Nebankovní půjčka bez doložení příjmu

Půjčka bez doložení příjmu je oblíbená například mezi studenty, kteří ještě nemají pravidelný příjem, ale potřebují navýšit svůj finanční rozpočet, dále mezi důchodci či nezaměstnanými lidmi. Hlavní výhoda půjčky bez doložení příjmu spočívá právě v tom, že není nutné dokládat údaje o výši měsíčních příjmů, jak to je tomu u bank či dokonce nebankovních institucí. Pokud máte o tento typ půjčky zájem a rádi byste se dozvěděli podrobnosti, kontaktujte nás. Zodpovíme vaše dotazy a navrhneme pro vás řešení na míru. S námi dosáhne na půjčku takřka každý!

Jsme nebankovní společností, která nabízí zájemcům jak půjčky, tak i hypotéky. O nebankovní půjčky zpravidla žádají lidé, kteří nemohou žádat o půjčku v bance, popřípadě byli se svou žádostí neúspěšní. Rovněž však o nebankovní půjčky žádají lidé, kteří chtějí peníze získat rychle a bez zbytečných prodlev. Důvodů, proč banka zamítne žádost o půjčku, může být hned několik. Nejčastějším důvodem bývá negativní záznam v registru dlužníků, popřípadě nedostatečnou bonitou klienta.

Na našem trhu je mnoho nebankovních společností, které poskytují zájemcům o půjčky ty nejvýhodnější produkty. Pojďme si nyní představit všechny půjčky, mezi kterými si vyberete i vy.

peníze_23

Můžete si vybrat z nejrůznějších produktů, od krátkodobých půjček po spotřebitelský úvěr až na 48 měsíců. Výhodou této půjčky  je skutečnost, že překážkou pro její získání není ani záznam v registru dlužníků.

Půjčky bez registru jsou tím nejčastějším produktem, o který klienti žádají. Nabízíme rovněž i konsolidaci půjček a refinancování. Společnost sloučí klientovy půjčky do jedné výhodnější půjčky, sníží měsíční splátky a zajistí tak klientovi ulehčení rodinného rozpočtu.

V dnešní době však máte díky nebankovním společnostem, které působí na našem trhu, mnoho možností. Tyto společnosti poskytují nejrůznější typy půjček, mezi nimiž jsou i půjčky bez registru ihned. Díky půjčkám bez registru ihned můžete získat potřebné peníze skutečně rychle bez zbytečných administrativních činností a prodlev s tím spojených. Díky půjčkám bez registru ihned můžete získat peníze na svůj účet téměř hned po schválení vaší žádosti o půjčku. Žádost o půjčky bez registru ihned podáte snadno prostřednictvím online formuláře v pohodlí vašeho domova. Stačí jen vyplnit formulář žádosti, a jakmile bude vaše žádost o půjčku odeslána, kontaktuje vás obchodní zástupce společnosti za účelem toho, aby si s vámi domluvil osobní schůzku, na níž společně proberete veškeré detaily půjčky.

Potřebujete nutně půjčit peníze a všude se vás ptají na váš příjem? Pak jste asi nezvolili tu správnou finanční společnost. Půjčka bez doložení příjmu je typickým nebankovním úvěrovým produktem. V bance se s něčím podobným zdaleka nesetkáte. Právě naopak. Prokázat příjmy žadatele, to je jeden z prioritních požadavků každé bankovní společnosti. Jenomže nejsou příjmy jako příjmy, v některých případech je banka vyhodnotí jako nedostačující a žádost o úvěr striktně zamítne. Do takových problémů se mohou snadno dostat například nezaměstnaní, přestože pobírají podporu v nezaměstnanosti, matky na mateřské, důchodci, lidé na sociálních dávkách a také začínající podnikatelé. I třeba jen krátkodobá brigáda nemusí odpovídat představám banky, jelikož se nejedná o stálý pracovní poměr. A tak různé životní situace staví často žadatele o půjčku do velmi nepříjemné pozice. Jak si tedy sjednat půjčku, když nemáte momentálně jak prokázat svoje příjmy? Určité možnosti existují, ale musíte se smířit s tím, že jsou omezené.

Půjčky na směnku mají tu výhodu, že při jejich schvalování nemusíte projít žádným automatickým schvalovacím procesem, ale vaše žádost je posuzována individuálně. Díky osobnímu přístupu má tedy možnost získat půjčku i ten, kdo byl jinou společností automaticky odmítnut.

Jak je to s dobou splatnosti v případě půjček na směnku? Doby splatnosti se liší od jednotlivých soukromých poskytovatelů, je možné si dobu splatnosti dohodnout i na několik let.

Prostřednictvím půjček na směnku můžete získat peníze bez zbytečných prodlev. Na rozdíl od klasických bankovních půjček se celá vypůjčená částka v případě půjček na směnku splatí jednorázově na konci doby splatnosti, kterou jste si s poskytovatelem půjčky domluvili.

 

 

Půjčka bez příjmu

Nebankovní společnosti se zaměřují převážně na klienty, pro něž je půjčka v bance naprosto nemožná. Bohužel mnoho žadatelů si to ani neuvědomuje a nebankovní společnost volí teprve poté, co jim banka dala negativní odpověď. Zbytečně se tak připravili o čas a marné čekání na zázrak jim stejně žádný úspěch nepřineslo. Posouzení žádosti o úvěr v bance je zpravidla dlouhodobou záležitostí, a proto nemůžete odpověď očekávat ihned. Naproti tomu nebankovní společnosti jsou více pružnější. Ale vyznat se v jejich širokém spektru půjček není jen tak. Reklama doslova stíhá reklamu, všichni se předhání v nabídce a každá usiluje o nového zákazníka. Ten se často ztrácí v záplavě půjček a ani neví, jaký úvěr vybrat. Pokud si chcete práci usnadnit a nemáte jak doložit svůj příjem zvolte rovnou kategorii půjček bez příjmu, kde si jistě vyberete.

Sjednat půjčku

Půjčka s optimálními podmínkami

K výběru nejvhodnější půjčky pro sebe vyberte takovou společnost, která má už za sebou nějaké roky působnosti na trhu a tudíž i dostatek zkušeností. S velkou zavedenou renomovanou společností nikdy nemůžete šlápnout vedle. S výběrem půjčky vám nejlépe pomohou nejrůznější online srovnávače a kalkulačky půjček na internetu. Do jednoduchého online formuláře zadáte o jakou půjčku máte zájem a obratem se před vámi objeví široká škála úvěrových produktů. Už jen na první pohled je patrné, jak se mezi sebou jednotlivé půjčky liší. Rozdílnost naleznete zejména ve výši úrokové sazby, doby splatnosti, podmínek splácení a dalších benefitů. Vybírejte velmi obezřetně a nikdy se nenechte zlákat hned první nabídkou. Tato služba je zdarma a rozhodně stojí za to ji využít. Uděláte si jasnou představu, jak to aktuálně na trhu vypadá a pak zvolíte jeden úvěrový produkt.

Není nutno dokládat příjem

Pokud nemáte jak doložit svůj příjem, vybírejte úvěr z kategorie půjček bez doložení příjmu. Zpravidla se jedná o malé drobné půjčky, jejichž riziko vyplacení je na druhou stranu vyváženo vyšší úrokovou sazbou. Patří sem různé mikropůjčky a krátkodobé nebankovní úvěry. Podle novely zákona o spotřebitelském úvěru je povinností každé finanční společnosti dopředu si ověřit solventnost žadatele. Některé společnosti k tomuto účelu využívají jen informace z registru dlužníků, kde je ihned patrné, zda někde někomu dlužíte a jaké jsou vaše momentální závazky. U jiných společností se setkáte s požadavkem na doložení příjmu. Avšak i k němu přistupují firmy naprosto rozdílně. Někde akceptují jen příjmy z trvalého zaměstnání, které si navíc sami ověří na mzdové účtárně a jinde stačí doložit jakýkoli pravidelný měsíční příjem. Plně dostačující jsou tedy příjmy z brigád, výplata mateřské nebo rodičovského příspěvku, důchodu, stipendia, podpory v nezaměstnanosti a nebo výplata sociálních dávek. Tím pádem se půjčka bez doložení příjmu stává snadno dostupná pro široký okruh žadatelů. Také začínající podnikatelé mají svoji šanci na úspěch, jelikož nemají jak v začátcích svého podnikání prokázat své příjmy. Nikdo po nich nevyžaduje ani výpis z bankovního konta. Vzhledem k tomu, že se poskytovatelé půjček značně liší svými podmínkami, musíte pečlivě vybírat svého potenciálního věřitele. A pokud neuspějete u jedné společnosti, může se vám to podařit jinde. Proto neztrácejte naději, řada společností přihlíží k individuálním možnostem klientů a je jen na vás, jaké podmínky si dokážete sami vyjednat. Prostor k tomu jistě máte.

Nebankovní půjčka bez doložení příjmu je zpravidla půjčka bezúčelová, takže vyplacené peněžní prostředky můžete použít na cokoli. Výše úvěru není nijak omezena, může jít o malou půjčku do výplaty stejně jako o úvěr na rekonstrukci bydlení. Ovšem dle charakteru půjčky jsou také stanoveny konkrétní podmínky splacení. Nikdy nevyjednávejte půjčku v časové tísni a vždy reálně zvažte své možnosti, abyste do budoucna mohli bez problému dostát svým závazkům.


Zdroj: http://pujcky-seriozne.cz/

Nechcete nebo nemůžete dokládat bance svoje příjmy? Pak zvolte půjčku bez potvrzení o příjmu, které poskytují nebankovní společnosti působící na českém trhu.

Půjčka bez potvrzení o příjmu je velmi žádaným produktem, který využívají jak nezaměstnaní, tak i maminky na mateřské dovolené, důchodci či živnostníci, kteří mohou mít s prokazováním svých příjmů potíže, ačkoliv to nutně nemusí znamenat, že by měli problémy se splácením půjčky potíže. Získejte nebankovní půjčky až do výše 50 tisíc Kč rychle a jednoduše bez zbytečného papírování.

Autor příspěvku: Půjčky Online

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.