Nebankovní půjčka pro problémové klienty

Půjčka bez doložení příjmu je oblíbená například mezi studenty, kteří ještě nemají pravidelný příjem, ale potřebují navýšit svůj finanční rozpočet, dále mezi důchodci či nezaměstnanými lidmi. Hlavní výhoda půjčky bez doložení příjmu spočívá právě v tom, že není nutné dokládat údaje o výši měsíčních příjmů, jak to je tomu u bank či dokonce nebankovních institucí. Pokud máte o tento typ půjčky zájem a rádi byste se dozvěděli podrobnosti, kontaktujte nás. Zodpovíme vaše dotazy a navrhneme pro vás řešení na míru. S námi dosáhne na půjčku takřka každý!

Jsme nebankovní společností, která nabízí zájemcům jak půjčky, tak i hypotéky. O nebankovní půjčky zpravidla žádají lidé, kteří nemohou žádat o půjčku v bance, popřípadě byli se svou žádostí neúspěšní. Rovněž však o nebankovní půjčky žádají lidé, kteří chtějí peníze získat rychle a bez zbytečných prodlev. Důvodů, proč banka zamítne žádost o půjčku, může být hned několik. Nejčastějším důvodem bývá negativní záznam v registru dlužníků, popřípadě nedostatečnou bonitou klienta.

Na našem trhu je mnoho nebankovních společností, které poskytují zájemcům o půjčky ty nejvýhodnější produkty. Pojďme si nyní představit všechny půjčky, mezi kterými si vyberete i vy.

peníze_23

Můžete si vybrat z nejrůznějších produktů, od krátkodobých půjček po spotřebitelský úvěr až na 48 měsíců. Výhodou této půjčky  je skutečnost, že překážkou pro její získání není ani záznam v registru dlužníků.

Půjčky bez registru jsou tím nejčastějším produktem, o který klienti žádají. Nabízíme rovněž i konsolidaci půjček a refinancování. Společnost sloučí klientovy půjčky do jedné výhodnější půjčky, sníží měsíční splátky a zajistí tak klientovi ulehčení rodinného rozpočtu.

Tato půjčka je určena primárně těm, kteří potřebují peníze skutečně rychle a nemají čas na to, aby chodili od jedné pobočky společnosti ke druhé. Rychlá půjčka ihned je bezhotovostní půjčkou, to tedy znamená, že vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Domníváte se, že jsou vaše dluhy již skutečně vysoké a je namístě je začít řešit? Svěřte se do rukou odborníků, kteří se specializují na oddlužení, a dostaňte se z dluhové pasti. Jedná se o ideální řešení pro ty, jimž dluhy již přerostly přes hlavu a nevědí si s touto kritickou situací rady.

Nepochodili jste v bance se žádostí o půjčku? Ohodnotili vás velmi nízkou bonitou a tudíž zařadili mezi problémové klienty? Nemusíte zoufat, pořád existuje řešení, jak se k požadovaným penězům dostat. Naštěstí banky nejsou jedinou institucí, které poskytují půjčky. Velmi silnou konkurenci mají v podobě nebankovních společností, u nichž uspět s úvěrovou žádostí je daleko snazší. Navíc bankovní půjčky jsou zpravidla úvěry v řádu několika desítek, stovek či milionu korun a jen tak chybějíc tisícovku nikdy nedostanete. To byste museli mít v peněžence kreditní kartu, abyste mohli využít takové možnosti. A nebo mít u běžného účtu sjednaný kontokorent. Pak je možno půjčit si jen malou částku, ovšem vždy jen do předem stanoveného limitu. Nebankovní společnosti sice takovými úvěrovými produkty nedisponují, ale zase není nejmenší problém půjčit si u nich jen pětistovku do výplaty. Těžko říct, co je lepší. Záleží také na tom, jakou konkrétní situaci právě řešíte. Vždyť i mnoho žadatelů o půjčku nemá ani volně dostupný bankovní účet, třeba proto, že je právě obstaven exekutorem. Proto tito lidé hledají jiné alternativní možnosti, jak se k penězům dostat. Jde to, jen musíte vědět, jak na to.

Půjčky na směnku mají tu výhodu, že při jejich schvalování nemusíte projít žádným automatickým schvalovacím procesem, ale vaše žádost je posuzována individuálně. Díky osobnímu přístupu má tedy možnost získat půjčku i ten, kdo byl jinou společností automaticky odmítnut.

Jak je to s dobou splatnosti v případě půjček na směnku? Doby splatnosti se liší od jednotlivých soukromých poskytovatelů, je možné si dobu splatnosti dohodnout i na několik let.

Prostřednictvím půjček na směnku můžete získat peníze bez zbytečných prodlev. Na rozdíl od klasických bankovních půjček se celá vypůjčená částka v případě půjček na směnku splatí jednorázově na konci doby splatnosti, kterou jste si s poskytovatelem půjčky domluvili.

 

 

Snadná nebankovní půjčka

Je všeobecně známo, že nebankovní společnosti jsou ke svým klientům více benevolentní než banky, a tak není naprosto žádný problém dosáhnout v té největší finanční nouzi alespoň na malou půjčku. Vzhledem k tomu, že se jedná o malou částku, nevyžaduje žádné ručení, jak další osobou jako spolužadatelem, tak zástavou majetku. Avšak riziko poskytnutého úvěru musí i nebankovní společnosti něčím vyvážit, takže se připravte na to, že zaplatíte více peněz na úrocích a doba splatnosti bude minimální. Ta se velmi často pohybuje od několika dnů až po jeden měsíc. Avšak pokud se dostanete do problémů se splátkami, můžete si vždy splatnost půjčky za poplatek prodloužit. Na druhou stranu je dobré i pro problémové klienty využít častou nabídku v podobě první půjčky zdarma, kdy v době například 14 dnů vrátíte přesně tolik, kolik jste si půjčili, ani o korunu víc. Nabídku různých půjček naleznete především v prostředí internetu, kde k tomuto účelu slouží různé online srovnávače a kalkulátory půjček na netu. Zde si zadáte vaše požadavky a hned se před vámi zobrazí široká škála půjček aktuálně dostupných na trhu. Navzájem mezi sebou si je můžete porovnat a jednoduše vybrat tu, která bude vyhovovat jen a jen vám.

Chci půjčit

Půjčky bez kontroly registru dlužníků

Velmi častým problémem při žádosti o půjčku je negativní záznam v bankovním či nebankovním registru dlužníků. Do něj se dostanete jedna dvě, pokud přestanete plnit své závazky plynoucí z úvěrových smluv a nebo pokud nehradíte faktury dodavatelům energií či telefonnímu operátorovi. Společnosti často nahlíží do těchto registrů, aby ochránili klienty před dluhovou pastí. Nejenže si každá finanční instituce musí dle novely zákona ověřit platební schopnost, ale pokud je zde vedený záznam a je na první pohled zřejmé, že jste nadmíru zadluženi, pak je jen ve vašem vlastním zájmu, že vám poskytovatel půjčky další úvěrovou žádost zamítne. Všechny solidní společnosti pečlivě dbají na zásady zodpovědného půjčování a tento fakt jim nelze zazlívat. Pokud však nastane situace, že jste v registru evidováni a přitom jste daný dluh už dávno zaplatili, pak nad malým prohřeškem dokáže nebankovní společnost přimhouřit oko a půjčku vám schválí. Přitom je třeba podotknout, že každá žádost je posuzována individuálně, takže vždy máte šanci na úspěch. Takové benevolenci nahrává také fakt, že i když půjčku splatíte, v registru jste vedeni ještě po několik let dokud nevyprší zákonná lhůta. Když pak v této době chcete další půjčku, mohou nastat i tyto komplikace.

Rychlá online půjčka

Status problémového klienta můžete nejlépe zužitkovat při žádosti o rychlou online půjčku. Tu vyřídíte velmi rychle jen na internetu a nepotřebujete k tomu nic víc, než mobilní telefon a připojení k internetové síti. Rychlá online půjčka má za úkol vám okamžitě pomoci v jakékoli nenadálé finanční tísni, takže vám během pár minut převede peníze na váš bankovní účet a nebo vyplatí v hotovosti. Online půjčka neklade na žadatele téměř žádné nároky, odpadá jakékoli papírování a složité vyřizování. O schválení půjčky rozhoduje plně automatizovaný systém, takže pokud společnost nenahlíží ani do registru, pak máte šanci na úspěch. Avšak u některých firem se můžete setkat s nutností doložit potvrzení o příjmu. Ani to není neřešitelný problém, jelikož ne vždy je nutno mít potvrzení ze zaměstnání. U některých firem plně postačí mít jakýkoli pravidelný měsíční příjem – brigádu, podporu v nezaměstnanosti, výplatu sociálních dávek, mateřskou, stipendium, důchod, rentu prostě cokoli. Podle toho, co jste schopni doložit také vyberte takovou společnost, která je ochotna toto akceptovat. Tím pádem se vaše šance na úspěšné získání půjčky podstatně zvyšují.

Půjčka se zástavou

Výše úvěru pro problémové klienty není nijak omezená, prakticky můžete žádat o půjčku v řádu několika desítek, stovek či milionu korun. Ovšem je zcela samozřejmé, že u takto vysokých úvěrů bude nutná poněkud vyšší záruka splacení. Pokud bude pro půjčku dostačující ručení další osobou jako spolužadatelem, pak může společnost akceptovat třeba i fakt, že máte záznam v registru. Stejně tak když kvůli půjčce zastavíte nemovitost. Jestliže bude jeho hodnota několikanásobně převyšovat vyplacenou sumu, pak zpravidla není nutná kontrola registru dlužníků a výše příjmů není rozhodujícím faktorem. Právě naopak. V takových případech získáte spíš vyšší bonitu a tím pádem na vás také společnost nahlíží jako na více důvěryhodného klienta. Může vám nabídnout lepší úrokovou sazbu, případně další benefity navíc v podobě delší doby splatnosti, mimořádné splátky bez sankce či předčasného splacení úvěru bez poplatku.

Nebankovní půjčka je zpravidla bezúčelová, tudíž vyplacené peněžní prostředky lze použít na cokoli. Nikomu nemusíte nic vysvětlovat, diskrétnost je zaručena. Rychlou půjčku si pohodlně vyřídíte z domova, nemusíte kvůli tomu nikam na pobočku. Určité možnosti nebankovních půjček existují i pro klienty s exekucí, případně v insolvenci.


Zdroj: http://pujcky-seriozne.cz/

Nechcete nebo nemůžete dokládat bance svoje příjmy? Pak zvolte půjčku bez potvrzení o příjmu, které poskytují nebankovní společnosti působící na českém trhu.

Půjčka bez potvrzení o příjmu je velmi žádaným produktem, který využívají jak nezaměstnaní, tak i maminky na mateřské dovolené, důchodci či živnostníci, kteří mohou mít s prokazováním svých příjmů potíže, ačkoliv to nutně nemusí znamenat, že by měli problémy se splácením půjčky potíže. Získejte nebankovní půjčky až do výše 50 tisíc Kč rychle a jednoduše bez zbytečného papírování.

Autor příspěvku: Půjčky Online

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.