Nejlepší banka a nejlepší pojišťovna

Půjčka bez doložení příjmu je oblíbená například mezi studenty, kteří ještě nemají pravidelný příjem, ale potřebují navýšit svůj finanční rozpočet, dále mezi důchodci či nezaměstnanými lidmi. Hlavní výhoda půjčky bez doložení příjmu spočívá právě v tom, že není nutné dokládat údaje o výši měsíčních příjmů, jak to je tomu u bank či dokonce nebankovních institucí. Pokud máte o tento typ půjčky zájem a rádi byste se dozvěděli podrobnosti, kontaktujte nás. Zodpovíme vaše dotazy a navrhneme pro vás řešení na míru. S námi dosáhne na půjčku takřka každý!

Jsme nebankovní společností, která nabízí zájemcům jak půjčky, tak i hypotéky. O nebankovní půjčky zpravidla žádají lidé, kteří nemohou žádat o půjčku v bance, popřípadě byli se svou žádostí neúspěšní. Rovněž však o nebankovní půjčky žádají lidé, kteří chtějí peníze získat rychle a bez zbytečných prodlev. Důvodů, proč banka zamítne žádost o půjčku, může být hned několik. Nejčastějším důvodem bývá negativní záznam v registru dlužníků, popřípadě nedostatečnou bonitou klienta.

Na našem trhu je mnoho nebankovních společností, které poskytují zájemcům o půjčky ty nejvýhodnější produkty. Pojďme si nyní představit všechny půjčky, mezi kterými si vyberete i vy.

peníze_23

Můžete si vybrat z nejrůznějších produktů, od krátkodobých půjček po spotřebitelský úvěr až na 48 měsíců. Výhodou této půjčky  je skutečnost, že překážkou pro její získání není ani záznam v registru dlužníků.

Půjčky bez registru jsou tím nejčastějším produktem, o který klienti žádají. Nabízíme rovněž i konsolidaci půjček a refinancování. Společnost sloučí klientovy půjčky do jedné výhodnější půjčky, sníží měsíční splátky a zajistí tak klientovi ulehčení rodinného rozpočtu.

Tato půjčka je určena primárně těm, kteří potřebují peníze skutečně rychle a nemají čas na to, aby chodili od jedné pobočky společnosti ke druhé. Rychlá půjčka ihned je bezhotovostní půjčkou, to tedy znamená, že vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Domníváte se, že jsou vaše dluhy již skutečně vysoké a je namístě je začít řešit? Svěřte se do rukou odborníků, kteří se specializují na oddlužení, a dostaňte se z dluhové pasti. Jedná se o ideální řešení pro ty, jimž dluhy již přerostly přes hlavu a nevědí si s touto kritickou situací rady.

Nejlepší bankou roku 2015 je ČSOB, nejlepší pojišťovnou v životním pojištění Komerční pojišťovna, v neživotním pak Allianz Pojišťovna.

Půjčky na směnku mají tu výhodu, že při jejich schvalování nemusíte projít žádným automatickým schvalovacím procesem, ale vaše žádost je posuzována individuálně. Díky osobnímu přístupu má tedy možnost získat půjčku i ten, kdo byl jinou společností automaticky odmítnut.

Jak je to s dobou splatnosti v případě půjček na směnku? Doby splatnosti se liší od jednotlivých soukromých poskytovatelů, je možné si dobu splatnosti dohodnout i na několik let.

Prostřednictvím půjček na směnku můžete získat peníze bez zbytečných prodlev. Na rozdíl od klasických bankovních půjček se celá vypůjčená částka v případě půjček na směnku splatí jednorázově na konci doby splatnosti, kterou jste si s poskytovatelem půjčky domluvili.

 

 

Proběhlo vyhlášení sedmého ročníku srovnávacího výzkumu Nejlepší banka 2015 a Nejlepší pojišťovna 2015. Celkem 42 finančních domů bylo hodnoceno z pohledu klienta i akcionáře, a to na základě stovek objektivních kritérií. Do hodnocení byly zahrnuty cenové parametry, šíře produktové nabídky, dostupnost, kvalita e-mailové, telefonické i osobní komunikace na pobočce a v neposlední řadě také hospodářské výsledky, které dokládají finanční stabilitu společnosti.

Nejlepší bankou 2015 se stala Československá obchodní banka. Navázala tak na prvenství z roku 2013. Za oblast životního pojištění dosáhla nejlepšího hodnocení Komerční pojišťovna, v neživotním pojištění obsadila první místo Allianz pojišťovna.

K celkovému vítězství ČSOB výrazně pomohly hospodářské výsledky v uplynulém roce 2014. Banka hospodařila v roce 2014 s druhou nejvyšší hodnotou návratnosti kapitálu a velice dobré výsledky vykazoval také ukazatel kvality úvěrů. Dalším důležitým faktorem bylo nadprůměrné hodnocení z pohledu klienta, zejména pak široká nabídka produktů, služeb a dobrá dostupnost.

Nejlepší hodnocení z pohledu klienta obdržela Raiffeisenbank a získala tak titul Klientsky nejpřívětivější banka 2015. Úspěch ji přineslo zejména nadprůměrné hodnocení v oblastech dostupnosti, produktové nabídky, úrokových sazeb a nově také v nákladech spojených s běžným účtem.

Letošní rok přinesl z pohledu klienta nejvýraznější změny ve dvou oblastech: v nákladech spojených s běžným účtem a přístupu ke klientovi. Přispěla tomu zvýšená konkurence mezi bankami. Nejvíce se banky „praly“ o šetřivého klienta. Tento profil klienta by u poloviny bank nezaplatil měsíčně žádný poplatek. Průměrné celkové náklady za všech šest sledovaných klientských profilů se meziročně snížily, zhruba o 2 koruny. Banky zapracovaly také na komunikaci s klientem, ať už na pobočce nebo přes e-mail či telefon.

K prvnímu místu v kategorii Nejlepší životní pojišťovna 2015 přispělo Komerční pojišťovně zejména vysoké hodnocení z pohledu klienta. Vynikala v komunikaci přes e-mail a telefon, výhodných cenových podmínkách životního pojištění a široké nabídce pojišťovacích služeb. Výborný výsledek ve většině oblastí důležitých z pohledu klienta jí kromě celkového vítězství přinesl také titul Klientsky nejpřívětivější životní pojišťovna 2015. Z pohledu akcionáře se může pojišťovna pochlubit nejnižší nákladovostí a nejvyšším meziročním nárůstem tržního podílu životního pojištění – za jednorázově placené pojistné.

 

Pojišťovny udělaly letos významný krok v přístupu ke klientům, když začaly v rámci kalkulace životního pojištění informovat o ukazateli SUN. Ten by měl pomoci objektivně srovnat nabídky jednotlivých pojišťoven. Dobrou zprávou je, že naprostá většina pojišťoven tento údaj klientům předkládá.

 

Titul Nejlepší neživotní pojišťovna 2015 získala Allianz pojišťovna. Pojišťovně Allianz se vedlo výborně v ukazatelích ekonomického zdraví. Ve všech pěti sledovaných ukazatelích se umístila v první trojici nejlépe hodnocených pojišťoven. V klientské oblasti vítězná pojišťovna výrazně zabodovala v produktech nabízených přes internet.

Klientsky nejpřívětivější neživotní pojišťovnou 2015 se stala ČSOB Pojišťovna. Ta získala nadprůměrné hodnocení ve většině sledovaných kategorií z pohledu klienta. V tomto roce komunikovala s klientem nejlépe ze všech pojišťoven, poskytla druhou nejširší nabídku služeb a třetí nejvyšší rozsah neživotních produktů.
Samostatné inovátorské kategorie jsou jedinými kategoriemi výzkumu, kde nerozhodují pevná data, ale o nejlepší novince finančních institucí rozhoduje veřejnost v on-line hlasování. V kategorii Bankovní inovátor 2015 zvítězila GE Money Bank s produktem SignPad, který namísto stovek formulářů a papírů vede všechny dokumenty v elektronické podobě a šetří tak čas bankéřům i klientům a zvyšuje komfort, bezpečnost a kvalitu životního prostředí. Pojišťovacím inovátorem 2015 se pak stala ČSOB Pojišťovna s produktem Náš domov – Premiant. Služba kryje především nová rizika a technické poruchy, jakými jsou například ztráty na vodném při úniku vody, věci v kufru auta či třeba pojištění sklokeramické desky.

Zdroj: http://www.prohypoteka.cz/

Nechcete nebo nemůžete dokládat bance svoje příjmy? Pak zvolte půjčku bez potvrzení o příjmu, které poskytují nebankovní společnosti působící na českém trhu.

Půjčka bez potvrzení o příjmu je velmi žádaným produktem, který využívají jak nezaměstnaní, tak i maminky na mateřské dovolené, důchodci či živnostníci, kteří mohou mít s prokazováním svých příjmů potíže, ačkoliv to nutně nemusí znamenat, že by měli problémy se splácením půjčky potíže. Získejte nebankovní půjčky až do výše 50 tisíc Kč rychle a jednoduše bez zbytečného papírování.

Autor příspěvku: Půjčky Online

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.