Nebankovní půjčky bez registru pro každého

Půjčka bez doložení příjmu je oblíbená například mezi studenty, kteří ještě nemají pravidelný příjem, ale potřebují navýšit svůj finanční rozpočet, dále mezi důchodci či nezaměstnanými lidmi. Hlavní výhoda půjčky bez doložení příjmu spočívá právě v tom, že není nutné dokládat údaje o výši měsíčních příjmů, jak to je tomu u bank či dokonce nebankovních institucí. Pokud máte o tento typ půjčky zájem a rádi byste se dozvěděli podrobnosti, kontaktujte nás. Zodpovíme vaše dotazy a navrhneme pro vás řešení na míru. S námi dosáhne na půjčku takřka každý!

Jsme nebankovní společností, která nabízí zájemcům jak půjčky, tak i hypotéky. O nebankovní půjčky zpravidla žádají lidé, kteří nemohou žádat o půjčku v bance, popřípadě byli se svou žádostí neúspěšní. Rovněž však o nebankovní půjčky žádají lidé, kteří chtějí peníze získat rychle a bez zbytečných prodlev. Důvodů, proč banka zamítne žádost o půjčku, může být hned několik. Nejčastějším důvodem bývá negativní záznam v registru dlužníků, popřípadě nedostatečnou bonitou klienta.

Na našem trhu je mnoho nebankovních společností, které poskytují zájemcům o půjčky ty nejvýhodnější produkty. Pojďme si nyní představit všechny půjčky, mezi kterými si vyberete i vy.

peníze_23

Můžete si vybrat z nejrůznějších produktů, od krátkodobých půjček po spotřebitelský úvěr až na 48 měsíců. Výhodou této půjčky  je skutečnost, že překážkou pro její získání není ani záznam v registru dlužníků.

Půjčky bez registru jsou tím nejčastějším produktem, o který klienti žádají. Nabízíme rovněž i konsolidaci půjček a refinancování. Společnost sloučí klientovy půjčky do jedné výhodnější půjčky, sníží měsíční splátky a zajistí tak klientovi ulehčení rodinného rozpočtu.

Tato půjčka je určena primárně těm, kteří potřebují peníze skutečně rychle a nemají čas na to, aby chodili od jedné pobočky společnosti ke druhé. Rychlá půjčka ihned je bezhotovostní půjčkou, to tedy znamená, že vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Domníváte se, že jsou vaše dluhy již skutečně vysoké a je namístě je začít řešit? Svěřte se do rukou odborníků, kteří se specializují na oddlužení, a dostaňte se z dluhové pasti. Jedná se o ideální řešení pro ty, jimž dluhy již přerostly přes hlavu a nevědí si s touto kritickou situací rady.

Potřebujete si půjčit peníze, avšak nikde vám nechtějí vyjít vstříc? Odešli jste z banky s nepořízenou? Žádali jste o půjčku jinde a přesto vám ji zamítli? Co naplat, nový zákon o spotřebitelském úvěru ukládá každé finanční instituci za povinnost, ověřit si platební schopnost žadatele. Avšak každý k tomuto požadavku přistupuje jinak. Někdo nahlíží pouze do různých registrů dlužníků a rozhoduje jen na základě zde získaných informací a jiná společnost se zase více přiklání k individuálním okolnostem klienta. Zejména nebankovní společnosti mají pochopení pro značně problematickou situaci svých zákazníků, kteří nemají prakticky žádnou šanci uspět s žádostí o půjčku právě u bankovního domu. A tak jsou ochotni v některých případech nad drobným prohřeškem v platební morálce přimhouřit oko. Samozřejmě, že pouze v případě, pokud se nejedná o chronicky předluženého jedince. Máte-li tedy záznam v registru dlužníků, můžete využít specifickou kategorii nebankovních úvěrových produktů, která zvyšuje vaši šanci na poskytnutí půjčky.

Jste v situaci, kdy nutně a rychle potřebujete vypůjčit nějaké peníze? Už jste zkoušeli žádat o půjčku v bance, ale nebyla vám vyřízena nebo vám byla zamítnuta? Stalo se tak snad kvůli záznamu v registru dlužníků nebo SOLUS? Bohužel dostat se do registru dlužníků jde velmi lehko a dostat se z něj ven je poměrně obtížné.

Nebankovní půjčky bez registru se nejčastěji poskytují  do výše 10 000 Kč a nabízejí ho všechny nebankovní společnosti, co působí na našem trhu. Najdou se však i výjimky nabízející žadatelům i vyšší částky.

Pokud máte tedy náhodou zamítnutou půjčku kvůli záznamu v registru, řešením může být nebankovní půjčka ihned na účet. Tento typ půjček poskytuje v ČR mnoho nebankovních společností a při schvalování žádosti o půjčku není nahlíženo do registru, ale stačí mít v zásadě jen občanský průkaz, takže šanci na její získání má téměř každý. Díky těmto hyper půjčkám si můžete získat klidně i 50 000 Kč.

 

Registry evidují dlužníky i několik let

Možná jste poznali na vlastní kůži, jak velmi málo stačí k tomu, abyste se dostali do evidence dlužníků. Nejenže se zde shromažďují veškeré informace o půjčkách, které právě splácíte nebo o něž jste bezúspěšně žádali, ale jistou vstupenku do seznamu získáte i tím, že se opozdíte s platbou telefonnímu operátorovi či dodavateli energií. Jako dlužníka vás registry zaevidují hned poté, co nezaplatíte fakturu tři měsíce po sobě a nebo hned první dvě splátky čerstvě sjednané půjčky. Jenomže, i když potom všechno uhradíte, neznamená to automaticky, že vás hned z registru vymažou. Veškeré záznamy se uchovávají ještě další tři roky. Pokud tedy během této doby žádáte o půjčku, může být tato skutečnost na překážku při schválení úvěru. Naopak, pokud banky vidí, že máte zcela bezchybnou platební morálku a řádně a včas splácíte všechny svoje závazky, jsou ochotny vám nabídnout lepší podmínky při žádosti o úvěr. Jak si ale poradit, když vypluje na povrch malý vroubek z minulosti? Řešení existuje v podobě nebankovních společností, které jsou k žadatelům více tolerantní.

Sjednat půjčku

Půjčky bez registru pro každého

Nebankovní půjčky bez kontroly regisitru dlužníků jsou určeny zejména těm žadatelům, kteří z důvodu negativního záznamu v registru nemohou naplnit požadované podmínky poskytovatele půjčky. Z toho důvodu některé finanční společnosti nepřikládají samotnému záznamu v registru takovou váhu a osobu žadatele posuzují na základě jiných kritérií. Většina společností požaduje doložení vašeho příjmu, avšak i to lze provést různými způsoby. Někdo vyžaduje jen potvrzení o příjmech z klasického zaměstnaneckého poměru, případně si společnost informaci sama ověří telefonickým dotazem na mzdovou účtárnu. Tím pádem se nemusíte zabývat žádnou administrativou a půjčku si sjednáte jen v prostředí internetu. Dále existují nebankovní společnosti, které jsou schopny akceptovat jakýkoli pravidelný měsíční příjem, sem spadají různé příjmy z brigád, výplata mateřské, rodičovského příspěvku, podpory v nezaměstnanosti, důchodu, sociálních dávek, atd. To v praxi znamená, že půjčky bez registru jsou dostupné prakticky pro každého. Samozřejmě, že konkrétní podmínky se odvíjí také od požadované výše úvěru. Všeobecně platí, že čím nižší půjčka, tím jsou podmínky jednodušší, ale každá společnost přihlíží k individuálním možnostem svých klientů.

Online půjčka bez registru

Půjčka bez kontroly registru dlužníků nevyžaduje žádné složité vyřizování, vše zvládnete sami doma na internetu během několika málo minut bez jakékoli administrativní zátěže. Žádost o půjčku podáte přímo na webových stránkách poskytovatele. Ta má podobu jednoduchého online formuláře, v něm vyplníte své identifikační údaje a posuvníkem si navolíte výši půjčky a dobu splatnosti. Jakmile žádost odešlete, okamžitě je zpracována plně automatizovaným systémem a vy jste neprodleně informováni o výsledku schvalovacího procesu. Je-li kladný, půjčka je vám vyplacena na bankovní účet nebo v hotovosti. Nebankovní půjčky bez registru nejsou nijak omezené, proto si můžete půjčit jak tisícovku do výplaty, tak i několik desítek či stovek tisíc. Rizikovost poskytnutého úvěru je v některých případech vyvážena vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti. Ta bývá zpravidla až jeden měsíc, což se týká jen mikropůjček. Při půjčení vyšší sumy může společnost požadovat také větší záruky splacení a to v podobě ručení třetí osoby nebo zástavou nemovitosti a doba splácení je pak rozložena na několik let.

Půjčky bez kontroly registrů dlužníků jsou typickým nebankovním úvěrovým produktem, který je snadno dostupný širokému okruhu žadatelů. Získané peněžní prostředky lze požít na cokoli, jelikož se jedná o bezúčelovou půjčku. S její pomocí tedy snadno vyřešíte jakoukoli naléhavou potřebu financí.


Zdroj: http://pujcky-seriozne.cz/

Půjčky jsou v dnešní době nejjednodušším způsobem, jak řešit své aktuální finanční potíže či akutní nedostatek finančních prostředků. Získání peněz není nijak složité, ba naopak. V dnešní době máte možnost získat půjčky v podstatě na cokoliv a nemusíte ani sdělovat účel, pro který o půjčku žádáte.

Na českém trhu působí mnoho bankovních i nebankovních institucí, které nabízejí půjčky všeho druhu. Při výběru vhodné půjčky byste se měli především zaměřit na výši RPSN.

peníze_3

Co znamená zkratka RPSN? Jedná se o zkratku pro celkové procentní náklady, resp. roční procentní sazba nákladů na váš úvěr, jednoduše to znamená, že RPSN udává podíl z dlužné částky, který musí spotřebitel zaplatit za jeden rok v souvislosti se splátkami, správy a dalšími výdaji spojenými s půjčkou. Rozhodně byste si měli vždy prověřit instituci, od níž o půjčku žádáte, že informace, které vám sděluje, jsou pravdivé. Od roku 2002 jsou poskytovatelé spotřebitelských úvěrů uvádět nejen své nabídky, ale i RPSN. Nemusí být však uvedeno u půjček, které jsou nižší než 5 tisíc Kč či vyšších než 1 880 000 Kč. Pokud není RPSN uvedeno, je daný úvěr úročen automaticky diskontní sazbou České národní banky.

Autor příspěvku: Půjčky Online

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.