Nevratná půjčka pro začínající podnikatele

Tato rychlá půjčka je určena všem těm, kteří nemohou či nemohou na peníze dlouho čekat a potřebují pokrýt své výdaje de facto ihned. U půjčky před výplatou máte jistotu, že peníze získáte skutečně rychle a navíc vše vyřešíte v pohodlí vašeho domova online!

Pokud tedy řešíte akutní problém s nečekaným výdajem v podobě vysoké faktury za telefon, nebo si potřebujete koupit spotřebič do domácnosti, který se vám zčistajasna rozbil, využijte půjčky před výplatou. Půjčka před výplatou se odlišuje od ostatních typů nebankovních půjček právě rychlostí, s jakou jsou finanční prostředky klientům poskytovány. U této půjčky máte skutečně jistotu, že nebudete na peníze dlouho čekat, vše totiž vyřídíte během několika minut prostřednictvím internetu.

Půjčka před výplatou je oblíbená zejména díky snadnému způsobu žádosti, kterou podáte jednoduše online. Nemusíte tedy obíhat pobočky, vše vyřídíte v pohodlí vašeho domova. Již během několika minut budete vědět, v jaké výši vám bude tato půjčka poskytnuta. Nemusíte se tedy bát žádného zdlouhavého papírování, peníze získáte během jedné hodiny.

Výhody půjčky před výplatou

  • Rychlé sjednání prostřednictvím internetu
  • Omezené dokládání dokumentů
  • Peníze získáte již za několik minut
  • Tento typ půjčky je dostupný pro každého

peníze_24

Tato půjčka je určena primárně těm, kteří potřebují peníze skutečně rychle a nemají čas na to, aby chodili od jedné pobočky společnosti ke druhé. Rychlá půjčka ihned je bezhotovostní půjčkou, to tedy znamená, že vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Domníváte se, že jsou vaše dluhy již skutečně vysoké a je namístě je začít řešit? Svěřte se do rukou odborníků, kteří se specializují na oddlužení, a dostaňte se z dluhové pasti. Jedná se o ideální řešení pro ty, jimž dluhy již přerostly přes hlavu a nevědí si s touto kritickou situací rady.

Potřebujete investovat do podnikání, abyste naplno mohli rozjet svoji firmu? Máte perfektně propracovaný byznys plán, jen je problém v tom, kde vzít počáteční kapitál? Začátky podnikání v jakémkoli oboru se stěží obejdou bez nezbytných nákladů. Musíte pronajmout prostory, kde budete svoji živnost provozovat, pořídit vybavení, stroje, zařízení, koupit materiál, apod. To vše něco stojí nemalou částku, kterou jen málokdo dokáže pokrýt z vlastních úspor. A to je také důvod k tomu, proč mnoho lidí své podnikatelské aktivity nikdy nerozjede a nemohou se své práci věnovat naplno. Pokud si totiž do začátku nevezmete půjčku, nikdy nedáte firmu dohromady a nemůžete vydělávat. Proto také spoustu malých drobných živnostníků provozuje svoji živnost v domácích podmínkách, aby ušetřili třeba alespoň za nájem. Ovšem v takovém případě se efektivita celého projektu podstatně snižuje. Jediným možným řešením, jak rozjet firmu naplno, je půjčka, se kterou zařídíte všechno nezbytné. Máte-li čerstvý živnostenský list v ruce, možná jste ještě plni nadšení, jak na poli půjček a úvěrů máte všude dveře otevřené. Ne že by vám nikdo nepůjčil, ale ani začínající podnikatelé to nemají s půjčkou jen tak jednoduché a u některých finančních společností naráží na složitou administrativní bariéru. Mít živnostenský list v kapse totiž automaticky neznamená, že vám všude půjčí kolik chcete. I jako podnikatel musíte dodržet standardní podmínky půjček a úvěrů.

Jste v situaci, kdy nutně a rychle potřebujete vypůjčit nějaké peníze? Už jste zkoušeli žádat o půjčku v bance, ale nebyla vám vyřízena nebo vám byla zamítnuta? Stalo se tak snad kvůli záznamu v registru dlužníků nebo SOLUS? Bohužel dostat se do registru dlužníků jde velmi lehko a dostat se z něj ven je poměrně obtížné.

Nebankovní půjčky bez registru se nejčastěji poskytují  do výše 10 000 Kč a nabízejí ho všechny nebankovní společnosti, co působí na našem trhu. Najdou se však i výjimky nabízející žadatelům i vyšší částky.

Pokud máte tedy náhodou zamítnutou půjčku kvůli záznamu v registru, řešením může být nebankovní půjčka ihned na účet. Tento typ půjček poskytuje v ČR mnoho nebankovních společností a při schvalování žádosti o půjčku není nahlíženo do registru, ale stačí mít v zásadě jen občanský průkaz, takže šanci na její získání má téměř každý. Díky těmto hyper půjčkám si můžete získat klidně i 50 000 Kč.

 

Chci půjčit

Kam pro půjčku na rozjezd podnikání?

Jako začínající podnikatel si určitě  založíte podnikatelské konto v bance a rovnou podáte žádost o půjčku. Pokud jste připraveni na zdlouhavý administrativní proces, který vás bude doprovázet po celou dobu vyřizování vašeho úvěru, pak jistě oplýváte značnou dávkou trpělivosti. V bance si můžete půjčit kolik chcete, třeba i několik milionů korun, ale abyste s žádostí uspěli, musíte v prvé řadě předložit dokonale propracovaný byznys plán. Na něm vlastně stojí, zda s žádostí uspějete či nikoli. Pokud totiž váš projekt banku zaujme, není důvod, proč by jej nepodpořila, ovšem nepočítejte s tím, že vám poskytne jen tak nevratnou půjčku. Není žádný k tomu, aby banky rozdávaly peníze podnikatelům, ale mohou jim poskytnout půjčku za velmi dobrých podmínek. Ty vám zaručí to, že pravidelné splátky nijak neohrozí váš nastavený firemní rozpočet a bude-li firma šlapat jak má, bez problému úvěr splatíte. Avšak v neposlední řadě se připravte také na to, že žádost o nebankovní půjčku podléhá standardním podmínkám klasického bankovního úvěru. To znamená, že si vás prolustrují v registru dlužníků, nesmí být proti vám vedena žádná exekuce a nesmíte být v insolvenci. Banka bude rovněž požadovat doložení bezdlužnosti vůči finančnímu úřadu a pojišťovnám a v neposlední řadě také potvrzení o příjmu. To ovšem může narazit na problém, jelikož jako začínající podnikatel nemůžete bance doložit žádnou účetní uzávěrku za uplynulé období a jen dlouhodobý zůstatek na účtu asi stačit nebude. Je tedy otázka, na co je ochotna banka přistoupit a na co ne. U sumy v hodnotě milionu korun však počítejte i s jistou formou ručení, v tomto případě se nabízí zástava nemovitosti. Vzhledem k tomu, že bankovní podmínky jsou velmi přísné, řada začínajících podnikatelů odchází z banky s nepořízenou a začne se poohlížet po jiných možnostech.

Nebankovní půjčka pro podnikatele

Pokud jste v bance se žádostí o půjčku neuspěli, nemusíte hned zoufat, nejste jediní ani poslední. Naštěstí je tu ještě nebankovní sektor a ten nabízí řadu možností. V prvé řadě je třeba si uvědomit, že nebankovní půjčka je v mnoha ohledech podstatně jednodušší na vyřízení, než klasický úvěr v bance. Také je více pružnější a dokáže reagovat na akutní potřeby svých klientů. Nebankovní společnosti jsou všeobecně ke svým klientům více schovívavější,  a tak není problém, aby zde uspěli i lidé se záznamem v registru dlužníků nebo bez potvrzení o příjmu. I nebankovní společnosti se snaží podporovat podnikatelské aktivity, avšak není důvod, proč by vám měli půjčit jen tak zadarmo nebo bez návratnosti jimi vynaložených investic. Velkou výhodou nebankovní půjčky je individuální přístup ke klientovi, takže zde máte podstatně větší prostor k tomu, abyste si vyjednali přesně takovou půjčku jakou potřebujete. Sjednat si lze malou i velkou půjčku, ne každý podnikatelský projekt vyžaduje hned milionové investice, někdo si vystačí i s několika desítkami či stovkami tisíc korun. Zkrátka, vždy si půjčte jen tolik, kolik nezbytně nutně potřebujete a kolik dokážete v pohodě v dohledné době splatit. Nikdy se nepouštějte do rizik, každé podnikání vyžaduje řádně promyšlenou strategii. Mnoho lidí neodhadlo své schopnosti a jejich pokus o podnikání skončil krachem firmy. To ale nemusí být zrovna váš případ, pokud všechno řádně promyslíte.

Sjednat půjčku

Půjčka na podnikání

U nebankovních společností si jako podnikatel můžete sjednat prakticky jakýkoli úvěr. Sice řada nebankovních společností má ve své nabídce přímo půjčky určené jen pro podnikatele, které mají již předem své podmínky nastaveny tak, aby jim bez problémů dokázali vyhovět i podnikatelé s čerstvým živnostenským listem. I jako podnikatel si však můžete sjednat prakticky jakoukoli spotřebitelskou nebankovní půjčku. Rozdíl bude jen v nastavených podmínkách, je tedy na vašem uvážení, zda se vám více vyplatí účelová půjčka na podnikání zpravidla s nižším úrokem nebo spotřebitelská půjčka, kterou lze využít na cokoli. Samozřejmě, že výběr konkrétní půjčky se odvíjí také od její výše. U malé půjčky budou podmínky splácení podstatně jednodušší a zpravidla se obejde i bez ručení. Pokud nemáte záznam v registru dlužníků a ani nikde jinde žádné další nesplacené závazky, může vám nebankovní společnost půjčit jen na základě úrokové sazby bez ručitele. Pokud ale poskytnete jakoukoli formu ručení, možná vám společnost nabídne i další benefity navíc. Je tedy na uvážení, co bude pro vás přínosem. Můžete třeba získat možnost odkladu splátek na určitou dobu, jednorázové splacení zdarma nebo mimořádnou splátku bez sankce. V nejnutnějším případě si můžete i jako podnikatel sjednat i malou mikropůjčku v řádu několika tisícovek. Možnosti nebankovních půjček a úvěrů jsou tedy neomezené a vždy dokážete nalézt půjčku odpovídající vašim potřebám. Velkou předností nebankovních půjček je současně i fakt, že jste schopni si celou půjčku kompletně vyřídit na internetu, bez jakékoli administrativní zátěže a během chvilky. Tím pádem se nebankovní půjčka stává pro podnikatele efektivním řešením pro jejich finance.

Začínající podnikatelé mohou využít řadu bankovních i nebankovních úvěrových produktů určených přímo na podnikání, případně si lze sjednat jakoukoli běžnou spotřebitelskou půjčku. Některé nebankovní společnosti přihlíží k individuálním možnostem klienta, proto je vždy možné vyjednat si půjčku přesně dle svých potřeb a požadavků.


Zdroj: http://pujcky-seriozne.cz/

Nechcete nebo nemůžete dokládat bance svoje příjmy? Pak zvolte půjčku bez potvrzení o příjmu, které poskytují nebankovní společnosti působící na českém trhu.

Půjčka bez potvrzení o příjmu je velmi žádaným produktem, který využívají jak nezaměstnaní, tak i maminky na mateřské dovolené, důchodci či živnostníci, kteří mohou mít s prokazováním svých příjmů potíže, ačkoliv to nutně nemusí znamenat, že by měli problémy se splácením půjčky potíže. Získejte nebankovní půjčky až do výše 50 tisíc Kč rychle a jednoduše bez zbytečného papírování.

Autor příspěvku:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.