Nebankovní půjčky pro podnikatele se záznamem v registru

Tato rychlá půjčka je určena všem těm, kteří nemohou či nemohou na peníze dlouho čekat a potřebují pokrýt své výdaje de facto ihned. U půjčky před výplatou máte jistotu, že peníze získáte skutečně rychle a navíc vše vyřešíte v pohodlí vašeho domova online!

Pokud tedy řešíte akutní problém s nečekaným výdajem v podobě vysoké faktury za telefon, nebo si potřebujete koupit spotřebič do domácnosti, který se vám zčistajasna rozbil, využijte půjčky před výplatou. Půjčka před výplatou se odlišuje od ostatních typů nebankovních půjček právě rychlostí, s jakou jsou finanční prostředky klientům poskytovány. U této půjčky máte skutečně jistotu, že nebudete na peníze dlouho čekat, vše totiž vyřídíte během několika minut prostřednictvím internetu.

Půjčka před výplatou je oblíbená zejména díky snadnému způsobu žádosti, kterou podáte jednoduše online. Nemusíte tedy obíhat pobočky, vše vyřídíte v pohodlí vašeho domova. Již během několika minut budete vědět, v jaké výši vám bude tato půjčka poskytnuta. Nemusíte se tedy bát žádného zdlouhavého papírování, peníze získáte během jedné hodiny.

Výhody půjčky před výplatou

  • Rychlé sjednání prostřednictvím internetu
  • Omezené dokládání dokumentů
  • Peníze získáte již za několik minut
  • Tento typ půjčky je dostupný pro každého

peníze_24

Tato půjčka je určena primárně těm, kteří potřebují peníze skutečně rychle a nemají čas na to, aby chodili od jedné pobočky společnosti ke druhé. Rychlá půjčka ihned je bezhotovostní půjčkou, to tedy znamená, že vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Domníváte se, že jsou vaše dluhy již skutečně vysoké a je namístě je začít řešit? Svěřte se do rukou odborníků, kteří se specializují na oddlužení, a dostaňte se z dluhové pasti. Jedná se o ideální řešení pro ty, jimž dluhy již přerostly přes hlavu a nevědí si s touto kritickou situací rady.

Plánujete rozšířit svoji firmu nebo s podnikáním teprve začínáte? V každém případě budete potřebovat nějakou korunu, abyste svůj záměr mohli uskutečnit. Pokud se vám daří dobře, o zakázky není nouze, pak je jistě vhodná doba na to, abyste se posunuli o kousek dál. To však vyžaduje další investice. Potřebujete rozšířit provozní budovy, nakoupit další stroje a zařízení, materiál, atd. Je celkem samozřejmé, že bez půjčky se jen stěží obejdete, stejně tak i za situace, kdy držíte čerstvý živnostenský list v ruce a teprve se rozhlížíte po světě. Máte-li vše dobře spočítáno, pak není nad čím váhat a můžete se pustit do zajištění vhodného zdroje financí. První kroky podnikatelů zpravidla vedou do banky, většinou tam co mají vedený svůj podnikatelský účet. Avšak velmi často jsou zaskočeni strohou vstřícností banky. Tradiční bankovní domy jsou co se týče půjček a úvěrů velmi opatrné a ani podnikatelům nepůjčí peníze jen tak na dobré slovo. Vyřízení úvěru představuje zpravidla dlouhou administrativní proceduru, která vyžaduje doložení mnohých dokladů a potvrzení. Kromě toho si vás řádně proklepnou v centrálním registru dlužníků a jakmile zjistí, že máte záznam, jen stěží s půjčkou u banky uspějete. I když budete mít dokonale zpracovaný byznys plán a finančnímu úřadu ani pojišťovnám nebudete dlužit ani korunu, přeci jen máte záznam v registru a ten vypovídá o vaší neblahé finanční minulosti. Z toho důvodu řada podnikatelů odchází z banky s nepořízenou a snaží se využít jiné možnosti. Jaké to jsou ?

Půjčky na směnku mají tu výhodu, že při jejich schvalování nemusíte projít žádným automatickým schvalovacím procesem, ale vaše žádost je posuzována individuálně. Díky osobnímu přístupu má tedy možnost získat půjčku i ten, kdo byl jinou společností automaticky odmítnut.

Jak je to s dobou splatnosti v případě půjček na směnku? Doby splatnosti se liší od jednotlivých soukromých poskytovatelů, je možné si dobu splatnosti dohodnout i na několik let.

Prostřednictvím půjček na směnku můžete získat peníze bez zbytečných prodlev. Na rozdíl od klasických bankovních půjček se celá vypůjčená částka v případě půjček na směnku splatí jednorázově na konci doby splatnosti, kterou jste si s poskytovatelem půjčky domluvili.

 

 

Chci půjčku

Nebankovní půjčka pro podnikatele

Neúspěšní žadatelé o bankovní půjčku vkládají veškeré své naděje do nebankovního sektoru a spoléhají se na to, že k nim budou více tolerantní a budou mít pochopení pro jejich problematickou situaci. Ve skutečnosti tomu také tak je. Oproti bankám dokáží nebankovní společnosti posoudit každou úvěrovou žádost z individuálního hlediska, a tak se zde nabízí široký prostor k vyjednávání. Jako podnikatel máte možnost si vybrat půjčku přímo ze sekce půjček pro podnikatele a nebo jako fyzická osoba si můžete sjednat prakticky jakoukoli spotřebitelskou půjčku. V podstatě záleží na tom, kolik peněz vlastně potřebujete a k čemu hodláte získané peněžní prostředky použít. Od výše půjčky se samozřejmě potom také odvíjí také míra úrokové sazby a jednotlivé podmínky splácení. Jako podnikatel musíte počítat s tím, že jiné podmínky bude mít dlouhodobý podnikatelský úvěr sloužící k pokrytí rozsáhlé investice a jiné jen malá půjčka na nejnutnější výdaje. Avšak určité možnosti se zde otevírají i začínajícím podnikatelům, kteří to právě u banky nemají s půjčkou vůbec jednoduché.

Půjčka bez kontroly registru dlužníků

Záznam v registru dlužníků je velmi častým důvodem k tomu, aby vám žádost o půjčku zamítli. Na tento fakt už doplatilo mnoho lidí a nevyhýbá se ani podnikatelům. Pokud jste osoba samostatně výdělečně činná a současně jste vedeni v registru dlužníků, musíte k půjčce zvolit takovou společnost, která dokáže toto akceptovat. Jinak vám samozřejmě žádost zamítnou, což se mimo jiné opět promítne do registru dlužníků a vám do budoucna to na věrohodnosti mnoho nepřidá. Abyste se oprostili od všech zbytečných problémů s půjčkou, je dobré si předem ověřit, zda jste v registru vedeni či nikoli. Za výpis z registru zaplatíte jen pár stokorun a odpověď máte prakticky obratem. Obzvlášť, pokud zvolíte variantu rychlé SMSky, kdy se vám drobný poplatek odepíše rovnou z kreditu na telefonu. Dáváte-li přednost jiné elektronické komunikaci, pak lze o výpis požádat přímo na příslušných webových stránkách, poplatek zaplatit kartou a výsledek vám bude sdělen obratem emailem. Ani papírová podoba není nemožná, výpis z registru dlužníků vám může doručit česká pošta během několika dní. Pokud ale chcete půjčku ještě dnes, jsou samozřejmě předchozí varianty mnohem efektivnější. Pokud zjistíte, že jste v registru neustále vedeni, možná i přesto že máte veškeré své závazky již dávno uhrazeny, musíte tomuto faktu přizpůsobit možnosti půjčky. Velkou šancí na úspěch jsou půjčky bez kontroly registru dlužníků, které jsou vhodné i pro podnikatele.

Sjednat půjčku

Půjčka od soukromé osoby

Určitou alternativou nebankovních půjček je i půjčka od soukromé osoby, která má na rozdíl od jiných úvěrových produktů tu přednost, že nepodléhá žádným standardním podmínkám úvěrových společností. Vždy máte možnost vyjednat si půjčku dle svých individuálních potřeb. Nabídku půjček od soukromých investorů naleznete na různých inzertních servrech, kde je zpravidla zanechán kontakt na danou osobu. Jakmile jej oslovíte, záleží vše další už jen naší vzájemné dohodě. Můžete spolu jednat po telefonu, emailem, osobně, jak vám to nejlépe vyhovuje. Splatnost půjčky si však vždy můžete nastavit přesně dle svých požadavků a možností. Avšak v tomto případě buďte více obezřetní a nejprve si danou osobu řádně prověřte. Poptejte se na zkušenosti druhých lidí, na sociálních sítích, v různých diskuzích, známých v okolí a teprve na základě získaných informací se rozhodujte. Pokud jako podnikatel potřebujete půjčku v řádu milionu korun, můžete za ni ručit i majetkem firmy, provozními budovami, stroji, zařízením, apod. Délka splatnosti a úroková sazba se pak adekvátně odvíjí od výše vypůjčené částky a poskytnuté záruky splacení. Stejně jako soukromý investor může nabízet své služby i vy můžete půjčku poptávat. I soukromí investoři pravidelně vyhledávají příležitosti, kde by mohli investovat své volné peníze. Třeba může někdo investovat do rozvoje vaší firmy a poté se podílet určitými procenty na zisku. Jako podnikatel máte nespočet způsobů řešení, jak půjčku získat.

Přestože podnikatelé se záznamem v registru dlužníků mají možnosti půjček a úvěrů trochu omezené, pořád je tu šance na úspěch. Když zvolíte vhodnou úvěrovou společnost, máte první úspěšný krok za sebou. Dál už si jen vyjednáte dobré podmínky.


Zdroj: http://pujcky-seriozne.cz/

Nechcete nebo nemůžete dokládat bance svoje příjmy? Pak zvolte půjčku bez potvrzení o příjmu, které poskytují nebankovní společnosti působící na českém trhu.

Půjčka bez potvrzení o příjmu je velmi žádaným produktem, který využívají jak nezaměstnaní, tak i maminky na mateřské dovolené, důchodci či živnostníci, kteří mohou mít s prokazováním svých příjmů potíže, ačkoliv to nutně nemusí znamenat, že by měli problémy se splácením půjčky potíže. Získejte nebankovní půjčky až do výše 50 tisíc Kč rychle a jednoduše bez zbytečného papírování.

Autor příspěvku:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.