získáte během jedné hodiny.

Výhody půjčky před výplatou

  • Rychlé sjednání prostřednictvím internetu
  • Omezené dokládání dokumentů
  • Peníze získáte již za několik minut
  • Tento typ půjčky je dostupný pro každého

peníze_24

V dnešní době však máte díky nebankovním společnostem, které působí na našem trhu, mnoho možností. Tyto společnosti poskytují nejrůznější typy půjček, mezi nimiž jsou i půjčky bez registru ihned. Díky půjčkám bez registru ihned můžete získat potřebné peníze skutečně rychle bez zbytečných administrativních činností a prodlev s tím spojených. Díky půjčkám bez registru ihned můžete získat peníze na svůj účet téměř hned po schválení vaší žádosti o půjčku. Žádost o půjčky bez registru ihned podáte snadno prostřednictvím online formuláře v pohodlí vašeho domova. Stačí jen vyplnit formulář žádosti, a jakmile bude vaše žádost o půjčku odeslána, kontaktuje vás obchodní zástupce společnosti za účelem toho, aby si s vámi domluvil osobní schůzku, na níž společně proberete veškeré detaily půjčky.

Potřebujete investovat do podnikání, abyste naplno mohli rozjet svoji firmu? Máte perfektně propracovaný byznys plán, jen je problém v tom, kde vzít počáteční kapitál? Začátky podnikání v jakémkoli oboru se stěží obejdou bez nezbytných nákladů. Musíte pronajmout prostory, kde budete svoji živnost provozovat, pořídit vybavení, stroje, zařízení, koupit materiál, apod. To vše něco stojí nemalou částku, kterou jen málokdo dokáže pokrýt z vlastních úspor. A to je také důvod k tomu, proč mnoho lidí své podnikatelské aktivity nikdy nerozjede a nemohou se své práci věnovat naplno. Pokud si totiž do začátku nevezmete půjčku, nikdy nedáte firmu dohromady a nemůžete vydělávat. Proto také spoustu malých drobných živnostníků provozuje svoji živnost v domácích podmínkách, aby ušetřili třeba alespoň za nájem. Ovšem v takovém případě se efektivita celého projektu podstatně snižuje. Jediným možným řešením, jak rozjet firmu naplno, je půjčka, se kterou zařídíte všechno nezbytné. Máte-li čerstvý živnostenský list v ruce, možná jste ještě plni nadšení, jak na poli půjček a úvěrů máte všude dveře otevřené. Ne že by vám nikdo nepůjčil, ale ani začínající podnikatelé to nemají s půjčkou jen tak jednoduché a u některých finančních společností naráží na složitou administrativní bariéru. Mít živnostenský list v kapse totiž automaticky neznamená, že vám všude půjčí kolik chcete. I jako podnikatel musíte dodržet standardní podmínky půjček a úvěrů.

Půjčky na směnku mají tu výhodu, že při jejich schvalování nemusíte projít žádným automatickým schvalovacím procesem, ale vaše žádost je posuzována individuálně. Díky osobnímu přístupu má tedy možnost získat půjčku i ten, kdo byl jinou společností automaticky odmítnut.

Jak je to s dobou splatnosti v případě půjček na směnku? Doby splatnosti se liší od jednotlivých soukromých poskytovatelů, je možné si dobu splatnosti dohodnout i na několik let.

Prostřednictvím půjček na směnku můžete získat peníze bez zbytečných prodlev. Na rozdíl od klasických bankovních půjček se celá vypůjčená částka v případě půjček na směnku splatí jednorázově na konci doby splatnosti, kterou jste si s poskytovatelem půjčky domluvili.

 

 

Chci půjčit

Kam pro půjčku na rozjezd podnikání?

Jako začínající podnikatel si určitě  založíte podnikatelské konto v bance a rovnou podáte žádost o půjčku. Pokud jste připraveni na zdlouhavý administrativní proces, který vás bude doprovázet po celou dobu vyřizování vašeho úvěru, pak jistě oplýváte značnou dávkou trpělivosti. V bance si můžete půjčit kolik chcete, třeba i několik milionů korun, ale abyste s žádostí uspěli, musíte v prvé řadě předložit dokonale propracovaný byznys plán. Na něm vlastně stojí, zda s žádostí uspějete či nikoli. Pokud totiž váš projekt banku zaujme, není důvod, proč by jej nepodpořila, ovšem nepočítejte s tím, že vám poskytne jen tak nevratnou půjčku. Není žádný k tomu, aby banky rozdávaly peníze podnikatelům, ale mohou jim poskytnout půjčku za velmi dobrých podmínek. Ty vám zaručí to, že pravidelné splátky nijak neohrozí váš nastavený firemní rozpočet a bude-li firma šlapat jak má, bez problému úvěr splatíte. Avšak v neposlední řadě se připravte také na to, že žádost o nebankovní půjčku podléhá standardním podmínkám klasického bankovního úvěru. To znamená, že si vás prolustrují v registru dlužníků, nesmí být proti vám vedena žádná exekuce a nesmíte být v insolvenci. Banka bude rovněž požadovat doložení bezdlužnosti vůči finančnímu úřadu a pojišťovnám a v neposlední řadě také potvrzení o příjmu. To ovšem může narazit na problém, jelikož jako začínající podnikatel nemůžete bance doložit žádnou účetní uzávěrku za uplynulé období a jen dlouhodobý zůstatek na účtu asi stačit nebude. Je tedy otázka, na co je ochotna banka přistoupit a na co ne. U sumy v hodnotě milionu korun však počítejte i s jistou formou ručení, v tomto případě se nabízí zástava nemovitosti. Vzhledem k tomu, že bankovní podmínky jsou velmi přísné, řada začínajících podnikatelů odchází z banky s nepořízenou a začne se poohlížet po jiných možnostech.

Nebankovní půjčka pro podnikatele

Pokud jste v bance se žádostí o půjčku neuspěli, nemusíte hned zoufat, nejste jediní ani poslední. Naštěstí je tu ještě nebankovní sektor a ten nabízí řadu možností. V prvé řadě je třeba si uvědomit, že nebankovní půjčka je v mnoha ohledech podstatně jednodušší na vyřízení, než klasický úvěr v bance. Také je více pružnější a dokáže reagovat na akutní potřeby svých klientů. Nebankovní společnosti jsou všeobecně ke svým klientům více schovívavější,  a tak není problém, aby zde uspěli i lidé se záznamem v registru dlužníků nebo bez potvrzení o příjmu. I nebankovní společnosti se snaží podporovat podnikatelské aktivity, avšak není důvod, proč by vám měli půjčit jen tak zadarmo nebo bez návratnosti jimi vynaložených investic. Velkou výhodou nebankovní půjčky je individuální přístup ke klientovi, takže zde máte podstatně větší prostor k tomu, abyste si vyjednali přesně takovou půjčku jakou potřebujete. Sjednat si lze malou i velkou půjčku, ne každý podnikatelský projekt vyžaduje hned milionové investice, někdo si vystačí i s několika desítkami či stovkami tisíc korun. Zkrátka, vždy si půjčte jen tolik, kolik nezbytně nutně potřebujete a kolik dokážete v pohodě v dohledné době splatit. Nikdy se nepouštějte do rizik, každé podnikání vyžaduje řádně promyšlenou strategii. Mnoho lidí neodhadlo své schopnosti a jejich pokus o podnikání skončil krachem firmy. To ale nemusí být zrovna váš případ, pokud všechno řádně promyslíte.

Sjednat půjčku

Půjčka na podnikání

U nebankovních společností si jako podnikatel můžete sjednat prakticky jakýkoli úvěr. Sice řada nebankovních společností má ve své nabídce přímo půjčky určené jen pro podnikatele, které mají již předem své podmínky nastaveny tak, aby jim bez problémů dokázali vyhovět i podnikatelé s čerstvým živnostenským listem. I jako podnikatel si však můžete sjednat prakticky jakoukoli spotřebitelskou nebankovní půjčku. Rozdíl bude jen v nastavených podmínkách, je tedy na vašem uvážení, zda se vám více vyplatí účelová půjčka na podnikání zpravidla s nižším úrokem nebo spotřebitelská půjčka, kterou lze využít na cokoli. Samozřejmě, že výběr konkrétní půjčky se odvíjí také od její výše. U malé půjčky budou podmínky splácení podstatně jednodušší a zpravidla se obejde i bez ručení. Pokud nemáte záznam v registru dlužníků a ani nikde jinde žádné další nesplacené závazky, může vám nebankovní společnost půjčit jen na základě úrokové sazby bez ručitele. Pokud ale poskytnete jakoukoli formu ručení, možná vám společnost nabídne i další benefity navíc. Je tedy na uvážení, co bude pro vás přínosem. Můžete třeba získat možnost odkladu splátek na určitou dobu, jednorázové splacení zdarma nebo mimořádnou splátku bez sankce. V nejnutnějším případě si můžete i jako podnikatel sjednat i malou mikropůjčku v řádu několika tisícovek. Možnosti nebankovních půjček a úvěrů jsou tedy neomezené a vždy dokážete nalézt půjčku odpovídající vašim potřebám. Velkou předností nebankovních půjček je současně i fakt, že jste schopni si celou půjčku kompletně vyřídit na internetu, bez jakékoli administrativní zátěže a během chvilky. Tím pádem se nebankovní půjčka stává pro podnikatele efektivním řešením pro jejich finance.

Začínající podnikatelé mohou využít řadu bankovních i nebankovních úvěrových produktů určených přímo na podnikání, případně si lze sjednat jakoukoli běžnou spotřebitelskou půjčku. Některé nebankovní společnosti přihlíží k individuálním možnostem klienta, proto je vždy možné vyjednat si půjčku přesně dle svých potřeb a požadavků.


Zdroj: http://pujcky-seriozne.cz/

Půjčky jsou v dnešní době nejjednodušším způsobem, jak řešit své aktuální finanční potíže či akutní nedostatek finančních prostředků. Získání peněz není nijak složité, ba naopak. V dnešní době máte možnost získat půjčky v podstatě na cokoliv a nemusíte ani sdělovat účel, pro který o půjčku žádáte.

Na českém trhu působí mnoho bankovních i nebankovních institucí, které nabízejí půjčky všeho druhu. Při výběru vhodné půjčky byste se měli především zaměřit na výši RPSN.

peníze_3

Co znamená zkratka RPSN? Jedná se o zkratku pro celkové procentní náklady, resp. roční procentní sazba nákladů na váš úvěr, jednoduše to znamená, že RPSN udává podíl z dlužné částky, který musí spotřebitel zaplatit za jeden rok v souvislosti se splátkami, správy a dalšími výdaji spojenými s půjčkou. Rozhodně byste si měli vždy prověřit instituci, od níž o půjčku žádáte, že informace, které vám sděluje, jsou pravdivé. Od roku 2002 jsou poskytovatelé spotřebitelských úvěrů uvádět nejen své nabídky, ale i RPSN. Nemusí být však uvedeno u půjček, které jsou nižší než 5 tisíc Kč či vyšších než 1 880 000 Kč. Pokud není RPSN uvedeno, je daný úvěr úročen automaticky diskontní sazbou České národní banky.

Autor příspěvku:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.