Nebankovní půjčka ručená družstevním bytem

Každého z nás může někdy potkat situace, kdy se objeví nějaké nečekané výdaje, a tím vzniknou náklady, které významně zatíží domácí rozpočet. Pakliže vám váš příjem nestačil k pokrytí těchto nečekaných výdajů, jistě jste zažádali o půjčku v bance.

Pakliže vám byla žádost o půjčku v bance zamítnuta, je tomu tak pravděpodobně z důvodu toho, že máte negativní záznam v registru dlužníků. Mohlo se tak však stát i z důvodu toho, že vás banka shledala jako nedostatečně bonitního žadatele.

peníze_16V dnešní době však nemusíte žádat jen o půjčky v bance, využijte možností, které vám nabízejí nebankovní půjčky online! Nebankovní půjčky online jsou výhodné v tom, že potřebné peníze můžete získat i během několika minut. Ať už zvolíte jakoukoliv z rychlých půjček, máte jistotu, že peníze získáte skutečně rychle bez zbytečných prodlev.

Jestliže máte dluhy, se kterými si nevíte rady, poraďte se s odborníky, kteří se zabývají oddlužením. Pomohou vám zbavit se finančních potíží a postavit se znovu na vlastní nohy.

Tato půjčka je určena primárně těm, kteří potřebují peníze skutečně rychle a nemají čas na to, aby chodili od jedné pobočky společnosti ke druhé. Rychlá půjčka ihned je bezhotovostní půjčkou, to tedy znamená, že vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Domníváte se, že jsou vaše dluhy již skutečně vysoké a je namístě je začít řešit? Svěřte se do rukou odborníků, kteří se specializují na oddlužení, a dostaňte se z dluhové pasti. Jedná se o ideální řešení pro ty, jimž dluhy již přerostly přes hlavu a nevědí si s touto kritickou situací rady.

Potřebujete půjčit peníze? Schází vám v rozpočtu několik stovek tisíc korun? Pak se nabízí možnost půjčky se zástavou. Ta se hodí vždycky, když nemáte pravidelné příjmy a nebo jste vedeni v centrálním registru dlužníků. Pokud nesplňujete tyto dvě základní kritéria, nikdo  vám půjčku v bance neschválí. Ta předpokládá nejen bezchybnou platební morálku, jak současnou, tak i minulou, ale i dostatečně vysoké příjmy nejlépe z trvalého zaměstnaneckého poměru. Pokud máte jen příležitostnou brigádu, jste nezaměstnaní, na sociálních dávkách, na mateřské, v důchodu nebo začínáte podnikat, můžete půjčení patřičného finančního obnosu podložit zástavou nemovitosti. Jako osoba bez pravidelných příjmů máte v bance jen minimální šanci na úspěch, stejně jako když bankovní úřednice lustrací v registru zjistí, že zde máte záznam. V takové situaci se pak nabízí možnost nebankovní půjčky, která je ke svým žadatelům více benevolentní a v řadě případů nabízí i možnost individuálního řešení. Vždy existuje možnost, že si u nebankovní společnosti vyjednáte takové podmínky, které budou vyhovovat jen a jen vám. Proto není od věci popřemýšlet i o zástavě nemovitosti. V takovém případě bude jistě cesta k požadovanému úvěru podstatně snadnější než kdybyste nemohli nabídnout vůbec nic. Půjčka v bance se zástavou je také možná, avšak jak již bylo řečeno, pořád musí splňovat základní standardní kritéria: tedy příjmy v dostatečné výši a nulový záznam v registru dlužníků. Bankovní domy také nejsou nakloněny půjčkám lidem v exekuci nebo insolvenci. Pro osoby v exekučním řízení je lepší řešit finanční záležitosti prostřednictvím oddlužovací společnosti, která dokáže i v tak problémových situacích nabídnout adekvátní řešení.

Půjčky na směnku mají tu výhodu, že při jejich schvalování nemusíte projít žádným automatickým schvalovacím procesem, ale vaše žádost je posuzována individuálně. Díky osobnímu přístupu má tedy možnost získat půjčku i ten, kdo byl jinou společností automaticky odmítnut.

Jak je to s dobou splatnosti v případě půjček na směnku? Doby splatnosti se liší od jednotlivých soukromých poskytovatelů, je možné si dobu splatnosti dohodnout i na několik let.

Prostřednictvím půjček na směnku můžete získat peníze bez zbytečných prodlev. Na rozdíl od klasických bankovních půjček se celá vypůjčená částka v případě půjček na směnku splatí jednorázově na konci doby splatnosti, kterou jste si s poskytovatelem půjčky domluvili.

 

 

Chci půjčit

Nebankovní půjčka

Nebankovní půjčky se všeobecně vyznačují svojí vstřícností ke klientům a snaží se jim pomoci v jakékoli finanční tísni. Je všeobecně známo, že žadatelé, kteří nemají v bance šanci na půjčku v pohodě získají nebankovní půjčku jedna dvě. U nebankovní společnosti si můžete půjčit kolik chcete, výše úvěru není nijak omezena. Její velkou předností je snadná dostupnost. Není nutné, abyste kvůli vyřízení půjčky chodili někam na kamennou pobočku a byli omezeni otevírací dobou. Nebankovní poskytovatelé jsou si plně vědomi toho, že  přístup k půjčce musí být pro klienta co nejjednodušší a tuto podmínku zcela naplňuje prostředí internetu. Zejména pokud máte chytrý telefon a jste připojeni k internetové síti je i půjčka neustále s vámi. Vždyť i ostatní finanční záležitosti dnes spoustu lidí spravuje z mobilního telefonu. Díky online bankovnictví jste neustále v obraze, jak na tom jste a máte přehled o stavu svého konta. Mezi lidmi jsou ve velké oblibě obzvlášť malé nebankovní mikropůjčky, které vám pomohou s každým nenadálým výdajem. Půjčí vám třeba jen pětistovku před výplatou a jejich proces vyřízení netrvá déle než několik minut. Stejné to je i s velkými nebankovními úvěry. I ty dokážete vyřídit jen v pohodlí svého domova a nezabere vám to ani mnoho času.

Půjčka s ručením nemovitostí

Podmínky nebankovních půjček a úvěrů jsou dány nejen konkrétní úvěrovou společností, ale také sumou, kterou požadujete. Je samozřejmé, že malá mikropůjčka v řádu několika tisícovek se obejde bez ručení. Asi by postrádalo smysl kdybyste kvůli vypůjčené tisícovce měli ručit rovnou celým domem. Kdepak malé půjčky jsou poměrně jednoduché, u nich riziko poskytnutého úvěru je vyváženo jen vyšší úrokovou sazbou. Záleží tedy jen na vašem posouzení, zda se vám taková půjčka vyplatí či nikoli. Avšak i půjčka v řádu stovek tisíc korun musí mít adekvátní záruky splacení. Pokud chcete za půjčku ručit nemovitostí, pak úvěrové společnosti zpravidla půjčují do 60 % odhadní ceny dané nemovitosti. Avšak tento parametr je značně individuální a značně se liší firma od firmy. Proto je dobré, dříve než podáte žádost o půjčku, nejprve se rozhlédnout po nabídce trhu a vše řádně promyslet. Přitom není nutné abyste rovnou zastavovali nemovitost, kde bydlíte a báli se tak, že přijdete o střechu nad hlavou. Zastavit lze prakticky cokoli, družstevní byt, dům, chatu, chalupu, pozemek, zahradu, garáž,… Kromě toho není ani nutné, abyste byli výlučným vlastníkem daného objektu. Stačí když budete mít písemný souhlas majitele, že daná nemovitost bude sloužit jako záruka splacení půjčky. Můžete tedy ručit i jiným družstevním bytem, který jste třeba získali v rámci dědického řízení a momentálně pronajímáte a nebo ve kterém máte svůj podíl. Velmi často se takovou formou řeší finanční záležitosti v rodině, kdy vlastníkem nemovitosti je i několik rodinných příslušníků.

Sjednat půjčku

Dlouhodobá půjčka ručená družstevním bytem

Chcete-li požádat o nebankovní půjčku s ručením nemovitostí a jako záruku použít družstevní byt, i takovou půjčku si velmi snadno sjednáte jen na internetu. Nemusíte se obávat žádného složitého vyřizování a papírování, pakliže máte k dispozici aktuální výpis z katastru nemovitostí a odhad nemovitosti. Pokud tyto dokumenty nemáte po ruce, pak existuje možnost, že si je daná nebankovní společnost s vaším souhlasem obstará sama. Na jejich základě se totiž budou odvíjet podmínky, za kterých vám bude půjčka poskytnuta. Žádost o nebankovní půjčku se zástavou můžete rovnou podat online na webových stránkách společnosti, od níž si chcete peníze půjčit. V žádosti uvedete své identifikační a kontaktní údaje, kolik chcete půjčit, na jak dlouhou dobu a stručně popíšete zastavovaný objekt. Jakmile žádost odešlete, následně budete kontaktováni pracovníkem úvěrové společnosti a s ním už se dál dohodnete na podrobnostech. Celou záležitost je možno vyřídit pouze elektronicky a všechny dokumenty poslat emailem. Jsou však lidé, kteří dávají v takových případech přednost osobnímu jednání. Pak se můžete buď rovnou dostavit na pobočku a nebo za vámi přijede obchodní zástupce až domů. Po podepsání úvěrové smlouvy jsou pak peníze neprodleně převedeny na váš bankovní účet. Vzhledem k tomu, že se jedná o závazek na několik dalších let, není od věci časem půjčku refinancovat, případně provést konsolidaci všech stávajících půjček do jedné. Tímto způsobem velmi výrazně ušetříte na poplatcích a celkových nákladech spojených s poskytnutím půjčky.

Nebankovní půjčka ručená družstevním bytem nabízí možnost individuálního přístupu ke klientovi, kdy si můžete vyjednat podmínky splácení zcela jen podle svých potřeb. Půjčky s ručením nemovitostí nabízí řada certifikovaných nebankovních společností.


Zdroj: http://pujcky-seriozne.cz/

Půjčky jsou v dnešní době nejjednodušším způsobem, jak řešit své aktuální finanční potíže či akutní nedostatek finančních prostředků. Získání peněz není nijak složité, ba naopak. V dnešní době máte možnost získat půjčky v podstatě na cokoliv a nemusíte ani sdělovat účel, pro který o půjčku žádáte.

Na českém trhu působí mnoho bankovních i nebankovních institucí, které nabízejí půjčky všeho druhu. Při výběru vhodné půjčky byste se měli především zaměřit na výši RPSN.

peníze_3

Co znamená zkratka RPSN? Jedná se o zkratku pro celkové procentní náklady, resp. roční procentní sazba nákladů na váš úvěr, jednoduše to znamená, že RPSN udává podíl z dlužné částky, který musí spotřebitel zaplatit za jeden rok v souvislosti se splátkami, správy a dalšími výdaji spojenými s půjčkou. Rozhodně byste si měli vždy prověřit instituci, od níž o půjčku žádáte, že informace, které vám sděluje, jsou pravdivé. Od roku 2002 jsou poskytovatelé spotřebitelských úvěrů uvádět nejen své nabídky, ale i RPSN. Nemusí být však uvedeno u půjček, které jsou nižší než 5 tisíc Kč či vyšších než 1 880 000 Kč. Pokud není RPSN uvedeno, je daný úvěr úročen automaticky diskontní sazbou České národní banky.

Autor příspěvku:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.