Nebankovní konsolidace půjček bez zástavy

Půjčka bez doložení příjmu je oblíbená například mezi studenty, kteří ještě nemají pravidelný příjem, ale potřebují navýšit svůj finanční rozpočet, dále mezi důchodci či nezaměstnanými lidmi. Hlavní výhoda půjčky bez doložení příjmu spočívá právě v tom, že není nutné dokládat údaje o výši měsíčních příjmů, jak to je tomu u bank či dokonce nebankovních institucí. Pokud máte o tento typ půjčky zájem a rádi byste se dozvěděli podrobnosti, kontaktujte nás. Zodpovíme vaše dotazy a navrhneme pro vás řešení na míru. S námi dosáhne na půjčku takřka každý!

Jsme nebankovní společností, která nabízí zájemcům jak půjčky, tak i hypotéky. O nebankovní půjčky zpravidla žádají lidé, kteří nemohou žádat o půjčku v bance, popřípadě byli se svou žádostí neúspěšní. Rovněž však o nebankovní půjčky žádají lidé, kteří chtějí peníze získat rychle a bez zbytečných prodlev. Důvodů, proč banka zamítne žádost o půjčku, může být hned několik. Nejčastějším důvodem bývá negativní záznam v registru dlužníků, popřípadě nedostatečnou bonitou klienta.

Na našem trhu je mnoho nebankovních společností, které poskytují zájemcům o půjčky ty nejvýhodnější produkty. Pojďme si nyní představit všechny půjčky, mezi kterými si vyberete i vy.

peníze_23

Můžete si vybrat z nejrůznějších produktů, od krátkodobých půjček po spotřebitelský úvěr až na 48 měsíců. Výhodou této půjčky  je skutečnost, že překážkou pro její získání není ani záznam v registru dlužníků.

Půjčky bez registru jsou tím nejčastějším produktem, o který klienti žádají. Nabízíme rovněž i konsolidaci půjček a refinancování. Společnost sloučí klientovy půjčky do jedné výhodnější půjčky, sníží měsíční splátky a zajistí tak klientovi ulehčení rodinného rozpočtu.

V dnešní době však máte díky nebankovním společnostem, které působí na našem trhu, mnoho možností. Tyto společnosti poskytují nejrůznější typy půjček, mezi nimiž jsou i půjčky bez registru ihned. Díky půjčkám bez registru ihned můžete získat potřebné peníze skutečně rychle bez zbytečných administrativních činností a prodlev s tím spojených. Díky půjčkám bez registru ihned můžete získat peníze na svůj účet téměř hned po schválení vaší žádosti o půjčku. Žádost o půjčky bez registru ihned podáte snadno prostřednictvím online formuláře v pohodlí vašeho domova. Stačí jen vyplnit formulář žádosti, a jakmile bude vaše žádost o půjčku odeslána, kontaktuje vás obchodní zástupce společnosti za účelem toho, aby si s vámi domluvil osobní schůzku, na níž společně proberete veškeré detaily půjčky.

Máte půjček plnou hlavu? Nezvládáte splácet? Pak se zbytečně netrapte a snižte si splátky na minimum. Ulevíte domácímu rozpočtu a hned budete mít klidnou hlavu. Splácení půjčky si totiž vždy můžete přizpůsobit svým aktuálním potřebám. Zejména u dlouhodobých půjček na bydlení jen těžko můžete předpokládat, že seu vás doma za dalších pět nebo deset let nic nezmění. Znenadání se rozpadne firma kde pracujete a tím přijdete o práci, nebo onemocníte, rozejdete se s partnerem a finance najednou dostanou zcela jiný rozměr. I když se snažíte tvořit nějakou finanční zálohu na horší časy, přeci ani úspory nejsou bezedné a jen stěží z nich pokryjete pravidelné splátky půjček a úvěrů. Jen málokterá rodina dnes zvládne žít bez dluhů. To máte hypotéku na dům, leasing na auto, spotřebitelskou půjčku na zařízení domácnosti, kreditní kartu, kontokorent,… všechny tyto úvěrové produkty jistě velmi dobře slouží, ale potřeba peněz se v průběhu života také mění. Když si všechny tyto položky sečtete dohromady, dají vám docela pěknou sumu, která z rozpočtu domácnosti odkrojí každý měsíc nemalý krajíc. Pokud se dostanete do situace, že splátky začínají být nad vaše možnosti, je tu rychlé řešení. Jen je třeba jednat včas a začít situaci řešit hned v počátku. Jak? Například konsolidací půjček.

Jste v situaci, kdy nutně a rychle potřebujete vypůjčit nějaké peníze? Už jste zkoušeli žádat o půjčku v bance, ale nebyla vám vyřízena nebo vám byla zamítnuta? Stalo se tak snad kvůli záznamu v registru dlužníků nebo SOLUS? Bohužel dostat se do registru dlužníků jde velmi lehko a dostat se z něj ven je poměrně obtížné.

Nebankovní půjčky bez registru se nejčastěji poskytují  do výše 10 000 Kč a nabízejí ho všechny nebankovní společnosti, co působí na našem trhu. Najdou se však i výjimky nabízející žadatelům i vyšší částky.

Pokud máte tedy náhodou zamítnutou půjčku kvůli záznamu v registru, řešením může být nebankovní půjčka ihned na účet. Tento typ půjček poskytuje v ČR mnoho nebankovních společností a při schvalování žádosti o půjčku není nahlíženo do registru, ale stačí mít v zásadě jen občanský průkaz, takže šanci na její získání má téměř každý. Díky těmto hyper půjčkám si můžete získat klidně i 50 000 Kč.

 

Chci půjčit

Co je konsolidace půjček?

Konsolidace neboli vzájemné sloučení všech půjček do jedné je účinný prostředek k tomu, abyste si poradili s neúnosnou finanční situací a zbytečně nevytvářeli dluhy. Řada lidí totiž chybuje v tom, že jakmile se jim začne nedostávat peněz a na splátky nejsou finance, jednoduše přestane půjčky platit. A to je právě zásadní chyba. Pokud totiž budete ve splátkách v prodlení, nemusí vám finanční společnost konsolidaci schválit. Zcela zbytečně si tak situaci ještě více zkomplikujete. Narostou vám dluhy, díky nim i úroky z prodlení a sankční poplatky a žádost o konsolidaci bude neúspěšně vyřízená. Co teď? To byste určitě nechtěli, proto celou situaci řešte včas a nenechte se vmanipulovat do pozice mrtvého brouka. Vždyť konsolidace půjček vám jedině ušetří peníze. Přitom můžete dohromady sloučit všechny bankovní i nebankovní půjčky a úvěry do jedné. To znamená jak dluhy z kreditních karet, hypotéku, tak i mikropůjčku od nebankovní společnosti. Tím pádem vznikne jedna úplně nová půjčka, u níž si nastavíte výši splátek dle svých momentálních možností a prodloužíte dobu splatnosti.

Proč je dobrá konsolidace?

Konsolidace půjček vám přinese spoustu peněz do rodinného rozpočtu. Pokud máte půjček několik, za každou z nich platíte i poplatky s tím spojené. A těch není právě málo. To máte nejen úrokovou sazbu z půjčky, ale také poplatek za vedení úvěrového účtu, zasílání výpisů, transakci peněžních prostředků, atd. Když budete všechny tyto nákladové položky hradit jen u jedné jediné půjčky, podstatně tím ušetříte, což není právě málo. Kolikrát i několik tisícovek platíte měsíčně úplně zbytečně. Právě ty by mohly vydat za další splátku půjčky. Navíc, když si všechny půjčky sloučíte do jedné, získáte celou novou půjčku s novými podmínkami a můžete si vyjednat nejen delší dobu splatnosti, ale i lepší úrokovou sazbu. V každém případě tím velmi znatelně ulevíte domácímu rozpočtu. Samotná konsolidace není nijak časově ani administrativně náročná. Vše zvládnete vyřídit jen s pomocí internetu a mobilního telefonu. V případě, že máte jen jednu jedinou půjčku, jejíž splátky začínají být pro vás velkou zátěží, můžete využít podobu refinancování úvěru. Opět získáte novou půjčku s lepšími podmínkami pro sebe.

Sjednat půjčku

Jak provést konsolidaci půjček?

Konsolidaci půjček provádí řada bankovních i nebankovních společností, které jsou si navzájem velkou konkurencí. Pro výběr nejvhodnější společnosti je dobré využít online srovnávač půjček, kde si do systému zadáte výchozí parametry a vzápětí se před vámi objeví široká škála společností poskytujících konsolidaci půjček. Už na první pohled je patrné, jak se podmínky u jednotlivých společností liší. Dle nich si velmi snadno vyberete co bude vyhovovat vašim možnostem a potřebám. Kvůli konsolidaci půjček nemusíte hned chodit na kamennou pobočku a zabývat se složitým papírováním. To je snad jen doménou bank, ale podstatně akční řešení nabízí nebankovní společnosti, u nichž si vše vyřídíte jedna dvě. O konsolidaci půjček lze požádat přímo na webových stránkách dané společnosti, kde vyplníte jednoduchý online formulář, v něm uvedete své identifikační a kontaktní údaje a stručně popíšte o co máte zájem a jaké půjčky a úvěry chcete konsolidovat. Žádost odešlete a vzápětí jste informováni o výsledku schvalovacího procesu. Na jeho základě jste pak pracovníkem úvěrové společnosti telefonicky kontaktováni a dál se dohodnete na podrobnostech. Počítejte s tím, že bude nutné úvěrové společnosti doložit všechny podklady k půjčkám co máte, aby daná společnost mohla vyplatit vaše závazky u stávajících subjektů a vám sjednat novou půjčku. Pokud dáváte přednost osobnímu jednání, můžete se dohodnout na schůzce na pobočce nebo přímo u vás doma. V opačném případě můžete celou záležitost řešit rychlou elektronickou cestou. Řada nebankovních společností disponuje rozsáhlou sítí obchodních zástupců, a tak není problém, aby byl kurýr u vás doma do hodiny. Záleží jen na vás, jak moc na novou půjčku spěcháte. Jakmile se dohodnete a vyjednáte novou půjčku s novými podmínkami, podepíšete smlouvu a dál splácíte jen jednu půjčku u společnosti, která konsolidaci provedla. Měsíční splátky si snížíte dle svých potřeb, prodloužíte dobu splatnosti, takže v konečném výsledku ušetříte nemalou sumu peněz.

Konsolidaci půjček si vždy sjednejte u velké certifikované společnosti, kde máte záruku kvalitních služeb. Některé společnosti akceptují individuální možnosti klienta, proto není problém si vždy vyjednat půjčku dle svých potřeb.


Zdroj: http://pujcky-seriozne.cz/

Nechcete nebo nemůžete dokládat bance svoje příjmy? Pak zvolte půjčku bez potvrzení o příjmu, které poskytují nebankovní společnosti působící na českém trhu.

Půjčka bez potvrzení o příjmu je velmi žádaným produktem, který využívají jak nezaměstnaní, tak i maminky na mateřské dovolené, důchodci či živnostníci, kteří mohou mít s prokazováním svých příjmů potíže, ačkoliv to nutně nemusí znamenat, že by měli problémy se splácením půjčky potíže. Získejte nebankovní půjčky až do výše 50 tisíc Kč rychle a jednoduše bez zbytečného papírování.

Autor příspěvku:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.