Nebankovní hypotéka se může vyplatit každému z nás

Každého z nás může někdy potkat situace, kdy se objeví nějaké nečekané výdaje, a tím vzniknou náklady, které významně zatíží domácí rozpočet. Pakliže vám váš příjem nestačil k pokrytí těchto nečekaných výdajů, jistě jste zažádali o půjčku v bance.

Pakliže vám byla žádost o půjčku v bance zamítnuta, je tomu tak pravděpodobně z důvodu toho, že máte negativní záznam v registru dlužníků. Mohlo se tak však stát i z důvodu toho, že vás banka shledala jako nedostatečně bonitního žadatele.

peníze_16V dnešní době však nemusíte žádat jen o půjčky v bance, využijte možností, které vám nabízejí nebankovní půjčky online! Nebankovní půjčky online jsou výhodné v tom, že potřebné peníze můžete získat i během několika minut. Ať už zvolíte jakoukoliv z rychlých půjček, máte jistotu, že peníze získáte skutečně rychle bez zbytečných prodlev.

Jestliže máte dluhy, se kterými si nevíte rady, poraďte se s odborníky, kteří se zabývají oddlužením. Pomohou vám zbavit se finančních potíží a postavit se znovu na vlastní nohy.

Tato půjčka je určena primárně těm, kteří potřebují peníze skutečně rychle a nemají čas na to, aby chodili od jedné pobočky společnosti ke druhé. Rychlá půjčka ihned je bezhotovostní půjčkou, to tedy znamená, že vám budou peníze převedeny na váš bankovní účet. Domníváte se, že jsou vaše dluhy již skutečně vysoké a je namístě je začít řešit? Svěřte se do rukou odborníků, kteří se specializují na oddlužení, a dostaňte se z dluhové pasti. Jedná se o ideální řešení pro ty, jimž dluhy již přerostly přes hlavu a nevědí si s touto kritickou situací rady.

K půjčkám, které se Vám mohou vyplatit, patří hypotéka. Uvažujete-li o vlastním bydlení a nemáte dostatek financí na vlastní byt nebo dokonce vlastní dům, máte možnost zažádat o hypotéku.

Půjčky na směnku mají tu výhodu, že při jejich schvalování nemusíte projít žádným automatickým schvalovacím procesem, ale vaše žádost je posuzována individuálně. Díky osobnímu přístupu má tedy možnost získat půjčku i ten, kdo byl jinou společností automaticky odmítnut.

Jak je to s dobou splatnosti v případě půjček na směnku? Doby splatnosti se liší od jednotlivých soukromých poskytovatelů, je možné si dobu splatnosti dohodnout i na několik let.

Prostřednictvím půjček na směnku můžete získat peníze bez zbytečných prodlev. Na rozdíl od klasických bankovních půjček se celá vypůjčená částka v případě půjček na směnku splatí jednorázově na konci doby splatnosti, kterou jste si s poskytovatelem půjčky domluvili.

 

 

Tu dnes nabízí naprostá většina bank i nebankovních společností a pořídit si byt či dům na hypotéku je bráno jako zcela běžná věc. Bez hypoték by mnoho rodin bydlelo stále v nájemních bytech.

Nebankovní hypotéka se v takovém případě vyplatí. Částku, kterou byste vynaložili na platby pronájmu, můžete využít na splátky hypotéky a po nějaké době bude byt nebo dům celý pouze Váš.

Co je důležité vědět o hypotéce

Kde si vzít hypotéku? Můžete si dokonce vybrat. Hypotéky nabízejí jak bankovní, tak nebankovní společnosti. Většina lidí se zajímá nejdříve o hypotéku u banky.

Lákají je totiž nižší úroky, které banka nabízí. Také dlouhá doba splácení patří k výhodám bankovní hypotéky. Splátky si tak rozložíte do delšího období a nebudou tolik zatěžovat Váš rodinný rozpočet. Hypotéční úvěr však nedostane každý.

Banky jsou opatrné a své klienty si velmi důkladně prověřují. Bonita klienta je velice důležitá. Musíte prokázat dostatečné příjmy a nesmíte mít záznam v  registru dlužníků.

Nebankovní hypotéka

Mnohem dostupnější jsou nebankovní hypotéční úvěry, z nichž bývá často využívána americká hypotéka. Nebankovní hypotéku můžete dostat i bez důkladného rozboru stavu Vašich financí a bez přísné kontroly rejstříku.

Americkou hypotéku je možno dostat i s nižšími příjmy. Zastavíte nemovitost a dostanete většinou 70 % její hodnoty, zbývající procenta musíte doplnit z vlastních zdrojů.

Za snadnější vyřízení však zaplatíte vyšší úrokovou sazbou. Zvažte své možnosti a zhodnoťte, co je pro Vás lepší.

Za nebankovní hypotéku zaplatíte více

Nebankovní hypotéka je také rychlá. Nemusíte dokládat velké množství dokumentů, ale za tuto snadnost a rychlost budete muset zaplatit.

Hypotéka je zde v průměru 3x dražší než u banky. Sami se však rozhodnete, zda se Vám taková hypotéka vyplatí a máte mnohem větší naději, že hypotéku dostanete.

Určitě si dobře spočítejte, jakou splátku si budete moci měsíčně dovolit splácet. Pokud byste se opozdili, budete muset zaplatit poměrně vysoké sankční poplatky, kterými by se celková částka hypotéky mohla značně prodražit.

Photo by MAZZALIARMADI.IT

Zdroj: http://www.pujcky-pres-sms.cz/

Nechcete nebo nemůžete dokládat bance svoje příjmy? Pak zvolte půjčku bez potvrzení o příjmu, které poskytují nebankovní společnosti působící na českém trhu.

Půjčka bez potvrzení o příjmu je velmi žádaným produktem, který využívají jak nezaměstnaní, tak i maminky na mateřské dovolené, důchodci či živnostníci, kteří mohou mít s prokazováním svých příjmů potíže, ačkoliv to nutně nemusí znamenat, že by měli problémy se splácením půjčky potíže. Získejte nebankovní půjčky až do výše 50 tisíc Kč rychle a jednoduše bez zbytečného papírování.

Autor příspěvku: Půjčky Online

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.